ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/01/2019 12:20

Perla e Willian i siguron fitoren Chelsea-t

Perla e Willian i siguron fitoren Chelsea-t
Chelsea nuk lejon dy gabimeve radhazi në Premier League. Blutë e Londrës fituan 2-1 ndaj Newcastle në “Stamford Bridge”, duke harruar atë barazim pa gola me Southamptonin javë e kaluar.
Top Channel | 12-Jan-2019 22:03
Chelsea nuk lejon dy gabimeve radhazi në Premier League. Blutë e Londrës fituan 2-1 ndaj Newcastle në “Stamford Bridge”, duke harruar atë barazim pa gola me Southamptonin javë e kaluar.

Perla e Willian i siguron fitoren Chelsea-t
Chelsea nuk lejon dy gabimeve radhazi në Premier League. Blutë e Londrës fituan 2-1 ndaj Newcastle në “Stamford Bridge”, duke harruar atë barazim pa gola me Southamptonin javë e kaluar. Gjithsesi, londinezët nuk e patën ...
Gazeta Shqip | 12-Jan-2019 21:59
Chelsea nuk lejon dy gabimeve radhazi në Premier League. Blutë e Londrës fituan 2-1 ndaj Newcastle në “Stamford Bridge”, duke harruar atë barazim pa gola me Southamptonin javë e kaluar. Gjithsesi, londinezët nuk e patën ...

Përgjigja interesante e Willian kur pyetet nëse do të largohet nga Chelsea
Ylli brazilian shënoi një gol të bukur për t’i sjellë fitoren me rezultat 2:1 Chelsea në ‘Stamford Bridge’ ndaj Newcastle United. 30 vjeçari jo pak herë ka qenë pjesë e medieve ditëve të fundit, ku spekulohej për një ...
Lajminet | 12-Jan-2019 22:29
Ylli brazilian shënoi një gol të bukur për t’i sjellë fitoren me rezultat 2:1 Chelsea në ‘Stamford Bridge’ ndaj Newcastle United. 30 vjeçari jo pak herë ka qenë pjesë e medieve ditëve të fundit, ku spekulohej për një ...

Chelsea 2-1 Newcastle, notat e lojtarëve
Chelsea ka arritur të fitojë me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Newcastle United në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të të Ligës Premier. Skuadra e Maurizio Sarrit ka marrë një fitore të vlefshme ndaj Newcastle para ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 21:06
Chelsea ka arritur të fitojë me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Newcastle United në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të të Ligës Premier. Skuadra e Maurizio Sarrit ka marrë një fitore të vlefshme ndaj Newcastle para ...

Chelsea 2-1 Newcastle, notat e lojtarëve
Chelsea ka arritur të fitojë me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Newcastle United në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të të Ligës Premier. Skuadra e Maurizio Sarrit ka marrë një fitore të vlefshme ndaj Newcastle para ...
E Dua Sportin | 12-Jan-2019 21:40
Chelsea ka arritur të fitojë me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Newcastle United në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të të Ligës Premier. Skuadra e Maurizio Sarrit ka marrë një fitore të vlefshme ndaj Newcastle para ...

Chelsea 2:1 Newcastle Utd, notat e lojtarëve
Pedro Rodriguez dhe Willian, ishin golashënues në këtë fitore të Chelsea. Për mysafirët golin e vetëm e shënoi Clark, në fund të pjesës së parë. Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në pjesën e ...
Lajminet | 12-Jan-2019 20:43
Pedro Rodriguez dhe Willian, ishin golashënues në këtë fitore të Chelsea. Për mysafirët golin e vetëm e shënoi Clark, në fund të pjesës së parë. Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në pjesën e ...

Chelsea fiton ngushtë ndaj Newcastle, gati për derbin ndaj Arsenalit
Chelsea ka arritur të fitojë me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Newcastle United në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të të Ligës Premier. Pjesa e parë e ndeshjes u karakterizua me Chelsean për një nuancë më të mirë, por ...
E Dua Sportin | 12-Jan-2019 20:40
Chelsea ka arritur të fitojë me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Newcastle United në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të të Ligës Premier. Pjesa e parë e ndeshjes u karakterizua me Chelsean për një nuancë më të mirë, por ...

Chelsea fiton dhe forcon pozitën e katërt
‘Blutë e Londrës’ vuajtën jo pak për të marrë pikë të plota nga përballja me skuadrën e Rafael Benitez, që sot dukej në një ditë të mirë. Luhej minuta e 9’ kur Chelsea shënon për epërsinë e parë prej 1:0 me anë të ...
Lajminet | 12-Jan-2019 20:28
‘Blutë e Londrës’ vuajtën jo pak për të marrë pikë të plota nga përballja me skuadrën e Rafael Benitez, që sot dukej në një ditë të mirë. Luhej minuta e 9’ kur Chelsea shënon për epërsinë e parë prej 1:0 me anë të ...

Chelsea fiton ngushtë ndaj Newcastle, gati për derbin ndaj Arsenalit
Chelsea ka arritur të fitojë me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Newcastle United në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të të Ligës Premier. Pjesa e parë e ndeshjes u karakterizua me Chelsean për një nuancë më të mirë, por ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 20:24
Chelsea ka arritur të fitojë me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Newcastle United në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të të Ligës Premier. Pjesa e parë e ndeshjes u karakterizua me Chelsean për një nuancë më të mirë, por ...

“Perla” e Willian i jep 3 pikët e radhës Chelsea-t në Premier League (VIDEO)
Chelsea ka rrëmbyer një fitore të vështirë 2-1 ndaj Newcastle në sfidën e vlefshme për javën e 22-të. Në “Stamford Bridge” vendasit do të gëzonin shumë shpejtë që në minutën e 9-të, teksa David Luiz dha një pasim magjik ...
Koha Jone | 12-Jan-2019 20:26
Chelsea ka rrëmbyer një fitore të vështirë 2-1 ndaj Newcastle në sfidën e vlefshme për javën e 22-të. Në “Stamford Bridge” vendasit do të gëzonin shumë shpejtë që në minutën e 9-të, teksa David Luiz dha një pasim magjik ...

Chelsea – Newcastle, formacionet zyrtare
Chelsea dhe Newcastle United kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier. Blutë e Londrës janë nikoqir të Laraskave në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të të Ligës Premier, ndeshja ...
E Dua Sportin | 12-Jan-2019 17:42
Chelsea dhe Newcastle United kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier. Blutë e Londrës janë nikoqir të Laraskave në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të të Ligës Premier, ndeshja ...

Formacionet zyrtare: Chelsea – Newcastle United
Para takimit të javës së 26-të në Premier League që do të vë përball Chelsean dhe Neëcastle United janë bërë të ditura edhe formacionet zyrtare. Këta janë formacionet titullare si dhe bankat rezervë të të dyja ...
Klan Kosova | 13-Feb-2016 18:05
Para takimit të javës së 26-të në Premier League që do të vë përball Chelsean dhe Neëcastle United janë bërë të ditura edhe formacionet zyrtare. Këta janë formacionet titullare si dhe bankat rezervë të të dyja ...

Chelsea-Newcastle, formacionet zyrtare
Në xhiron e 26 në Premier Ligë Chelsea e pret në shtëpi Newcastle Unitedin, kundër së cilës luan nga ora 18:30. Kampioni i Premier Ligës fillon këtë takim pas dy barazimeve radhazi në ligë. Ekipet fillojnë takimin me ...
Koha.net | 13-Feb-2016 17:36
Në xhiron e 26 në Premier Ligë Chelsea e pret në shtëpi Newcastle Unitedin, kundër së cilës luan nga ora 18:30. Kampioni i Premier Ligës fillon këtë takim pas dy barazimeve radhazi në ligë. Ekipet fillojnë takimin me ...

ZYRTARE: Zgjidhet trajneri i muajit dhjetor në Premierligë
Premierliga, ka shpërblyer më të mirët e muajit që lamë. Është trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, që është zgjedhur trajneri më i mirë i muajit dhjetor, shkruan . Trajneri gjerman drejtoi Liverpoolin në një muaj me ...
Lajminet | 11-Jan-2019 16:26
Premierliga, ka shpërblyer më të mirët e muajit që lamë. Është trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, që është zgjedhur trajneri më i mirë i muajit dhjetor, shkruan . Trajneri gjerman drejtoi Liverpoolin në një muaj me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved