ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 04:36

Ruçi i dërgon letër Talat Xhaferit

Ruçi i dërgon letër Talat Xhaferit
Tiranë, 11 janar - Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë Gramoz Ruçi ka telefonuar homologun Talat Xhaferi, pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese me të cilat zyrtarisht Maqedonia do të quhet Republika e Maqedonisë së ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 22:44
Tiranë, 11 janar - Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë Gramoz Ruçi ka telefonuar homologun Talat Xhaferi, pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese me të cilat zyrtarisht Maqedonia do të quhet Republika e Maqedonisë së ...

Emri i ri i Maqedonisë, Ruçi telefonon Talat Xhaferin
TIRANE Kreu i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruci ka telefonuar homologun maqedonas Talat Xhaferi pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese me të cilat zyrtarisht Maqedonia do të quhet Republika e Maqedonisë së Veriut. ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 22:26
TIRANE Kreu i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruci ka telefonuar homologun maqedonas Talat Xhaferi pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese me të cilat zyrtarisht Maqedonia do të quhet Republika e Maqedonisë së Veriut. ...

Xhaferi: Vendimet për ndryshimet nuk kalojnë tek Presidenti i shtetit, i miraton Parlamenti
Shkup, 11 janar – Pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese kryeparlamentari Talat Xhaferi është prononcuar për mediat duke dhënë kështu disa sqarime në lidhje me këto ndryshime. Xhaferi ka shuar kureshtjen duke thënë se ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 21:42
Shkup, 11 janar – Pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese kryeparlamentari Talat Xhaferi është prononcuar për mediat duke dhënë kështu disa sqarime në lidhje me këto ndryshime. Xhaferi ka shuar kureshtjen duke thënë se ...

Qeveria uron qytetarët dhe të gjithë deputetët përpërgjegjësinë e ndërmarrë
Qeveria e Republikës së Maqedonisë uron të gjithë qytetarët dhe të gjithë deputetët për përgjegjësinë e ndërmarrë, me të cilën, potencojnë, vendit po i hapen dyert për NATO dhe BE. “Qytetarët e Republikës së Maqedonisë, ...
Koha.mk | 11-Jan-2019 20:22
Qeveria e Republikës së Maqedonisë uron të gjithë qytetarët dhe të gjithë deputetët për përgjegjësinë e ndërmarrë, me të cilën, potencojnë, vendit po i hapen dyert për NATO dhe BE. “Qytetarët e Republikës së Maqedonisë, ...

Qeveria e Maqedonisë uron qytetarët për ndryshimin e emrit
Qeveria e Maqedonisë pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese, përmes një kumtese për media ka uruar qytetarët e vendit, për siç thonë, shënimin e kapitullit historik për vendin. Nga qeveria thonë se ky është akt që jep ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 20:09
Qeveria e Maqedonisë pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese, përmes një kumtese për media ka uruar qytetarët e vendit, për siç thonë, shënimin e kapitullit historik për vendin. Nga qeveria thonë se ky është akt që jep ...

Qeveria e Maqedonisë uron qytetarët për ndryshimin e emrit
Qeveria e Maqedonisë pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese, përmes një kumtese për media ka uruar qytetarët e vendit, për siç thonë, shënimin e kapitullit historik për vendin. Nga qeveria thonë se ky është akt që jep ...
Arbresh | 11-Jan-2019 20:02
Qeveria e Maqedonisë pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese, përmes një kumtese për media ka uruar qytetarët e vendit, për siç thonë, shënimin e kapitullit historik për vendin. Nga qeveria thonë se ky është akt që jep ...

Qeveria me deklaratë pas miratimit të emrit të Maqedonia e Veriut
Qeveria e Maqedonisë ka uruar gjithë qytetarët dhe deputetët për përgjegjësinë e ndërmarr me të cilën vendit i hapen dyert e BE-së dhe NATO-së. “Qytetarët e Republikës së Maqedonisë, nëpërmjet përfaqësuesve të tyre në ...
Shprehja | 11-Jan-2019 19:59
Qeveria e Maqedonisë ka uruar gjithë qytetarët dhe deputetët për përgjegjësinë e ndërmarr me të cilën vendit i hapen dyert e BE-së dhe NATO-së. “Qytetarët e Republikës së Maqedonisë, nëpërmjet përfaqësuesve të tyre në ...

?Momenti i nënshkrimit të Ligjit për ndryshime kushtetuese
Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferri, pas miratimit të ndryshmeve kushtetuese, ka publikuar foton e momentit të nënshkrim të Ligjit për ndryshimet kushtetuese.
Kosova Press | 11-Jan-2019 19:58
Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferri, pas miratimit të ndryshmeve kushtetuese, ka publikuar foton e momentit të nënshkrim të Ligjit për ndryshimet kushtetuese.

Qeveria e Maqedonisë uron qytetarët për ndryshimin e emrit
Qeveria e Maqedonisë pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese, përmes një kumtese për media ka uruar qytetarët e vendit, për siç thonë, shënimin e kapitullit historik për vendin. Nga qeveria thonë se ky është akt që jep ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 19:38
Qeveria e Maqedonisë pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese, përmes një kumtese për media ka uruar qytetarët e vendit, për siç thonë, shënimin e kapitullit historik për vendin. Nga qeveria thonë se ky është akt që jep ...

Qeveria e Maqedonisë uron qytetarët për ndryshimin e emrit
Qeveria e Maqedonisë pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese, përmes një kumtese për media ka uruar qytetarët e vendit, për siç thonë, shënimin e kapitullit historik për vendin. Nga qeveria thonë se ky është akt që jep ...
Medial | 11-Jan-2019 19:54
Qeveria e Maqedonisë pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese, përmes një kumtese për media ka uruar qytetarët e vendit, për siç thonë, shënimin e kapitullit historik për vendin. Nga qeveria thonë se ky është akt që jep ...

Qeveria me deklaratë pas miratimit të emrit të Maqedonia e Veriut
Qeveria e Maqedonisë ka uruar gjithë qytetarët dhe deputetët për përgjegjësinë e ndërmarr me të cilën vendit i hapen dyert e BE-së dhe NATO-së. “Qytetarët e Republikës së Maqedonisë, nëpërmjet përfaqësuesve të tyre në ...
Ina-Online | 11-Jan-2019 19:54
Qeveria e Maqedonisë ka uruar gjithë qytetarët dhe deputetët për përgjegjësinë e ndërmarr me të cilën vendit i hapen dyert e BE-së dhe NATO-së. “Qytetarët e Republikës së Maqedonisë, nëpërmjet përfaqësuesve të tyre në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved