ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/06/2019 15:41

Zierja e lëkurës së patateve do të zgjidhë një nga problemet më të mëdha të femrave: Ja cilin

Zierja e lëkurës së patateve do të zgjidhë një nga problemet më të mëdha të femrave: Ja cilin
Pas kalimit të të 30ave femrat hasen me një nga problemet më të “mëdha” të tyre, thinjat. Në fakt ky është një kusht i cili ju ndodh të gjithëve, pavarësisht moshës. Dëshira e çdo femre do të ishte që ta menjanonte në ...
Mapo | 17-Apr-2016 22:05
Pas kalimit të të 30ave femrat hasen me një nga problemet më të “mëdha” të tyre, thinjat. Në fakt ky është një kusht i cili ju ndodh të gjithëve, pavarësisht moshës. Dëshira e çdo femre do të ishte që ta menjanonte në ...

Shqiptarja nga Bujanoci gjendet e plagosur në Vranjë
Vajza me inicialet A.A. nga fshati Luçan i Bujanocit ishte goditur me një plumb në qafë, ka konfirmuar policia e Vranjës. Vajza me lëndime të rënda ishte dërguar në spitalin e Vranjës para se të dërgohej në Nish. Zyra e ...
Albportali | 12-Jan-2019 01:24
Vajza me inicialet A.A. nga fshati Luçan i Bujanocit ishte goditur me një plumb në qafë, ka konfirmuar policia e Vranjës. Vajza me lëndime të rënda ishte dërguar në spitalin e Vranjës para se të dërgohej në Nish. Zyra e ...

Pozicionet më të mira seksuale për të pasur gratë orgazmë
Dihet gjerësisht se meshkujt e gjejnë më të lehtë orgazmin sesa gratë. Një studim i kohëve të fundit, nga Universiteti Indiana, zbuloi se 85% e meshkujve mendonin se partneri i tyre kishte orgazmuar, por në të vërtetë ...
Albportali | 12-Jan-2019 00:59
Dihet gjerësisht se meshkujt e gjejnë më të lehtë orgazmin sesa gratë. Një studim i kohëve të fundit, nga Universiteti Indiana, zbuloi se 85% e meshkujve mendonin se partneri i tyre kishte orgazmuar, por në të vërtetë ...

Fabregas zgjedh numër të veçantë te Monaco
Pas qëndrimit prej katër vite e gjysmë, mesfushori spanjoll është larguar nga Chelsea, për t’u transferuar te Monaco në Ligue 1. Te Monaco, Fabregas do të bashkohet me ish bashkëlojtarin e tij, Thierry Henry, i cili ...
Albportali | 12-Jan-2019 00:59
Pas qëndrimit prej katër vite e gjysmë, mesfushori spanjoll është larguar nga Chelsea, për t’u transferuar te Monaco në Ligue 1. Te Monaco, Fabregas do të bashkohet me ish bashkëlojtarin e tij, Thierry Henry, i cili ...

Selena Gomez shfaqet e buzëqeshur pranë Taylor Swift pas rehabilitimit
Selena Gomez u bashkua me shoqen e saj më të mirë, Taylor Swift në një natë vajzash, pas tetë muajsh kur ato u fotografuan së bashku, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net. Ato bënë një selfie së bashku, të cilën Taylor ...
Albportali | 12-Jan-2019 00:59
Selena Gomez u bashkua me shoqen e saj më të mirë, Taylor Swift në një natë vajzash, pas tetë muajsh kur ato u fotografuan së bashku, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net. Ato bënë një selfie së bashku, të cilën Taylor ...

Sefer Tahiri nga Gjermania sjellë imazhin e studentëve shqiptarë që studjojnë në Universitetet prestigjioze
Shqiptarët në migrim sidomos të rinjtë po hapërojnë dhe po bëhen pjesë e institucioneve nëpër vendet ku ata jetojnë dhe veprojnë.Shumë prej të rinjëve po studjojnë nëpër universitete prestigjioze , madje ata nuk e ...
Albportali | 12-Jan-2019 00:23
Shqiptarët në migrim sidomos të rinjtë po hapërojnë dhe po bëhen pjesë e institucioneve nëpër vendet ku ata jetojnë dhe veprojnë.Shumë prej të rinjëve po studjojnë nëpër universitete prestigjioze , madje ata nuk e ...

Meta përshëndet miratimin e ndryshimeve kushtetuese nga Parlamenti i Maqedonisë
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, përshëndet konsensusin e arritur në Parlamentin e Maqedonisë dhe votimin në favor të ndryshimeve kushtetuese që do t’i japin jetë Marrëveshjes së Prespës dhe i çelin Maqedonisë ...
Albportali | 12-Jan-2019 00:23
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, përshëndet konsensusin e arritur në Parlamentin e Maqedonisë dhe votimin në favor të ndryshimeve kushtetuese që do t’i japin jetë Marrëveshjes së Prespës dhe i çelin Maqedonisë ...

Mësohet skuadra e re e Andrea Ranocchia
Ish kapiteni i Interit, që mbush 31 vjet muajin e ardhshëm, nuk është paraqitur në asnjë minutë për ‘Zikaltërit’ këtë sezon. Ai ka qenë i lidhur me disa skuadra, por raportet e medieve në Itali bëjnë të ditur se ai ka ...
Albportali | 11-Jan-2019 23:37
Ish kapiteni i Interit, që mbush 31 vjet muajin e ardhshëm, nuk është paraqitur në asnjë minutë për ‘Zikaltërit’ këtë sezon. Ai ka qenë i lidhur me disa skuadra, por raportet e medieve në Itali bëjnë të ditur se ai ka ...

Cipras e uroi Zaevin
Për ndryshimet e votuara kushtetuese, kryeministri grek Aleksis Cipras ka biseduar dhe e ka uruar kryeministrin e tij Zoran Zaev. “Kryeministri Aleksis Cipras kontaktoi me kryeministrin e IRJM-së, Zoran Zaev. ...
Albportali | 11-Jan-2019 23:25
Për ndryshimet e votuara kushtetuese, kryeministri grek Aleksis Cipras ka biseduar dhe e ka uruar kryeministrin e tij Zoran Zaev. “Kryeministri Aleksis Cipras kontaktoi me kryeministrin e IRJM-së, Zoran Zaev. ...

Me këtë video, Teuta tregon si është një mbrëmje në shtëpinë e saj
Teuta Krasniqi ka postuar disa video në profilin e saj në Instagram, në të cilat tregon se si është një mbrëmje në shtëpinë e saj, shkruan lajmi.net. Aktorja po filmonte Adonisin teksa po bënte ushtrime bashkë me dy ...
Albportali | 11-Jan-2019 23:25
Teuta Krasniqi ka postuar disa video në profilin e saj në Instagram, në të cilat tregon se si është një mbrëmje në shtëpinë e saj, shkruan lajmi.net. Aktorja po filmonte Adonisin teksa po bënte ushtrime bashkë me dy ...

HARADINAJ: NUK I NËNSHTROHEMI BRUKSELIT,AS SERBISË PËR HEQJEN E TAKSËS
Pas mbledhjes së parë për këtë vit të Qeverisë, kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se derisa nuk ka njohje nga Serbia, taksa 100 përqind do të jetë në fuqi. Kryeministri Haradinaj ka thënë se nuk do t’i nënshtrohen ...
Albportali | 11-Jan-2019 23:25
Pas mbledhjes së parë për këtë vit të Qeverisë, kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se derisa nuk ka njohje nga Serbia, taksa 100 përqind do të jetë në fuqi. Kryeministri Haradinaj ka thënë se nuk do t’i nënshtrohen ...

Roberti zgjodhi të relaksohet me vajzën në këtë mbrëmje
Robert Berisha ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, ku shfaqet bashkë me vajzën e tij, Renee, shkruan lajmi.net. Këngëtari po relaksohej teksa në prehër mbante vajzën, e cila e bënte të lumtur atë me fjalët që ...
Albportali | 11-Jan-2019 22:47
Robert Berisha ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, ku shfaqet bashkë me vajzën e tij, Renee, shkruan lajmi.net. Këngëtari po relaksohej teksa në prehër mbante vajzën, e cila e bënte të lumtur atë me fjalët që ...

Premierë : “ E vogla e nones “ nga Elita Reci (Foto-Video)
Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Elita Reci eshte këngëtarja e cili ka kohe qe ka shkëlqyer në industrinë muzikore ...
Albportali | 11-Jan-2019 22:47
Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Elita Reci eshte këngëtarja e cili ka kohe qe ka shkëlqyer në industrinë muzikore ...

Guardiola nuk ka dyshime: Kjo skuadër e fiton La Ligën
Kampionët aktual, prinë në renditjen tabelare me 40 pikë, pesë më shumë se ndjekësit e parë të Atletico Madrid, kur janë zhvilluar 18 xhiro. Guardiola, që në të kaluarën ka drejtuar Barcelonën, ka thënë se katalanët me ...
Albportali | 11-Jan-2019 22:25
Kampionët aktual, prinë në renditjen tabelare me 40 pikë, pesë më shumë se ndjekësit e parë të Atletico Madrid, kur janë zhvilluar 18 xhiro. Guardiola, që në të kaluarën ka drejtuar Barcelonën, ka thënë se katalanët me ...

Hahni dhe Mogerini e përshëndesin vendimin historik të Kuvendit të Maqedonisë
Pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese nga Kuvendi, kanë arritur përshëndetjet e para nga shefja e diplomacisë evropiane Federika Mogerini, gjithashtu reagimet kanë vazhduar edhe nga euro komisioneri për zgjerim ...
Albportali | 11-Jan-2019 22:25
Pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese nga Kuvendi, kanë arritur përshëndetjet e para nga shefja e diplomacisë evropiane Federika Mogerini, gjithashtu reagimet kanë vazhduar edhe nga euro komisioneri për zgjerim ...

Nëntë arsye për më shumë seks në mëngjes
Prandaj, kur në mëngjes dielli t’i lëshojë rrezet në dritare të dhomës, pak “aksion” mund të tingëllojë gjithsesi ide e mirë, transmeton telegrafi. Të bërit dashuri në mëngjes përveçse një përshëndetje shumë e veçantë ...
Albportali | 11-Jan-2019 22:25
Prandaj, kur në mëngjes dielli t’i lëshojë rrezet në dritare të dhomës, pak “aksion” mund të tingëllojë gjithsesi ide e mirë, transmeton telegrafi. Të bërit dashuri në mëngjes përveçse një përshëndetje shumë e veçantë ...

Nëntë arsye për më shumë seks në mëngjes
Prandaj, kur në mëngjes dielli t’i lëshojë rrezet në dritare të dhomës, pak “aksion” mund të tingëllojë gjithsesi ide e mirë, transmeton telegrafi. Të bërit dashuri në mëngjes përveçse një përshëndetje shumë e veçantë ...
Lajminet | 11-Jan-2019 21:41
Prandaj, kur në mëngjes dielli t’i lëshojë rrezet në dritare të dhomës, pak “aksion” mund të tingëllojë gjithsesi ide e mirë, transmeton telegrafi. Të bërit dashuri në mëngjes përveçse një përshëndetje shumë e veçantë ...

Erkan Arifi : Ja si duken rrugët në aksin rrugorë Vaksincë-Hekurrudhë Reçicë dhe f. Llojan
Fshatrat e Komunës se Likovës nuk kanë asnjë vështirësi në qarkullim në ndërkohë që vetë kreu i kësaj Komune Erkan Arifi ka ndjekur nga afër të gjitha punët dhe intervenimet e ekipeve të specializuara që kanë bërë një ...
Albportali | 11-Jan-2019 21:28
Fshatrat e Komunës se Likovës nuk kanë asnjë vështirësi në qarkullim në ndërkohë që vetë kreu i kësaj Komune Erkan Arifi ka ndjekur nga afër të gjitha punët dhe intervenimet e ekipeve të specializuara që kanë bërë një ...

ZYRTARE: Munir El Haddadi bëhet me skuadër të re
23 vjeçari, largohet nga Barcelona pas disa huazimeve, për t’iu bashkuar andaluzianëve të Sevillas. Lajmin për transferimin e Munir te Sevilla e ka konfirmuar edhe skuadra e Barcelonës. Klubi katalan në konfirmimin për ...
Albportali | 11-Jan-2019 21:27
23 vjeçari, largohet nga Barcelona pas disa huazimeve, për t’iu bashkuar andaluzianëve të Sevillas. Lajmin për transferimin e Munir te Sevilla e ka konfirmuar edhe skuadra e Barcelonës. Klubi katalan në konfirmimin për ...

Modelja shqiptare Bernadeta, pjesë e videoklipit të reperëve zvicranë
Sensacioni i vitit 2018 në industrinë e showbizit shqiptar në Zvicër, Bernadeta Anna Nikollbibaj, është shfaqur si protagoniste kryesore në videoklipin e reperëve të famshëm zvicran, Mazo dhe Hako. Kënga mban titullin ...
Albportali | 11-Jan-2019 21:27
Sensacioni i vitit 2018 në industrinë e showbizit shqiptar në Zvicër, Bernadeta Anna Nikollbibaj, është shfaqur si protagoniste kryesore në videoklipin e reperëve të famshëm zvicran, Mazo dhe Hako. Kënga mban titullin ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved