ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/03/2019 06:29

Mungon Neymar? Asnjë problem, PSG fiton 0-3 ndaj Amiens

Mungon Neymar? Asnjë problem, PSG fiton 0-3 ndaj Amiens
Mungesa e një emri të madh si Neymar Junior nuk ndihet aspak te PSG në përballjet e kampionatit francez.
Top Channel | 12-Jan-2019 22:19
Mungesa e një emri të madh si Neymar Junior nuk ndihet aspak te PSG në përballjet e kampionatit francez.

PSG vendos rekord të ri në Ligue 1
Paris Saint Germain derisa po marshojnë sigurt drejt titullit të radhës në Ligue 1, po vazhdojnë të vendosin rekorde të reja. Skuadra e drejtuar nga Thumas Tuchel, ka shënuar fitoren e radhës në ligë, duke e mundur 0-3 ...
Medial | 12-Jan-2019 22:50
Paris Saint Germain derisa po marshojnë sigurt drejt titullit të radhës në Ligue 1, po vazhdojnë të vendosin rekorde të reja. Skuadra e drejtuar nga Thumas Tuchel, ka shënuar fitoren e radhës në ligë, duke e mundur 0-3 ...

Mungon Neymar? Asnjë problem, PSG fiton 0-3 ndaj Amiens
Mungesa e një emri të madh si Neymar Junior nuk ndihet aspak te PSG në përballjet e kampionatit francez. Pa “yllin” brazilian në fushë, parizienët fituan lehtësisht 0-3 në fushën e Amiens, duke arritur në kuotën e 50 ...
Gazeta Shqip | 12-Jan-2019 21:59
Mungesa e një emri të madh si Neymar Junior nuk ndihet aspak te PSG në përballjet e kampionatit francez. Pa “yllin” brazilian në fushë, parizienët fituan lehtësisht 0-3 në fushën e Amiens, duke arritur në kuotën e 50 ...

PSG vendos rekord të ri në Ligue 1
Skuadra e drejtuar nga Thumas Tuchel, ka shënuar fitoren e radhës në ligë, duke e mundur 0-3 Amiens. Me këtë fitore, PSG ka arritur në kuotën e 50 pikëve pas 18 ndeshjeve. Kjo e arritur është një rekord në futbollin ...
Lajminet | 12-Jan-2019 22:14
Skuadra e drejtuar nga Thumas Tuchel, ka shënuar fitoren e radhës në ligë, duke e mundur 0-3 Amiens. Me këtë fitore, PSG ka arritur në kuotën e 50 pikëve pas 18 ndeshjeve. Kjo e arritur është një rekord në futbollin ...

Amiens 0-3 PSG: Notat e lojtarëve, Draxler më i miri
Paris Saint Germain fitoi në Ligue 1 ndaj Amiens me rezultat 0-3. Golat për PSG i shënuan Edinson Cavani (57'), Kylian Mbappe (70') dhe Marquinhos (79'). Lojtari me notën me të lartë u vlerësua Julian Draxler, i cili ...
E Dua Sportin | 12-Jan-2019 19:40
Paris Saint Germain fitoi në Ligue 1 ndaj Amiens me rezultat 0-3. Golat për PSG i shënuan Edinson Cavani (57'), Kylian Mbappe (70') dhe Marquinhos (79'). Lojtari me notën me të lartë u vlerësua Julian Draxler, i cili ...

PSG fiton pa problem ndaj Amiens
Paris Saint Germain ka vazhduar me fitore në Ligue 1, e radhës ishte ndaj Amines me rezultat 0-3. PSG ishte dukshëm më e mirë dhe në fund fitoi me lehtësi. Pjesa e parë ishte me më pak raste serioze, ndërsa goli i parë ...
E Dua Sportin | 12-Jan-2019 19:40
Paris Saint Germain ka vazhduar me fitore në Ligue 1, e radhës ishte ndaj Amines me rezultat 0-3. PSG ishte dukshëm më e mirë dhe në fund fitoi me lehtësi. Pjesa e parë ishte me më pak raste serioze, ndërsa goli i parë ...

PSG harron turpin në Kupë me 3 gola ndaj Amiens (VIDEO)
Paris Saint-Germain ka harruar shumë shpejt eliminimin e turpshëm nga Kupa e Francës. Skuadra e Tuchel ka fituar 3-0 pa vështirë në fushën e Amiens, në një ndeshje që nuk luajti Neymar. Cavani zhbllokoi takimin me një ...
Koha Jone | 12-Jan-2019 19:33
Paris Saint-Germain ka harruar shumë shpejt eliminimin e turpshëm nga Kupa e Francës. Skuadra e Tuchel ka fituar 3-0 pa vështirë në fushën e Amiens, në një ndeshje që nuk luajti Neymar. Cavani zhbllokoi takimin me një ...

Amiens 0-3 PSG: Notat e lojtarëve, Draxler më i miri
Paris Saint Germain fitoi në Ligue 1 ndaj Amiens me rezultat 0-3. Golat për PSG i shënuan Edinson Cavani (57'), Kylian Mbappe (70') dhe Marquinhos (79'). Lojtari me notën me të lartë u vlerësua Julian Draxler, i cili ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 19:27
Paris Saint Germain fitoi në Ligue 1 ndaj Amiens me rezultat 0-3. Golat për PSG i shënuan Edinson Cavani (57'), Kylian Mbappe (70') dhe Marquinhos (79'). Lojtari me notën me të lartë u vlerësua Julian Draxler, i cili ...

PSG fiton pa problem ndaj Amiens
Paris Saint Germain ka vazhduar me fitore në Ligue 1, e radhës ishte ndaj Amines me rezultat 0-3. PSG ishte dukshëm më e mirë dhe në fund fitoi me lehtësi. Pjesa e parë ishte me më pak raste serioze, ndërsa goli i parë ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 19:04
Paris Saint Germain ka vazhduar me fitore në Ligue 1, e radhës ishte ndaj Amines me rezultat 0-3. PSG ishte dukshëm më e mirë dhe në fund fitoi me lehtësi. Pjesa e parë ishte me më pak raste serioze, ndërsa goli i parë ...

?Liverpooli shënon fitoren e parë në 2019
Pas dy humbjeve që pësoi në 2019, humbjes së parë në Premierligë dhe humbjes në FA Cop, Liverpolli sot ka shënuar fitore.
Kosova Press | 12-Jan-2019 18:28
Pas dy humbjeve që pësoi në 2019, humbjes së parë në Premierligë dhe humbjes në FA Cop, Liverpolli sot ka shënuar fitore.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved