ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/08/2019 18:25

Maqedoni/ Padi nga Hellenic Petroleum mbi kontratën e naftës

Maqedoni/ Padi nga Hellenic Petroleum mbi kontratën e naftës
Maqedonia shpreson se negociatat mund të bindin kompaninë greke Hellenic Petroleum që të ulë shumën prej 32 milionë dollarësh, që kjo e fundit kërkon si dëmshpërblim përpara Gjykatës së Arbitrazhit në Paris, tha ...
Monitor | 21-Jan-2019 09:09
Maqedonia shpreson se negociatat mund të bindin kompaninë greke Hellenic Petroleum që të ulë shumën prej 32 milionë dollarësh, që kjo e fundit kërkon si dëmshpërblim përpara Gjykatës së Arbitrazhit në Paris, tha ...

Qeveria negocion me kompaninë greke “Helenik Petroleum” për OKTA-ën
Nga epilogu i negociatave në procedurë arbitrare mes Qeverisë dhe kompanisë “Helenik Petroleum” do ta varet nëse do të lëshohet këtë vit në përdorim naftësjellësi Selanik- Shkup. Kompania greke e naftës, që është ...
Alsat-M | 20-Jan-2019 15:33
Nga epilogu i negociatave në procedurë arbitrare mes Qeverisë dhe kompanisë “Helenik Petroleum” do ta varet nëse do të lëshohet këtë vit në përdorim naftësjellësi Selanik- Shkup. Kompania greke e naftës, që është ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved