ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/01/2019 11:48

Mia Khalifa turpëron “yllin” e Arsenalit“: Je qullash, ke qëndruar shtrirë më shumë se unë…

Mia Khalifa turpëron “yllin” e Arsenalit“: Je qullash, ke qëndruar shtrirë më shumë se unë…
Ish-aktorja e filmave pornografik, Mia Khalifa, ka qenë e pranishme ditën e sotme në “London Stadium” për të ndjekur “derbin” mes Uest Hemit dhe Arsenalit. 25-vjeçarja e cila është një sipmatizante e “Hammers”, nuk ka ...
Mapo | 12-Jan-2019 20:55
Ish-aktorja e filmave pornografik, Mia Khalifa, ka qenë e pranishme ditën e sotme në “London Stadium” për të ndjekur “derbin” mes Uest Hemit dhe Arsenalit. 25-vjeçarja e cila është një sipmatizante e “Hammers”, nuk ka ...

Salah rikthen Liverpulin tek fitorja
Liverpuli është rikthyer tek fitorja pas humbjes së parë të pësuar nga rivali direkt për titullin kampion, Manchester City. “The Reds” triumfuan në transfertë përballë skuadrës së Brightoni në “Amex Stadium”, me ...
GazetaTema | 12-Jan-2019 18:15
Liverpuli është rikthyer tek fitorja pas humbjes së parë të pësuar nga rivali direkt për titullin kampion, Manchester City. “The Reds” triumfuan në transfertë përballë skuadrës së Brightoni në “Amex Stadium”, me ...

Xhaka me statistikën më të padëshirueshme në Premierligë
Mesfushori me prejardhje nga Kosova e që paraqitet për Përfaqësuesen e Zvicrës, ka qenë fytyra tragjike në humbjen 1:0 të Arsenal në udhëtim te rivalët e Londrës, skuadra e West Ham United. Me këtë humbje, Arsenal ...
Lajminet | 12-Jan-2019 23:47
Mesfushori me prejardhje nga Kosova e që paraqitet për Përfaqësuesen e Zvicrës, ka qenë fytyra tragjike në humbjen 1:0 të Arsenal në udhëtim te rivalët e Londrës, skuadra e West Ham United. Me këtë humbje, Arsenal ...

Gol i bukur në ndeshjen Chelsea – Newcastle United (Video)
Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Newcastle Unitedit, në një ndeshje të Premierligës që po zhvillohet momentalisht në Londër. David Luiz me një pasim të gjatë fantastike e gjeti Pedron në zonë, me spanjollin që e ...
Shenja | 12-Jan-2019 19:05
Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Newcastle Unitedit, në një ndeshje të Premierligës që po zhvillohet momentalisht në Londër. David Luiz me një pasim të gjatë fantastike e gjeti Pedron në zonë, me spanjollin që e ...

Ish-aktorja e filmave porno tallet keq me mesfushorin e Arsenalit
Ish-aktorja e filmave pornografik Mia Khalifa ishte e pranishme sot në stadium në ndeshjen e skuadrës së zemrës, Ëest Ham ndaj Arsenalit. Ajo ka përdorur Tëitter për të thumbuar mesfushorin e Arsenal Guendouzi, i cili ...
Koha Jone | 12-Jan-2019 18:44
Ish-aktorja e filmave pornografik Mia Khalifa ishte e pranishme sot në stadium në ndeshjen e skuadrës së zemrës, Ëest Ham ndaj Arsenalit. Ajo ka përdorur Tëitter për të thumbuar mesfushorin e Arsenal Guendouzi, i cili ...

Aktorja e filmave pornografik tallet me ekipin e shqiptarëve
Mesfushori i Arseanl Matteo Guendouzi është sulmuar nga ish-aktorja e filmave pornografik Mia Khalifa. Khalifa, 25, ka qenë e pranishme në London Stadium ditën e shtunë për të parë ndeshjen e Topçinjve ndaj West Ham. ...
Zeri | 12-Jan-2019 18:26
Mesfushori i Arseanl Matteo Guendouzi është sulmuar nga ish-aktorja e filmave pornografik Mia Khalifa. Khalifa, 25, ka qenë e pranishme në London Stadium ditën e shtunë për të parë ndeshjen e Topçinjve ndaj West Ham. ...

Liverpulli rikthehet te fitorja (VIDEO)
Liverpulli është rikthyer shumë shpejt te fitorja, ps disfatës së fundit në derbi ndeshjen ndaj Mançester Sitit, njofton ‘infOSport.mk’. Skuadra e Jurgen Klop në ndeshjen e javës së 22-të si mysafir mundi Brajtonin me ...
InfoSport.mk | 12-Jan-2019 18:08
Liverpulli është rikthyer shumë shpejt te fitorja, ps disfatës së fundit në derbi ndeshjen ndaj Mançester Sitit, njofton ‘infOSport.mk’. Skuadra e Jurgen Klop në ndeshjen e javës së 22-të si mysafir mundi Brajtonin me ...

Ish-aktorja e filmave porno turpëron yllin e Arsenalin
Mesfushori i Arseanl Matteo Guendouzi është sulmuar nga ish-aktorja e filmave pornografik Mia Khalifa. Khalifa, 25, ka qenë e pranishme në London Stadium ditën e shtunë për të parë ndeshjen e Topçinjve ndaj West Ham. ...
Koha.mk | 12-Jan-2019 18:08
Mesfushori i Arseanl Matteo Guendouzi është sulmuar nga ish-aktorja e filmave pornografik Mia Khalifa. Khalifa, 25, ka qenë e pranishme në London Stadium ditën e shtunë për të parë ndeshjen e Topçinjve ndaj West Ham. ...

West Ham 1-0 Arsenal: Notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve
Arsenali ka pësuar humbje në derbin londinez përballë West Hamit. Çekanët arritën fitore minimale 1-0, falë një goli të shënuar nga mbrojtësi Declan Rice. Pikërisht golashënuesi i kësaj ndeshje, Declan Rice ka marrë ...
E Dua Sportin | 12-Jan-2019 17:42
Arsenali ka pësuar humbje në derbin londinez përballë West Hamit. Çekanët arritën fitore minimale 1-0, falë një goli të shënuar nga mbrojtësi Declan Rice. Pikërisht golashënuesi i kësaj ndeshje, Declan Rice ka marrë ...

West Ham 1-0 Arsenal, notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve
Arsenali ka pësuar humbje në derbin londinez përballë West Hamit. Çekanët arritën fitore minimale 1-0, falë një goli të shënuar nga mbrojtësi Declan Rice. Pikërisht golashënuesi i kësaj ndeshje, Declan Rice ka marrë ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 16:06
Arsenali ka pësuar humbje në derbin londinez përballë West Hamit. Çekanët arritën fitore minimale 1-0, falë një goli të shënuar nga mbrojtësi Declan Rice. Pikërisht golashënuesi i kësaj ndeshje, Declan Rice ka marrë ...

West Ham 1-0 Arsenal, notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve
Arsenali ka pësuar humbje në derbin londinez përballë West Hamit. Çekanët arritën fitore minimale 1-0, falë një goli të shënuar nga mbrojtësi Declan Rice. Pikërisht golashënuesi i kësaj ndeshje, Declan Rice ka marrë ...
Zeri | 12-Jan-2019 16:46
Arsenali ka pësuar humbje në derbin londinez përballë West Hamit. Çekanët arritën fitore minimale 1-0, falë një goli të shënuar nga mbrojtësi Declan Rice. Pikërisht golashënuesi i kësaj ndeshje, Declan Rice ka marrë ...

West Ham 1-0 Arsenal, notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve
Arsenali ka pësuar humbje në derbin londinez përballë West Hamit. Çekanët arritën fitore minimale 1-0, falë një goli të shënuar nga mbrojtësi Declan Rice. Pikërisht golashënuesi i kësaj ndeshje, Declan Rice ka marrë ...
E Dua Sportin | 12-Jan-2019 16:45
Arsenali ka pësuar humbje në derbin londinez përballë West Hamit. Çekanët arritën fitore minimale 1-0, falë një goli të shënuar nga mbrojtësi Declan Rice. Pikërisht golashënuesi i kësaj ndeshje, Declan Rice ka marrë ...

Ylli i West Ham u përshëndet me tifozët, pritet transferimi te gjiganti i Premierligës
West Ham United mposhti 1:0 Arsenalin në shtëpi, me një gol të shënuar nga Rice në minutën e 48’. Sulmuesi me nënshtetësi austriake, Marko Arnautovic, iu paraqit për 78’ minuta në këtë ndeshje, duke u zëvendësuar për ...
Lajminet | 12-Jan-2019 16:38
West Ham United mposhti 1:0 Arsenalin në shtëpi, me një gol të shënuar nga Rice në minutën e 48’. Sulmuesi me nënshtetësi austriake, Marko Arnautovic, iu paraqit për 78’ minuta në këtë ndeshje, duke u zëvendësuar për ...

West Ham 1:0 Arsenal, notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve
Skuadra e Unai Emery, në kuadër të javës së 22-të të Premierligës, ishte mysafire e rivalëve nga Londra, skuadrës së West Ham United, ku u munden 1-0. Goli i vetëm i ndeshjes u shënua në fillim të pjesës së dytë. Ishte ...
Lajminet | 12-Jan-2019 16:23
Skuadra e Unai Emery, në kuadër të javës së 22-të të Premierligës, ishte mysafire e rivalëve nga Londra, skuadrës së West Ham United, ku u munden 1-0. Goli i vetëm i ndeshjes u shënua në fillim të pjesës së dytë. Ishte ...

West Ham 1:0 Arsenal, notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve
Arsenal ka pësuar humbje në udhëtimin vështirë te West Ham United. Skuadra e Unai Emery, në kuadër të javës së 22-të të Premierligës, ishte mysafire e rivalëve nga Londra, skuadrës së West Ham United, ku u munden 1-0. ...
Medial | 12-Jan-2019 16:23
Arsenal ka pësuar humbje në udhëtimin vështirë te West Ham United. Skuadra e Unai Emery, në kuadër të javës së 22-të të Premierligës, ishte mysafire e rivalëve nga Londra, skuadrës së West Ham United, ku u munden 1-0. ...

Arsenali nuk ia del ndaj West Hamit, pëson në derbin e Londrës
West Ham United ka triumfuar në derbin e Londrës, pasi ka mposhtur Arsenalin me rezultat minimal 1-0. Ndeshja nisi me ritëm të lartë nga të dyja skuadrat që sulmonin vazhdimisht njëra tjetrën. Mark Noble i vendasve e ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 15:35
West Ham United ka triumfuar në derbin e Londrës, pasi ka mposhtur Arsenalin me rezultat minimal 1-0. Ndeshja nisi me ritëm të lartë nga të dyja skuadrat që sulmonin vazhdimisht njëra tjetrën. Mark Noble i vendasve e ...

Arsenali pëson në derbin e Londrës (Foto/Video)
West Ham United ka triumfuar në derbin e Londrës, pasi ka mposhtur Arsenalin me rezultat minimal 1-0. Ndeshja nisi me ritëm të lartë nga të dyja skuadrat që sulmonin vazhdimisht njëra tjetrën. Mark Noble i vendasve e ...
Shenja | 12-Jan-2019 15:50
West Ham United ka triumfuar në derbin e Londrës, pasi ka mposhtur Arsenalin me rezultat minimal 1-0. Ndeshja nisi me ritëm të lartë nga të dyja skuadrat që sulmonin vazhdimisht njëra tjetrën. Mark Noble i vendasve e ...

Arsenali nuk ia del ndaj West Hamit, pëson në derbin e Londrës
West Ham United ka triumfuar në derbin e Londrës, pasi ka mposhtur Arsenalin me rezultat minimal 1-0. Ndeshja nisi me ritëm të lartë nga të dyja skuadrat që sulmonin vazhdimisht njëra tjetrën. Mark Noble i vendasve e ...
E Dua Sportin | 12-Jan-2019 15:41
West Ham United ka triumfuar në derbin e Londrës, pasi ka mposhtur Arsenalin me rezultat minimal 1-0. Ndeshja nisi me ritëm të lartë nga të dyja skuadrat që sulmonin vazhdimisht njëra tjetrën. Mark Noble i vendasve e ...

Formacionet zyrtare: Brighton – Liverpool, Shaqiri nga minuta e parë
Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Brighton – Liverpool. Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për xhiron e 22-të të Premierligës, shkruan lajmi.net. Liverpool kthehet në Premierligë pas humbjes nga Manchester ...
Medial | 12-Jan-2019 15:35
Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Brighton – Liverpool. Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për xhiron e 22-të të Premierligës, shkruan lajmi.net. Liverpool kthehet në Premierligë pas humbjes nga Manchester ...

Arsenali mposhtet nga West Ham
Skuadra e Arsenalit është mposhtuar nga West Ham me rezultat minimal 0:1.
Kosova Press | 12-Jan-2019 15:35
Skuadra e Arsenalit është mposhtuar nga West Ham me rezultat minimal 0:1.

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved