ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 19:30

Emri/ U gjet i murosur në Itali, zbulohet identiteti i shqiptarit

Emri/ U gjet i murosur në Itali, zbulohet identiteti i shqiptarit
ITALI Pas kryerjes së autopsisë është bërë e mundur identifikimi i shqiptarit që u gjet i murosur në një vilë luksoze në komunën Senago të Milanos. Sipas mediave italiane, ai është Astrit Lamaj, i cili rezultonte i ...
BalkanWeb | 21-Jan-2019 19:57
ITALI Pas kryerjes së autopsisë është bërë e mundur identifikimi i shqiptarit që u gjet i murosur në një vilë luksoze në komunën Senago të Milanos. Sipas mediave italiane, ai është Astrit Lamaj, i cili rezultonte i ...

Emri/ Identifikohet shqiptari i murosur në vilën luksoze të Milanos
Rezultatet e autopsisë së mjekësisë ligjore italiane kanë konfirmuar identitetin e trupit të personit të gjetur i murosur në një vilë luksoze në komunën Senago të Milanos. Ai është Astrit Lamaj i zhdukur më janar të ...
Lapsi | 21-Jan-2019 21:34
Rezultatet e autopsisë së mjekësisë ligjore italiane kanë konfirmuar identitetin e trupit të personit të gjetur i murosur në një vilë luksoze në komunën Senago të Milanos. Ai është Astrit Lamaj i zhdukur më janar të ...

U zhduk në vitin 2013, shqiptari gjendet i murosur në vilë
Tashmë është zyrtare. Nuk ka më dyshime. Lajmin e japin mediat italiane. Trupi i gjetur i murosur në një vile i përket një shqiptari të zhdukur 5 vite më parë. Hetimet kanë konfirmuar hipotezat e policisë. Shqiptari ...
Gazeta Dita | 21-Jan-2019 20:42
Tashmë është zyrtare. Nuk ka më dyshime. Lajmin e japin mediat italiane. Trupi i gjetur i murosur në një vile i përket një shqiptari të zhdukur 5 vite më parë. Hetimet kanë konfirmuar hipotezat e policisë. Shqiptari ...

Zbulohet kush është shqiptari i murosur në Itali, ishte zhdukur në 2013 (EMRI)
Ekspertët italianë duke hyrë në vilën ku ishte murosur shqiptari Një skelet njeriu u gjet i murosur në një vilë në Senago të Italisë 4 ditë më parë, kur një firmë nisi punimet restauruese, ndërsa mediat italiane ...
Gazeta Shqip | 21-Jan-2019 19:16
Ekspertët italianë duke hyrë në vilën ku ishte murosur shqiptari Një skelet njeriu u gjet i murosur në një vilë në Senago të Italisë 4 ditë më parë, kur një firmë nisi punimet restauruese, ndërsa mediat italiane ...

Trupi i murosur në një vilë luksoze i përket një shqiptari
Karabinierët në Milano janë thuajse të sigurt që skeleti i gjetur i murosur në një vilë luksoze në Senago, më 15 Janar, i përket një shqiptari. Ai është Astrit Lamaj, një 48-vjeçar i cili jetonte në Genova dhe i njohur ...
Java News | 21-Jan-2019 19:57
Karabinierët në Milano janë thuajse të sigurt që skeleti i gjetur i murosur në një vilë luksoze në Senago, më 15 Janar, i përket një shqiptari. Ai është Astrit Lamaj, një 48-vjeçar i cili jetonte në Genova dhe i njohur ...

Ja kush është shqiptari i murosur në Itali, ishte zhdukur në 2013
Një skelet njeriu u gjet i murosur në një vilë në Senago të Italisë 4 ditë më parë, kur një firmë nisi punimet restauruese, ndërsa mediat italiane shkruanin për një shtetas shqiptar, vdekja e të cilit mund të kishte ...
Zhurnal | 21-Jan-2019 19:56
Një skelet njeriu u gjet i murosur në një vilë në Senago të Italisë 4 ditë më parë, kur një firmë nisi punimet restauruese, ndërsa mediat italiane shkruanin për një shtetas shqiptar, vdekja e të cilit mund të kishte ...

Identifikohet shqiptari që u gjet i murosur
Identifikohet shqiptari që u gjet i murosur, disa ditë më parë në Itali. Rezultatet e autopsisë së mjekësisë ligjore italiane kanë konfirmuar identitetin e trupit të personit të gjetur i murosur në një vilë luksoze në ...
Lajmi i Fundit | 21-Jan-2019 19:16
Identifikohet shqiptari që u gjet i murosur, disa ditë më parë në Itali. Rezultatet e autopsisë së mjekësisë ligjore italiane kanë konfirmuar identitetin e trupit të personit të gjetur i murosur në një vilë luksoze në ...

Identifikohet shqiptari që u gjet i murosur në një vilë në Itali. Emri
Identifikohet shqiptari që u gjet i murosur, disa ditë më parë në Itali. Rezultatet e autopsisë së mjekësisë ligjore italiane kanë konfirmuar identitetin e trupit të personit të gjetur i murosur në një vilë luksoze në ...
Koha Jone | 21-Jan-2019 19:10
Identifikohet shqiptari që u gjet i murosur, disa ditë më parë në Itali. Rezultatet e autopsisë së mjekësisë ligjore italiane kanë konfirmuar identitetin e trupit të personit të gjetur i murosur në një vilë luksoze në ...

Itali, konfirmohet identitet i shqiptarit të murosur në vilën luksoze
Rezultatet e autopsisë së mjekësisë ligjore italiane kanë konfirmuar identitetin e trupit të personit të gjetur i murosur në një vilë luksoze në komunën Senago të Milanos. Ai është Astrit Lamaj i zhdukur më janar të ...
Alsat-M | 21-Jan-2019 19:02
Rezultatet e autopsisë së mjekësisë ligjore italiane kanë konfirmuar identitetin e trupit të personit të gjetur i murosur në një vilë luksoze në komunën Senago të Milanos. Ai është Astrit Lamaj i zhdukur më janar të ...

Kush është shqiptari që u gjet i murosur në një vilë në Itali
Publikuar E hënë, 21 Janar, 2019 18:59 Share Rezultatet e autopsisë së mjekësisë ligjore italiane kanë konfirmuar identitetin e trupit të personit të gjetur i murosur në një vilë luksoze në komunën Senago të Milanos. Ai ...
TetovaSot | 21-Jan-2019 19:02
Publikuar E hënë, 21 Janar, 2019 18:59 Share Rezultatet e autopsisë së mjekësisë ligjore italiane kanë konfirmuar identitetin e trupit të personit të gjetur i murosur në një vilë luksoze në komunën Senago të Milanos. Ai ...

Zbulohet identiteti i shqiptarit të murosur në një vilë në Itali
Rezultatet e autopsisë së nxjerrë prej mjekësisë ligjore italiane kanë konfirmuar identitetin e trupit të personit që u gjet i murosur në një vilë luksoze në komunën Senago të Milanos. Personi në fjalë është Astrit ...
Lapsi | 21-Jan-2019 18:58
Rezultatet e autopsisë së nxjerrë prej mjekësisë ligjore italiane kanë konfirmuar identitetin e trupit të personit që u gjet i murosur në një vilë luksoze në komunën Senago të Milanos. Personi në fjalë është Astrit ...

Itali/ Identifikohet shqiptari që u gjet i murosur në një vilë
Identifikohet shqiptari që u gjet i murosur, disa ditë më parë në Itali. Rezultatet e autopsisë së mjekësisë ligjore italiane kanë konfirmuar identitetin e trupit të personit të gjetur i murosur në një vilë luksoze në ...
Telegraf | 21-Jan-2019 18:58
Identifikohet shqiptari që u gjet i murosur, disa ditë më parë në Itali. Rezultatet e autopsisë së mjekësisë ligjore italiane kanë konfirmuar identitetin e trupit të personit të gjetur i murosur në një vilë luksoze në ...

Trupi i murosur në një vilë luksoze i përket një shqiptari
Karabinierët në Milano janë thuajse të sigurt që skeleti i gjetur i murosur në një vilë luksoze në Senago, më 15 Janar, i përket një shqiptari. Ai është Astrit Lamaj, një 48-vjeçar i cili jetonte në Genova dhe i njohur ...
TV Klan | 21-Jan-2019 18:47
Karabinierët në Milano janë thuajse të sigurt që skeleti i gjetur i murosur në një vilë luksoze në Senago, më 15 Janar, i përket një shqiptari. Ai është Astrit Lamaj, një 48-vjeçar i cili jetonte në Genova dhe i njohur ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved