ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/01/2019 11:48

Arifi – Mustafës: Je bërë me të deshtë Serbia, ishe ai që e nënshkrove Asociacionin

Arifi – Mustafës: Je bërë me të deshtë Serbia, ishe ai që e nënshkrove Asociacionin
Akuzat e fyerjet, janë bërë tashmë retorikë standarde e polemikave qoftë në mes liderëve politik apo subjekteve rivale politike. Shefi i kabinetit të kryeministrit Ramush Haradinaj, Avni Arifi, sot ka polemizuar me ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 17:40
Akuzat e fyerjet, janë bërë tashmë retorikë standarde e polemikave qoftë në mes liderëve politik apo subjekteve rivale politike. Shefi i kabinetit të kryeministrit Ramush Haradinaj, Avni Arifi, sot ka polemizuar me ...

Mustafa i përgjigjet Ramadanit dhe Tahirit: Jeni rendit si fishekët për ta mbrojtur Qeverinë
Kryetari i Lidhjes Demokratike, Isa Mustafa, i është kundërpërgjigjur dy anëtarëve të kabinetit qeveritar të Kryeministrit Haradinaj, të cilët reaguan ndaj një postimi të kreut të LDK-së, përmes të cilit ky u fundit ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 14:53
Kryetari i Lidhjes Demokratike, Isa Mustafa, i është kundërpërgjigjur dy anëtarëve të kabinetit qeveritar të Kryeministrit Haradinaj, të cilët reaguan ndaj një postimi të kreut të LDK-së, përmes të cilit ky u fundit ...

Matoshi - Isa Mustafës: Përgjigju akademik, përse kombet shkojnë në luftë?
Këshilltari i Ramush Haradinajt, Halil Matoshi i është kundërpërgjigjur kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa lidhur me një deklaratë të tij se ‘s’smund të krekosemi që ne tash i kemi do parime më të mëdha për Kosovën se sa ...
Zeri | 12-Jan-2019 23:43
Këshilltari i Ramush Haradinajt, Halil Matoshi i është kundërpërgjigjur kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa lidhur me një deklaratë të tij se ‘s’smund të krekosemi që ne tash i kemi do parime më të mëdha për Kosovën se sa ...

Matoshi-Mustafës: Përse kombet shkojnë në luftë
Këshilltari i Ramush Haradinajt, Halil Matoshi i është kundërpërgjigjur kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa lidhur me një deklaratë të tij se ‘s’smund të krekosemi që ne tash i kemi do parime më të mëdha për Kosovën se sa ...
Arbresh | 12-Jan-2019 21:15
Këshilltari i Ramush Haradinajt, Halil Matoshi i është kundërpërgjigjur kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa lidhur me një deklaratë të tij se ‘s’smund të krekosemi që ne tash i kemi do parime më të mëdha për Kosovën se sa ...

Luftë në Facebook: Mustafa vs AAK (VIDEO)
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka kritikuar kryeministrin Ramush Haradinajn për 35 këshilltarët politikë. Por ky i fundit i është kundërpërgjigjur duke i thënë se disa prej tyre i ka trashëguar nga LDK-ja, njofton Klan ...
Klan Kosova | 12-Jan-2019 20:40
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka kritikuar kryeministrin Ramush Haradinajn për 35 këshilltarët politikë. Por ky i fundit i është kundërpërgjigjur duke i thënë se disa prej tyre i ka trashëguar nga LDK-ja, njofton Klan ...

Taksa, Aleksandër Vuçiq lavdëron Isa Mustafën (VIDEO)
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë se e mirëpret kritikën e liderit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, drejtuar Qeverisë së Ramush Haradinajt se me taksën ndaj prodhimeve serbe, po shpërfillet ...
Klan Kosova | 12-Jan-2019 20:23
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë se e mirëpret kritikën e liderit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, drejtuar Qeverisë së Ramush Haradinajt se me taksën ndaj prodhimeve serbe, po shpërfillet ...

Arban Abrashi i përgjigjet AAK: Qeveria ka dështuar, duhen vendime të ligjshme evropiane
Ish-kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës për kryetar të Komunës së Prishtinës dhe deputet i Kuvendit të Kosovës, Arban Abrashi, i është përgjigjur kritikave që kanë bërë gjatë ditës së sotme zyrtarët e AAK’së në ...
Arbresh | 12-Jan-2019 20:14
Ish-kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës për kryetar të Komunës së Prishtinës dhe deputet i Kuvendit të Kosovës, Arban Abrashi, i është përgjigjur kritikave që kanë bërë gjatë ditës së sotme zyrtarët e AAK’së në ...

Arifi reagon ashpër pasi Vuçiq e lavdëroi Mustafën
Shefi i Kabinetit të kryeministrit Haradinaj, Avni Arifi është përfshirë në debatin dhe polemikat e fundit mes kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, dhe partive nga koalicioni qeverisës, AAK e PDK. Madje, sipas Arifit, ...
Zeri | 12-Jan-2019 17:37
Shefi i Kabinetit të kryeministrit Haradinaj, Avni Arifi është përfshirë në debatin dhe polemikat e fundit mes kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, dhe partive nga koalicioni qeverisës, AAK e PDK. Madje, sipas Arifit, ...

Kosovë/ Ish-kryeministri Isa Mustafa kritika kabinetit Haradinaj
Kreu i LDK-së, e ish-kryeministri Isa Mustafa, ka bërë një krahasim mes kabinetit të tij sa ka qenë në krye të ekzekutivit dhe atij aktual, që drejtohet nga Ramush Haradinaj. Ka marrë shkas nga publikimi i KTV-së, për ...
Java News | 12-Jan-2019 17:20
Kreu i LDK-së, e ish-kryeministri Isa Mustafa, ka bërë një krahasim mes kabinetit të tij sa ka qenë në krye të ekzekutivit dhe atij aktual, që drejtohet nga Ramush Haradinaj. Ka marrë shkas nga publikimi i KTV-së, për ...

Tahiri i reagon Mustafës: Qeveria Haradinaj ka shumë këshilltarë e zëvendësministra, por e ka edhe guximin për vendimmarrje
Edhe Koordinatori Nacional për Reforma Shtetërore në Qeverinë Haradinaj, Besnik Tahiri, i ka reaguar kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, pasi ky i fundit e ka kritikuar kryeministrin Haradinaj për numrin e madh të ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 14:32
Edhe Koordinatori Nacional për Reforma Shtetërore në Qeverinë Haradinaj, Besnik Tahiri, i ka reaguar kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, pasi ky i fundit e ka kritikuar kryeministrin Haradinaj për numrin e madh të ...

“Haradinaj, i vetmi kryeministër që ballafaqohet dhe bën zgjidhje” Thotë Besnik Tahiri
Këshilltari i Ramush Haradinajt, Besnik Tahiri i është kunërpërgjigjur akuzave të Isa Mustafës për numrin e këshilltarëve në Qeveri. Koordinatori nacional për reforma shtetëtore e ka quajtur Haradinajn si të vetmin ...
Medial | 12-Jan-2019 17:15
Këshilltari i Ramush Haradinajt, Besnik Tahiri i është kunërpërgjigjur akuzave të Isa Mustafës për numrin e këshilltarëve në Qeveri. Koordinatori nacional për reforma shtetëtore e ka quajtur Haradinajn si të vetmin ...

Këshilltari i Haradinajt Mustafës: Je bo me të dashtë Serbia o Isë
Akuzat e kundër-akuzat në mes të LDK-së dhe AAK-së, i ka vazhduar Avni Arifi, i cili duke cituar një deklaratë të presidentit të Serbisë, ka thënë se duke i thënë se të dy pajtohen me qëndrimet e njëri tjetrit. Arifi ka ...
EkonomiaOnline | 12-Jan-2019 17:10
Akuzat e kundër-akuzat në mes të LDK-së dhe AAK-së, i ka vazhduar Avni Arifi, i cili duke cituar një deklaratë të presidentit të Serbisë, ka thënë se duke i thënë se të dy pajtohen me qëndrimet e njëri tjetrit. Arifi ka ...

E çuditshme: Vuçiq lavdëron LDK-në
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, ka thënë se Lidhja Demokratike e Kosovës ka bërë mirë që është deklaruar pro heqjes së taksës kundër Serbisë. Ka thënë se Partia e Isa Mustafës ka kërkuar të dëgjohet këshilla e ...
Zeri | 12-Jan-2019 17:10
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, ka thënë se Lidhja Demokratike e Kosovës ka bërë mirë që është deklaruar pro heqjes së taksës kundër Serbisë. Ka thënë se Partia e Isa Mustafës ka kërkuar të dëgjohet këshilla e ...

“Je bo me të dashtë Serbia o Isë”
Shefi i Kabinetit të kryeministrit Haradinaj, Avni Arifi është përfshirë në debatin dhe polemikat e fundit mes kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, dhe partive nga koalicioni qeverisës, AAK e PDK. Madje, sipas Arifit, ...
Gazeta Monitor | 12-Jan-2019 17:10
Shefi i Kabinetit të kryeministrit Haradinaj, Avni Arifi është përfshirë në debatin dhe polemikat e fundit mes kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, dhe partive nga koalicioni qeverisës, AAK e PDK. Madje, sipas Arifit, ...

Këshilltari i Kryeministrit sulmon Mustafën: Je bo me të dashtë Serbia o Isë
Akuzat e kundër-akuzat në mes të LDK-së dhe AAK-së, i ka vazhduar Avni Arifi, i cili duke cituar një deklaratë të presidentit të Serbisë, ka thënë se duke i thënë se të dy pajtohen me qëndrimet e njëri tjetrit. Arifi ka ...
Arbresh | 12-Jan-2019 16:59
Akuzat e kundër-akuzat në mes të LDK-së dhe AAK-së, i ka vazhduar Avni Arifi, i cili duke cituar një deklaratë të presidentit të Serbisë, ka thënë se duke i thënë se të dy pajtohen me qëndrimet e njëri tjetrit. Arifi ka ...

Arifi-Mustafës: Je bo me të dashtë Serbia
Akuzat e kundër-akuzat në mes të LDK-së dhe AAK-së, i ka vazhduar Avni Arifi, i cili duke cituat një deklaratë të presidentit të Serbisë, ka thënë se duke i thënë se të dy pajtohen me qëndrimet e njëri tjetrit.
Kosova Press | 12-Jan-2019 16:38
Akuzat e kundër-akuzat në mes të LDK-së dhe AAK-së, i ka vazhduar Avni Arifi, i cili duke cituat një deklaratë të presidentit të Serbisë, ka thënë se duke i thënë se të dy pajtohen me qëndrimet e njëri tjetrit.

Vuçiq reagon me simpati për deklaratat e Isa Mustafës
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vucic, ka reaguar pas deklaratës së Isa Mustafës, i cili ka thënë se i pëlqen qëndrimi i Isa Mustafës lidhur me komentimin e letrës së Donald Trump, që iu dërgua dy presidentëve atij ë ...
Gazeta Monitor | 12-Jan-2019 16:23
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vucic, ka reaguar pas deklaratës së Isa Mustafës, i cili ka thënë se i pëlqen qëndrimi i Isa Mustafës lidhur me komentimin e letrës së Donald Trump, që iu dërgua dy presidentëve atij ë ...

Ramadani: Kryeministri Haradinaj nuk ka nevojë për këshillat e Mustafës
Zëvendësministri i FSK-së, Burim Ramadani, i është kundërpërgjigjur kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa pasi ky i fundit bëri një krahasim mes numrit të këshilltarëve të kabinetit të tij derisa ishte Kryeministër dhe të ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 14:08
Zëvendësministri i FSK-së, Burim Ramadani, i është kundërpërgjigjur kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa pasi ky i fundit bëri një krahasim mes numrit të këshilltarëve të kabinetit të tij derisa ishte Kryeministër dhe të ...

Vuçiq reagon me simpati për deklaratat e Isa Mustafës
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vucic, ka reaguar pas deklaratës së Isa Mustafës, i cili ka thënë se i pëlqen qëndrimi i Isa Mustafës lidhur me komentimin e letrës së Donald Trump, që iu dërgua dy presidentëve atij ë ...
EkonomiaOnline | 12-Jan-2019 16:13
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vucic, ka reaguar pas deklaratës së Isa Mustafës, i cili ka thënë se i pëlqen qëndrimi i Isa Mustafës lidhur me komentimin e letrës së Donald Trump, që iu dërgua dy presidentëve atij ë ...

Vuçiq: Më pëlqeu qëndrimi i LDK-së, pajtohem me Isa Mustafën
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq ka deklaruar sot në një konferencë për media se i ka pëlqyer qëndrimi i LDK-së dhe Isa Mustafës për letrat e dërguara nga Donald Trump. Sipas presidentit serb, qëndrimi i LDK-së ...
Medial | 12-Jan-2019 14:53
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq ka deklaruar sot në një konferencë për media se i ka pëlqyer qëndrimi i LDK-së dhe Isa Mustafës për letrat e dërguara nga Donald Trump. Sipas presidentit serb, qëndrimi i LDK-së ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved