ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/01/2019 11:56

Interi fillon bisedimet me Valencian

Interi fillon bisedimet me Valencian
Antonio Valencia synon të largohet nga Manchester United në fund të sezonit dhe tashmë është duke negociuar me Interin. Qasja e Interit dhe negociatat me mbrojtësin 33-vjeçare të krahut të djathtë tashmë janë përmendur ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 23:35
Antonio Valencia synon të largohet nga Manchester United në fund të sezonit dhe tashmë është duke negociuar me Interin. Qasja e Interit dhe negociatat me mbrojtësin 33-vjeçare të krahut të djathtë tashmë janë përmendur ...

Befason Unitedi, Southgate kandidat kryesor për trajner
Menaxheri i Anglisë, Gareth Southgate thuhet se është përzgjedhur nga Manchester United për tu bërë trajner i klubit nga Old Trafford. Sipas mediumit The Telegraph , Djajtë e Kuq kanë një listë rezervë të kandidatëve ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 23:07
Menaxheri i Anglisë, Gareth Southgate thuhet se është përzgjedhur nga Manchester United për tu bërë trajner i klubit nga Old Trafford. Sipas mediumit The Telegraph , Djajtë e Kuq kanë një listë rezervë të kandidatëve ...

Një trajner i ri në listën e ngushtë për të marrë drejtimin e Man Utd
Gareth Southagate është trajneri i radhës që i është shtuar listës së ngushtë për të marrë drejtimin e Manchester United. ‘Djajtë e Kuq’ pas shkarkimit të Jose Mourinho, janë emëruar përkohësisht ish lojtarin e tyre, ...
Medial | 13-Jan-2019 00:12
Gareth Southagate është trajneri i radhës që i është shtuar listës së ngushtë për të marrë drejtimin e Manchester United. ‘Djajtë e Kuq’ pas shkarkimit të Jose Mourinho, janë emëruar përkohësisht ish lojtarin e tyre, ...

Interi fillon bisedimet me Valencian
Antonio Valencia synon të largohet nga Manchester United në fund të sezonit dhe tashmë është duke negociuar me Interin. Qasja e Interit dhe negociatat me mbrojtësin 33-vjeçare të krahut të djathtë tashmë janë përmendur ...
E Dua Sportin | 12-Jan-2019 23:41
Antonio Valencia synon të largohet nga Manchester United në fund të sezonit dhe tashmë është duke negociuar me Interin. Qasja e Interit dhe negociatat me mbrojtësin 33-vjeçare të krahut të djathtë tashmë janë përmendur ...

Befason Unitedi, Southgate kandidat kryesor për trajner
Menaxheri i Anglisë, Gareth Southgate thuhet se është përzgjedhur nga Manchester United për tu bërë trajner i klubit nga Old Trafford. Sipas mediumit The Telegraph, Djajtë e Kuq kanë një listë rezervë të kandidatëve për ...
E Dua Sportin | 12-Jan-2019 23:41
Menaxheri i Anglisë, Gareth Southgate thuhet se është përzgjedhur nga Manchester United për tu bërë trajner i klubit nga Old Trafford. Sipas mediumit The Telegraph, Djajtë e Kuq kanë një listë rezervë të kandidatëve për ...

Një trajner i ri në listën e ngushtë për të marrë drejtimin e Man Utd
‘Djajtë e Kuq’ pas shkarkimit të Jose Mourinho, janë emëruar përkohësisht ish lojtarin e tyre, Ole Gunnar Solskjaer, që numëron pesë fitore në pesë ndeshjet e para. Por, skuadra e Manchester United janë të vendosur të ...
Lajminet | 12-Jan-2019 23:28
‘Djajtë e Kuq’ pas shkarkimit të Jose Mourinho, janë emëruar përkohësisht ish lojtarin e tyre, Ole Gunnar Solskjaer, që numëron pesë fitore në pesë ndeshjet e para. Por, skuadra e Manchester United janë të vendosur të ...

Nga “djall” në zikaltër, ja goditja e radhës në merkato për Interin
Merkato e Interit do të shtrihet deri në Premier League. Drejtori sportiv Beppe Marotta po planifikon një blerje të rëndësishme me kosto zero. Bëhet fjalë për mbrojtësin e Manchester United, Antonio Valencia, kontrata e ...
Koha.mk | 12-Jan-2019 18:35
Merkato e Interit do të shtrihet deri në Premier League. Drejtori sportiv Beppe Marotta po planifikon një blerje të rëndësishme me kosto zero. Bëhet fjalë për mbrojtësin e Manchester United, Antonio Valencia, kontrata e ...

Levy urdhëron drejtuesit: Mos pranoni asnjë ofertë për Pochettinon
Ole Gunar Solskjaer ka arritur 5 fitore në po kaq takime në stolin e Manchester Uitedit, por drejtuesit e klubit anglez duket se sërish nuk janë bindur t’i besojnë një projekt afatgjatë teknikut norvegjez. Sipas “The ...
Zeri | 12-Jan-2019 17:10
Ole Gunar Solskjaer ka arritur 5 fitore në po kaq takime në stolin e Manchester Uitedit, por drejtuesit e klubit anglez duket se sërish nuk janë bindur t’i besojnë një projekt afatgjatë teknikut norvegjez. Sipas “The ...

Valencia në bisedime me gjigantin italian
Antonio Valencia synon të largohet nga Old Traffordi në verë, pasi edhe i skadon kontrata me Manchester Unitedin. Mediat britanike raportojnë se mbrojtësi i Unitedit tashmë ka nisur bisedimet me Interit për një ...
Lajm Press | 12-Jan-2019 16:46
Antonio Valencia synon të largohet nga Old Traffordi në verë, pasi edhe i skadon kontrata me Manchester Unitedin. Mediat britanike raportojnë se mbrojtësi i Unitedit tashmë ka nisur bisedimet me Interit për një ...

Lingard: United do ta sulmojë Tottenhamin
Sulmuesi i Manchester United, Jesse Lingard, ka pranuar se klubi nga Old Trafford do të shkojë me koncept të qartë të lojës në Londër për t’u përballur me Tottenhamin. United është ringjallur nën drejtimin e Solskjaer ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 14:46
Sulmuesi i Manchester United, Jesse Lingard, ka pranuar se klubi nga Old Trafford do të shkojë me koncept të qartë të lojës në Londër për t’u përballur me Tottenhamin. United është ringjallur nën drejtimin e Solskjaer ...

Lingard: United do ta sulmojë Tottenhamin
Sulmuesi i Manchester United, Jesse Lingard, ka pranuar se klubi nga Old Trafford do të shkojë me koncept të qartë të lojës në Londër për t’u përballur me Tottenhamin. United është ringjallur nën drejtimin e Solskjaer ...
E Dua Sportin | 12-Jan-2019 15:41
Sulmuesi i Manchester United, Jesse Lingard, ka pranuar se klubi nga Old Trafford do të shkojë me koncept të qartë të lojës në Londër për t’u përballur me Tottenhamin. United është ringjallur nën drejtimin e Solskjaer ...

Solskjaer mbështet Rashfordin që të bëhet sikur Kane
Marcus Rashford mund të arrijë nivelin e kapitenit të Tottenhamit, Harry Kane, gjithnjë sipas bosit të Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer. Rashford ka shkëlqyer që prej arritjes së Solskjaer duke shënoi tri gola ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 13:47
Marcus Rashford mund të arrijë nivelin e kapitenit të Tottenhamit, Harry Kane, gjithnjë sipas bosit të Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer. Rashford ka shkëlqyer që prej arritjes së Solskjaer duke shënoi tri gola ...

United kërkon me ngulm Pochettinon, por drejtuesit e Tottenham nuk e shesin
Manchester United është në kërkim të një trajneri për sezonin e ardhshëm, edhe pse Ole Gunar Solskjaer ka arritur 5 fitore në po kaq takime në stolin e skuadrës angleze,. Sipas “The Sun”, drejtuesit e “Djajve të kuq” ...
Koha Jone | 12-Jan-2019 15:28
Manchester United është në kërkim të një trajneri për sezonin e ardhshëm, edhe pse Ole Gunar Solskjaer ka arritur 5 fitore në po kaq takime në stolin e skuadrës angleze,. Sipas “The Sun”, drejtuesit e “Djajve të kuq” ...

Lingard: United do ta sulmojë Tottenhamin
Sulmuesi i Manchester United, Jesse Lingard, ka pranuar se klubi nga Old Trafford do të shkojë me koncept të qartë të lojës në Londër për t’u përballur me Tottenhamin. United është ringjallur nën drejtimin e Solskjaer ...
Lajm Press | 12-Jan-2019 15:15
Sulmuesi i Manchester United, Jesse Lingard, ka pranuar se klubi nga Old Trafford do të shkojë me koncept të qartë të lojës në Londër për t’u përballur me Tottenhamin. United është ringjallur nën drejtimin e Solskjaer ...

Solskjaer mbështet Rashfordin që të bëhet sikur Kane
Marcus Rashford mund të arrijë nivelin e kapitenit të Tottenhamit, Harry Kane, gjithnjë sipas bosit të Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer. Rashford ka shkëlqyer që prej arritjes së Solskjaer duke shënoi tri gola ...
E Dua Sportin | 12-Jan-2019 13:46
Marcus Rashford mund të arrijë nivelin e kapitenit të Tottenhamit, Harry Kane, gjithnjë sipas bosit të Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer. Rashford ka shkëlqyer që prej arritjes së Solskjaer duke shënoi tri gola ...

Fytyra e re e Man Utd, Lingard premton se do ta sulmojnë Tottenhamin
Ylli i United, Jesse Lingard, para ndeshjes me Tottenham ka bërë të ditur se do të futen në lojë për ta sulmuar kundërshtarin. “Do të jetë shumë e vështirë, por me ecurinë që kemi aktualisht, jemi optimist” ka thënë ...
Lajminet | 12-Jan-2019 11:53
Ylli i United, Jesse Lingard, para ndeshjes me Tottenham ka bërë të ditur se do të futen në lojë për ta sulmuar kundërshtarin. “Do të jetë shumë e vështirë, por me ecurinë që kemi aktualisht, jemi optimist” ka thënë ...

Statistikat tregojnë se Sanchez është “mbret” i Premierligës për këtë gjë
Sulmuesi kilian i Manchester United, jo pak herë ka qen cak i kritikave për paraqitjet te ‘Djajtë e Kuq’. Lojtari që fiton 500 mijë funte në javë, në dimrin e vitit 2018 kishte vendosur që t’i bashkohet Manchester ...
Lajminet | 11-Jan-2019 17:53
Sulmuesi kilian i Manchester United, jo pak herë ka qen cak i kritikave për paraqitjet te ‘Djajtë e Kuq’. Lojtari që fiton 500 mijë funte në javë, në dimrin e vitit 2018 kishte vendosur që t’i bashkohet Manchester ...

Solskjaer me Unitedin, me test të vështirë kundër Tottenhamit
Trajneri i përkohshëm i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, do ta ketë testin më të vështirë që kur e mori detyrën e trajnerit, në vend të Jose Mourinhos. “Djajtë” do të luajnë kundër Tottenhamit të trajnerit ...
Shenja | 11-Jan-2019 15:57
Trajneri i përkohshëm i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, do ta ketë testin më të vështirë që kur e mori detyrën e trajnerit, në vend të Jose Mourinhos. “Djajtë” do të luajnë kundër Tottenhamit të trajnerit ...

Solskjaer me Unitedin, me test të vështirë kundër Tottenhamit
Trajneri i përkohshëm i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, do ta ketë testin më të vështirë që kur e mori detyrën e trajnerit, në vend të Jose Mourinhos. “Djajtë” do të luajnë kundër Tottenhamit të trajnerit ...
EkonomiaOnline | 11-Jan-2019 15:48
Trajneri i përkohshëm i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, do ta ketë testin më të vështirë që kur e mori detyrën e trajnerit, në vend të Jose Mourinhos. “Djajtë” do të luajnë kundër Tottenhamit të trajnerit ...

Në prag të derbit, Solskjaer ka disa lëvdata për Pochettinon
Manchester United dhe Tottenham do të përballen këtë xhiro për kryendeshjen e javës në Premierligë. United po kalon në formë fenomenale nën urdhrat e Ole Gunnar Solskjaer, duke regjistruar të gjitha fitore, por ndeshja ...
Medial | 11-Jan-2019 09:36
Manchester United dhe Tottenham do të përballen këtë xhiro për kryendeshjen e javës në Premierligë. United po kalon në formë fenomenale nën urdhrat e Ole Gunnar Solskjaer, duke regjistruar të gjitha fitore, por ndeshja ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved