ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 05:51

Çmimi i jashtëzakonshëm i xhaketës së Marina Vjollcës

Çmimi i jashtëzakonshëm i xhaketës së Marina Vjollcës
Gruaja e një reperi shumë të famshëm, e vet moderatore televizioni, Marina Vjollca po që ka standard të lartë jete. Ka më shumë se 2 javë që po qëndron në Shtetet e Bashkuara për pushime me bashkëshortin e saj Getoar ...
Arbresh | 11-Jan-2019 21:28
Gruaja e një reperi shumë të famshëm, e vet moderatore televizioni, Marina Vjollca po që ka standard të lartë jete. Ka më shumë se 2 javë që po qëndron në Shtetet e Bashkuara për pushime me bashkëshortin e saj Getoar ...

Shumë e çmendur, shikoni sa shpenzon Marina vetëm për një xhup
Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj Getoari Selimi, po shijojnë pushimet në Los Angeles. Dyshja e njohur njihet për jetë luksoze që bëjnë. Ata janë gjatë gjithë kohës në udhëtime: të veshur me ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 18:58
Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj Getoari Selimi, po shijojnë pushimet në Los Angeles. Dyshja e njohur njihet për jetë luksoze që bëjnë. Ata janë gjatë gjithë kohës në udhëtime: të veshur me ...

Sa një makinë, ja sa kushton xhupi i Marina Vjollcës (Foto)
TIRANE Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj Getoari Selimi, po shijojnë pushimet në Los Angeles. Çifti i njohur njihet për jetën luksoze dhe udhëtimet e shumta që bëjnë. Po ashtu edhe veshjet janë ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 18:33
TIRANE Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj Getoari Selimi, po shijojnë pushimet në Los Angeles. Çifti i njohur njihet për jetën luksoze dhe udhëtimet e shumta që bëjnë. Po ashtu edhe veshjet janë ...

Marramendës! S’ja u pret mendja sa shumë kushton xhaketa e Marina Vjollcës
Marina Vjollca gjithnjë e më shumë po shfaq në Instagram jetën e saj luksoze krah bashkëshortit Getoar Selimi. Moderatorja, e cila momentalisht gjendet në ShBA së bashku me reperin e njohur, ka publikuar së fundmi dy ...
Bordo | 11-Jan-2019 13:56
Marina Vjollca gjithnjë e më shumë po shfaq në Instagram jetën e saj luksoze krah bashkëshortit Getoar Selimi. Moderatorja, e cila momentalisht gjendet në ShBA së bashku me reperin e njohur, ka publikuar së fundmi dy ...

Luks i çmendur, ja sa kushton xhupi i Marinës
Dyshja e njohur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi tërheqin vëmendjen jo vetëm me projektet e tyre muzikore apo televizive, por edhe me markat e shtrenjta e jetën luksoze që bëjnë. Së fundmi fotoja e postuar nga Marina ...
Lajmi i Fundit | 11-Jan-2019 13:12
Dyshja e njohur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi tërheqin vëmendjen jo vetëm me projektet e tyre muzikore apo televizive, por edhe me markat e shtrenjta e jetën luksoze që bëjnë. Së fundmi fotoja e postuar nga Marina ...

Shifra marrëmendëse që Marina Vjollca paguan për një xhup!
Personazhet e njohur shqiptarë publikojnë shpesh foto në rrjete sociale, ku i shohim me veshje të markave më të shtrenjta. Këtë herë faqja në Instagram “WhattheyWearing” ka publikuar çmimin e një xhupi të veshur nga ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 13:05
Personazhet e njohur shqiptarë publikojnë shpesh foto në rrjete sociale, ku i shohim me veshje të markave më të shtrenjta. Këtë herë faqja në Instagram “WhattheyWearing” ka publikuar çmimin e një xhupi të veshur nga ...

Marina Vjollca nuk kursehet fare, blen xhup tejet të shtrenjtë
Së fundmi, prezantuesja nga Shqipëria, Marina Vjollca ka bërë një blerje të madhe, shkruan lajmi.net. Në një foto të publikuar nga faqja “What They Wearin”, shihet se Vjollca ka blerë një xhup me vlerë marramendëse. Ky ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 12:28
Së fundmi, prezantuesja nga Shqipëria, Marina Vjollca ka bërë një blerje të madhe, shkruan lajmi.net. Në një foto të publikuar nga faqja “What They Wearin”, shihet se Vjollca ka blerë një xhup me vlerë marramendëse. Ky ...

Shifra marrëmendëse që Marina Vjollca paguan për një xhup!
Personazhet e njohur shqiptarë publikojnë shpesh foto në rrjete sociale, ku i shohim me veshje të markave më të shtrenjta. Këtë herë faqja në Instagram “WhattheyWearing” ka publikuar çmimin e një xhupi të veshur nga ...
Republika | 11-Jan-2019 12:26
Personazhet e njohur shqiptarë publikojnë shpesh foto në rrjete sociale, ku i shohim me veshje të markave më të shtrenjta. Këtë herë faqja në Instagram “WhattheyWearing” ka publikuar çmimin e një xhupi të veshur nga ...

Emina Çunmulaj i reagon komentueses që i tha se e ka bashkëshortin të vjetër
Emina Çunmulaj është një prej modeleve më të admiruara shqiptare. Ajo është e martuar prej vitesh me milionerin iranian, Sam Nazarian, me të cilin ka dy vajza. Çunmulaj është shumë aktive në rrjetet sociale, përmes së ...
Arbresh | 10-Jan-2019 15:36
Emina Çunmulaj është një prej modeleve më të admiruara shqiptare. Ajo është e martuar prej vitesh me milionerin iranian, Sam Nazarian, me të cilin ka dy vajza. Çunmulaj është shumë aktive në rrjetet sociale, përmes së ...

Marina dhe Geti me syze super të shtrenjta
Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi janë duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Dyshja kanë vendosur që në ditët e para të janarit t’i kalojnë disa ditë të mira jo-produktive, ...
Flaka | 10-Jan-2019 11:56
Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi janë duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Dyshja kanë vendosur që në ditët e para të janarit t’i kalojnë disa ditë të mira jo-produktive, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved