ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/10/2019 04:01

Gara në PD/ Basha njihet me listën e kryesisë nga televizioni

Gara në PD/ Basha njihet me listën e kryesisë nga televizioni
TIRANE Lista me 15 anëtarët fitues të kryesisë së PD, si asnjëherë më parë, u bë e hapur. Votat e 328 anëtarëve u numëruan në praninë e kandidatëve te interesuar për numrin e votave. Edhe llogaritjet e secilit kandidat ...
BalkanWeb | 19-Jan-2019 23:02
TIRANE Lista me 15 anëtarët fitues të kryesisë së PD, si asnjëherë më parë, u bë e hapur. Votat e 328 anëtarëve u numëruan në praninë e kandidatëve te interesuar për numrin e votave. Edhe llogaritjet e secilit kandidat ...

Salianji, Boci dhe Bejko jashtë anëtarësisë, kush i zëvendëson
TIRANE Këshilli Kombëtar i PD shpalli sot listën fituese të anëtarëve të kryesisë, ku disa emra të njohur brenda partisë mbeten jashtë saj. Gazetari Klajdi Bodlli raporton për ‘BalkanWeb’ se sipas rezultateve të dala ...
BalkanWeb | 19-Jan-2019 22:13
TIRANE Këshilli Kombëtar i PD shpalli sot listën fituese të anëtarëve të kryesisë, ku disa emra të njohur brenda partisë mbeten jashtë saj. Gazetari Klajdi Bodlli raporton për ‘BalkanWeb’ se sipas rezultateve të dala ...

Genc Pollo, Aldo Bumçi, çuni i Fahri Balliut dhe 20 deputetë të tjerë mbeten jashtë kryesisë së PD. Nuk morën as 20% të votave
Këshilli Kombëtar i PD, ka hedhur në kosh listën e deputetëve të Lulzim Bashës dhe grupin e tij parlamentar. Kanë spikatur disa nga emrat më të mbështetur dhe mbështetësit kryesorë të Lulzim Bashës. Genc Pollo një ...
GazetaTema | 19-Jan-2019 22:36
Këshilli Kombëtar i PD, ka hedhur në kosh listën e deputetëve të Lulzim Bashës dhe grupin e tij parlamentar. Kanë spikatur disa nga emrat më të mbështetur dhe mbështetësit kryesorë të Lulzim Bashës. Genc Pollo një ...

Lulzim Basha nuk zgjodhi asnjë femër në drejtim
Ish- anëtarja e Keshillit Kombetar të Partisë Demokratike, Edit’h Harxhi, e cila është një prej zërave kritik të kryetarit Lulzim Basha, ka reaguar në një postim në rrjetet sociale për zgjedhjet e Këshillit Kombëtar të ...
GazetaTema | 19-Jan-2019 22:12
Ish- anëtarja e Keshillit Kombetar të Partisë Demokratike, Edit’h Harxhi, e cila është një prej zërave kritik të kryetarit Lulzim Basha, ka reaguar në një postim në rrjetet sociale për zgjedhjet e Këshillit Kombëtar të ...

Këshilli Kombëtar i PD zgjodhi sot në një garë të  Kryesinë e re të PD
Këshilli votoi si më poshtë: SEKRETARIATI ORGANIZATIV: Sekretar i Përgjithshëm: Gazment Bardhi Sekretar për Çështjet Ligjore: Çlirim Gjata Sekretar Organizativ Sahit Dollapi Sekretar për ÇështjetZgjedhore: Ivi Kaso ...
Telegraf | 19-Jan-2019 23:40
Këshilli votoi si më poshtë: SEKRETARIATI ORGANIZATIV: Sekretar i Përgjithshëm: Gazment Bardhi Sekretar për Çështjet Ligjore: Çlirim Gjata Sekretar Organizativ Sahit Dollapi Sekretar për ÇështjetZgjedhore: Ivi Kaso ...

Kryesia e PD, shpallen anëtarët fitues: Humbet deputeti i videos erotike Ervin Salianji, në “minutat shtesë” fiton Grida Duma
Kryetari i Komisionit Zgjedhor në PD, Jemin Gjana ka bërë publik emrat e anëtarëve të rinj të Kryesisë së PD. Sipas Gjanës nga 355 te anëtarë Keshillit Kombetar, kanë marrë pjesë 328 anëtarë, Fletë votimi në kuti janë ...
GazetaTema | 19-Jan-2019 22:01
Kryetari i Komisionit Zgjedhor në PD, Jemin Gjana ka bërë publik emrat e anëtarëve të rinj të Kryesisë së PD. Sipas Gjanës nga 355 te anëtarë Keshillit Kombetar, kanë marrë pjesë 328 anëtarë, Fletë votimi në kuti janë ...

FOTO/E mundi në garën brenda PD, Teliti ka një mesazh për Bardhin
TIRANE Pavarësisht se humbi garën si kandidat për Sekretar të Përgjithshëm, Dorjan Teliti menjëherë pas dhënies së rezultatit, ka ndarë një foto me Gazmend Bardhin, i cili u shpall fitues. Krahas fotos së publikuar në ...
BalkanWeb | 19-Jan-2019 20:12
TIRANE Pavarësisht se humbi garën si kandidat për Sekretar të Përgjithshëm, Dorjan Teliti menjëherë pas dhënies së rezultatit, ka ndarë një foto me Gazmend Bardhin, i cili u shpall fitues. Krahas fotos së publikuar në ...

PD shpall anëtarët e Kryesisë, ja emrat e rinj
Partia Demokratike ka shpallur këtë të shtunë dhe listën e anëtarëve të Kryesisë. Në një deklaratë për mediat, Jemin Gjana bëri publike 15 emrat e anëtarëve e rinj të Kryesisë së PD, te cilet jane si me poshte: Dhurata ...
VizionPlus | 19-Jan-2019 21:50
Partia Demokratike ka shpallur këtë të shtunë dhe listën e anëtarëve të Kryesisë. Në një deklaratë për mediat, Jemin Gjana bëri publike 15 emrat e anëtarëve e rinj të Kryesisë së PD, te cilet jane si me poshte: Dhurata ...

Zgjedhjet, tre emra të rëndësishëm mbesin jashtë Kryesisë së PD-së
Këshilli Kombëtar i PD shpalli sot listën fituese të anëtarëve të kryesisë dhe shihet se tre figura të rëndësishme të kësaj force politike kanë mbetur jashtë. Sipas rezultateve të dala nga numërimi Ervin Salianji, ...
Gazeta Shqip | 19-Jan-2019 23:31
Këshilli Kombëtar i PD shpalli sot listën fituese të anëtarëve të kryesisë dhe shihet se tre figura të rëndësishme të kësaj force politike kanë mbetur jashtë. Sipas rezultateve të dala nga numërimi Ervin Salianji, ...

Këshilli Kombëtar i PD-së prezanton sekretarët e rinj
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike doli në një konferencë për shtyp, ku njoftoi edhe rezultatet e zgjedhjeve për sekretariatet pranë këtij institucioni.
Top Channel | 19-Jan-2019 16:50
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike doli në një konferencë për shtyp, ku njoftoi edhe rezultatet e zgjedhjeve për sekretariatet pranë këtij institucioni.

Basha prezanton sekretarët e partisë, ja emrat e përzgjedhur
Në një kohë kur sot Këshilli Kombëtar i PD votoi për drejtuesit e rinj, janë shpallur emrat fitues për sekretarinë. Në një konferencë për shtyp nga selia blu Jemin Gjana prezantoi listën e fituesve. Mësohet se Sekretar ...
GazetaTema | 19-Jan-2019 17:01
Në një kohë kur sot Këshilli Kombëtar i PD votoi për drejtuesit e rinj, janë shpallur emrat fitues për sekretarinë. Në një konferencë për shtyp nga selia blu Jemin Gjana prezantoi listën e fituesve. Mësohet se Sekretar ...

Këshilli Kombëtar i PD, zgjidhen sekretarët e partisë (EMRAT)
TIRANE Në një kohë kur sot Këshilli Kombëtar i PD votoi për drejtuesit e rinj, janë shpallur emrat fitues për sekretarinë. Në një konferencë për shtyp nga selia blu Jemin Gjana prezantoi listën e fituesve. Mësohet se ...
BalkanWeb | 19-Jan-2019 16:41
TIRANE Në një kohë kur sot Këshilli Kombëtar i PD votoi për drejtuesit e rinj, janë shpallur emrat fitues për sekretarinë. Në një konferencë për shtyp nga selia blu Jemin Gjana prezantoi listën e fituesve. Mësohet se ...

E PLOTË/ Cilët janë 27 anëtarët e Kryesisë së re të PD-së dhe kush mbeti jashtë
Partia Demokratike ka zgjedhur kryesinë e saj. 15 anëtarët e saj u zgjodhën pas votimit në Këshillin Kombëtar. Kryesia është një nga organet më të rëndësishme në parti që merr vendimet kryesore siç është aksioni ...
Lapsi | 19-Jan-2019 23:01
Partia Demokratike ka zgjedhur kryesinë e saj. 15 anëtarët e saj u zgjodhën pas votimit në Këshillin Kombëtar. Kryesia është një nga organet më të rëndësishme në parti që merr vendimet kryesore siç është aksioni ...

Zbulohen emrat e 15 anëtarëve të rinj të Kryesisë së PD-së
Partia Demokratike ka tashmë kryesinë e re të përbërë nga 15 anëtarë. Ata janë emëruar në saj të votave që kanë marrë nga zgjedhjet e sotme. Ata janë: Dhurata Çupi; Endri Hasa; Enkelejd Alibeaj; Eno Bozdo; Fatbardh ...
Gazeta Shqip | 19-Jan-2019 21:50
Partia Demokratike ka tashmë kryesinë e re të përbërë nga 15 anëtarë. Ata janë emëruar në saj të votave që kanë marrë nga zgjedhjet e sotme. Ata janë: Dhurata Çupi; Endri Hasa; Enkelejd Alibeaj; Eno Bozdo; Fatbardh ...

PD zgjedh kryesinë, Basha: Protesta për të rrëzuar Ramën
Partia Demokratike zgjodhi sot kryesinë e saj të re dhe drejtuesit e departamenteve ne mbledhjen e Këshillit Kombëtar. Kryesia do të mblidhet më pas për të vendosur kohën kur do të nisin protestat e lajmëruara. Basha n[ ...
Top Channel | 19-Jan-2019 15:27
Partia Demokratike zgjodhi sot kryesinë e saj të re dhe drejtuesit e departamenteve ne mbledhjen e Këshillit Kombëtar. Kryesia do të mblidhet më pas për të vendosur kohën kur do të nisin protestat e lajmëruara. Basha n[ ...

PD shpall rezultatet, Gazment Bardhi zgjidhet Sekretar i Përgjithshëm
Partia Demokratike ka shpallur këtë të shtunë rezultatet për drejtimin e sekretariateve. Në një deklaratë për shtyp, nga selia blu, Jemin Gjana prezantoi listën e fituesve. Sipas rezultateve të bëra publike nga Jemin ...
VizionPlus | 19-Jan-2019 17:19
Partia Demokratike ka shpallur këtë të shtunë rezultatet për drejtimin e sekretariateve. Në një deklaratë për shtyp, nga selia blu, Jemin Gjana prezantoi listën e fituesve. Sipas rezultateve të bëra publike nga Jemin ...

Këshilli Kombëtar i PD/ Zgjidhen anëtarët e rinj, këto janë emrat më të votuar
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike ka zgjedhur 15 anëtarët e rinj të kryesisë së PD-së. Mes emrave të kryesisë së janë Tomorr Alizoti, përfaqësues i një familjeje ish-të përndjekurish politik dhe Jorida Tabaku, që ...
Ina-Online | 20-Jan-2019 00:06
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike ka zgjedhur 15 anëtarët e rinj të kryesisë së PD-së. Mes emrave të kryesisë së janë Tomorr Alizoti, përfaqësues i një familjeje ish-të përndjekurish politik dhe Jorida Tabaku, që ...

Emrat/ Shpallen 15 fituesit që hyjnë në kryesisë së re të PD-së
Partia Demokratike ka shpallur emrat e 15 anëtarëve të Kryesisë së re pas zgjedhjeve në Këshillin Kombëtar. Pas shpalljes së rezultateve u shpallën fitues. Dhurata Çupi Enderi Hasa Enkelejd Alibeaj Eno Bozdo Fatbardh ...
Lapsi | 19-Jan-2019 21:47
Partia Demokratike ka shpallur emrat e 15 anëtarëve të Kryesisë së re pas zgjedhjeve në Këshillin Kombëtar. Pas shpalljes së rezultateve u shpallën fitues. Dhurata Çupi Enderi Hasa Enkelejd Alibeaj Eno Bozdo Fatbardh ...

Rivalët për numrin “2” në PD bëjnë “paqe” pas shpalljes së rezultatit
Ish-ministri teknik i drejtësisë Gazmend Bardhi do të jetë tashmë numri “2” në Partinë Demokratike pasi ai fitoi në garën për Sekretar të Përgjithshëm të zhvilluar në Këshillin Kombëtar. Bardhi mori 277 vota ndërsa ...
Lapsi | 19-Jan-2019 21:14
Ish-ministri teknik i drejtësisë Gazmend Bardhi do të jetë tashmë numri “2” në Partinë Demokratike pasi ai fitoi në garën për Sekretar të Përgjithshëm të zhvilluar në Këshillin Kombëtar. Bardhi mori 277 vota ndërsa ...

Gara në PD, Basha njihet me listën e kryesisë nga televizioni?
Lista me 15 anëtarët fitues të kryesisë së PD, si asnjëherë më parë, u bë e hapur. Votat e 328 anëtarëve u numëruan në praninë e kandidatëve te interesuar për numrin e votave. Edhe llogaritjet e secilit kandidat u bënë ...
Lajmi i Fundit | 19-Jan-2019 23:34
Lista me 15 anëtarët fitues të kryesisë së PD, si asnjëherë më parë, u bë e hapur. Votat e 328 anëtarëve u numëruan në praninë e kandidatëve te interesuar për numrin e votave. Edhe llogaritjet e secilit kandidat u bënë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved