ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/01/2019 11:01

REPLIKA/ Artan Fuga-Skënder Gjinushit: Më merr të keqen mua. Ti po pate mundësi më merr dhe shpirtin, jo vetëm rrogën

REPLIKA/ Artan Fuga-Skënder Gjinushit: Më merr të keqen mua. Ti po pate mundësi më merr dhe shpirtin, jo vetëm rrogën
Nga Artan Fuga Plaku Mere jep intervista kodra pas bregu (Skicë humoristike) me shpifje, kërcënime dhe lajthitje! Plaku Mere, që shkurtimisht po e quaj Plaku M. Kryetari që bëhet nënkryetar, nënkryetari që bëhet ...
GazetaTema | 12-Jan-2019 17:07
Nga Artan Fuga Plaku Mere jep intervista kodra pas bregu (Skicë humoristike) me shpifje, kërcënime dhe lajthitje! Plaku Mere, që shkurtimisht po e quaj Plaku M. Kryetari që bëhet nënkryetar, nënkryetari që bëhet ...

I kujtoi honoraret, Fuga reagon ashpër: Plaku Mere paska dalë, mos më detyro të rrëfej publikisht…
Profesori i njohur Artan Fuga i është përgjigjur ashpër nënkryetarit të Akademisë së Shkencave Myzafer Korkuti, i cili në një intervistë dhënë për mediat i kujtonte akademikut të njohur honoraret. Korkuti akuzonte Fugën ...
Koha Jone | 12-Jan-2019 16:53
Profesori i njohur Artan Fuga i është përgjigjur ashpër nënkryetarit të Akademisë së Shkencave Myzafer Korkuti, i cili në një intervistë dhënë për mediat i kujtonte akademikut të njohur honoraret. Korkuti akuzonte Fugën ...

Artan Fuga: Plaku Mere jep intervista kodra pas bregu
Plaku Mere, që shkurtimisht po e quaj Plaku M. kryetari që bëhet nënkryetar, nënkryetari që bëhet kryetar, që bëhet nënkryetar-kryetar, pa pasur as turp dhe as ndroje, personazhi mitologjik që mban përgjegjësinë ...
Artan Fuga | 12-Jan-2019 11:58
Plaku Mere, që shkurtimisht po e quaj Plaku M. kryetari që bëhet nënkryetar, nënkryetari që bëhet kryetar, që bëhet nënkryetar-kryetar, pa pasur as turp dhe as ndroje, personazhi mitologjik që mban përgjegjësinë ...

Artan Fuga: Plaku Mere jep intervista kodra pas bregu
(Skicë humoristike) me shpifje, kërcënime dhe lajthitje! Plaku Mere, që shkurtimisht po e quaj Plaku M. kryetari që bëhet nënkryetar, nënkryetari që bëhet kryetar, që bëhet nënkryetar-kryetar, pa pasur as turp dhe ...
Artan Fuga | 12-Jan-2019 11:58
(Skicë humoristike) me shpifje, kërcënime dhe lajthitje! Plaku Mere, që shkurtimisht po e quaj Plaku M. kryetari që bëhet nënkryetar, nënkryetari që bëhet kryetar, që bëhet nënkryetar-kryetar, pa pasur as turp dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved