ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/01/2019 15:43

Masat e sigurisë për Gjykatësin nga Fieri Roland Hysi, dhe psikologen Elona Meçani

Masat e sigurisë për Gjykatësin nga Fieri Roland Hysi, dhe psikologen Elona Meçani
Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Meçani, të përfshirë në një aferë korruptive të publikuar disa ditë më parë në një emision investigativ. Seanca u zhvillua me dyer të ...
RTSH | 11-Jan-2019 21:55
Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Meçani, të përfshirë në një aferë korruptive të publikuar disa ditë më parë në një emision investigativ. Seanca u zhvillua me dyer të ...

Burg për gjyqtarin Roland Hysi
Gjyqtari Roland Hysi është lënë në qeli nga kolegët e tij të Krimeve të Rënda deri në përfundim të hetimeve. Prokuroria ka bindur togat e zeza për të lënë në qeli 50-vjeçarin, i cili akuzohet për korrupsion të ...
TV Klan | 11-Jan-2019 18:28
Gjyqtari Roland Hysi është lënë në qeli nga kolegët e tij të Krimeve të Rënda deri në përfundim të hetimeve. Prokuroria ka bindur togat e zeza për të lënë në qeli 50-vjeçarin, i cili akuzohet për korrupsion të ...

Gjyqtari i Fierit dhe psikologia lihen në burg
Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive të publikuar disa ditë më parë në një emision investigativ. Mecani dyshohet se bënte rolin e ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 16:55
Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive të publikuar disa ditë më parë në një emision investigativ. Mecani dyshohet se bënte rolin e ...

U denoncuan nga emisioni “Stop”, “arrest me burg” për gjyqtarin dhe psikologen
Gjyqtari i Gjykatës së Fierit Roland Hysi dhe psikologia Elona Meçani janë lënë në burg nga Gjykata e Krimeve të Rënda. Gjyqtarja Miliana Muça caktoi masën e sigurisë “arrest ne burg” për gjyqtarin dhe psikologen të ...
ABCNews | 11-Jan-2019 16:47
Gjyqtari i Gjykatës së Fierit Roland Hysi dhe psikologia Elona Meçani janë lënë në burg nga Gjykata e Krimeve të Rënda. Gjyqtarja Miliana Muça caktoi masën e sigurisë “arrest ne burg” për gjyqtarin dhe psikologen të ...

Krimet e Rënda lënë në burg gjyqtarin Roland Hysi
Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive të publikuar disa ditë më parë. Ndërsa dyshohet se Mecani do bënte rolin e sekseres. Në ...
VizionPlus | 11-Jan-2019 16:47
Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive të publikuar disa ditë më parë. Ndërsa dyshohet se Mecani do bënte rolin e sekseres. Në ...

“Kape dhe shtrëngoje fort”, Krimet e Rënda lënë në burg gjyqtarin Hysi
Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive të publikuar disa ditë më parë në një emision investigativ. Ata akuzohen për “Korrupsion ...
GazetaTema | 11-Jan-2019 16:04
Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive të publikuar disa ditë më parë në një emision investigativ. Ata akuzohen për “Korrupsion ...

Kërkoi seks, gjyqtari mbetet në burg
Gjykata për Krimet e Rënda, këtë të premte ka dhënë masën e ”arrest me burg” për gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive e seksuale të denoncuar në emisionin investigativ ...
Koha Jone | 11-Jan-2019 16:27
Gjykata për Krimet e Rënda, këtë të premte ka dhënë masën e ”arrest me burg” për gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive e seksuale të denoncuar në emisionin investigativ ...

Video/ ‘Seks dhe 500 euro’, Krimet e Rënda lënë në burg gjyqtarin Hysi
Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive të publikuar disa ditë më parë në një emision investigativ. Mecani dyshohet se bënte rolin e ...
Mapo | 11-Jan-2019 16:19
Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive të publikuar disa ditë më parë në një emision investigativ. Mecani dyshohet se bënte rolin e ...

Ryshfet dhe favore seksuale, lihet në burg gjyqtari Roland Hysi
TIRANE Një ditë pasi u pezullua nga detyra nga Këshilli i Lartë Gjyqësor, Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg gjyqtarin e Fierit Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive të ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 15:49
TIRANE Një ditë pasi u pezullua nga detyra nga Këshilli i Lartë Gjyqësor, Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg gjyqtarin e Fierit Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive të ...

Gjyqtari i Fierit dhe psikologia lihen në burg
Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive të publikuar disa ditë më parë në një emision investigativ. Mecani dyshohet se bënte rolin e ...
Gazeta Shqip | 11-Jan-2019 15:56
Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive të publikuar disa ditë më parë në një emision investigativ. Mecani dyshohet se bënte rolin e ...

Burg për gjyqtarin e Fierit që kërkonte para dhe favore seksuale
Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur masën e sigurisë arrest në burg për gjyqtarin e Fierit Roland Hysi dhe për psikologen e gjykatës, Elona Meçani. Roland Hysi dhe Elona Meçani u arrestuan pas denoncimit në emisionin ...
Gazeta Dita | 11-Jan-2019 16:12
Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur masën e sigurisë arrest në burg për gjyqtarin e Fierit Roland Hysi dhe për psikologen e gjykatës, Elona Meçani. Roland Hysi dhe Elona Meçani u arrestuan pas denoncimit në emisionin ...

Fier/ Thellohet skandali me gjyqtarin, publikohen dëshmi të reja
Emisioni “Stop” publikoi sot dy dëshmi të reja të korrupsionit financiar dhe seksual të gjyqtarit të Fierit, Roland Hysi. Pas transmetimit të rastit të parë, në sekretarinë e redaksisë kanë vërshuar dëshmitë për Hysin. ...
BalkanWeb | 10-Jan-2019 22:54
Emisioni “Stop” publikoi sot dy dëshmi të reja të korrupsionit financiar dhe seksual të gjyqtarit të Fierit, Roland Hysi. Pas transmetimit të rastit të parë, në sekretarinë e redaksisë kanë vërshuar dëshmitë për Hysin. ...

Eni Çobani: Burrat shqiptarë janë impotentë
Eni Çobani, duke u nisur nga rasti i gjyqtarit të fierit, roland Hysi, ka arritur në përfundimin se burrat shqiptarë janë impotentë seksualë. “A mundet, kur unë shikoj një burrë. E kam fjalën një burrë, lëre çfarë është ...
GazetaTema | 11-Jan-2019 09:25
Eni Çobani, duke u nisur nga rasti i gjyqtarit të fierit, roland Hysi, ka arritur në përfundimin se burrat shqiptarë janë impotentë seksualë. “A mundet, kur unë shikoj një burrë. E kam fjalën një burrë, lëre çfarë është ...

I kërkoi seks dhe 500 euro qytetares, KLGJ pezullon gjyqtarin e Fierit
Këshilli i Lartë Gjyqësor me unanimitet votash ka pezulluar nga detyra gjyqtarin e Gjykatës së Fierit, Roland Hysi, i cili i ka kërkuar marrëdhënie seksuale dhe para një gruaje të divorcuar për t’i dhënë kujdestarinë e ...
Top Channel | 10-Jan-2019 21:17
Këshilli i Lartë Gjyqësor me unanimitet votash ka pezulluar nga detyra gjyqtarin e Gjykatës së Fierit, Roland Hysi, i cili i ka kërkuar marrëdhënie seksuale dhe para një gruaje të divorcuar për t’i dhënë kujdestarinë e ...

Mbetet në burg gjyqtari që kërkoi seks për të dhënë një vendim
Gjykata për Krime të Rënda ka dhënë masën e arrestit me burg për gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive e seksuale të denoncuar në emisionin investigativ ‘Stop’ në Tv ...
Lapsi | 11-Jan-2019 15:51
Gjykata për Krime të Rënda ka dhënë masën e arrestit me burg për gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive e seksuale të denoncuar në emisionin investigativ ‘Stop’ në Tv ...

Videoskandali seksual, KLGj pezullon nga detyra gjyqtarin Hysi
TIRANE Këshilli i Lartë Gjyqësor ka pezulluar nga detyra gjyqtarin e Fierit, Roland Hysi, i arrestuar pak ditë më parë. Ai u arrestua pas publikimit të denoncimit ndaj tij, ku shfaqej në një video teksa merrte ryshfet ...
BalkanWeb | 10-Jan-2019 20:27
TIRANE Këshilli i Lartë Gjyqësor ka pezulluar nga detyra gjyqtarin e Fierit, Roland Hysi, i arrestuar pak ditë më parë. Ai u arrestua pas publikimit të denoncimit ndaj tij, ku shfaqej në një video teksa merrte ryshfet ...

Arrestimi i gjyqtarit pas skandalit, pritet pezullimi nga KLGJ
TIRANE Një ditë pas arrestimit të gjyqtarit të Fierit, Roland Hysi, ditën e sotme do të mblidhet Këshilli i Lartë i Gjyqësorit. Ky i fundit pritet të pezullojë gjyqtarin e akuzuar për ryshfet. Kujtojmë se gjyqtari Hysi ...
BalkanWeb | 10-Jan-2019 11:03
TIRANE Një ditë pas arrestimit të gjyqtarit të Fierit, Roland Hysi, ditën e sotme do të mblidhet Këshilli i Lartë i Gjyqësorit. Ky i fundit pritet të pezullojë gjyqtarin e akuzuar për ryshfet. Kujtojmë se gjyqtari Hysi ...

“S’të pëlqej unë ty si mashkull, do të mbaj në pëllëmbë të dorës”/ Denoncimi i ri për gjyqtarin e Fierit: Më çoi në një dhomë hoteli dhe më kapte nga kofshët
Emisioni “Stop” publikoi sot dy dëshmi të reja të korrupsionit financiar dhe seksual të gjyqtarit të Fierit, Roland Hysi. Pas transmetimit të rastit të parë, në sekretarinë e redaksisë kanë vërshuar dëshmitë për Hysin. ...
GazetaTema | 10-Jan-2019 21:17
Emisioni “Stop” publikoi sot dy dëshmi të reja të korrupsionit financiar dhe seksual të gjyqtarit të Fierit, Roland Hysi. Pas transmetimit të rastit të parë, në sekretarinë e redaksisë kanë vërshuar dëshmitë për Hysin. ...

Kërkoi favore seksuale nga nëna e divorcuar, arrestohet gjyqtari
Një gjyqtar në Gjykatën e Shkallës së Parë në Fier është arrestuar pasi i ka kërkuar rryshfet dhe favore seksuale një gruaje të divorcuar e cila kërkonte kujdestarinë e fëmijës.
Top Channel | 09-Jan-2019 17:31
Një gjyqtar në Gjykatën e Shkallës së Parë në Fier është arrestuar pasi i ka kërkuar rryshfet dhe favore seksuale një gruaje të divorcuar e cila kërkonte kujdestarinë e fëmijës.

Skandali/ I kërkuan gruas para, në pranga gjyqtari dhe psikologia
TIRANE Pas skandalit të publikuar në emisionin “STOP” , në të cilin gjyqtari i Fierit, Roland Hysi shfaqej teksa i kërkonte një nëne të divorucar rryshfet e marrëdhënie seksuale në këmbim të dhënies së kujdestarisë së ...
BalkanWeb | 09-Jan-2019 17:26
TIRANE Pas skandalit të publikuar në emisionin “STOP” , në të cilin gjyqtari i Fierit, Roland Hysi shfaqej teksa i kërkonte një nëne të divorucar rryshfet e marrëdhënie seksuale në këmbim të dhënies së kujdestarisë së ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved