ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 05:34

Kurti: Në 35 vjetorin e rënies së Malës e Berishës t’ia përkujtojmë vetes idealin tonë kombëtar

Kurti: Në 35 vjetorin e rënies së Malës e Berishës t’ia përkujtojmë vetes idealin tonë kombëtar
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti ka kujtuar Nuhi Berishën e Rexhep Malën me rastin e shënimit të 35 vjetorit të vrasjes së tyre.
Kosova Press | 12-Jan-2019 10:46
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti ka kujtuar Nuhi Berishën e Rexhep Malën me rastin e shënimit të 35 vjetorit të vrasjes së tyre.

Ndizet “Flakadani i Janarit” në Gjilan
Nën përkujdesjen e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka nisur të premten manifestimi tradicional, shumëkulturor e mbarëkombëtar “Flaka e Janarit 2019”, i cili po mbahet për herë të 28-të në nderim të ...
Zeri | 12-Jan-2019 09:17
Nën përkujdesjen e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka nisur të premten manifestimi tradicional, shumëkulturor e mbarëkombëtar “Flaka e Janarit 2019”, i cili po mbahet për herë të 28-të në nderim të ...

Haradinaj nderon heronjtë Rexhep Mala e Nuhi Berisha
Kryeministri i Republikës, Ramush Haradinaj sot nderon heronjtë Rexhep Mala e Nuhi Berisha. Në ora 12:00 bën homazhe te lapidari i heronjve, Rexhep Mala e Nuhi Berisha. Kurse në ora 12:20 bën homazhe te varret e ...
Arbresh | 12-Jan-2019 08:09
Kryeministri i Republikës, Ramush Haradinaj sot nderon heronjtë Rexhep Mala e Nuhi Berisha. Në ora 12:00 bën homazhe te lapidari i heronjve, Rexhep Mala e Nuhi Berisha. Kurse në ora 12:20 bën homazhe te varret e ...

Haradinaj nderon heronjtë Rexhep Mala e Nuhi Berisha
Kryeministri i Republikës, Ramush Haradinaj sot nderon heronjtë Rexhep Mala e Nuhi Berisha. Në ora 12:00 bën homazhe te lapidari i heronjve, Rexhep Mala e Nuhi Berisha. Kurse në ora 12:20 bën homazhe te varret e ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 08:03
Kryeministri i Republikës, Ramush Haradinaj sot nderon heronjtë Rexhep Mala e Nuhi Berisha. Në ora 12:00 bën homazhe te lapidari i heronjve, Rexhep Mala e Nuhi Berisha. Kurse në ora 12:20 bën homazhe te varret e ...

Kryeministri Haradinaj nderon heronjtë Rexhep Mala e Nuhi Berisha
Kryeministri i Republikës, Ramush Haradinaj sot nderon heronjtë Rexhep Mala e Nuhi Berisha.
Kosova Press | 12-Jan-2019 07:11
Kryeministri i Republikës, Ramush Haradinaj sot nderon heronjtë Rexhep Mala e Nuhi Berisha.

Haziri: Rexhep Mala e Nuhi Berisha ndezën shkëndijat e dritës që asnjëherë nuk u shuan
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, me pjesëmarrjen edhe të përfaqësuesve të Qeverisë së Kosovës, kryesuesen e Kuvendit, ushtarakët e FSK-së, Policisë së Kosovës, institucioneve të drejtësisë dhe me familjen ...
Kosova Press | 11-Jan-2019 21:37
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, me pjesëmarrjen edhe të përfaqësuesve të Qeverisë së Kosovës, kryesuesen e Kuvendit, ushtarakët e FSK-së, Policisë së Kosovës, institucioneve të drejtësisë dhe me familjen ...

Haziri: Rexhep Mala e Nuhi Berisha ndezën shkëndijat e dritës që asnjëherë nuk u shuan
Gjilan, 11 janar 2019 – Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, me pjesëmarrjen edhe të përfaqësuesve të Qeverisë së Kosovës, kryesuesen e Kuvendit, ushtarakët e FSK-së, Policisë së Kosovës, institucioneve të ...
EkonomiaOnline | 11-Jan-2019 19:29
Gjilan, 11 janar 2019 – Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, me pjesëmarrjen edhe të përfaqësuesve të Qeverisë së Kosovës, kryesuesen e Kuvendit, ushtarakët e FSK-së, Policisë së Kosovës, institucioneve të ...

Haziri: Rexhep Mala e Nuhi Berisha ndezën shkëndijat e dritës që asnjëherë nuk u shuan
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, me pjesëmarrjen edhe të përfaqësuesve të Qeverisë së Kosovës, kryesuesen e Kuvendit, ushtarakët e FSK-së, Policisë së Kosovës, institucioneve të drejtësisë dhe me familjen ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 19:19
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, me pjesëmarrjen edhe të përfaqësuesve të Qeverisë së Kosovës, kryesuesen e Kuvendit, ushtarakët e FSK-së, Policisë së Kosovës, institucioneve të drejtësisë dhe me familjen ...

Haziri: Rexhep Mala e Nuhi Berisha ndezën shkëndijat e dritës që asnjëherë nuk u shuan
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, me pjesëmarrjen edhe të përfaqësuesve të Qeverisë së Kosovës, kryesuesen e Kuvendit, ushtarakët e FSK-së, Policisë së Kosovës, institucioneve të drejtësisë dhe me familjen ...
Arbresh | 11-Jan-2019 19:25
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, me pjesëmarrjen edhe të përfaqësuesve të Qeverisë së Kosovës, kryesuesen e Kuvendit, ushtarakët e FSK-së, Policisë së Kosovës, institucioneve të drejtësisë dhe me familjen ...

Në Gjilan nis manifestimi “Flaka e Janarit 2019?
Me homazhe në varrezat e dëshmorëve dhe tek shtatorja e Rexhep Malës e Nuhi Berishës, Komuna e Gjilanit ka hapur zyrtarisht manifestimin shumëkulturor mbarëkombëtar “Flaka e Janarit 2019”, i cili është i 28-ti me ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 16:13
Me homazhe në varrezat e dëshmorëve dhe tek shtatorja e Rexhep Malës e Nuhi Berishës, Komuna e Gjilanit ka hapur zyrtarisht manifestimin shumëkulturor mbarëkombëtar “Flaka e Janarit 2019”, i cili është i 28-ti me ...

Veseli: Mala e Berisha dëshmuan se rezistenca shqiptare ishte pathyeshme
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka përkujtuar Rexhep Malën e Nuhi Berishën në 35-vjetorin e rënies. Veseli është shprehur se ‘Pushka e Rexhep Malës e Nuhi Berishës në janarin e vitit 1984 dëshmuan se ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 12:37
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka përkujtuar Rexhep Malën e Nuhi Berishën në 35-vjetorin e rënies. Veseli është shprehur se ‘Pushka e Rexhep Malës e Nuhi Berishës në janarin e vitit 1984 dëshmuan se ...

Në Gjilan nis manifestimi “Flaka e Janarit 2019” (FOTO)
Me homazhe në varrezat e dëshmorëve dhe tek shtatorja e Rexhep Malës e Nuhi Berishës, Komuna e Gjilanit ka hapur zyrtarisht manifestimin shumëkulturor mbarëkombëtar “Flaka e Janarit 2019”,? i cili është i 28-ti me ...
Klan Kosova | 11-Jan-2019 14:43
Me homazhe në varrezat e dëshmorëve dhe tek shtatorja e Rexhep Malës e Nuhi Berishës, Komuna e Gjilanit ka hapur zyrtarisht manifestimin shumëkulturor mbarëkombëtar “Flaka e Janarit 2019”,? i cili është i 28-ti me ...

Veseli: Mala e Berisha dëshmuan se rezistenca shqiptare ishte pathyeshme
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka përkujtuar Rexhep Malën e Nuhi Berishën në 35-vjetorin e rënies. Veseli është shprehur se ‘Pushka e Rexhep Malës e Nuhi Berishës në janarin e vitit 1984 dëshmuan se ...
EkonomiaOnline | 11-Jan-2019 14:12
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka përkujtuar Rexhep Malën e Nuhi Berishën në 35-vjetorin e rënies. Veseli është shprehur se ‘Pushka e Rexhep Malës e Nuhi Berishës në janarin e vitit 1984 dëshmuan se ...

Veseli: Mala e Berisha dëshmuan se rezistenca shqiptare ishte pathyeshme
Prishtinë, 11 janar - Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka përkujtuar në 35-vjetorin e rënies Rexhep Malën e Nuhi Berishën. Veseli është shprehur se ‘Pushka e Rexhep Malës e Nuhi Berishës në janarin e vitit ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 14:05
Prishtinë, 11 janar - Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka përkujtuar në 35-vjetorin e rënies Rexhep Malën e Nuhi Berishën. Veseli është shprehur se ‘Pushka e Rexhep Malës e Nuhi Berishës në janarin e vitit ...

Në Gjilan nisi manifestimi “Flaka e Janarit 2019”
Me homazhe në varrezat e dëshmorëve dhe te shtatorja e Rexhep Malës e Nuhi Berishës, Komuna e Gjilanit ka hapur zyrtarisht manifestimin shumëkulturor mbarëkombëtar “Flaka e Janarit 2019”, i cili është i 28-ti me radhë ...
Kosova Press | 11-Jan-2019 13:41
Me homazhe në varrezat e dëshmorëve dhe te shtatorja e Rexhep Malës e Nuhi Berishës, Komuna e Gjilanit ka hapur zyrtarisht manifestimin shumëkulturor mbarëkombëtar “Flaka e Janarit 2019”, i cili është i 28-ti me radhë ...

Thaçi: Janari, muaj i heroizmit dhe lavdisë për Kosovën
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi e ka cilësuar muajin janar, si të heroizmit dhe lavdisë për Kosovën. Thaçi në një postim në rrjetin social Facebook ka përmendur rënien e vëllezërve Gërvalla dhe Kadri Zekës në vitin ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 10:52
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi e ka cilësuar muajin janar, si të heroizmit dhe lavdisë për Kosovën. Thaçi në një postim në rrjetin social Facebook ka përmendur rënien e vëllezërve Gërvalla dhe Kadri Zekës në vitin ...

Veseli kujton Rexhep Malën e Nuhi Berishën
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka kujtuar në 35 vjetorin e rënies, atdhetarët e dhqiar Rexhep Mala e Huhi Berisha. Kreu i Kuvendit ka shkruar në faqen e tij në Facebook se pas pretendimeve serbe se e ...
Zeri | 11-Jan-2019 12:23
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka kujtuar në 35 vjetorin e rënies, atdhetarët e dhqiar Rexhep Mala e Huhi Berisha. Kreu i Kuvendit ka shkruar në faqen e tij në Facebook se pas pretendimeve serbe se e ...

Në Gjilan nis “Flaka e Janarit 2019”
Sot në Gjilan fillon manifestimi kulturor mbarëkombëtar “Flaka e Janarit 2019”. Ky është edicioni i 28-të, që organizohet nën përkujdesjen e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, që u kushtohet të gjithë ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 07:36
Sot në Gjilan fillon manifestimi kulturor mbarëkombëtar “Flaka e Janarit 2019”. Ky është edicioni i 28-të, që organizohet nën përkujdesjen e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, që u kushtohet të gjithë ...

Thaçi: Janari, muaji i heronjve që patën ideal çlirimin e Kosovës
Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka kujtuar sot heronjtë dhe të rënët e muajit Janar. Thaçi ka thënë se në historinë e re të Kosovës, ky muaj u regjistrua i heroizmit dhe lavdisë në sajë të sakrificës së vëllezërve ...
EkonomiaOnline | 11-Jan-2019 12:15
Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka kujtuar sot heronjtë dhe të rënët e muajit Janar. Thaçi ka thënë se në historinë e re të Kosovës, ky muaj u regjistrua i heroizmit dhe lavdisë në sajë të sakrificës së vëllezërve ...

Veseli kujton Rexhep Malën e Nuhi Berishën
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka kujtuar në 35 vjetorin e rënies, atdhetarët e dhqiar Rexhep Mala e Huhi Berisha. Kreu i Kuvendit ka shkruar në llogarinë e tij në facebook se pas pretendimeve serbe se e ...
Klan Kosova | 11-Jan-2019 12:12
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka kujtuar në 35 vjetorin e rënies, atdhetarët e dhqiar Rexhep Mala e Huhi Berisha. Kreu i Kuvendit ka shkruar në llogarinë e tij në facebook se pas pretendimeve serbe se e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved