ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/03/2019 06:39

Tre të vdekur nga përplasja e autobusit në Kanada

Tre të vdekur nga përplasja e autobusit në Kanada
Zyrtarët kanadezë kanë njoftuar se tre njerëz kanë humbur jetën dhe dhjetëra të tjerë janë lënduar kur një autobus me dy kate u përplas në një strehë për udhëtarët në kryeqytetin e Kanadasë, Otavë. Në pamjet e ...
Medial | 12-Jan-2019 17:15
Zyrtarët kanadezë kanë njoftuar se tre njerëz kanë humbur jetën dhe dhjetëra të tjerë janë lënduar kur një autobus me dy kate u përplas në një strehë për udhëtarët në kryeqytetin e Kanadasë, Otavë. Në pamjet e ...

Tre të vdekur nga përplasja e autobusit në Kanada
Në pamjet e publikuara shihet se pjesa e sipërme e autobusit është hapur plotësisht nga akisdenti, i cili ndodhi në një vendndalim të ngarkuar në pjesën periferike të qytetit. “Me keqardhje ju njoftojmë se janë ...
Lajminet | 12-Jan-2019 16:59
Në pamjet e publikuara shihet se pjesa e sipërme e autobusit është hapur plotësisht nga akisdenti, i cili ndodhi në një vendndalim të ngarkuar në pjesën periferike të qytetit. “Me keqardhje ju njoftojmë se janë ...

Shkup-Tetovë: Aksident i rëndë, njëri vozitës në gjendje të rëndë shëndetësore
Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në autostradën Shkup – Tetovë, pas pikë-pagesës rrugore në Saraj. Automobili i markës “BMW” në ora 17.40, është rrotulluar dhe është përplasur për murin mbrojtës njofton ...
Lajm Press | 12-Jan-2019 15:59
Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në autostradën Shkup – Tetovë, pas pikë-pagesës rrugore në Saraj. Automobili i markës “BMW” në ora 17.40, është rrotulluar dhe është përplasur për murin mbrojtës njofton ...

Aksident në autostradën Shkup – Tetovë (Foto)
Shkup, 11 jana r – Një aksident ka ndodhur para pak minutash në autostradën Tetovë – Shkup në Saraj. Nuk ka informacione për të lënduar mirëpo automjeti është rrotulluar dhe është në gjendje të keqe. Duket se shkaqet e ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 21:42
Shkup, 11 jana r – Një aksident ka ndodhur para pak minutash në autostradën Tetovë – Shkup në Saraj. Nuk ka informacione për të lënduar mirëpo automjeti është rrotulluar dhe është në gjendje të keqe. Duket se shkaqet e ...

Autobousi përplaset me veturën në Serbi, një i vdekur e dhjetëra të lënduar
Një person ka vdekur në një aksident trafiku në rrugën Krushevc – Kaonik në Serbi dhe dhjetëra të tjerë kanë mbetur të lënduar. Kjo ndodhi pasi që një autobus u përplas me një veturë, si pasojë e rrugëve vështirë të ...
Lajm Press | 10-Jan-2019 16:51
Një person ka vdekur në një aksident trafiku në rrugën Krushevc – Kaonik në Serbi dhe dhjetëra të tjerë kanë mbetur të lënduar. Kjo ndodhi pasi që një autobus u përplas me një veturë, si pasojë e rrugëve vështirë të ...

Aksident në hyrje të Istogut, automjeti del nga rruga
Si pasojë e reshjeve të pandërprera të borës, ngasësit në vendin tonë po hasin në vështirësi të dukshme për të qarkulluar me veturat e tyre. Një aksident si shkak i kësaj gjendjeje ka ndodhur rrugës për në hyrje të ...
Zeri | 10-Jan-2019 15:44
Si pasojë e reshjeve të pandërprera të borës, ngasësit në vendin tonë po hasin në vështirësi të dukshme për të qarkulluar me veturat e tyre. Një aksident si shkak i kësaj gjendjeje ka ndodhur rrugës për në hyrje të ...

Autobousi përplaset me veturën në Serbi, një i vdekur e dhjetëra të lënduar
Një person ka vdekur në një aksident trafiku në rrugën Krushevc – Kaonik në Serbi dhe dhjetëra të tjerë kanë mbetur të lënduar. Kjo ndodhi pasi që një autobus u përplas me një veturë, si pasojë e rrugëve vështirë të ...
Republika | 10-Jan-2019 14:59
Një person ka vdekur në një aksident trafiku në rrugën Krushevc – Kaonik në Serbi dhe dhjetëra të tjerë kanë mbetur të lënduar. Kjo ndodhi pasi që një autobus u përplas me një veturë, si pasojë e rrugëve vështirë të ...

Autobousi përplaset me veturën në Serbi, një i vdekur e dhjetëra të lënduar
Një person ka vdekur në një aksident trafiku në rrugën Krushevc – Kaonik në Serbi dhe dhjetëra të tjerë kanë mbetur të lënduar. Kjo ndodhi pasi që një autobus u përplas me një veturë, si pasojë e rrugëve vështirë të ...
Shenja | 10-Jan-2019 14:32
Një person ka vdekur në një aksident trafiku në rrugën Krushevc – Kaonik në Serbi dhe dhjetëra të tjerë kanë mbetur të lënduar. Kjo ndodhi pasi që një autobus u përplas me një veturë, si pasojë e rrugëve vështirë të ...

Autobousi përplaset me veturën në Serbi, një i vdekur e dhjetëra të lënduar
Një person ka vdekur në një aksident trafiku në rrugën Krushevc – Kaonik në Serbi dhe dhjetëra të tjerë kanë mbetur të lënduar. Kjo ndodhi pasi që një autobus u përplas me një veturë, si pasojë e rrugëve vështirë të ...
Alsat-M | 10-Jan-2019 14:15
Një person ka vdekur në një aksident trafiku në rrugën Krushevc – Kaonik në Serbi dhe dhjetëra të tjerë kanë mbetur të lënduar. Kjo ndodhi pasi që një autobus u përplas me një veturë, si pasojë e rrugëve vështirë të ...

Aksident në hyrje të Istogut, automjeti del nga rruga
Si pasojë e reshjeve të pandërprera të borës, ngasësit në vendin tonë po hasin në vështirësi të dukshme për të qarkulluar me veturat e tyre. Një aksident si shkak i kësaj gjendjeje ka ndodhur rrugës për në hyrje të ...
Gazeta Monitor | 10-Jan-2019 14:01
Si pasojë e reshjeve të pandërprera të borës, ngasësit në vendin tonë po hasin në vështirësi të dukshme për të qarkulluar me veturat e tyre. Një aksident si shkak i kësaj gjendjeje ka ndodhur rrugës për në hyrje të ...

Aksident në hyrje të Istogut, automjeti del nga rruga
Si pasojë e reshjeve të pandërprera të borës, ngasësit në vendin tonë po hasin në vështirësi të dukshme për të qarkulluar me veturat e tyre. Një aksident si shkak i kësaj gjendjeje ka ndodhur rrugës për në hyrje të ...
Arbresh | 10-Jan-2019 14:00
Si pasojë e reshjeve të pandërprera të borës, ngasësit në vendin tonë po hasin në vështirësi të dukshme për të qarkulluar me veturat e tyre. Një aksident si shkak i kësaj gjendjeje ka ndodhur rrugës për në hyrje të ...

Aksident në hyrje të Istogut (FOTO)
Si pasojë e reshjeve të pandërprera të borës, ngasësit në vendin tonë po hasin në vështirësi të dukshme për të qarkulluar me veturat e tyre. Një aksident si shkak i kësaj gjendjeje ka ndodhur rrugës për në hyrje të ...
Klan Kosova | 10-Jan-2019 13:04
Si pasojë e reshjeve të pandërprera të borës, ngasësit në vendin tonë po hasin në vështirësi të dukshme për të qarkulluar me veturat e tyre. Një aksident si shkak i kësaj gjendjeje ka ndodhur rrugës për në hyrje të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved