ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/01/2019 11:01

Vëllezërit Gazuli ishin humanistë shqiptarë të shek. XV, bashkëpunëtorë të Skënderbeut

Vëllezërit Gazuli ishin humanistë shqiptarë të shek. XV, bashkëpunëtorë të Skënderbeut
Nga Mark Uci – Një tjetër fis shqiptar, që arriti nivele më të larta gjatë Rilindjes Italiane dhe asaj Evropiane ishte fisi i Gazullorëve, me origjinë nga Malësia e Lezhës dhe që i përkasin fshatit (lagjia) Gjazuj të ...
Lajm Press | 12-Jan-2019 14:54
Nga Mark Uci – Një tjetër fis shqiptar, që arriti nivele më të larta gjatë Rilindjes Italiane dhe asaj Evropiane ishte fisi i Gazullorëve, me origjinë nga Malësia e Lezhës dhe që i përkasin fshatit (lagjia) Gjazuj të ...

Vëllezërit Gazuli ishin humanistë shqiptarë të shek. XV, bashkëpunëtorë të Skënderbeut
Nga Mark Uci – Një tjetër fis shqiptar, që arriti nivele më të larta gjatë Rilindjes Italiane dhe asaj Evropiane ishte fisi i Gazullorëve, me origjinë nga Malësia e Lezhës dhe që i përkasin fshatit (lagjia) Gjazuj të ...
Koha Jone | 12-Jan-2019 14:47
Nga Mark Uci – Një tjetër fis shqiptar, që arriti nivele më të larta gjatë Rilindjes Italiane dhe asaj Evropiane ishte fisi i Gazullorëve, me origjinë nga Malësia e Lezhës dhe që i përkasin fshatit (lagjia) Gjazuj të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved