ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 05:18

Mijëra argjentinas protestojnë kundër masave shtrënguese ekonomike

Mijëra argjentinas protestojnë kundër masave shtrënguese ekonomike
Dhjetëra mijëra argjentinas marshuan në Buenos Aires, të enjten, duke mbajtur pishtarë, në të parën nga një seri protestash të planifikuara kundër programit të shtrëngimit të presidentit Mauricio Macri dhe kostos së ...
Arbresh | 12-Jan-2019 07:59
Dhjetëra mijëra argjentinas marshuan në Buenos Aires, të enjten, duke mbajtur pishtarë, në të parën nga një seri protestash të planifikuara kundër programit të shtrëngimit të presidentit Mauricio Macri dhe kostos së ...

Mijëra argjentinas protestojnë kundër masave shtrënguese ekonomike
Dhjetëra mijëra argjentinas marshuan në Buenos Aires, të enjten, duke mbajtur pishtarë, në të parën nga një seri protestash të planifikuara kundër programit të shtrëngimit të presidentit Mauricio Macri dhe kostos së ...
Kosova Press | 12-Jan-2019 07:47
Dhjetëra mijëra argjentinas marshuan në Buenos Aires, të enjten, duke mbajtur pishtarë, në të parën nga një seri protestash të planifikuara kundër programit të shtrëngimit të presidentit Mauricio Macri dhe kostos së ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved