ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/01/2019 11:01

E bujshme nga Italia, Juventusi në sulm për Luka Modric

E bujshme nga Italia, Juventusi në sulm për Luka Modric
Juventusi punon në fshehtësi të plotë për Luka Modricin dhe po provon gjithçka për ta afruar në Torino fituesin në fuqi të “Topit të Artë” verën e ardhshme. Një sulm “blitz” i bardhezinjve që ka surprizuar Interin dhe ...
Gazeta Shqip | 12-Jan-2019 23:59
Juventusi punon në fshehtësi të plotë për Luka Modricin dhe po provon gjithçka për ta afruar në Torino fituesin në fuqi të “Topit të Artë” verën e ardhshme. Një sulm “blitz” i bardhezinjve që ka surprizuar Interin dhe ...

Juventusi interesohet për Modricin
Pas interesimit të Interit gjatë verës, tani Juventusi raportohet se i është afruar mesfushorit të Real Madridit, Luka Modric. Kontrata e reprezentuesit të Kroacisë do të përfundojë në qershor të vitit 2020 dhe ai nuk ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 21:27
Pas interesimit të Interit gjatë verës, tani Juventusi raportohet se i është afruar mesfushorit të Real Madridit, Luka Modric. Kontrata e reprezentuesit të Kroacisë do të përfundojë në qershor të vitit 2020 dhe ai nuk ...

Juventusi interesohet për Modricin
Pas interesimit të Interit gjatë verës, tani Juventusi raportohet se i është afruar mesfushorit të Real Madridit, Luka Modric. Kontrata e reprezentuesit të Kroacisë do të përfundojë në qershor të vitit 2020 dhe ai nuk ...
E Dua Sportin | 12-Jan-2019 21:40
Pas interesimit të Interit gjatë verës, tani Juventusi raportohet se i është afruar mesfushorit të Real Madridit, Luka Modric. Kontrata e reprezentuesit të Kroacisë do të përfundojë në qershor të vitit 2020 dhe ai nuk ...

Ronaldo mbetet 'në hije', Juventusi e synon yllin tjetër të futbollit botëror
Mediat italiane raportojnë se Juventusi ka hedhur sytë ka Luka Modrici i Real Madridit, mesfushori për të cilin Interi bëri përpjekje të mëdha ta transferojë në verë, Ndërkohë që raportohej se Interi do të rikthehet për ...
Zeri | 12-Jan-2019 19:31
Mediat italiane raportojnë se Juventusi ka hedhur sytë ka Luka Modrici i Real Madridit, mesfushori për të cilin Interi bëri përpjekje të mëdha ta transferojë në verë, Ndërkohë që raportohej se Interi do të rikthehet për ...

Juventusi sfidon Interin, hidhet në sulm për Luka Modric
Juventus po punon në fshehtësi për të siguruar shërbimet e fituesit të “Topit të Artë” Luka Modric për sezonin e ardhshëm. Një surprizë kjo që ka habitur Interin dhe Marottën, të cilët në javët e fundit po shihnin ...
GazetaTema | 12-Jan-2019 18:01
Juventus po punon në fshehtësi për të siguruar shërbimet e fituesit të “Topit të Artë” Luka Modric për sezonin e ardhshëm. Një surprizë kjo që ka habitur Interin dhe Marottën, të cilët në javët e fundit po shihnin ...

“Bomba” nga Italia: Juventus punon në mënyrë sekrete për të rrëmbyer Modric
Juventus po punon në mënyrë sekrete për të nënshkruar me Luka Modric, fituesin e “Topit të Artë” për vitin 2018. Një sulm “blitz” i bardhezinjve që ka surprizuar Interin dhe Marotta-n, që pikërisht në javët e fundit ...
Koha Jone | 12-Jan-2019 19:04
Juventus po punon në mënyrë sekrete për të nënshkruar me Luka Modric, fituesin e “Topit të Artë” për vitin 2018. Një sulm “blitz” i bardhezinjve që ka surprizuar Interin dhe Marotta-n, që pikërisht në javët e fundit ...

E bujshme nga Italia, Juventusi kërkon t’i rrëmbejë Modriçin Interit
Juventusi po punon në fshehtësi të plotë për Luka Modriçin dhe po provon gjithçka për ta afruar në Torino fituesin në fuqi të “Topit të Artë”.
Top Channel | 12-Jan-2019 17:42
Juventusi po punon në fshehtësi të plotë për Luka Modriçin dhe po provon gjithçka për ta afruar në Torino fituesin në fuqi të “Topit të Artë”.

Pas Interit, edhe gjiganti tjetër nga Serie A kërkon Luka Modricin
Sipas Sport Mediaset, kampionët e Serie A janë duke monitoruar situatën e fituesit të Topit të Artë, përcjell ‘’. Kontrata e reprezentuesit kroat me Real Madrid përfundon në vitin 2020, dhe siç duket ai nuk synon ...
Lajminet | 12-Jan-2019 18:41
Sipas Sport Mediaset, kampionët e Serie A janë duke monitoruar situatën e fituesit të Topit të Artë, përcjell ‘’. Kontrata e reprezentuesit kroat me Real Madrid përfundon në vitin 2020, dhe siç duket ai nuk synon ...

E bujshme, Juventusi kërkon të bashkojë Luka Modriç me Ronaldon
Juventusi po punon në fshehtësi të plotë për Luka Modriçin dhe po provon gjithçka për ta afruar në Torino fituesin në fuqi të “Topit të Artë”. Një sulm “blitz” i bardhezinjve që ka surprizuar Interin, që pikërisht në ...
Java News | 12-Jan-2019 18:23
Juventusi po punon në fshehtësi të plotë për Luka Modriçin dhe po provon gjithçka për ta afruar në Torino fituesin në fuqi të “Topit të Artë”. Një sulm “blitz” i bardhezinjve që ka surprizuar Interin, që pikërisht në ...

United ofron Pogbanë për Douglas Costën, ideja mirëpritet nga Juve
Largimi i Jose Mourinhos nuk e ka garantuar aspak të ardhmen e Paul Pogba te Manchester United, pasi drejtuesit e “djajve të kuq” janë të bindur të largojnë kampionin e botës gjatë merkatos së verës së ardhshme. ...
Gazeta Shqip | 12-Jan-2019 15:00
Largimi i Jose Mourinhos nuk e ka garantuar aspak të ardhmen e Paul Pogba te Manchester United, pasi drejtuesit e “djajve të kuq” janë të bindur të largojnë kampionin e botës gjatë merkatos së verës së ardhshme. ...

United ofron Pogbanë për Costën, ideja mirëpritet nga Juve
Largimi i Jose Mourinhos nuk e ka garantuar aspak të ardhmen e Paul Pogba te Manchester United, pasi drejtuesit e “djajve të kuq” janë të bindur të largojnë kampionin e botës gjatë merkatos së verës së ardhshme. ...
Koha.mk | 12-Jan-2019 13:46
Largimi i Jose Mourinhos nuk e ka garantuar aspak të ardhmen e Paul Pogba te Manchester United, pasi drejtuesit e “djajve të kuq” janë të bindur të largojnë kampionin e botës gjatë merkatos së verës së ardhshme. ...

Juventusi, mbreti i transferimeve: Pogba, Pirlo, Alves e tani Ramsey… pa shpenzuar asnjë cent!
Juventusi e ka shijuar dominimin e futbollit në Itali gjatë shtatë vjetëve të fundit, gjë që ka ndodhur shumë rrallë në historinë e pasur të futbollit në këtë shtet. Me transferimin e Cristiano Ronaldos gjatë afatit ...
Lajm Press | 10-Jan-2019 17:12
Juventusi e ka shijuar dominimin e futbollit në Itali gjatë shtatë vjetëve të fundit, gjë që ka ndodhur shumë rrallë në historinë e pasur të futbollit në këtë shtet. Me transferimin e Cristiano Ronaldos gjatë afatit ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved