ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 05:43

Lajmet për një rikthimi te Bacelona, babai i Neymar: ‘Fake News’

Lajmet për një rikthimi te Bacelona, babai i Neymar: ‘Fake News’
Disa media në Spanjë kanë kanë raportuar të premten se Neymar është afër një rikthimi te skuadra katalanase. Sipas “Mundo Deportivos”, ylli brazilian ka bërë pesë kërkesa që të kthehet t Barcelona dhe e dëshiron me çdo ...
BalkanWeb | 12-Jan-2019 06:46
Disa media në Spanjë kanë kanë raportuar të premten se Neymar është afër një rikthimi te skuadra katalanase. Sipas “Mundo Deportivos”, ylli brazilian ka bërë pesë kërkesa që të kthehet t Barcelona dhe e dëshiron me çdo ...

Babai i Neymarit zbardh të vërtetën
Babai i Neymarit, Neymar Santos Sr. i ka quajtur të rreme lajmet se i biri i tij është duke u përgjëruar të kthehet në Barcelonë. Mediat botërore, ato në Spanjë në veçanti, kanë raportuar vazhdimisht se Neymari mund dhe ...
Koha.mk | 11-Jan-2019 20:22
Babai i Neymarit, Neymar Santos Sr. i ka quajtur të rreme lajmet se i biri i tij është duke u përgjëruar të kthehet në Barcelonë. Mediat botërore, ato në Spanjë në veçanti, kanë raportuar vazhdimisht se Neymari mund dhe ...

Neymar te Barcelona? Babai i tij zbulon të vërtetën
Babai i Neymar i ka cilësuar si “lajme të rreme” raportimet e medieve si i biri i tij po kërkon të rikthehet te Barcelona. Mediet sportive vazhdojnë të raportojnë rreth një rikthimi në ‘Camp Nou’ të lojtarit më të ...
Medial | 11-Jan-2019 17:49
Babai i Neymar i ka cilësuar si “lajme të rreme” raportimet e medieve si i biri i tij po kërkon të rikthehet te Barcelona. Mediet sportive vazhdojnë të raportojnë rreth një rikthimi në ‘Camp Nou’ të lojtarit më të ...

E bujshme nga Spanja: Neymar dëshiron të kthehet në Barcelonë
Nostalgji për Barcelonën dhe Spanjën. Neymar do të kishte vendosur të largohej nga Paris Saint-Germain dhe të kthehej për të luajtur së bashku me Leo Messin. Sipas lajmeve të fundit që vijnë nga mediat spanjolle, ...
GazetaTema | 11-Jan-2019 14:18
Nostalgji për Barcelonën dhe Spanjën. Neymar do të kishte vendosur të largohej nga Paris Saint-Germain dhe të kthehej për të luajtur së bashku me Leo Messin. Sipas lajmeve të fundit që vijnë nga mediat spanjolle, ...

Pendimi i thellë i Neymarit: I ka telefonuar Barcelonës plot 5 herë për ta kthyer në klub
Kalimi në Paris Saint-Germain është dicka për të cilën Neymari është penduar rëndë. Braziliani i ka telefonuar Barcelonës pesë herë në përpjekje për t’u kthyer në “Camp Nou”. Neymari dëshiron me patjetër të kthehet në ...
EkonomiaOnline | 11-Jan-2019 16:39
Kalimi në Paris Saint-Germain është dicka për të cilën Neymari është penduar rëndë. Braziliani i ka telefonuar Barcelonës pesë herë në përpjekje për t’u kthyer në “Camp Nou”. Neymari dëshiron me patjetër të kthehet në ...

Neymar e ka thirrur pesë herë Barcelonën për t’u rikthyer
Sulmuesi brazilian, Neymar thuhet se dëshiron rikthimin te ish-skuadra e tij, Barcelona. Bashkimi me Paris Saint-Germain është diçka që Neymar e ka përjetuar me keqardhje dhe tani ka ndryshuar mendje. Ylli brazilian ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 11:09
Sulmuesi brazilian, Neymar thuhet se dëshiron rikthimin te ish-skuadra e tij, Barcelona. Bashkimi me Paris Saint-Germain është diçka që Neymar e ka përjetuar me keqardhje dhe tani ka ndryshuar mendje. Ylli brazilian ...

“El Mundo”: Neymar e ka thirrur 5 herë Barcelonën dhe dëshiron patjetër rikthimin
Neymar ka kontaktuar bordin e Barcelonës për herë të pestë duke iu kërkuar për një rikthim. Kështu shkruan gazeta “El Mundo”, të cilët raportojnë se kontakti mes futbollistit dhe klubit spanjoll ka qenë babai i tij, i ...
Gazeta Monitor | 11-Jan-2019 10:59
Neymar ka kontaktuar bordin e Barcelonës për herë të pestë duke iu kërkuar për një rikthim. Kështu shkruan gazeta “El Mundo”, të cilët raportojnë se kontakti mes futbollistit dhe klubit spanjoll ka qenë babai i tij, i ...

Neymar e ka thirrur pesë herë Barcelonën për t’u rikthyer
Sulmuesi brazilian, Neymar thuhet se dëshiron rikthimin te ish-skuadra e tij, Barcelona. Bashkimi me Paris Saint-Germain është diçka që Neymar e ka përjetuar me keqardhje dhe tani ka ndryshuar mendje. Ylli brazilian ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 10:52
Sulmuesi brazilian, Neymar thuhet se dëshiron rikthimin te ish-skuadra e tij, Barcelona. Bashkimi me Paris Saint-Germain është diçka që Neymar e ka përjetuar me keqardhje dhe tani ka ndryshuar mendje. Ylli brazilian ...

“El Mundo”: Neymar e ka thirrur 5 herë Barcelonën dhe dëshiron patjetër rikthimin
Neymar ka kontaktuar bordin e Barcelonës për herë të pestë duke iu kërkuar për një rikthim. Kështu shkruan gazeta “El Mundo”, të cilët raportojnë se kontakti mes futbollistit dhe klubit spanjoll ka qenë babai i tij, i ...
Shenja | 11-Jan-2019 10:52
Neymar ka kontaktuar bordin e Barcelonës për herë të pestë duke iu kërkuar për një rikthim. Kështu shkruan gazeta “El Mundo”, të cilët raportojnë se kontakti mes futbollistit dhe klubit spanjoll ka qenë babai i tij, i ...

Neymar e ka thirrur pesë herë Barcelonën për t'u rikthyer
Sulmuesi brazilian, Neymar thuhet se dëshiron rikthimin te ish-skuadra e tij, Barcelona. Bashkimi me Paris Saint-Germain është diçka që Neymar e ka përjetuar me keqardhje dhe tani ka ndryshuar mendje. Ylli brazilian ...
E Dua Sportin | 11-Jan-2019 10:44
Sulmuesi brazilian, Neymar thuhet se dëshiron rikthimin te ish-skuadra e tij, Barcelona. Bashkimi me Paris Saint-Germain është diçka që Neymar e ka përjetuar me keqardhje dhe tani ka ndryshuar mendje. Ylli brazilian ...

Barcelona e shet këtë futbollist për Neymarin
Në raportimin më të bujshëm të këtij muaji, thuhet nga mediet evropiane se Barcelona mund të shesë Philippe Coutinhon për të krijuar fondin që do të mundësonte realizimin e një oferte për Neymarin dhe finalizimin e ...
Zeri | 11-Jan-2019 08:26
Në raportimin më të bujshëm të këtij muaji, thuhet nga mediet evropiane se Barcelona mund të shesë Philippe Coutinhon për të krijuar fondin që do të mundësonte realizimin e një oferte për Neymarin dhe finalizimin e ...

Futbolli është i paparashikueshëm, por Iniesta nuk pret që kjo gjë të ndodh te Barcelona
Sulmuesi brazilian në verën e vitit 2017, për 222 milionë euro u transferua nga Barcelona te PSG, për t’u bërë lojtari më i shtrenjtë në histori. Rreth qëndrimit të tij në ‘Parkun e Princave’ ka pasur shumë spekulime, ...
Lajminet | 09-Jan-2019 16:58
Sulmuesi brazilian në verën e vitit 2017, për 222 milionë euro u transferua nga Barcelona te PSG, për t’u bërë lojtari më i shtrenjtë në histori. Rreth qëndrimit të tij në ‘Parkun e Princave’ ka pasur shumë spekulime, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved