ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 04:44

Qeveria pritet të marrë masa tjera ndaj Serbisë

Qeveria pritet të marrë masa tjera ndaj Serbisë
Izmi Zeka, zëvendësministër në Ministrinë e Punëve të Brendshme, ka thënë se përveç taksës 100 për qind për mallra që vijnë nga Serbia e Bosnjë Hercegovina, Kosova do të ndërmarrë edhe sanksione tjera duke vendosur ...
Zeri | 12-Jan-2019 10:47
Izmi Zeka, zëvendësministër në Ministrinë e Punëve të Brendshme, ka thënë se përveç taksës 100 për qind për mallra që vijnë nga Serbia e Bosnjë Hercegovina, Kosova do të ndërmarrë edhe sanksione tjera duke vendosur ...

Zeka: PDK iniciatore e taksës, do të ketë edhe masa të tjera ndaj Serbisë
Taksa 100% e vendosur për produktet serbe dhe ato të Bosnjës ka ngjallur debat brenda dhe jashtë vendit. U tha se ideja për vendosjen e taksës ka qenë e zv. kryeministrit Enver Hoxhaj e përkrahur nga kryetari i PDK-së, ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 10:47
Taksa 100% e vendosur për produktet serbe dhe ato të Bosnjës ka ngjallur debat brenda dhe jashtë vendit. U tha se ideja për vendosjen e taksës ka qenë e zv. kryeministrit Enver Hoxhaj e përkrahur nga kryetari i PDK-së, ...

Në Qeveri duan masa të reja ndaj Serbisë, tash për automjete
Izmi Zeka, zëvendësministër në Ministrinë e Punëve të Brendshme, ka thënë se përveç taksës 100 për qind për mallra që vijnë nga Serbia e Bosnjë Hercegovina, Kosova do të ndërmarrë edhe sanksione tjera duke vendosur ...
Ina-Online | 12-Jan-2019 10:29
Izmi Zeka, zëvendësministër në Ministrinë e Punëve të Brendshme, ka thënë se përveç taksës 100 për qind për mallra që vijnë nga Serbia e Bosnjë Hercegovina, Kosova do të ndërmarrë edhe sanksione tjera duke vendosur ...

PDK-ja iniciatore e taksës, Zeka paralajmëron edhe masa të tjera ndaj Serbisë
Taksa 100% e vendosur për produktet serbe dhe ato të Bosnjës ka ngjallur debat brenda dhe jashtë vendit. Ditë më parë presidenti Hashim Thaçi tha se ideja për vendosjen e taksës ka qenë e zv. kryeministrit Enver Hoxhaj ...
EkonomiaOnline | 12-Jan-2019 08:25
Taksa 100% e vendosur për produktet serbe dhe ato të Bosnjës ka ngjallur debat brenda dhe jashtë vendit. Ditë më parë presidenti Hashim Thaçi tha se ideja për vendosjen e taksës ka qenë e zv. kryeministrit Enver Hoxhaj ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved