ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/01/2019 11:56

UEFA publikon formacionin e vitit

UEFA publikon formacionin e vitit
Në ditët e para të këtij viti 2017, organi më i lartë i futbollit europian, UEFA ka publikuar formacionin më të mirë të vitit të sapombyllur. Në portë është Xhanluixhi Bufon, i cili mungonte në këtë formacion prej mëse ...
Top Channel | 06-Jan-2017 10:53
Në ditët e para të këtij viti 2017, organi më i lartë i futbollit europian, UEFA ka publikuar formacionin më të mirë të vitit të sapombyllur. Në portë është Xhanluixhi Bufon, i cili mungonte në këtë formacion prej mëse ...

Mbi 1, 8 milionë tifozë, votojnë “Team of the year 2018” (skuadrën e vitit)
Në 11 –shen e Botës e përzgjedhur nga tifozët, ekipi “mbretëror” ka 5 futbollistë, së bashku me Ronaldon. Tifozët zgjedhin ‘Skuadrën e Vitit 2018’, super-formacioni i Champion Faqja zyrtare e Ligës së Kampionëve e ka ...
Telegraf | 12-Jan-2019 13:46
Në 11 –shen e Botës e përzgjedhur nga tifozët, ekipi “mbretëror” ka 5 futbollistë, së bashku me Ronaldon. Tifozët zgjedhin ‘Skuadrën e Vitit 2018’, super-formacioni i Champion Faqja zyrtare e Ligës së Kampionëve e ka ...

Hazard thotë se Messi është më i miri në botë
Eden Hazard thotë se Lionel Messi është më i miri në botë. Argjentinasi, së bashku me Cristiano Ronaldon kanë dominuar futbollin në dekadën e fundit, duke arritur rekorde të panumërta me klubet e tyre, për t’u bërë ...
Shenja | 12-Jan-2019 21:16
Eden Hazard thotë se Lionel Messi është më i miri në botë. Argjentinasi, së bashku me Cristiano Ronaldon kanë dominuar futbollin në dekadën e fundit, duke arritur rekorde të panumërta me klubet e tyre, për t’u bërë ...

Hazard nuk ka dyshime kur flet për më të mirin e të gjitha kohërave
Ylli i Chelsea, Eden Hazard, e ka cilësuar Lionel Messin si futbollin më të mirë të të gjitha kohërave. Argjentinasi, së bashku me Cristiano Ronaldon kanë dominuar futbollin në dekadën e fundit, duke arritur rekorde të ...
Medial | 12-Jan-2019 20:33
Ylli i Chelsea, Eden Hazard, e ka cilësuar Lionel Messin si futbollin më të mirë të të gjitha kohërave. Argjentinasi, së bashku me Cristiano Ronaldon kanë dominuar futbollin në dekadën e fundit, duke arritur rekorde të ...

Hazard nuk ka dyshime kur flet për më të mirin e të gjitha kohërave
Argjentinasi, së bashku me Cristiano Ronaldon kanë dominuar futbollin në dekadën e fundit, duke arritur rekorde të panumërta me klubet e tyre, për t’u bërë futbollistët e vetëm që kanë arritur të fitojnë nga pesë Topa ...
Albportali | 12-Jan-2019 20:24
Argjentinasi, së bashku me Cristiano Ronaldon kanë dominuar futbollin në dekadën e fundit, duke arritur rekorde të panumërta me klubet e tyre, për t’u bërë futbollistët e vetëm që kanë arritur të fitojnë nga pesë Topa ...

Hazard nuk ka dyshime kur flet për më të mirin e të gjitha kohërave
Argjentinasi, së bashku me Cristiano Ronaldon kanë dominuar futbollin në dekadën e fundit, duke arritur rekorde të panumërta me klubet e tyre, për t’u bërë futbollistët e vetëm që kanë arritur të fitojnë nga pesë Topa ...
Lajminet | 12-Jan-2019 20:16
Argjentinasi, së bashku me Cristiano Ronaldon kanë dominuar futbollin në dekadën e fundit, duke arritur rekorde të panumërta me klubet e tyre, për t’u bërë futbollistët e vetëm që kanë arritur të fitojnë nga pesë Topa ...

Kjo është top 11-shja për vitin 2018 sipas UEFA-s
UEFA shpall ekipin ideal të vitit 2018, që organizohet për herën e 18-të, ku pjesa më e madhe janë futbollistë nga “Real Madird”. Sipas deklaratës së UEFA-s, skuadra më e mirë e vitit 2018 në Evropë është zgjedhur me ...
Alsat-M | 12-Jan-2019 20:07
UEFA shpall ekipin ideal të vitit 2018, që organizohet për herën e 18-të, ku pjesa më e madhe janë futbollistë nga “Real Madird”. Sipas deklaratës së UEFA-s, skuadra më e mirë e vitit 2018 në Evropë është zgjedhur me ...

UEFA: 11-shja më e mirë në 2018
UEFA ka shpall ekipin ideal të vitit 2018, ku kryesojnë lojtarët e Real Madirdit.
Kosova Press | 12-Jan-2019 18:41
UEFA ka shpall ekipin ideal të vitit 2018, ku kryesojnë lojtarët e Real Madirdit.

Luka Modriç: më i miri në Europë edhe nga votat e tifozëve
Kapiteni i ekipit kroat Luka Modriç ka marrë një tjetër çmim, këtë herë nga tifozeria e cila votoi t në faqen e internetit të UEFA-s. Pas votimit, kroati që luan për Realin në klube, u shpall më i miri për vitin 2018. ...
Tesheshi | 12-Jan-2019 11:18
Kapiteni i ekipit kroat Luka Modriç ka marrë një tjetër çmim, këtë herë nga tifozeria e cila votoi t në faqen e internetit të UEFA-s. Pas votimit, kroati që luan për Realin në klube, u shpall më i miri për vitin 2018. ...

UEFA publikon formacionin për vitin 2018
UEFA ka zbuluar formacionin më të mirë për vitin 2018 të votuar nga tifozë në mbarë botën. Formacioni vitit dominohet nga Real Madridi me 4 lojtarë, më pas vijnë Chelsea e Barcelona me nga dy lojtarë, teksa Juventusi, ...
Klan Kosova | 11-Jan-2019 18:01
UEFA ka zbuluar formacionin më të mirë për vitin 2018 të votuar nga tifozë në mbarë botën. Formacioni vitit dominohet nga Real Madridi me 4 lojtarë, më pas vijnë Chelsea e Barcelona me nga dy lojtarë, teksa Juventusi, ...

Shpallet 11-shi i vitit 2018 në Evropë
UEFA ka shpallur 11-shin e vitit, që këtë vit organizohet për herë të 18-të, ku pjesa më e madhe e futbollistëve janë nga Real Madrid, transmeton AA. Sipas deklaratës së UEFA-s, skuadra më e mirë e vitit 2018 në Evropë ...
Shenja | 11-Jan-2019 17:42
UEFA ka shpallur 11-shin e vitit, që këtë vit organizohet për herë të 18-të, ku pjesa më e madhe e futbollistëve janë nga Real Madrid, transmeton AA. Sipas deklaratës së UEFA-s, skuadra më e mirë e vitit 2018 në Evropë ...

Katër lojtarë të Realit dhe dy të Barcës në formacionin e fansave të UEFA-s për vitin 2018
Katër lojtarë të Realit dhe dy të Barcës në formacionin e fansave të UEFA-s për vitin 2018 Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo kanë zënë vend në formacionin e fansave të UEFA-s për vitin 2018. Pas një muaj votim, ekipi i ...
Medial | 11-Jan-2019 16:55
Katër lojtarë të Realit dhe dy të Barcës në formacionin e fansave të UEFA-s për vitin 2018 Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo kanë zënë vend në formacionin e fansave të UEFA-s për vitin 2018. Pas një muaj votim, ekipi i ...

Fansat e UEFA-s zgjedhin ekipin e vitit 2018, nuk mungojnë yje si Modric, Messi dhe Ronaldo
Fansat e UEFA-s kanë votuar për më të mirët e vitit duke zgjedhur kështu formacionin më të mirë për vitit 2018, i cili padyshim se është i përbërë nga shumë yje. Pas më shumë se një muaj votimi, ekipi i fansave të ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 16:27
Fansat e UEFA-s kanë votuar për më të mirët e vitit duke zgjedhur kështu formacionin më të mirë për vitit 2018, i cili padyshim se është i përbërë nga shumë yje. Pas më shumë se një muaj votimi, ekipi i fansave të ...

Fansat  përmes UEFA-s zgjedhin “Top-Formacionin” e tyre për vitin 2018-të
Përdoruesit e faqes së internetit të UEFA-s kanë zgjedhur “top-formacionin” e tyre ideal për vitin 2018. Ky votim ka zgjatur pak më shumë se një muaj i hapur dhe përmes kësaj mënyre është përzgjedhur ekipi i ndjekësve ...
InfoSport.mk | 11-Jan-2019 16:12
Përdoruesit e faqes së internetit të UEFA-s kanë zgjedhur “top-formacionin” e tyre ideal për vitin 2018. Ky votim ka zgjatur pak më shumë se një muaj i hapur dhe përmes kësaj mënyre është përzgjedhur ekipi i ndjekësve ...

UEFA zgjedh 11-shin e vitit
Federata Evropiane e Futbollit (UEFA) ka bërë zgjedhjen e 11-shit më të mirë të vitit 2018, shkruan blic.rs, transmeton zeri.info. Në 110shin më të mirë sipas UEFA0-s janë madje 4 futbollistë të Realit të Madridit ...
Zeri | 11-Jan-2019 15:51
Federata Evropiane e Futbollit (UEFA) ka bërë zgjedhjen e 11-shit më të mirë të vitit 2018, shkruan blic.rs, transmeton zeri.info. Në 110shin më të mirë sipas UEFA0-s janë madje 4 futbollistë të Realit të Madridit ...

Fansat e UEFA-s zgjedhin ekipin e vitit 2018, nuk mungojnë yje si Modric, Messi dhe Ronaldo
Fansat e UEFA-s kanë votuar për më të mirët e vitit duke zgjedhur kështu formacionin më të mirë për vitit 2018, i cili padyshim se është i përbërë nga shumë yje. Pas më shumë se një muaj votimi, ekipi i fansave të ...
E Dua Sportin | 11-Jan-2019 15:40
Fansat e UEFA-s kanë votuar për më të mirët e vitit duke zgjedhur kështu formacionin më të mirë për vitit 2018, i cili padyshim se është i përbërë nga shumë yje. Pas më shumë se një muaj votimi, ekipi i fansave të ...

Kjo është Skuadra e Vitit 2018 në Ligën e Kampionëve, votuar nga fansat
Faqja zyrtare e Ligës së Kampionëve e ka zbuluar “Skuadrën e Vitit 2018”. Pas më shumë se një muaji votim nga fansat, tani 11-shja më e mirë e vitit është publikuar ku më shumë se 1.8 milionë persona kanë votuar, ...
Gazeta Monitor | 11-Jan-2019 15:34
Faqja zyrtare e Ligës së Kampionëve e ka zbuluar “Skuadrën e Vitit 2018”. Pas më shumë se një muaji votim nga fansat, tani 11-shja më e mirë e vitit është publikuar ku më shumë se 1.8 milionë persona kanë votuar, ...

UEFA zbulon formacionin e vitit, nuk mungojnë Ronaldo dhe Messi
UEFA ka publikuar formacionin më të mirë për vitin 2018. Faqja e institucionit më të rëndësishme të futbollit evropian ka zbuluar 11-shen në bazë të votave të bëra nga tifozët. Në portë është përzgjedhur portieri i ...
Koha Jone | 11-Jan-2019 15:20
UEFA ka publikuar formacionin më të mirë për vitin 2018. Faqja e institucionit më të rëndësishme të futbollit evropian ka zbuluar 11-shen në bazë të votave të bëra nga tifozët. Në portë është përzgjedhur portieri i ...

Fansat e UEFA-s zgjedhin ekipin e vitit 2018, nuk mungojnë yje si Modric, Messi dhe Ronaldo
Fansat e UEFA-s kanë votuar për më të mirët e vitit duke zgjedhur kështu formacionin më të mirë për vitit 2018, i cili padyshim se është i përbërë nga shumë yje. Pas më shumë se një muaj votimi, ekipi i fansave të ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 15:13
Fansat e UEFA-s kanë votuar për më të mirët e vitit duke zgjedhur kështu formacionin më të mirë për vitit 2018, i cili padyshim se është i përbërë nga shumë yje. Pas më shumë se një muaj votimi, ekipi i fansave të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved