ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/01/2019 11:09

Vuçiq ju kundërpërgjigjet protestuesve për Kosovën

Vuçiq ju kundërpërgjigjet protestuesve për Kosovën
Aleksandar Vuçiq deklaroi se letra të cilën ia kanë dërguar organizatorët e protestës “1 nga 5 milionë” në të cilën i kërkohet të bëhet publik plani për Kosovën është “budallallëk”. “Aq është idiote saqë nuk kam fjalë”, ...
Zeri | 12-Jan-2019 23:57
Aleksandar Vuçiq deklaroi se letra të cilën ia kanë dërguar organizatorët e protestës “1 nga 5 milionë” në të cilën i kërkohet të bëhet publik plani për Kosovën është “budallallëk”. “Aq është idiote saqë nuk kam fjalë”, ...

I ftohti i janarit “ushqen” protestat në Beograd
Protestat e opozitës në Serbi kanë qenë relativisht të rralla në dekadën e shkuar, por ajri i acartë i janarit duket se po ushqen frymën e revoltës.
Top Channel | 12-Jan-2019 12:49
Protestat e opozitës në Serbi kanë qenë relativisht të rralla në dekadën e shkuar, por ajri i acartë i janarit duket se po ushqen frymën e revoltës.

Java e gjashtë e protestave kundër Vuçiç, mijëra në shesh
Mijëra veta morën pjesë në protestat e së shtunës në Beograd kundër presidentit të Serbisë Aleksandër Vuçiç dhe Partisë Përparimtare serbe të drejtuar prej tij, duke kërkuar liri të medies, që t’u jepet fund sulmeve ...
Koha Jone | 12-Jan-2019 23:35
Mijëra veta morën pjesë në protestat e së shtunës në Beograd kundër presidentit të Serbisë Aleksandër Vuçiç dhe Partisë Përparimtare serbe të drejtuar prej tij, duke kërkuar liri të medies, që t’u jepet fund sulmeve ...

Protestuesit në Beograd kërkojnë transparencë nga Vuçiqi për marrëveshjen Kosovë-Serbi
Mijëra serbë protestuan në Beograd të shtunën mbrëma kundër presidentit të tyre Aleksandar Vuçiq dhe Partisë së tij Progresive Serbe (SNS), me kërkesa përfshirë lirinë e mediave, dhënien fund të sulmeve ndaj gazetarëve ...
Alsat-M | 12-Jan-2019 22:58
Mijëra serbë protestuan në Beograd të shtunën mbrëma kundër presidentit të tyre Aleksandar Vuçiq dhe Partisë së tij Progresive Serbe (SNS), me kërkesa përfshirë lirinë e mediave, dhënien fund të sulmeve ndaj gazetarëve ...

Protestuesit në Beograd kërkojnë që traktati me Kosovën të mos jetë sekret
Mijëra serbë protestuan në Beograd të shtunën mbrëma kundër presidentit të tyre Aleksandar Vuçiq dhe Partisë së tij Progresive Serbe (SNS), me kërkesa përfshirë lirinë e mediave, dhënien fund të sulmeve ndaj gazetarëve ...
Gazeta Monitor | 12-Jan-2019 22:50
Mijëra serbë protestuan në Beograd të shtunën mbrëma kundër presidentit të tyre Aleksandar Vuçiq dhe Partisë së tij Progresive Serbe (SNS), me kërkesa përfshirë lirinë e mediave, dhënien fund të sulmeve ndaj gazetarëve ...

Beograd, mijëra protestues dolën për të gjashtën javë kundër Vuçiqit
Mijëra serbë protestuan të shtunën në Beograd kundër presidentit Aleksandar Vuçiq dhe partisë së tij me kërkesat e tyre për lirinë e mediave dhe ndaljen e sulmeve ndaj gazetarëve dhe figurave të opozitës dhe të mos ketë ...
Klan Kosova | 12-Jan-2019 22:36
Mijëra serbë protestuan të shtunën në Beograd kundër presidentit Aleksandar Vuçiq dhe partisë së tij me kërkesat e tyre për lirinë e mediave dhe ndaljen e sulmeve ndaj gazetarëve dhe figurave të opozitës dhe të mos ketë ...

Protestuesit në Beograd kërkojnë që traktati me Kosovën të mos jetë sekret
Mijëra serbë protestuan në Beograd të shtunën mbrëma kundër presidentit të tyre Aleksandar Vuçiq dhe Partisë së tij Progresive Serbe (SNS), me kërkesa përfshirë lirinë e mediave, dhënien fund të sulmeve ndaj gazetarëve ...
Arbresh | 12-Jan-2019 22:22
Mijëra serbë protestuan në Beograd të shtunën mbrëma kundër presidentit të tyre Aleksandar Vuçiq dhe Partisë së tij Progresive Serbe (SNS), me kërkesa përfshirë lirinë e mediave, dhënien fund të sulmeve ndaj gazetarëve ...

Protesta në Beogradi, protestuesit me kërkesë ndaj Vuçiqit për Kosovën
Mijëra serbë protestuan në Beograd të shtunën mbrëma kundër presidentit të tyre Aleksandar Vuçiq dhe Partisë së tij Progresive Serbe (SNS), me kërkesa përfshirë lirinë e mediave, dhënien fund të sulmeve ndaj gazetarëve ...
Zeri | 12-Jan-2019 22:19
Mijëra serbë protestuan në Beograd të shtunën mbrëma kundër presidentit të tyre Aleksandar Vuçiq dhe Partisë së tij Progresive Serbe (SNS), me kërkesa përfshirë lirinë e mediave, dhënien fund të sulmeve ndaj gazetarëve ...

Po shkundet Beogradi, serbët po gjunjëzojnë Vuçiçin
Protestat e opozitës në Serbi kanë qenë relativisht të rralla në dekadën e shkuar, por ajri i acartë i janarit duket se po ushqen frymën e revoltës. Që nga muaji i shkuar, me mijëra demonstrues janë mbledhur çdo të ...
Zhurnal | 12-Jan-2019 20:02
Protestat e opozitës në Serbi kanë qenë relativisht të rralla në dekadën e shkuar, por ajri i acartë i janarit duket se po ushqen frymën e revoltës. Që nga muaji i shkuar, me mijëra demonstrues janë mbledhur çdo të ...

I ftohti i janarit nuk ndal dot protestat në Beograd
Protestat e opozitës në Serbi kanë qenë relativisht të rralla në dekadën e shkuar, por ajri i acartë i janarit duket se po ushqen frymën e revoltës. Që nga muaji i shkuar, me mijëra demonstrues janë mbledhur çdo të ...
Arbresh | 12-Jan-2019 12:56
Protestat e opozitës në Serbi kanë qenë relativisht të rralla në dekadën e shkuar, por ajri i acartë i janarit duket se po ushqen frymën e revoltës. Që nga muaji i shkuar, me mijëra demonstrues janë mbledhur çdo të ...

Vazhdojnë protestat për rrëzimin e Vuçiqit
Protestuesit e opozitës serbe janë duke u përgatitur për protesta shtesë në Serbi kundër presidentit Aleksander Vuçiq, të cilin e akuzojnë për cenimin e lirisë së medieve dhe shtypjen e opozitës. Aksionet e ditës së ...
Zeri | 12-Jan-2019 12:28
Protestuesit e opozitës serbe janë duke u përgatitur për protesta shtesë në Serbi kundër presidentit Aleksander Vuçiq, të cilin e akuzojnë për cenimin e lirisë së medieve dhe shtypjen e opozitës. Aksionet e ditës së ...

Paralajmërim i frikshëm për Vuçiqin
Protestuesit e opozitës serbe janë duke u përgatitur për protesta shtesë në Serbi kundër presidentit Aleksander Vuçiq, të cilin e akuzojnë për cenimin e lirisë së medieve dhe shtypjen e opozitës. Aksionet e ditës së ...
Gazeta Monitor | 12-Jan-2019 11:54
Protestuesit e opozitës serbe janë duke u përgatitur për protesta shtesë në Serbi kundër presidentit Aleksander Vuçiq, të cilin e akuzojnë për cenimin e lirisë së medieve dhe shtypjen e opozitës. Aksionet e ditës së ...

Opozita serbe po përgatitet për protesta të reja kundër Vuçiqit
Protestuesit e opozitës serbe janë duke u përgatitur për protesta shtesë në Serbi kundër presidentit Aleksander Vuçiq, të cilin e akuzojnë për cenimin e lirisë së medieve dhe shtypjen e opozitës. Aksionet e ditës së ...
EkonomiaOnline | 12-Jan-2019 11:34
Protestuesit e opozitës serbe janë duke u përgatitur për protesta shtesë në Serbi kundër presidentit Aleksander Vuçiq, të cilin e akuzojnë për cenimin e lirisë së medieve dhe shtypjen e opozitës. Aksionet e ditës së ...

Opozita serbe po përgatitet për protesta të reja kundër Vuçiqit
Protestuesit e opozitës serbe janë duke u përgatitur për protesta shtesë në Serbi kundër presidentit Aleksander Vuçiq, të cilin e akuzojnë për cenimin e lirisë së medieve dhe shtypjen e opozitës. Aksionet e ditës së ...
Medial | 12-Jan-2019 11:16
Protestuesit e opozitës serbe janë duke u përgatitur për protesta shtesë në Serbi kundër presidentit Aleksander Vuçiq, të cilin e akuzojnë për cenimin e lirisë së medieve dhe shtypjen e opozitës. Aksionet e ditës së ...

Vuçiqit i kërkohet të paraqesë “planin e tij për Kosovën”
Organizatorët e protestave joqeveritare në Serbi kërkuan nga presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, që të paraqesë planin e tij për Kosovën para qytetarëve të Serbisë, duke thënë se ata janë adresa ku duhet drejtuar dhe “jo ...
Ina-Online | 12-Jan-2019 10:29
Organizatorët e protestave joqeveritare në Serbi kërkuan nga presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, që të paraqesë planin e tij për Kosovën para qytetarëve të Serbisë, duke thënë se ata janë adresa ku duhet drejtuar dhe “jo ...

Organizatorët e protestave në Serbi ia kërkojnë Vuçiqit “planin për Kosovën”
Beograd, 11 janar 2019 – Organizatorët e protestave antiqeveritare në Serbi kanë kërkuar nga Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, që të paraqesë planin e tij për Kosovën para qytetarëve të Serbisë, duke theksuar se ky ...
Illyriapress | 11-Jan-2019 18:32
Beograd, 11 janar 2019 – Organizatorët e protestave antiqeveritare në Serbi kanë kërkuar nga Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, që të paraqesë planin e tij për Kosovën para qytetarëve të Serbisë, duke theksuar se ky ...

Vuçiqit i kërkohet të paraqesë “planin e tij për Kosovën”
Organizatorët e protestave joqeveritare në Serbi kërkuan nga presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, që të paraqesë planin e tij për Kosovën para qytetarëve të Serbisë, duke thënë se ata janë adresa ku duhet drejtuar dhe “jo ...
EkonomiaOnline | 11-Jan-2019 17:54
Organizatorët e protestave joqeveritare në Serbi kërkuan nga presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, që të paraqesë planin e tij për Kosovën para qytetarëve të Serbisë, duke thënë se ata janë adresa ku duhet drejtuar dhe “jo ...

Vucic ka filluar ta pranojë realitetin se Kosova është e pavarur, këtë ia thonë edhe protestuesit
Organizatorët e protestave joqeveritare në Serbi kërkuan nga presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, që të paraqesë planin e tij për Kosovën para qytetarëve të Serbisë, duke thënë se ata janë adresa ku duhet drejtuar dhe “jo ...
Arbresh | 11-Jan-2019 17:34
Organizatorët e protestave joqeveritare në Serbi kërkuan nga presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, që të paraqesë planin e tij për Kosovën para qytetarëve të Serbisë, duke thënë se ata janë adresa ku duhet drejtuar dhe “jo ...

Protestat anti-Vuçiç në Beograd: kërkohet plani për Kosovën
Organizatorët e protestës anti-Vucëiç në Beograd me slloganin “Një ne pesë milionë” kanë kërkuar prej tij të paraqesë planin për Kosovën. Në një deklaratë, ata akuzuan Vuçiçin për përdorimin e politikës së “Serbisë të ...
Tesheshi | 11-Jan-2019 17:21
Organizatorët e protestës anti-Vucëiç në Beograd me slloganin “Një ne pesë milionë” kanë kërkuar prej tij të paraqesë planin për Kosovën. Në një deklaratë, ata akuzuan Vuçiçin për përdorimin e politikës së “Serbisë të ...

Protestuesit kundër Vuçiqit kanë një kërkesë për Kosovën
Protestuesit serbë që po janë ngritur kundër Vucic për shkak të politikave të tij autoritare, kërkojnë liri por kanë qëndrime edhe më destruktive për Kosovën, dhe këtë e vërteton edhe kërkesa e tyre për Republikën që ...
EkonomiaOnline | 11-Jan-2019 16:35
Protestuesit serbë që po janë ngritur kundër Vucic për shkak të politikave të tij autoritare, kërkojnë liri por kanë qëndrime edhe më destruktive për Kosovën, dhe këtë e vërteton edhe kërkesa e tyre për Republikën që ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved