ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 05:34

Skandali në Pashaliman, ja armët që u vodhën në bazën ushtarake

Skandali në Pashaliman, ja armët që u vodhën në bazën ushtarake
Duket se është më e madhe në sasi lista e armëve të vjedhura në bazën ushtarake të Pashalimanit dy ditë më pare, duke shkaktuar kështu një skandal tek autoritetet e Forcave të Armatosura. Burime ushtarake bëjnë të ...
Gazeta Shqip | 12-Jan-2019 22:59
Duket se është më e madhe në sasi lista e armëve të vjedhura në bazën ushtarake të Pashalimanit dy ditë më pare, duke shkaktuar kështu një skandal tek autoritetet e Forcave të Armatosura. Burime ushtarake bëjnë të ...

Publikohet lista, ja cfarë është vjedhur nga baza ushtarake e Pashalimanit
Duket se është më e madhe në sasi lista e armëve të vjedhura në bazën ushtarake të Pashalimanit dy ditë më pare, duke shkaktuar kështu një skandal tek autoritetet e Forcave të Armatosura. Burime ushtarake bëjnë të ...
Lajmi i Fundit | 12-Jan-2019 22:32
Duket se është më e madhe në sasi lista e armëve të vjedhura në bazën ushtarake të Pashalimanit dy ditë më pare, duke shkaktuar kështu një skandal tek autoritetet e Forcave të Armatosura. Burime ushtarake bëjnë të ...

Skandali në Pashaliman, ja armët që u vodhën në bazën ushtarake
Duket se është më e madhe në sasi lista e armëve të vjedhura në bazën ushtarake të Pashalimanit dy ditë më pare, duke shkaktuar kështu një skandal tek autoritetet e Forcave të Armatosura.
Top Channel | 12-Jan-2019 22:03
Duket se është më e madhe në sasi lista e armëve të vjedhura në bazën ushtarake të Pashalimanit dy ditë më pare, duke shkaktuar kështu një skandal tek autoritetet e Forcave të Armatosura.

Detaje të reja, zbulohet se çfarë u vodh në bazën e Pashalimanit
EPORT TV ka siguruar dosjen e plotë hetimore të vjedhjes së armëve në bazën ushtarake të Pashalimanit. Mes armatimit të vjedhur është edhe një pushke amerikane me dylbi M4, disa kallashnikovë si dhe një sasi prej rreth ...
Zhurnal | 12-Jan-2019 21:23
EPORT TV ka siguruar dosjen e plotë hetimore të vjedhjes së armëve në bazën ushtarake të Pashalimanit. Mes armatimit të vjedhur është edhe një pushke amerikane me dylbi M4, disa kallashnikovë si dhe një sasi prej rreth ...

Zbulohet lista e plotë/ Armë moderne amerikane, ja çfarë u vodh në bazën e Pashalimanit
Zbulohen disa të dhëna nga dosja hetimore për vjedhjen e armëve në bazën e Pashalimanit. Sipas Report TV, mes armatimit të vjedhur është edhe një pushke amerikane me dylbi M4, disa kallashnikovë si dhe një sasi prej 5 ...
Koha Jone | 12-Jan-2019 20:48
Zbulohen disa të dhëna nga dosja hetimore për vjedhjen e armëve në bazën e Pashalimanit. Sipas Report TV, mes armatimit të vjedhur është edhe një pushke amerikane me dylbi M4, disa kallashnikovë si dhe një sasi prej 5 ...

Lista/ Vjedhja në bazën e Pashalimanit, u morën armë moderne amerikane
Zbulohen disa të dhëna nga dosja hetimore për vjedhjen e armëve në bazën e Pashalimanit. Sipas Report TV, mes armatimit të vjedhur është edhe një pushke amerikane me dylbi M4, disa kallashnikovë si dhe një sasi prej 5 ...
Java News | 12-Jan-2019 20:48
Zbulohen disa të dhëna nga dosja hetimore për vjedhjen e armëve në bazën e Pashalimanit. Sipas Report TV, mes armatimit të vjedhur është edhe një pushke amerikane me dylbi M4, disa kallashnikovë si dhe një sasi prej 5 ...

Skandali i vjedhjes së armëve në Pashaliman, arrestohen 4 ushtarë, hetohet në liri komandanti
Pesë ushtarakët e akuzuar mohojnë përfshirjen në skandalin e vjedhjes së armëve në bazën e Pashalimanit në Vlorë. 4 janë vënë në pranga, ndërsa komandanti i tyre hetohet në gjendje të lirë derisa të dalin para gjykatës. ...
Gazeta Dita | 12-Jan-2019 18:22
Pesë ushtarakët e akuzuar mohojnë përfshirjen në skandalin e vjedhjes së armëve në bazën e Pashalimanit në Vlorë. 4 janë vënë në pranga, ndërsa komandanti i tyre hetohet në gjendje të lirë derisa të dalin para gjykatës. ...

Vjedhja në Pashaliman, ushtarakët e akuzuar mohojnë akuzat
Ushtarakët e akuzuar mohojnë përfshirjen në skandalin e vjedhjes së armëve në bazën e Pashalimanit në Vlorë. Skandali i grabitjes së armëve në Bazën Detare të Pashalimanit vijon të thellohet me zbulimin e detajeve të ...
Koha Jone | 12-Jan-2019 16:53
Ushtarakët e akuzuar mohojnë përfshirjen në skandalin e vjedhjes së armëve në bazën e Pashalimanit në Vlorë. Skandali i grabitjes së armëve në Bazën Detare të Pashalimanit vijon të thellohet me zbulimin e detajeve të ...

Vjedhja në Pashaliman, ushtaraku: Pse u largova nga vendi i punës
Një ditë pas raportimit të skandalit mbi vjedhjen e repartit ushtarak në Pashaliman, zbardhet dëshmia e ushtarakut që ishte ngarkuar për ruajtjen e depos. “BalkanWeb” ka siguruar rrëfimin e ushtarakut pranë Policisë ...
BalkanWeb | 12-Jan-2019 11:09
Një ditë pas raportimit të skandalit mbi vjedhjen e repartit ushtarak në Pashaliman, zbardhet dëshmia e ushtarakut që ishte ngarkuar për ruajtjen e depos. “BalkanWeb” ka siguruar rrëfimin e ushtarakut pranë Policisë ...

Ushtaraku flet për vjedhjen e armëve në Pashaliman: U largova nga vendi i punës sepse kisha ftohtë
Një ditë pas raportimit të skandalit mbi vjedhjen e repartit ushtarak në Pashaliman, zbardhet dëshmia e ushtarakut që ishte ngarkuar për ruajtjen e depos. “BalkanWeb” ka siguruar rrëfimin e ushtarakut pranë Policisë ...
GazetaTema | 12-Jan-2019 11:21
Një ditë pas raportimit të skandalit mbi vjedhjen e repartit ushtarak në Pashaliman, zbardhet dëshmia e ushtarakut që ishte ngarkuar për ruajtjen e depos. “BalkanWeb” ka siguruar rrëfimin e ushtarakut pranë Policisë ...

Çarmatoset baza detare e Pashalimanit
Vidhen armët amerikane në bazën më të rëndësishme të vendit dhe të NATO-s në Shqipëri. KLSH, zbulon 1.4 miliardë lekë abuzime në Ministrinë e Olta Xhaçkës me riparimet e helikoterëve Vjedhja e depos së armëve në ...
Telegraf | 12-Jan-2019 12:27
Vidhen armët amerikane në bazën më të rëndësishme të vendit dhe të NATO-s në Shqipëri. KLSH, zbulon 1.4 miliardë lekë abuzime në Ministrinë e Olta Xhaçkës me riparimet e helikoterëve Vjedhja e depos së armëve në ...

Vjedhja në bazën e Pashalimanit, mbahen të shoqëruar pesë ushtarakë
Pese ushtarakë të cilët kanë qenë më shërbim në bazën detare të Pashalimanit në Vlorë vazhdojnë të mbahen të shoqëruar në Komisariatin e Policisë së qytetit bregdetar. Veprimet hetimore janë duke u kryer nga policia ...
Lajmi i Fundit | 12-Jan-2019 16:52
Pese ushtarakë të cilët kanë qenë më shërbim në bazën detare të Pashalimanit në Vlorë vazhdojnë të mbahen të shoqëruar në Komisariatin e Policisë së qytetit bregdetar. Veprimet hetimore janë duke u kryer nga policia ...

Vjedhja e depos së armëve në Pashaliman, reagon FA
Pas vjedhjes së depos së armatimit në Pashaliman, ka reaguar edhe Shtabi i Përgjithshëm i Forcave të Armatosura.
Top Channel | 11-Jan-2019 18:56
Pas vjedhjes së depos së armatimit në Pashaliman, ka reaguar edhe Shtabi i Përgjithshëm i Forcave të Armatosura.

Vjedhja e armëve, reagon Shtabi i FA: Ndjekje penale 5 ushtarakëve
Pas grabitjes që ndodhi në Bazën Detare të Pashalimanit, vjen një reagim nga Shtabi i Pergjithshem i Forcave te Armatosura. Përmes një deklarate për media, theksohet se Shtabi i Përgjithshëm i Forcave të Armatosura, ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 18:45
Pas grabitjes që ndodhi në Bazën Detare të Pashalimanit, vjen një reagim nga Shtabi i Pergjithshem i Forcave te Armatosura. Përmes një deklarate për media, theksohet se Shtabi i Përgjithshëm i Forcave të Armatosura, ...

Grabitja e depos, Manjani: Lëreni Afganistanin, ruani Shqipërinë!
TIRANE Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar pas ngjarjes që ndodhi në Pashaliman, ku u grabit një depo ushtarake. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Manjani shkruan me ironi që zyrtarët dhe anëtarët e NATO-s ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 15:49
TIRANE Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar pas ngjarjes që ndodhi në Pashaliman, ku u grabit një depo ushtarake. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Manjani shkruan me ironi që zyrtarët dhe anëtarët e NATO-s ...

Grabitja në bazën e Pashalimanit, vazhdojnë të mbahen të shoqëruar 5 ushtarakë
5 ushtarakë të cilët kanë qenë më shërbim në bazën detare të Pashalimanit në Vlorë vazhdojnë të mbahen të shoqëruar në Komisariatin e Policisë së qytetit bregdetar. Veprimet hetimore janë duke u kryer nga policia ...
TV Klan | 12-Jan-2019 14:07
5 ushtarakë të cilët kanë qenë më shërbim në bazën detare të Pashalimanit në Vlorë vazhdojnë të mbahen të shoqëruar në Komisariatin e Policisë së qytetit bregdetar. Veprimet hetimore janë duke u kryer nga policia ...

Kush janë 4 ushtarët e arrestuar për vjedhjen e armëve në Pashaliman
Zbulohen emrat e katër ushtarakëve që janë arrestuar pas vjedhjes së armëve në bazën e Pashalimanit në Vlorë mbrëmjen e të enjtes Sipas burimeve të Report Tv nga Ministria e Mbrojtjes mësohet se ushtarakët e arrestuar ...
Java News | 12-Jan-2019 16:31
Zbulohen emrat e katër ushtarakëve që janë arrestuar pas vjedhjes së armëve në bazën e Pashalimanit në Vlorë mbrëmjen e të enjtes Sipas burimeve të Report Tv nga Ministria e Mbrojtjes mësohet se ushtarakët e arrestuar ...

Grabiten armë në bazën ushtarake të Pashalimanit
Edhe pse nuk dihet sasia e armëve të vjedhura, raportohet se në bazën ushtarake të Pashalimanit mungojnë disa armë zjarri.
Top Channel | 11-Jan-2019 14:34
Edhe pse nuk dihet sasia e armëve të vjedhura, raportohet se në bazën ushtarake të Pashalimanit mungojnë disa armë zjarri.

Skandali / Grabitet depoja e armëve në Pashaliman
Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e sotme në Jug të vendit. Mësohet se është grabitur depoja e armëve në Pashaliman. Nga raportimet e para thuhet se në këtë bazë ushtarake janë vjedhur armë të llojeve të ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 14:12
Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e sotme në Jug të vendit. Mësohet se është grabitur depoja e armëve në Pashaliman. Nga raportimet e para thuhet se në këtë bazë ushtarake janë vjedhur armë të llojeve të ...

Grabitja në bazën ushtarake të Pashalimanit/ Dalin detaje të reja
Të tjera detaje dalin në dritë nga ngjarja e paprecedentë që ndodhi në bazën ushtarake të Pashalimanit. Burime bëjnë me dije se 5 të shoqëruarit janë ende në ambientet e policisë. Janë marrë në pyetje dhe po hetohen për ...
Koha Jone | 12-Jan-2019 14:08
Të tjera detaje dalin në dritë nga ngjarja e paprecedentë që ndodhi në bazën ushtarake të Pashalimanit. Burime bëjnë me dije se 5 të shoqëruarit janë ende në ambientet e policisë. Janë marrë në pyetje dhe po hetohen për ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved