ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 04:53

Vret rrëqebullin, poston fotografitë në Facebook

Vret rrëqebullin, poston fotografitë në Facebook
Një person është arrestuar në fshatin Varosh të Ferizajt, pasi ka vrarë një rrëqebull, kafshë e rrezikuar në Kosovë, dhe më pas ka postuar fotografitë në Facebook, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës. Me urdhër të ...
Shenja | 12-Jan-2019 09:25
Një person është arrestuar në fshatin Varosh të Ferizajt, pasi ka vrarë një rrëqebull, kafshë e rrezikuar në Kosovë, dhe më pas ka postuar fotografitë në Facebook, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës. Me urdhër të ...

Kosova pati vetëm 5 rrëqebuj, tash u vra edhe një: Ferizajasi rrezikon deri në 3 vjet burg
Brenda një viti u vranë dy kafshë të rralla në Kosovë. Vrasjen e tyre rreptësishtë e ndalon ligji. Një rrëqebull u vra në maj të 2018’s dhe një në dhjetor. Për vrasjen e fundit, kanë reaguar edhe Komuna e Ferizajt, e ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 16:13
Brenda një viti u vranë dy kafshë të rralla në Kosovë. Vrasjen e tyre rreptësishtë e ndalon ligji. Një rrëqebull u vra në maj të 2018’s dhe një në dhjetor. Për vrasjen e fundit, kanë reaguar edhe Komuna e Ferizajt, e ...

Kosova pati vetëm 5 rrëqebuj, tash u vra edhe një: Ferizajasi rrezikon deri në 3 vjet burg
Brenda një viti u vranë dy kafshë të rralla në Kosovë. Vrasjen e tyre rreptësisht e ndalon ligji. Një rrëqebull u vra në maj të 2018-s dhe një në dhjetor. Për vrasjen e fundit, kanë reaguar edhe Komuna e Ferizajt, e ...
IliriaNews | 11-Jan-2019 16:11
Brenda një viti u vranë dy kafshë të rralla në Kosovë. Vrasjen e tyre rreptësisht e ndalon ligji. Një rrëqebull u vra në maj të 2018-s dhe një në dhjetor. Për vrasjen e fundit, kanë reaguar edhe Komuna e Ferizajt, e ...

Kosova pati vetëm 5 rrëqebuj, tash u vra edhe një: Ferizajasi rrezikon deri në 3 vjet burg
Brenda një viti u vranë dy kafshë të rralla në Kosovë. Vrasjen e tyre rreptësishtë e ndalon ligji. Një rrëqebull u vra në maj të 2018’s dhe një në dhjetor. Për vrasjen e fundit, kanë reaguar edhe Komuna e Ferizajt, e ...
Gazeta Monitor | 11-Jan-2019 15:48
Brenda një viti u vranë dy kafshë të rralla në Kosovë. Vrasjen e tyre rreptësishtë e ndalon ligji. Një rrëqebull u vra në maj të 2018’s dhe një në dhjetor. Për vrasjen e fundit, kanë reaguar edhe Komuna e Ferizajt, e ...

Kafsha e vrarë në Ferizaj nuk është rrëqebull, Policia gaboi
Gjatë ditës mediat duke pasur për bazë raportin policor 24 orësh kanë raportuar për vrasjen e një kafshe të mbrojtur me ligj-rrëqebull, në fshatin Varosh të Ferizajt.
Kosova Press | 11-Jan-2019 13:18
Gjatë ditës mediat duke pasur për bazë raportin policor 24 orësh kanë raportuar për vrasjen e një kafshe të mbrojtur me ligj-rrëqebull, në fshatin Varosh të Ferizajt.

Komuna e Ferizajt dënon rastin e vrasjes së rrëqebullit – kafshës së mbrojtur me ligj
Komuna e Ferizajt, përkatësisht, Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, përmes Shoqatës së Gjuetarëve “Shqiponja” me të marr informacionin nga terreni, ka denoncuar në Policinë e Kosovës rastin e vrasjes së rrëqebullit – ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 12:32
Komuna e Ferizajt, përkatësisht, Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, përmes Shoqatës së Gjuetarëve “Shqiponja” me të marr informacionin nga terreni, ka denoncuar në Policinë e Kosovës rastin e vrasjes së rrëqebullit – ...

Komuna e Ferizajt dënon vrasjen e rrëqebullit
Në Ferizaj një person ka vrarë një rrëqebull me armën e tij dhe më pas fotografinë e ka publikuar në rrjetet sociale. Kjo kafshë është e mbrojtur me ligj dhe haset në një numër shumë të ulët në Kosovë, njofton Klan ...
Klan Kosova | 11-Jan-2019 12:42
Në Ferizaj një person ka vrarë një rrëqebull me armën e tij dhe më pas fotografinë e ka publikuar në rrjetet sociale. Kjo kafshë është e mbrojtur me ligj dhe haset në një numër shumë të ulët në Kosovë, njofton Klan ...

Vritet një rrëqebull në Ferizaj, kafshë e rrallë, e mbrojtur me ligj
Një person në fshatin Varosh të Ferizajt me 30 dhjetor të vitit të kaluar kishte vrarë me armë të gjuetisë një rrëqebull (kafshë e mbrojtur) dhe e kishte postuar në rrjetin social facebook. Policia ka identifikuar këtë ...
Zeri | 11-Jan-2019 12:26
Një person në fshatin Varosh të Ferizajt me 30 dhjetor të vitit të kaluar kishte vrarë me armë të gjuetisë një rrëqebull (kafshë e mbrojtur) dhe e kishte postuar në rrjetin social facebook. Policia ka identifikuar këtë ...

Komuna e Ferizajt dënon rastin e vrasjes së rrëqebullit - kafshës së mbrojtur me ligj
Komuna e Ferizajt, përkatësisht, Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, përmes Shoqatës së Gjuetarëve “Shqiponja” me të marr informacionin nga terreni, ka denoncuar në Policinë e Kosovës rastin e vrasjes së rrëqebullit - ...
Kosova Press | 11-Jan-2019 12:15
Komuna e Ferizajt, përkatësisht, Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, përmes Shoqatës së Gjuetarëve “Shqiponja” me të marr informacionin nga terreni, ka denoncuar në Policinë e Kosovës rastin e vrasjes së rrëqebullit - ...

Vret rrëqebullin në Ferizaj, poston fotografitë në Facebook
Një person është arrestuar në fshatin Varosh të Ferizajt, pasi ka vrarë një rrëqebull, kafshë e rrezikuar në Kosovë, dhe më pas ka postuar fotografitë në Facebook. Me urdhër të prokurorit, të dyshuarit i është ...
Medial | 11-Jan-2019 11:32
Një person është arrestuar në fshatin Varosh të Ferizajt, pasi ka vrarë një rrëqebull, kafshë e rrezikuar në Kosovë, dhe më pas ka postuar fotografitë në Facebook. Me urdhër të prokurorit, të dyshuarit i është ...

Gjendet një trup i pajetë në Prizren
Në Prizren është gjetur një trup i pajetë. Në lidhje me këtë rast, raportohet se me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion. Rasti ka ndodhur dje, në rrugën ...
Gazeta Monitor | 11-Jan-2019 10:51
Në Prizren është gjetur një trup i pajetë. Në lidhje me këtë rast, raportohet se me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion. Rasti ka ndodhur dje, në rrugën ...

Vret kafshën e mbrojtur me ligj dhe e poston në Facebook
Në fshatin Varosh të Ferizajt, policia raporton se një person i dyshuar e kishte vrarë një rrëqebull, e cila është kafshë e mbrojtur me ligj, me armën e tij të gjuetisë për të cilën posedonte leje, dhe më pas këtë akt e ...
Klan Kosova | 11-Jan-2019 10:08
Në fshatin Varosh të Ferizajt, policia raporton se një person i dyshuar e kishte vrarë një rrëqebull, e cila është kafshë e mbrojtur me ligj, me armën e tij të gjuetisë për të cilën posedonte leje, dhe më pas këtë akt e ...

Vret një rrëqebull në Ferizaj, Policia ia konfiskon armën
Policia njofton se në fshatin Varosh komuna e Ferizajt një i dyshuari mashkull , me armën e gjuetisë të cilën e posedonte leje, kishte vrarë një rrëqebull (kafshë e mbrojtur) e më pas e kishte postuar në rrjetin social ...
Arbresh | 11-Jan-2019 09:55
Policia njofton se në fshatin Varosh komuna e Ferizajt një i dyshuari mashkull , me armën e gjuetisë të cilën e posedonte leje, kishte vrarë një rrëqebull (kafshë e mbrojtur) e më pas e kishte postuar në rrjetin social ...

Gjendet një trup i vdekur në Prizren
Në Prizren është gjetur një trup i pajetë. Në lidhje me këtë rast, raportohet se me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion. Rasti ka ndodhur dje, në rrugën ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 09:52
Në Prizren është gjetur një trup i pajetë. Në lidhje me këtë rast, raportohet se me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion. Rasti ka ndodhur dje, në rrugën ...

Vret kafshën e mbrojtur në Vranosh të Ferizajt
Një person nga fshati Varosh i Ferizajt, me armën e gjuetisë të cilën e posedonte leje, kishte vrarë një rrëqebull-kafshë e mbrojtur, e më pas e kishte postuar në rrjetin social facebook.
Kosova Press | 11-Jan-2019 09:36
Një person nga fshati Varosh i Ferizajt, me armën e gjuetisë të cilën e posedonte leje, kishte vrarë një rrëqebull-kafshë e mbrojtur, e më pas e kishte postuar në rrjetin social facebook.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved