ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/01/2019 16:33

Ndryshimet në ligjin e TVSH-së – Preken makineritë bujqësore, miratohet lista e inputeve

Ndryshimet në ligjin e TVSH-së – Preken makineritë bujqësore, miratohet lista e inputeve
Vendimi për përjashtimin nga TVSH të inputeve bujqësore ka hyrë zyrtarisht në fuqi bashkë me listën e detajuar të farave, fidanëve dhe pesticideve që do të tregtohen pa ngarkesë fiskale. Ndërkaq, përpos listës janë bërë ...
Mapo | 12-Jan-2019 12:20
Vendimi për përjashtimin nga TVSH të inputeve bujqësore ka hyrë zyrtarisht në fuqi bashkë me listën e detajuar të farave, fidanëve dhe pesticideve që do të tregtohen pa ngarkesë fiskale. Ndërkaq, përpos listës janë bërë ...

Ndryshimet në ligjin e TVSH-së – Preken makineritë bujqësore, miratohet lista e inputeve
Vendimi për përjashtimin nga TVSH të inputeve bujqësore ka hyrë zyrtarisht në fuqi bashkë me listën e detajuar të farave, fidanëve dhe pesticideve që do të tregtohen pa ngarkesë fiskale. Ndërkaq, përpos listës janë bërë ...
ScanTv | 12-Jan-2019 12:14
Vendimi për përjashtimin nga TVSH të inputeve bujqësore ka hyrë zyrtarisht në fuqi bashkë me listën e detajuar të farave, fidanëve dhe pesticideve që do të tregtohen pa ngarkesë fiskale. Ndërkaq, përpos listës janë bërë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved