ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/01/2019 12:45

Muka: Diplomat jepen në kundërshtim me ligjin e arsimit të lartë

Muka: Diplomat jepen në kundërshtim me ligjin e arsimit të lartë
Shkencëtari Taulant Muka tha se diplomat shqiptare në Universitetet Publike jepen në kundërshtim me ligjin e arsimit të lartë. I ftuar në studion e lajmeve të Ora News, Muka tha se qeveria dhe opozita kanë favorizuar ...
Koha Jone | 12-Jan-2019 21:34
Shkencëtari Taulant Muka tha se diplomat shqiptare në Universitetet Publike jepen në kundërshtim me ligjin e arsimit të lartë. I ftuar në studion e lajmeve të Ora News, Muka tha se qeveria dhe opozita kanë favorizuar ...

Xhixho: Pushtimi i fakulteteve nga Policia është antiligjor
Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho e ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 ka komentuar ndërhyrjen e policisë brenda auditorëve të fakulteteve ku studentët kanë vendosur të ngujohen, deri në plotësim të kërkesave të ...
Koha Jone | 11-Jan-2019 18:08
Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho e ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 ka komentuar ndërhyrjen e policisë brenda auditorëve të fakulteteve ku studentët kanë vendosur të ngujohen, deri në plotësim të kërkesave të ...

Ndërhyrja e policisë, Xhixho: Studentët në të drejtën e tyre
TIRANE Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho e ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 ka komentuar ndërhyrjen e policisë brenda auditorëve të fakulteteve ku studentët kanë vendosur të ngujohen, deri në plotësim të ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 16:27
TIRANE Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho e ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 ka komentuar ndërhyrjen e policisë brenda auditorëve të fakulteteve ku studentët kanë vendosur të ngujohen, deri në plotësim të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved