ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 04:20

News Growl: Vlora Çitaku është ambasadorja më me stil në Washington

News Growl: Vlora Çitaku është ambasadorja më me stil në Washington
Kosovarja Vlora Çitaku është konsideruar ambasadorja më me stil në Washington. Revista prestigjioze News Growl i ka kushtuar një artikull ambasadores së Kosovës në Shtetet e Bashkuara, ku thuhet se ka pak diplomatë në ...
Medial | 12-Jan-2019 02:13
Kosovarja Vlora Çitaku është konsideruar ambasadorja më me stil në Washington. Revista prestigjioze News Growl i ka kushtuar një artikull ambasadores së Kosovës në Shtetet e Bashkuara, ku thuhet se ka pak diplomatë në ...

News Growl: Vlora Çitaku është ambasadorja më me stil në Washington
Kosovarja Vlora Çitaku është konsideruar ambasadorja më me stil në Washington. Revista prestigjioze News Growl i ka kushtuar një artikull ambasadores së Kosovës në Shtetet e Bashkuara, ku thuhet se ka pak diplomatë në ...
Koha.mk | 12-Jan-2019 00:21
Kosovarja Vlora Çitaku është konsideruar ambasadorja më me stil në Washington. Revista prestigjioze News Growl i ka kushtuar një artikull ambasadores së Kosovës në Shtetet e Bashkuara, ku thuhet se ka pak diplomatë në ...

Revista e famshme “News Growl” shkruan për Vlora Çitakun: Ambasadorja më me stil në Uashington
Revista e famshme “ News Growl “, e ka cilësuar ambasadoren kosovare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitakun, si ambasadoren më me stil në Uashington. “Në botën e diplomacisë globale, përshtypjet e para ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 00:02
Revista e famshme “ News Growl “, e ka cilësuar ambasadoren kosovare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitakun, si ambasadoren më me stil në Uashington. “Në botën e diplomacisë globale, përshtypjet e para ...

Mediumi e huaj shkruan për stilin e Vlora Çitakut
Kosovarja Vlora Çitaku është konsideruar ambasadorja më me stil në Washington. Revista prestigjioze News Growl i ka kushtuar një artikull ambasadores së Kosovës në Shtetet e Bashkuara, ku thuhet se ka pak diplomatë në ...
Zeri | 11-Jan-2019 23:44
Kosovarja Vlora Çitaku është konsideruar ambasadorja më me stil në Washington. Revista prestigjioze News Growl i ka kushtuar një artikull ambasadores së Kosovës në Shtetet e Bashkuara, ku thuhet se ka pak diplomatë në ...

News Growl: Vlora Çitaku, ambasadorja më me stil në Washington
“News Growl” e ka cilësuar Vlora Çitakun si ambasadoren më me stil në Washington. Revista “News Growl” i ka kushtuar asaj një artikull, ku vlerësohet për stilin e saj, shkruan lajmi.net. Sipas kësaj reviste, Çitaku një ...
Arbresh | 11-Jan-2019 23:39
“News Growl” e ka cilësuar Vlora Çitakun si ambasadoren më me stil në Washington. Revista “News Growl” i ka kushtuar asaj një artikull, ku vlerësohet për stilin e saj, shkruan lajmi.net. Sipas kësaj reviste, Çitaku një ...

Ramos: Nuk e kam paramenduar asnjëherë se do të arrijë të shënoj 100 gola në karrierë
Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, ka arritur të shënoj golin e 100-të në karrierën profesionale. Ramos deklaroi se “Nuk e ka paramenduar asnjë se do ti shënoj 100 gola”. Kapiteni i Los Blancos shtoi se “Detyra ...
Klan Kosova | 10-Jan-2019 18:05
Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, ka arritur të shënoj golin e 100-të në karrierën profesionale. Ramos deklaroi se “Nuk e ka paramenduar asnjë se do ti shënoj 100 gola”. Kapiteni i Los Blancos shtoi se “Detyra ...

Ramos: Kurrë nuk kam ëndërruar që mund t’i shënoj 100 gola
Sergio Ramos ka deklaruar se nuk ka ëndërruar asnjëherë të shënojë 100 gola, pasi misioni i tij si mbrojtës ka qenë t’i ndalojë ato. Spanjolli shënoi për 1-0 kundër Leganes të mërkurën mbrëma dhe ky ishte goli i tij i ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 15:58
Sergio Ramos ka deklaruar se nuk ka ëndërruar asnjëherë të shënojë 100 gola, pasi misioni i tij si mbrojtës ka qenë t’i ndalojë ato. Spanjolli shënoi për 1-0 kundër Leganes të mërkurën mbrëma dhe ky ishte goli i tij i ...

Ramos: Kurrë nuk kam ëndërruar që mund t'i shënoj 100 gola
Sergio Ramos ka deklaruar se nuk ka ëndërruar asnjëherë të shënojë 100 gola, pasi misioni i tij si mbrojtës ka qenë t’i ndalojë ato. Spanjolli shënoi për 1-0 kundër Leganes të mërkurën mbrëma dhe ky ishte goli i tij i ...
E Dua Sportin | 10-Jan-2019 16:44
Sergio Ramos ka deklaruar se nuk ka ëndërruar asnjëherë të shënojë 100 gola, pasi misioni i tij si mbrojtës ka qenë t’i ndalojë ato. Spanjolli shënoi për 1-0 kundër Leganes të mërkurën mbrëma dhe ky ishte goli i tij i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved