ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/01/2019 16:57

News Growl: Vlora Çitaku, ambasadorja më me stil në Washington

News Growl: Vlora Çitaku, ambasadorja më me stil në Washington
Revista “News Growl” i ka kushtuar asaj një artikull, ku vlerësohet për stilin e saj, shkruan . Sipas kësaj reviste, Çitaku një herë i kishte thënë një gazetari se shpresonte të kapërcejë stereotipin që të gjithë ...
Lajminet | 11-Jan-2019 23:35
Revista “News Growl” i ka kushtuar asaj një artikull, ku vlerësohet për stilin e saj, shkruan . Sipas kësaj reviste, Çitaku një herë i kishte thënë një gazetari se shpresonte të kapërcejë stereotipin që të gjithë ...

Marina Vjollca takon aktorin tuaj të preferuar në SHBA
Marina dhe Getoari ndodhen prej disa ditësh në Shtetet e Bahkuara të Amerikës nga ku po i mahnisin të gjithë fansat me fotot që postojnë. Çifti kanë marrë pjesë edhe në evente shumë të rëndësishme e kanë pasur fatin të ...
Arbresh | 11-Jan-2019 23:29
Marina dhe Getoari ndodhen prej disa ditësh në Shtetet e Bahkuara të Amerikës nga ku po i mahnisin të gjithë fansat me fotot që postojnë. Çifti kanë marrë pjesë edhe në evente shumë të rëndësishme e kanë pasur fatin të ...

Nuk është montazh! Marina Vjollca takon aktorin tuaj të preferuar në SHBA dhe shihni çfarë bën ai për të! [FOTO]
Marina dhe Getoari ndodhen prej disa ditësh në Shtetet e Bahkuara të Amerikës nga ku po i mahnisin të gjithë fansat me fotot që postojnë. Çifti kanë marrë pjesë edhe në evente shumë të rëndësishme e kanë pasur fatin të ...
Gazeta Monitor | 11-Jan-2019 23:05
Marina dhe Getoari ndodhen prej disa ditësh në Shtetet e Bahkuara të Amerikës nga ku po i mahnisin të gjithë fansat me fotot që postojnë. Çifti kanë marrë pjesë edhe në evente shumë të rëndësishme e kanë pasur fatin të ...

News Growl: Vlora Çitaku është ambasadorja më me stil në Washington
Kosovarja Vlora Çitaku është konsideruar ambasadorja më me stil në Washington. Revista prestigjioze News Growl i ka kushtuar një artikull ambasadores së Kosovës në Shtetet e Bashkuara, ku thuhet se ka pak diplomatë në ...
Klan Kosova | 11-Jan-2019 22:57
Kosovarja Vlora Çitaku është konsideruar ambasadorja më me stil në Washington. Revista prestigjioze News Growl i ka kushtuar një artikull ambasadores së Kosovës në Shtetet e Bashkuara, ku thuhet se ka pak diplomatë në ...

Temperaturat në minus, Leonora Jakupi ‘arratiset’ në këtë vend
Leonora Jakupi ka postuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën po shijonte ambientin e mbuluar me borë, shkruan . Këngëtarja këtë foto e kishte realizuar në Brezovicë, ku tregon se pëlqen këto ditë të ftohta. ...
Lajminet | 11-Jan-2019 22:35
Leonora Jakupi ka postuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën po shijonte ambientin e mbuluar me borë, shkruan . Këngëtarja këtë foto e kishte realizuar në Brezovicë, ku tregon se pëlqen këto ditë të ftohta. ...

Me fustan të ngushtë, Rita Ora vë në pah gjoksin atraktiv ndërsa paralajmëron risi për fansat
Këngëtarja Rita Ora është duke punuar në disa projekte, të cilat pret t’i lansojë së shpejti për fansat e saj. Ndonëse ka vetëm pak muaj që ka publikuar albumin e rim, artistja shqiptare nuk po ndalet duke punuar rreth ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 22:09
Këngëtarja Rita Ora është duke punuar në disa projekte, të cilat pret t’i lansojë së shpejti për fansat e saj. Ndonëse ka vetëm pak muaj që ka publikuar albumin e rim, artistja shqiptare nuk po ndalet duke punuar rreth ...

Temperaturat në minus, Leonora Jakupi ‘arratiset’ në këtë vend
Leonora Jakupi ka sjellë një imazh në një vend me borë. Leonora Jakupi ka postuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën po shijonte ambientin e mbuluar me borë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja këtë foto e kishte ...
Arbresh | 11-Jan-2019 22:35
Leonora Jakupi ka sjellë një imazh në një vend me borë. Leonora Jakupi ka postuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën po shijonte ambientin e mbuluar me borë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja këtë foto e kishte ...

Rozana mesazh për femrat: Mos lejoni të jeni opsioni i një burri
TIRANE Rozana Radi është një prej këngëtareve më të dashura për shqiptarët. Gjithashtu ajo është një femër që gjithmonë ngre zërin për të drejtat e tyre dhe jep mesazhe shumë të rëndësishme. Këtë gjë e ka bërë edhe ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 21:21
TIRANE Rozana Radi është një prej këngëtareve më të dashura për shqiptarët. Gjithashtu ajo është një femër që gjithmonë ngre zërin për të drejtat e tyre dhe jep mesazhe shumë të rëndësishme. Këtë gjë e ka bërë edhe ...

Enca Haxhia pozon me bikini transparente, ‘ndez’ rrjetin me fotografitë e reja provokuese
Këngëtarja Enca Haxhia ka qenë gjithnjë e përfolur për fotografitë që ndan me ndjekësit në rrjetet sociale. Një vëmendje të tillë po vazhdon ta mbajë, përderisa ka hedhur disa fotografi mjaft ‘të nxehta’ për ndjekësit e ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 21:38
Këngëtarja Enca Haxhia ka qenë gjithnjë e përfolur për fotografitë që ndan me ndjekësit në rrjetet sociale. Një vëmendje të tillë po vazhdon ta mbajë, përderisa ka hedhur disa fotografi mjaft ‘të nxehta’ për ndjekësit e ...

Xhensila Myrtezaj sjell imazhin e ëmbël
Xhensila Myrtezaj ka publikuar një fotografi të re në Instagram. Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re, në të cilën vjen me shumë stil, shkruan lajmi.net. Këngëtarja duket mahnitëse teksa ishte ...
Arbresh | 11-Jan-2019 21:55
Xhensila Myrtezaj ka publikuar një fotografi të re në Instagram. Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re, në të cilën vjen me shumë stil, shkruan lajmi.net. Këngëtarja duket mahnitëse teksa ishte ...

Xhensila Myrtezaj sjell imazhin e ëmbël, ja si është veshur
Xhensila Myrtezaj ka publikuar një fotografi të re në Instagram. Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re, në të cilën vjen me shumë stil, shkruan lajmi.net. Këngëtarja duket mahnitëse teksa ishte ...
Zeri | 11-Jan-2019 21:48
Xhensila Myrtezaj ka publikuar një fotografi të re në Instagram. Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re, në të cilën vjen me shumë stil, shkruan lajmi.net. Këngëtarja duket mahnitëse teksa ishte ...

Gati 7 mijë euro vetëm xhupi, shikoni jetën luksoze të Marina Vjollcës…
Marina Vjollca është një ndër femrat më të komentura të showbzit jo vetëm për format e saja fizike por edhe për jetën luksoze që ajo bën. Dhe përsa i përket jetës luksoze së fundmi moderatorja në foton e publikuar mban ...
Mapo | 11-Jan-2019 21:33
Marina Vjollca është një ndër femrat më të komentura të showbzit jo vetëm për format e saja fizike por edhe për jetën luksoze që ajo bën. Dhe përsa i përket jetës luksoze së fundmi moderatorja në foton e publikuar mban ...

Eminaja s'fal kur e prek ku s'mban...
Sam Nazarian, bashkeshorti i Cunmulajt eshte 44 vjeçar, ndersa Emina 34, pra jo ndonje gje per te vene duart ne koke, por ndoshta ngaqe ai hyn ne kategorine e milionereve, kjo ngacmon ziline e te tjereve qe kur i bie ...
ikub.al | 11-Jan-2019 12:15
Sam Nazarian, bashkeshorti i Cunmulajt eshte 44 vjeçar, ndersa Emina 34, pra jo ndonje gje per te vene duart ne koke, por ndoshta ngaqe ai hyn ne kategorine e milionereve, kjo ngacmon ziline e te tjereve qe kur i bie ...

Dua e entuziazmuar për projektin e ri muzikor, sjell pamje nga prapaskenat e xhirimeve të kolonës zanore të filmit “Alita”
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka paralajmëruar se shumë shpejt do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor. Bëhet fjalë për këngën “Swan Song”, e cila është një prej temave muzikore të filmit ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 21:21
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka paralajmëruar se shumë shpejt do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor. Bëhet fjalë për këngën “Swan Song”, e cila është një prej temave muzikore të filmit ...

Zv.kryeministri apel Universiteteve: Njoftoni që ka nisur mësimi!
TIRANE Zëvendëskryeministri i ri i dekretuar, Erion Braçe ka reaguar pas vendimit të studentëve për të bojkotuar mësimin. Përmes një postimi në faqen e tij të “Instagram”,Braçe kërkon që universitetet të njoftojnë që ...
BalkanWeb | 09-Jan-2019 18:17
TIRANE Zëvendëskryeministri i ri i dekretuar, Erion Braçe ka reaguar pas vendimit të studentëve për të bojkotuar mësimin. Përmes një postimi në faqen e tij të “Instagram”,Braçe kërkon që universitetet të njoftojnë që ...

Fotografi e rrallë e Alketës, kështu dukej 15 vite më parë
Alketa Vejsiu ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re, e cila ishte shkrepur 15 vite më parë, shkruan lajmi.net. “15 vjet me pare… Njera nga ju, nje si te gjithe ju… vazhdoj te jem. ”, ka shkruar moderatorja. Në këtë ...
Albportali | 11-Jan-2019 21:28
Alketa Vejsiu ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re, e cila ishte shkrepur 15 vite më parë, shkruan lajmi.net. “15 vjet me pare… Njera nga ju, nje si te gjithe ju… vazhdoj te jem. ”, ka shkruar moderatorja. Në këtë ...

Xhensila Myrtezaj sjell imazhin e ëmbël, ja si është veshur
Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re, në të cilën vjen me shumë stil, shkruan . Këngëtarja duket mahnitëse teksa ishte kombinuar me ngjyrë kafe dhe të zezë. Kujtojmë që projekti i fundit nga ...
Lajminet | 11-Jan-2019 21:27
Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re, në të cilën vjen me shumë stil, shkruan . Këngëtarja duket mahnitëse teksa ishte kombinuar me ngjyrë kafe dhe të zezë. Kujtojmë që projekti i fundit nga ...

Zyrtare: Cesc Fabregas transferohet te Monaco
Mesfushori i Chelseat, Cesc Fabregas i është bashkuar skuadrës franceze të Monacos, në një marrëveshje trevjeçare e gjysmë. Spanjolli 31-vjeçar luajti për herë të fundit me The Blues për FA Cup kundër Nottingham ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 19:29
Mesfushori i Chelseat, Cesc Fabregas i është bashkuar skuadrës franceze të Monacos, në një marrëveshje trevjeçare e gjysmë. Spanjolli 31-vjeçar luajti për herë të fundit me The Blues për FA Cup kundër Nottingham ...

Afërdita Dreshaj flet për humbjen e babait: Ishte shumë e vështirë, duhet të realizoja ëndrrën e tij
Afërdita Dreshaj po shijon çdo moment të mundshëm në krah të bashkëshortit çek, Jakub Kindl. Ajo ka kohë që është tërhequr paksa nga bota e modës, por vazhdon të mbetet temë e rubrikave rozë shqiptare. View this post on ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 19:19
Afërdita Dreshaj po shijon çdo moment të mundshëm në krah të bashkëshortit çek, Jakub Kindl. Ajo ka kohë që është tërhequr paksa nga bota e modës, por vazhdon të mbetet temë e rubrikave rozë shqiptare. View this post on ...

Fotografi e rrallë e Alketës, kështu dukej 15 vite më parë
Alketa Vejsiu ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re, e cila ishte shkrepur 15 vite më parë, shkruan . “15 vjet me pare… Njera nga ju, nje si te gjithe ju… vazhdoj te jem. ”, ka shkruar moderatorja. Në këtë imazh, ...
Lajminet | 11-Jan-2019 21:05
Alketa Vejsiu ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re, e cila ishte shkrepur 15 vite më parë, shkruan . “15 vjet me pare… Njera nga ju, nje si te gjithe ju… vazhdoj te jem. ”, ka shkruar moderatorja. Në këtë imazh, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved