ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/01/2019 11:56

Se Van Dijk është lideri i vërtetë i Liverpoolit e tregon edhe ky moment mes holandezit dhe Arnoldit

Se Van Dijk është lideri i vërtetë i Liverpoolit e tregon edhe ky moment mes holandezit dhe Arnoldit
Që nga janari i 2017, kur edhe u transferua nga Southamptoni, Virgil van Dijk është shndërruar në një lojtar të rëndësishëm për Liverpoolin. Holandezi ka përmirësuar dukshëm fazën mbrojtëse të Reds, por 27-vjeçari po ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 21:03
Që nga janari i 2017, kur edhe u transferua nga Southamptoni, Virgil van Dijk është shndërruar në një lojtar të rëndësishëm për Liverpoolin. Holandezi ka përmirësuar dukshëm fazën mbrojtëse të Reds, por 27-vjeçari po ...

Se Van Dijk është lideri i vërtetë i Liverpoolit e tregon edhe ky moment mes holandezit dhe Arnoldit
Që nga janari i 2017, kur edhe u transferua nga Southamptoni, Virgil van Dijk është shndërruar në një lojtar të rëndësishëm për Liverpoolin. Holandezi ka përmirësuar dukshëm fazën mbrojtëse të Reds, por 27-vjeçari po ...
E Dua Sportin | 12-Jan-2019 21:40
Që nga janari i 2017, kur edhe u transferua nga Southamptoni, Virgil van Dijk është shndërruar në një lojtar të rëndësishëm për Liverpoolin. Holandezi ka përmirësuar dukshëm fazën mbrojtëse të Reds, por 27-vjeçari po ...

Reagon Shaqiri pasi u shpall më i dobëti
Futbollisti me prejardhje nga Kosova, Xherdan Shaqiri, ka reaguar pas fitores së ekipit të tij, Liverpool, të rëndësishme për titull. LEXO EDHE: Katastrofë për Xherdan Shaqirin, shikoni foton dhe binduni Ekipi i ...
Zeri | 12-Jan-2019 20:40
Futbollisti me prejardhje nga Kosova, Xherdan Shaqiri, ka reaguar pas fitores së ekipit të tij, Liverpool, të rëndësishme për titull. LEXO EDHE: Katastrofë për Xherdan Shaqirin, shikoni foton dhe binduni Ekipi i ...

Xherdan Shaqiri sot nuk kishte fat, kjo nuk mund të ndodhte
Xherdan Shaqiri mori besimin e trajnerit, Jurgen Klopp për të startuar nga minuta e parë në ndeshjen e sotme. Në ''AEC Stadium'', Brightoni ishte nikoqir i Liverpoolit, në një ndeshje ku mysafirët realizuan fitore ...
Zeri | 12-Jan-2019 19:04
Xherdan Shaqiri mori besimin e trajnerit, Jurgen Klopp për të startuar nga minuta e parë në ndeshjen e sotme. Në ''AEC Stadium'', Brightoni ishte nikoqir i Liverpoolit, në një ndeshje ku mysafirët realizuan fitore ...

Brighton 0-1 Liverpool, nota e Shaqirit dhe të tjerëve
Liverpooli ka arritur ta marrë një fitore të madhe në udhëtim te Brightoni me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të në Ligën Premier. Skuadra e Jurgen Klopp ka arritur t’i kthehet fitores në ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 18:23
Liverpooli ka arritur ta marrë një fitore të madhe në udhëtim te Brightoni me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të në Ligën Premier. Skuadra e Jurgen Klopp ka arritur t’i kthehet fitores në ...

Brighton 0-1 Liverpool, nota e Shaqirit dhe të tjerëve
Liverpooli ka arritur ta marrë një fitore të madhe në udhëtim te Brightoni me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të në Ligën Premier. Skuadra e Jurgen Klopp ka arritur t’i kthehet fitores në ...
E Dua Sportin | 12-Jan-2019 18:41
Liverpooli ka arritur ta marrë një fitore të madhe në udhëtim te Brightoni me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të në Ligën Premier. Skuadra e Jurgen Klopp ka arritur t’i kthehet fitores në ...

Liverpooli nuk gabon ndaj Brightonit, i kthehet fitores në Ligën Premier
Liverpooli ka arritur ta marrë një fitore të madhe në udhëtim te Brightoni me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të në Ligën Premier. Skuadra e Jurgen Klopp ka arritur t’i kthehet fitores në ...
E Dua Sportin | 12-Jan-2019 18:41
Liverpooli ka arritur ta marrë një fitore të madhe në udhëtim te Brightoni me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të në Ligën Premier. Skuadra e Jurgen Klopp ka arritur t’i kthehet fitores në ...

Premier League, Liverpool kthehet te fitorja falë “Faraonit”. Shaqiri, titullar
Liverpool është kthyer te fitorja pas dy humbjeve radhazi ndaj Manchester City (kampionat) dhe Wolves (FA Cup).
Top Channel | 12-Jan-2019 17:52
Liverpool është kthyer te fitorja pas dy humbjeve radhazi ndaj Manchester City (kampionat) dhe Wolves (FA Cup).

Katastrofë për Xherdan Shaqirin, shikoni foton dhe binduni
Liverpooli ka arritur ta marrë një fitore të madhe në udhëtim te Brightoni me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të në Ligën Premier. ‘The Reds’ i janë rikthyer fitores pas humbjes në xhiron e ...
Zeri | 12-Jan-2019 18:29
Liverpooli ka arritur ta marrë një fitore të madhe në udhëtim te Brightoni me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të në Ligën Premier. ‘The Reds’ i janë rikthyer fitores pas humbjes në xhiron e ...

Brighton 0-1 Shaqiri, kjo është nota e Xherdan Shaqirit
Liverpooli ka arritur ta marrë një fitore të madhe në udhëtim te Brightoni me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të në Ligën Premier. ‘The Reds’ i janë rikthyer fitores pas humbjes në xhiron e ...
Medial | 12-Jan-2019 18:26
Liverpooli ka arritur ta marrë një fitore të madhe në udhëtim te Brightoni me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të në Ligën Premier. ‘The Reds’ i janë rikthyer fitores pas humbjes në xhiron e ...

Liverpool mposhtë Brightonin me rezultat 1-0 (VIDEO)
Skuadra Liverpool ka mposhtur atë të Brightonit me rezultat 1-0. Golin e vetëm dhe vendimtar arriti ta realizoj sulmuesi egjiptian, Mohamed Salah, në minutën e 50 nga penaltia, transmeton Klan Kosova. Ndeshja është ...
Klan Kosova | 12-Jan-2019 18:23
Skuadra Liverpool ka mposhtur atë të Brightonit me rezultat 1-0. Golin e vetëm dhe vendimtar arriti ta realizoj sulmuesi egjiptian, Mohamed Salah, në minutën e 50 nga penaltia, transmeton Klan Kosova. Ndeshja është ...

Liverpooli nuk gabon ndaj Brightonit, i kthehet fitores në Ligën Premier
Liverpooli ka arritur ta marrë një fitore të madhe në udhëtim te Brightoni me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të në Ligën Premier. Skuadra e Jurgen Klopp ka arritur t’i kthehet fitores në ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 17:53
Liverpooli ka arritur ta marrë një fitore të madhe në udhëtim te Brightoni me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të në Ligën Premier. Skuadra e Jurgen Klopp ka arritur t’i kthehet fitores në ...

Brighton 0-1 Shaqiri, kjo është nota e Xherdan Shaqirit
‘The Reds’ i janë rikthyer fitores pas humbjes në xhiron e fundit nga Manchester City me rezultat 2:1. Ishte Mohamed Salah realizator i golit të fitores për Liverpool, që shënoi në minutën e 50’ nga penalltia. Xherdan ...
Lajminet | 12-Jan-2019 18:22
‘The Reds’ i janë rikthyer fitores pas humbjes në xhiron e fundit nga Manchester City me rezultat 2:1. Ishte Mohamed Salah realizator i golit të fitores për Liverpool, që shënoi në minutën e 50’ nga penalltia. Xherdan ...

Salahu i siguron fitoren Liverpoolit ndaj Brightonit
Liverpooli ka arkëtuar pikët e plota në një ndeshje të vështirë në udhëtim te Brightoni. Skuadra e Jurgen Kloppit shënoi fitore minimale në këtë takim, përkundër që e dominoi takimin dhe krijoi mjaft raste shënimi, ...
Shenja | 12-Jan-2019 18:08
Liverpooli ka arkëtuar pikët e plota në një ndeshje të vështirë në udhëtim te Brightoni. Skuadra e Jurgen Kloppit shënoi fitore minimale në këtë takim, përkundër që e dominoi takimin dhe krijoi mjaft raste shënimi, ...

Liverpooli i Xherdan Shaqirit rikthehet te fitorja
Liverpool është rikthyer me pikë të plota nga udhëtimi aspak i lehtë te Brighton. Para 30 mijë tifozëve në stadiumin ‘Amex’, Liverpool ka arritur të mposht 0-1 vendasit e Brighton. Edhe në këtë sfidë, heroi i ...
Zeri | 12-Jan-2019 18:01
Liverpool është rikthyer me pikë të plota nga udhëtimi aspak i lehtë te Brighton. Para 30 mijë tifozëve në stadiumin ‘Amex’, Liverpool ka arritur të mposht 0-1 vendasit e Brighton. Edhe në këtë sfidë, heroi i ...

Fitore minimale, por shumë e rëndësishme për Liverpoolin
Para 30 mijë tifozëve në stadiumin ‘Amex’, Liverpool ka arritur të mposht 0-1 vendasit e Brighton, shkruan . Edhe në këtë sfidë, heroi i Liverpoolit doli të jetë sulmuesi Mohamed Salah. 50' – GET IN! Salah blasts his ...
Lajminet | 12-Jan-2019 18:00
Para 30 mijë tifozëve në stadiumin ‘Amex’, Liverpool ka arritur të mposht 0-1 vendasit e Brighton, shkruan . Edhe në këtë sfidë, heroi i Liverpoolit doli të jetë sulmuesi Mohamed Salah. 50' – GET IN! Salah blasts his ...

Liverpool-it i mjafton Salah ndaj Brighton, blindon kreun e renditjes (VIDEO)
Liverpoolit i ka mjaftuar Mohamed Salah për të rrëmbyer 3 pikët e radhës në transfertën e vështirë ndaj Brighton të vlefshme për javën e 22-të. Sulmuesi egjiptian shënoi golin e vetëm në suksesin 1-0, teksa në fillimin ...
Koha Jone | 12-Jan-2019 17:53
Liverpoolit i ka mjaftuar Mohamed Salah për të rrëmbyer 3 pikët e radhës në transfertën e vështirë ndaj Brighton të vlefshme për javën e 22-të. Sulmuesi egjiptian shënoi golin e vetëm në suksesin 1-0, teksa në fillimin ...

Salah e ekzekuton mjeshtërisht penalltinë për epërsinë e Liverpoolit
Liverpool ka kaluar në epërsi ndaj Brighton në udhëtim. Është Mohamed Salah që ka shënuar në minutën e 50’, shkruan lajmi.net. Salah shënoi nga penalltia, të cilën vet e fitoi. Golin e Salah të shënuar nga penalltia ...
Medial | 12-Jan-2019 17:24
Liverpool ka kaluar në epërsi ndaj Brighton në udhëtim. Është Mohamed Salah që ka shënuar në minutën e 50’, shkruan lajmi.net. Salah shënoi nga penalltia, të cilën vet e fitoi. Golin e Salah të shënuar nga penalltia ...

Salah e ekzekuton mjeshtërisht penalltinë për epërsinë e Liverpoolit
Është Mohamed Salah që ka shënuar në minutën e 50’, shkruan . Salah shënoi nga penalltia, të cilën vet e fitoi. Golin e Salah të shënuar nga penalltia mund ta shikoni në videon e mëposhtme. /Lajmi.net/ Salah penalty ...
Lajminet | 12-Jan-2019 17:17
Është Mohamed Salah që ka shënuar në minutën e 50’, shkruan . Salah shënoi nga penalltia, të cilën vet e fitoi. Golin e Salah të shënuar nga penalltia mund ta shikoni në videon e mëposhtme. /Lajmi.net/ Salah penalty ...

Shaqiri nga minuta e parë, formacionet zyrtare të ndeshjes Brighton – Liverpool
Brightoni dhe Liverpooli takohen nga ora 16:00 në stadiumin Amex. Sfida që zhvillohet në kuadër të javës së 22-të të Ligës Premier e gjen Liverpoolin në ecurinë më negative të sezonit. The Reds vijnë nga dy humbje, një ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 15:14
Brightoni dhe Liverpooli takohen nga ora 16:00 në stadiumin Amex. Sfida që zhvillohet në kuadër të javës së 22-të të Ligës Premier e gjen Liverpoolin në ecurinë më negative të sezonit. The Reds vijnë nga dy humbje, një ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved