ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 04:28

Rasti “Mayorga”, policia e Las Vegasit kërkon ADN-në e Ronaldos

Rasti “Mayorga”, policia e Las Vegasit kërkon ADN-në e Ronaldos
Cristiano Ronaldo po kalon një moment fantastik të karrierës së tij në kampionatin italian, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë sa i përket jetës së tij jashtë futbollit. Kjo pasi në vjeshtë portugezi u akuzua për ...
Koha.mk | 11-Jan-2019 19:45
Cristiano Ronaldo po kalon një moment fantastik të karrierës së tij në kampionatin italian, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë sa i përket jetës së tij jashtë futbollit. Kjo pasi në vjeshtë portugezi u akuzua për ...

Allegri rreth akuzave kundër Ronaldos: Ajo është çështje private, lojtari do të luajë kundër Bolognas
Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri tha se Cristiano Ronaldo është “shumë i qetë” pas akuzave për ngacmime seksuale. Portugezi tashmë është nën hetime për një ngjarje që thuhet të ketë ndodhur në vitin 2099 në ...
E Dua Sportin | 11-Jan-2019 18:40
Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri tha se Cristiano Ronaldo është “shumë i qetë” pas akuzave për ngacmime seksuale. Portugezi tashmë është nën hetime për një ngjarje që thuhet të ketë ndodhur në vitin 2099 në ...

Allegri rreth akuzave kundër Ronaldos: Ajo është çështje private, lojtari do të luajë kundër Bolognas
Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri tha se Cristiano Ronaldo është “shumë i qetë” pas akuzave për ngacmime seksuale. Portugezi tashmë është nën hetime për një ngjarje që thuhet të ketë ndodhur në vitin 2099 në ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 18:11
Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri tha se Cristiano Ronaldo është “shumë i qetë” pas akuzave për ngacmime seksuale. Portugezi tashmë është nën hetime për një ngjarje që thuhet të ketë ndodhur në vitin 2099 në ...

Akuzat për përdhunim, policia kërkon ‘ADN’ e Ronaldos
Policia e Las Vegas ka urdhëruar një test për të verifikuar ADN e Kristiano Ronaldos, futbollisti portugez që akuzohet për përdhunim në Shtetin e Nevadas në SHBA, një episod që pala akuzuese pretendon se ka ndodhur në ...
Top Channel | 11-Jan-2019 13:18
Policia e Las Vegas ka urdhëruar një test për të verifikuar ADN e Kristiano Ronaldos, futbollisti portugez që akuzohet për përdhunim në Shtetin e Nevadas në SHBA, një episod që pala akuzuese pretendon se ka ndodhur në ...

Akuzat për përdhunim, policia kërkon ‘ADN’ e Ronaldos
Policia e Las Vegas ka urdhëruar një test për të verifikuar ADN e Kristiano Ronaldos, futbollisti portugez që akuzohet për përdhunim në Shtetin e Nevadas në SHBA, një episod që pala akuzuese pretendon se ka ndodhur në ...
EkonomiaOnline | 11-Jan-2019 13:27
Policia e Las Vegas ka urdhëruar një test për të verifikuar ADN e Kristiano Ronaldos, futbollisti portugez që akuzohet për përdhunim në Shtetin e Nevadas në SHBA, një episod që pala akuzuese pretendon se ka ndodhur në ...

Policia e Las Vegasit kërkon ADN-në e Ronaldos për hetimet mbi rastin Mayorga
Cristiano Ronaldo po kalon një moment fantastik të karrierës së tij në kampionatin italian, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë sa i përket jetës së tij jashtë futbollit.
Top Channel | 11-Jan-2019 01:46
Cristiano Ronaldo po kalon një moment fantastik të karrierës së tij në kampionatin italian, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë sa i përket jetës së tij jashtë futbollit.

Policia kërkon ADN-në e Ronaldos
Cristiano Ronaldo po kalon një moment fantastik të karrierës së tij në kampionatin italian, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë sa i përket jetës së tij jashtë futbollit. Kjo pasi në vjeshtë portugezi u akuzua për ...
Alsat-M | 11-Jan-2019 11:56
Cristiano Ronaldo po kalon një moment fantastik të karrierës së tij në kampionatin italian, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë sa i përket jetës së tij jashtë futbollit. Kjo pasi në vjeshtë portugezi u akuzua për ...

Rasti “Mayorga”, policia e Las Vegasit kërkon ADN-në e Cristiano Ronaldos
Cristiano Ronaldo po kalon një moment fantastik të karrierës së tij në kampionatin italian, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë sa i përket jetës së tij jashtë futbollit. Kjo pasi në vjeshtë portugezi u akuzua për ...
Telegraf | 10-Jan-2019 23:40
Cristiano Ronaldo po kalon një moment fantastik të karrierës së tij në kampionatin italian, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë sa i përket jetës së tij jashtë futbollit. Kjo pasi në vjeshtë portugezi u akuzua për ...

Policia e Las Vegasit kërkon ADN-në e Ronaldos për hetime
Cristiano Ronaldo po kalon një moment fantastik të karrierës së tij në kampionatin italian, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë sa i përket jetës së tij jashtë futbollit. Kjo pasi në vjeshtë portugezi u akuzua për ...
Ina-Online | 11-Jan-2019 02:10
Cristiano Ronaldo po kalon një moment fantastik të karrierës së tij në kampionatin italian, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë sa i përket jetës së tij jashtë futbollit. Kjo pasi në vjeshtë portugezi u akuzua për ...

Akuzohet për përdhunim,policia kërkon testin e AND-së së Ronaldos
SHBA Nuk ka qetësi për Cristiano Ronaldon. Policia e Las Vegas ka urdhëruar futbollistin e njohur t’i nënshtrohet testit të ADN-së. Qëllimi i këtij testi është të krahasojë rezultatet e testit me gjurmët e ADN-së së ...
BalkanWeb | 10-Jan-2019 21:39
SHBA Nuk ka qetësi për Cristiano Ronaldon. Policia e Las Vegas ka urdhëruar futbollistin e njohur t’i nënshtrohet testit të ADN-së. Qëllimi i këtij testi është të krahasojë rezultatet e testit me gjurmët e ADN-së së ...

Ish e dashura akuzon CR7: Është psikopat, do më presë copa-copa dhe…
Pas bombës së lëshuar nga Katrin Majorka, amerikania e cila e ka denoncuar Cristiano Ronaldon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe është në pritje të hapjes së procesit, ajo që i hedh benzinë zjarrit është një tjetër ...
Top Channel | 10-Jan-2019 04:49
Pas bombës së lëshuar nga Katrin Majorka, amerikania e cila e ka denoncuar Cristiano Ronaldon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe është në pritje të hapjes së procesit, ajo që i hedh benzinë zjarrit është një tjetër ...

FOTOT/ Një tjetër denoncim për C.Ronaldon: Është një monstër dhe psikopat, më kërcënonte me foto erotike
Cristiano Ronaldo duket se është sërish në telashe. Të paktën kështu pretendon Jasmine Lennard, me të cilën supozohet se ylli portugez ka pasur një lidhje gjatë kohës që luante në Angli. Ish-pjesmarrësja e “Big Brother” ...
GazetaTema | 10-Jan-2019 10:36
Cristiano Ronaldo duket se është sërish në telashe. Të paktën kështu pretendon Jasmine Lennard, me të cilën supozohet se ylli portugez ka pasur një lidhje gjatë kohës që luante në Angli. Ish-pjesmarrësja e “Big Brother” ...

Policia kërkon testin e AND-së së Ronaldos
Nuk ka qetësi për Cristiano Ronaldon. Policia e Las Vegas ka urdhëruar futbollistin e njohur t’i nënshtrohet testit të ADN-së. Qëllimi i këtij testi është të krahasojë rezultatet e testit me gjurmët e ADN-së së gjetur ...
Lajmi i Fundit | 10-Jan-2019 23:29
Nuk ka qetësi për Cristiano Ronaldon. Policia e Las Vegas ka urdhëruar futbollistin e njohur t’i nënshtrohet testit të ADN-së. Qëllimi i këtij testi është të krahasojë rezultatet e testit me gjurmët e ADN-së së gjetur ...

FOTOT/ Ronaldo shkon në stërvitje me një makinë… 400 mijë euro (ndërsa e dashura e tij nuk përmbahet)
Ai është futbollisti më i paguar në botë. Ndaj dhe mund t’ja lejojë vetes luksin. Por, duket se Cristiano Ronaldo e ka ekzagjeruar disi, pasi është shfaqur në stërvitjen e Juventusit me një makinë Rolls-Royce Cullinan, ...
GazetaTema | 09-Jan-2019 18:40
Ai është futbollisti më i paguar në botë. Ndaj dhe mund t’ja lejojë vetes luksin. Por, duket se Cristiano Ronaldo e ka ekzagjeruar disi, pasi është shfaqur në stërvitjen e Juventusit me një makinë Rolls-Royce Cullinan, ...

Gjykata e Las Vegasit detyron Ronaldon ta bëj testin ADN-së pas pretendimeve për përdhunim të një femre
Policia e Las Vegasit ka lëshuar një urdhër për t’i marrë ADN-në Cristiano Ronaldos për të parë nëse përputhet me atë që gjendet në veshjet e femrës që pretendon se është përdhunuar prej portugezit. Wall Street Journal ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 22:41
Policia e Las Vegasit ka lëshuar një urdhër për t’i marrë ADN-në Cristiano Ronaldos për të parë nëse përputhet me atë që gjendet në veshjet e femrës që pretendon se është përdhunuar prej portugezit. Wall Street Journal ...

Rasti “Mayorga”, policia e Las Vegasit kërkon ADN-në e Cristiano Ronaldos
Cristiano Ronaldo po kalon një moment fantastik të karrierës së tij në kampionatin italian, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë sa i përket jetës së tij jashtë futbollit. Kjo pasi në vjeshtë portugezi u akuzua për ...
Klan Kosova | 10-Jan-2019 23:21
Cristiano Ronaldo po kalon një moment fantastik të karrierës së tij në kampionatin italian, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë sa i përket jetës së tij jashtë futbollit. Kjo pasi në vjeshtë portugezi u akuzua për ...

Përdhunimi në Vegas, policia e SHBA kërkon ADN-në e Ronaldos
Cristiano Ronaldo po kalon një moment fantastik të karrierës së tij në kampionatin italian, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë sa i përket jetës së tij jashtë futbollit. Kjo pasi në vjeshtë portugezi u akuzua për ...
Gazeta Shqip | 10-Jan-2019 22:41
Cristiano Ronaldo po kalon një moment fantastik të karrierës së tij në kampionatin italian, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë sa i përket jetës së tij jashtë futbollit. Kjo pasi në vjeshtë portugezi u akuzua për ...

Modelja angleze: Ronaldo psikopat, më kërcënoi se nuk pranova të qëndroja me të
Një tjetër telash në horizont për Cristiano Ronaldon. Tabloidi britanik “The Sun” është hapur këtë të enjte me një akuzë të fortë që një modele angleze ka bërë për portugez. Jasmine Lennard lëshon fjalë të ashpra ndaj ...
VizionPlus | 10-Jan-2019 10:48
Një tjetër telash në horizont për Cristiano Ronaldon. Tabloidi britanik “The Sun” është hapur këtë të enjte me një akuzë të fortë që një modele angleze ka bërë për portugez. Jasmine Lennard lëshon fjalë të ashpra ndaj ...

”Është psikopat, do më presë copa-copa dhe…”, tjetër histori trondit nga themelet Ronaldon
Pas bombës së lëshuar nga Katrin Majorka, amerikania e cila e ka denoncuar Cristiano Ronaldon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe është në pritje të hapjes së procesit, ajo që i hedh benzinë zjarrit është një tjetër ...
Telegraf | 10-Jan-2019 10:28
Pas bombës së lëshuar nga Katrin Majorka, amerikania e cila e ka denoncuar Cristiano Ronaldon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe është në pritje të hapjes së procesit, ajo që i hedh benzinë zjarrit është një tjetër ...

Gjykata e Las Vegasit detyron Ronaldon ta bëj testin ADN-së pas pretendimeve për përdhunim të një femre
Policia e Las Vegasit ka lëshuar një urdhër për t’i marrë ADN-në Cristiano Ronaldos për të parë nëse përputhet me atë që gjendet në veshjet e femrës që pretendon se është përdhunuar prej portugezit. Wall Street Journal ...
Arbresh | 10-Jan-2019 23:17
Policia e Las Vegasit ka lëshuar një urdhër për t’i marrë ADN-në Cristiano Ronaldos për të parë nëse përputhet me atë që gjendet në veshjet e femrës që pretendon se është përdhunuar prej portugezit. Wall Street Journal ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved