ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/01/2019 11:56

U quajt bandit i Ramës: Agresori që dhunoi studentët është xhaxhai i deputetit të LSI-së

U quajt bandit i Ramës: Agresori që dhunoi studentët është xhaxhai i deputetit të LSI-së
Opozita e bashkuar denoncoi mbrëmjen e djeshme një person që dhunonte studentët duke e cilësuar si “kriminel” dhe “bandit” që godet të rinjtë me urdhër të kryeministrit Edi Rama. Ndërkohë, personi që shfaqet në videon e ...
GazetaTema | 12-Jan-2019 13:07
Opozita e bashkuar denoncoi mbrëmjen e djeshme një person që dhunonte studentët duke e cilësuar si “kriminel” dhe “bandit” që godet të rinjtë me urdhër të kryeministrit Edi Rama. Ndërkohë, personi që shfaqet në videon e ...

Përplasja e policisë me studentët,Berisha: Ditë e zezë, xhelati pushtoi Universitetin
Pas përplasjeve të policisë me studentë të cilët janë ngujuar nëpër fakultete, vjen një reagim i ashpër nga ish-kryeministri Sali Berisha. Përmes një postimi në ‘Facebook’, Berisha theksoi se e premtja e zezë riktheu në ...
Telegraf | 12-Jan-2019 20:26
Pas përplasjeve të policisë me studentë të cilët janë ngujuar nëpër fakultete, vjen një reagim i ashpër nga ish-kryeministri Sali Berisha. Përmes një postimi në ‘Facebook’, Berisha theksoi se e premtja e zezë riktheu në ...

Berisha: E premtja e zezë, xhelati pushtoi Universitetin
Pas përplasjeve të policisë me studentë të cilët janë ngujuar nëpër fakultete, vjen një reagim i ashpër nga ish-kryeministri Sali Berisha. Përmes një postimi në ‘Facebook’, Berisha theksoi se e premtja e zezë riktheu në ...
Mapo | 12-Jan-2019 12:43
Pas përplasjeve të policisë me studentë të cilët janë ngujuar nëpër fakultete, vjen një reagim i ashpër nga ish-kryeministri Sali Berisha. Përmes një postimi në ‘Facebook’, Berisha theksoi se e premtja e zezë riktheu në ...

Studentët, Berisha: Ditë e zezë, xhelati pushtoi Universitetin
Pas përplasjeve të policisë me studentë të cilët janë ngujuar nëpër fakultete, vjen një reagim i ashpër nga ish-kryeministri Sali Berisha. Përmes një postimi në ‘Facebook’, Berisha theksoi se e premtja e zezë riktheu në ...
BalkanWeb | 12-Jan-2019 12:20
Pas përplasjeve të policisë me studentë të cilët janë ngujuar nëpër fakultete, vjen një reagim i ashpër nga ish-kryeministri Sali Berisha. Përmes një postimi në ‘Facebook’, Berisha theksoi se e premtja e zezë riktheu në ...

E premtja e zezë që riktheu në Tiranë, Prishtinën e vitit 1981!
Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar ashpër ndaj ndërhyrjes flagrante të policisë në ambientet universitare gjatë ditës së djeshme. Në një postim të gjatë në rrjetet sociale, z. Berisha akuzoi Edi Ramën për atë që ...
Koha Jone | 12-Jan-2019 13:08
Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar ashpër ndaj ndërhyrjes flagrante të policisë në ambientet universitare gjatë ditës së djeshme. Në një postim të gjatë në rrjetet sociale, z. Berisha akuzoi Edi Ramën për atë që ...

Sali Berisha: E premtja e zeze qe riktheu ne Tirane Prishtinen e Vitit 1981!
Xhelati i lirise akademike pushtoi Universitetin! Dita e djeshme ne rrafshin e lirive themelore, lirise akademike, kushtetutes qe i garanton ato dhe ligjeve te tjera te vendit, do shenohet si e premtja e zeze e ...
Sali Berisha | 12-Jan-2019 11:00
Xhelati i lirise akademike pushtoi Universitetin! Dita e djeshme ne rrafshin e lirive themelore, lirise akademike, kushtetutes qe i garanton ato dhe ligjeve te tjera te vendit, do shenohet si e premtja e zeze e ...

Me video, polici qëllon me grusht studentin
Në një video të publikuar sot paradite shihet qartë një polic i cili në prani edhe të kolegëve të vet ka qëlluar me grusht një student protestues në Fakultetin e Ekonomisë. Ngjarja është denoncuar nga ish-Kryeministri ...
Standard | 12-Jan-2019 10:47
Në një video të publikuar sot paradite shihet qartë një polic i cili në prani edhe të kolegëve të vet ka qëlluar me grusht një student protestues në Fakultetin e Ekonomisë. Ngjarja është denoncuar nga ish-Kryeministri ...

Sali Berisha: Shikoni kriminelet dhe banditet qe godasin si kafshe me porosi te Edvinit studentet grevist ne fakultetin e Arkitektures.
Denoj me forcen me te madhe keto akte kriminale, ju bej thirrje mbare shqiptareve sot ose kurre te mbrojme studentet nga bandat e Edvin Urrejtjes dhe te shporrim qelbesiren! sb
Sali Berisha | 11-Jan-2019 20:21
Denoj me forcen me te madhe keto akte kriminale, ju bej thirrje mbare shqiptareve sot ose kurre te mbrojme studentet nga bandat e Edvin Urrejtjes dhe te shporrim qelbesiren! sb

Sali Berisha: Shikoni kriminelet dhe banditet qe godasin si kafshe me porosi te Edvinit studentet grevist ne fakultetin e Arkitektures.
Krimineki administrator ushtron dhune ndaj studenteve! Policia private tenton te nxjerre jashte studentet qe jane ngujuar tek inxhinieria e ndertimit. Ky eshte nje moment ku ai konfliktohet me studentet dhe tenton t’u ...
Sali Berisha | 11-Jan-2019 19:54
Krimineki administrator ushtron dhune ndaj studenteve! Policia private tenton te nxjerre jashte studentet qe jane ngujuar tek inxhinieria e ndertimit. Ky eshte nje moment ku ai konfliktohet me studentet dhe tenton t’u ...

Sali Berisha: Studentet greviste i kane kushtuar kete fotomonatzh mercenarit pa ligj dhe moral, qe zbaton urdherat e skizofrenit delinkuent dhe ne thyerja ...
Studentet greviste i kane kushtuar kete fotomonatzh mercenarit pa ligj dhe moral, qe zbaton urdherat e skizofrenit delinkuent dhe ne thyerja flagrante te ligjit fut kriminele me uniforme ne tempujt e universiteteve dhe ...
Sali Berisha | 11-Jan-2019 17:42
Studentet greviste i kane kushtuar kete fotomonatzh mercenarit pa ligj dhe moral, qe zbaton urdherat e skizofrenit delinkuent dhe ne thyerja flagrante te ligjit fut kriminele me uniforme ne tempujt e universiteteve dhe ...

VIDEO – Polici dhunon studentin tek Fakulteti Ekonomik
Ngjarja është denoncuar nga ish-Kryeministri Berisha i cili e ka publikuar videon në rrjetet sociale. Berisha shkruan më tej se veprimet e dhunshme të policisë janë në kundërshtim flagrant me ligjin. Ja postimi i plotë ...
Medial | 11-Jan-2019 11:49
Ngjarja është denoncuar nga ish-Kryeministri Berisha i cili e ka publikuar videon në rrjetet sociale. Berisha shkruan më tej se veprimet e dhunshme të policisë janë në kundërshtim flagrant me ligjin. Ja postimi i plotë ...

Ç’ndodhi pas mesnate te Juridiku, studentët: Mos prekni me dorë, kush ju urdhëron?
Situatë e tensionuar pas mesnate në ambientet e Fakultetit të Drejtësisë, ku studentët ishin të ngujuar brenda sallës. Policia private që ruan ambientet e Fakultetit ka ndërhyrë natën, duke lëvizur bankat që kishin ...
Koha Jone | 11-Jan-2019 09:28
Situatë e tensionuar pas mesnate në ambientet e Fakultetit të Drejtësisë, ku studentët ishin të ngujuar brenda sallës. Policia private që ruan ambientet e Fakultetit ka ndërhyrë natën, duke lëvizur bankat që kishin ...

Situatë e tensionuar mes policisë private dhe studentëve në fakultetin Juridik pas mesnate
Në ambientet a fakultetit të Drejtësisë, ku studentët qëndronin brenda edhe pas mesnate, ka patur një situatë të tensionuar mes tyre dhe policisë private. Policia private ka hyrë brenda ambienteve të Universitetit për ...
Lapsi | 11-Jan-2019 08:48
Në ambientet a fakultetit të Drejtësisë, ku studentët qëndronin brenda edhe pas mesnate, ka patur një situatë të tensionuar mes tyre dhe policisë private. Policia private ka hyrë brenda ambienteve të Universitetit për ...

Ç’ndodhi pas mesnate te Juridiku, studentët: Mos prekni me dorë, kush ju urdhëron?
Policia private që ruan ambientet e Fakultetit ka ndërhyrë naten, duke levizur bankat qe kishin bllokuar hyrjen. Por kane reaguar menjehere studentet duke kerkuar ndihme. “Mos i prekni bankat, mos prekni me dore ...
Medial | 11-Jan-2019 08:55
Policia private që ruan ambientet e Fakultetit ka ndërhyrë naten, duke levizur bankat qe kishin bllokuar hyrjen. Por kane reaguar menjehere studentet duke kerkuar ndihme. “Mos i prekni bankat, mos prekni me dore ...

Sali Berisha: Narkopolicia ne shkelje te hapur te ligjit dhunon studentet brenda Fakultetit te Ekonomise. Video tregon nje polic duke qelluar me grusht nje ...
Narkopolicia ne shkelje te hapur te ligjit dhunon studentet brenda Fakultetit te Ekonomise. Video tregon nje polic duke qelluar me grusht nje student. sb
Sali Berisha | 11-Jan-2019 08:40
Narkopolicia ne shkelje te hapur te ligjit dhunon studentet brenda Fakultetit te Ekonomise. Video tregon nje polic duke qelluar me grusht nje student. sb

Sali Berisha: Vazhdon dhuna e narkopoliceve ndaj studenteve te ekonomiku! I bej thirrje prinderve te mbrojne femijet e tyre dhe nje paralajmerim per Edvin Kristaq ...
Vazhdon dhuna e narkopoliceve ndaj studenteve te ekonomiku! I bej thirrje prinderve te mbrojne femijet e tyre dhe nje paralajmerim per Edvin Kristaq Ramen, nje fije floku po u preke studenteve gjej vrime miu te futesh! ...
Sali Berisha | 11-Jan-2019 08:27
Vazhdon dhuna e narkopoliceve ndaj studenteve te ekonomiku! I bej thirrje prinderve te mbrojne femijet e tyre dhe nje paralajmerim per Edvin Kristaq Ramen, nje fije floku po u preke studenteve gjej vrime miu te futesh! ...

Sali Berisha: Rama urdheron terroriste te narkopolicise te veshur me uniforma te policise private te nderhyne me force dhe dhune pas mesnate kunder studenteve te ...
Rama urdheron terroriste te narkopolicise te veshur me uniforma te policise private te nderhyne me force dhe dhune pas mesnate kunder studenteve te ngujuar te fakultetit juridik. Krim i shemtuar. sb
Sali Berisha | 11-Jan-2019 06:58
Rama urdheron terroriste te narkopolicise te veshur me uniforma te policise private te nderhyne me force dhe dhune pas mesnate kunder studenteve te ngujuar te fakultetit juridik. Krim i shemtuar. sb

Sali Berisha: Edvin Kristaq Urrjetja, ne nje akt hakmarrje primitive urdheron nderprejen e energjise dhe lenien ne terr dhe te ftohte te studenteve te ngujuar ...
Edvin Kristaq Urrjetja, ne nje akt hakmarrje primitive urdheron nderprejen e energjise dhe lenien ne terr dhe te ftohte te studenteve te ngujuar grvesite te fakultetit te ekonomise! Denoj me forcen me te madhe kete akt ...
Sali Berisha | 10-Jan-2019 20:29
Edvin Kristaq Urrjetja, ne nje akt hakmarrje primitive urdheron nderprejen e energjise dhe lenien ne terr dhe te ftohte te studenteve te ngujuar grvesite te fakultetit te ekonomise! Denoj me forcen me te madhe kete akt ...

Berisha: Futja e policëve në universitete, akt i mirëfilltë diktatorial!
Nga Sali Berisha Sot, me urdher aniligjor dhe antikushtetues, ne auditoret e fakulteteve te ndryshme u dynden gangstere me uniforme, mercenare te vertet qe vendosin, mbi ligjin qe i ndalon te futen ne mjediset e ...
Ina-Online | 10-Jan-2019 12:19
Nga Sali Berisha Sot, me urdher aniligjor dhe antikushtetues, ne auditoret e fakulteteve te ndryshme u dynden gangstere me uniforme, mercenare te vertet qe vendosin, mbi ligjin qe i ndalon te futen ne mjediset e ...

Sali Berisha: Edvini mobilizon bandat me kriminele per te kercenuar me jete studentet greviste!
Te dashur miq, prej disa ditesh Edvin Kristaq Genjeshtra ka mobilizuar fallanga shetitese delikuentesh, trafikantesh, me te cilet ai ndjek, godet dhe kercenon me jete dhe çdo gje studente dhe pedagoge greviste. Me kete ...
Sali Berisha | 10-Jan-2019 11:56
Te dashur miq, prej disa ditesh Edvin Kristaq Genjeshtra ka mobilizuar fallanga shetitese delikuentesh, trafikantesh, me te cilet ai ndjek, godet dhe kercenon me jete dhe çdo gje studente dhe pedagoge greviste. Me kete ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved