ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/03/2019 06:29

Kryeministri Rama tek “Zonë e Lirë”/ Shpërthejnë ironitë në rrjetet sociale

Kryeministri Rama tek “Zonë e Lirë”/ Shpërthejnë ironitë në rrjetet sociale
Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit. Ndërkaq në rrjetet sociale janë publikuar komente ironike në lidhje me prezencën e shpeshtë të kryeministrit në televizionin “Klan”. E ...
Telegraf | 11-Jan-2019 23:16
Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit. Ndërkaq në rrjetet sociale janë publikuar komente ironike në lidhje me prezencën e shpeshtë të kryeministrit në televizionin “Klan”. E ...

Pse nuk e shkarkon Metën? Përgjigjet Rama…
Kreu i Qeverisë Edi Rama i ftuar në “Zonë e Lirë” ka komentuar situatën e krijuar mes Kryeministrisë dhe Presidencës, pas mosdekretimit të Gent Cajkës nga kreu i shtetit, Ilir Meta. I pyetur nga Arian Çani se pse nuk e ...
Mapo | 11-Jan-2019 22:10
Kreu i Qeverisë Edi Rama i ftuar në “Zonë e Lirë” ka komentuar situatën e krijuar mes Kryeministrisë dhe Presidencës, pas mosdekretimit të Gent Cajkës nga kreu i shtetit, Ilir Meta. I pyetur nga Arian Çani se pse nuk e ...

Rama: Meta, teori konspiracioni kundër Shqipërisë e Kosovës
Meta ka ndërmarrë një inkursion anti-kushtetutes dhe po përdor rastin e Gent Cakajt kundër Presidentit të Kosovës e kryeministrit të Shqipërisë duke ngritur një teori konspiracioni anti-shqiptare. Kështu deklaroi mes të ...
ABCNews | 11-Jan-2019 23:22
Meta ka ndërmarrë një inkursion anti-kushtetutes dhe po përdor rastin e Gent Cakajt kundër Presidentit të Kosovës e kryeministrit të Shqipërisë duke ngritur një teori konspiracioni anti-shqiptare. Kështu deklaroi mes të ...

Rama bën publik një tjetër sekret për Metën: Ka në tavolinë informacion nga shërbimet e huaja që vërtetojnë integritetin e Cakajt
I ftuar në emisionin ‘Zonë e Lirë’, Rama u shpreh se Meta si kryetar Kuvendi e ka marrë brenda disa orësh certifikatën e sigurisë për një aktivitet ku duhej të shkonte. Sipas Ramës edhe ish-ministrja e LSI, Klajda ...
GazetaTema | 11-Jan-2019 22:09
I ftuar në emisionin ‘Zonë e Lirë’, Rama u shpreh se Meta si kryetar Kuvendi e ka marrë brenda disa orësh certifikatën e sigurisë për një aktivitet ku duhej të shkonte. Sipas Ramës edhe ish-ministrja e LSI, Klajda ...

Rama tregon arsyet se pse nuk e shkarkon Metën
Kreu i Qeverisë Edi Rama i ftuar në “Zonë e Lirë” ka komentuar situatën e krijuar mes Kryeministrisë dhe Presidencës, pas mosdekretimit të Gent Cajkës nga kreu i shtetit, Ilir Meta. I pyetur nga Arian Çani se pse nuk e ...
Gazeta Shqip | 11-Jan-2019 22:54
Kreu i Qeverisë Edi Rama i ftuar në “Zonë e Lirë” ka komentuar situatën e krijuar mes Kryeministrisë dhe Presidencës, pas mosdekretimit të Gent Cajkës nga kreu i shtetit, Ilir Meta. I pyetur nga Arian Çani se pse nuk e ...

Rama: Gent Cakaj po përdoret…
Kryeministri Edi Rama i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” është ndalur sërish te mosdekretimi i Gent Cakajt në krye të ministrisë së Jashtme nga Presidenti, Ilir Meta. I pyetur nga Arian Çani, se pse e ka kaq shumë ...
Mapo | 11-Jan-2019 22:05
Kryeministri Edi Rama i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” është ndalur sërish te mosdekretimi i Gent Cakajt në krye të ministrisë së Jashtme nga Presidenti, Ilir Meta. I pyetur nga Arian Çani, se pse e ka kaq shumë ...

Rama: Meta ka shkelur rëndë Kushtetutën
Kryeministri Edi Rama bëri akuza të forta ndaj Presidentit të Republikës, Ilir Meta në studion e emisionit “Zonë e lirë” të Arian Çanit. Rama tha se me vendimin për të mos dekretuar Gent Cakën si Ministër të Jashtëm, ka ...
TV Klan | 11-Jan-2019 22:54
Kryeministri Edi Rama bëri akuza të forta ndaj Presidentit të Republikës, Ilir Meta në studion e emisionit “Zonë e lirë” të Arian Çanit. Rama tha se me vendimin për të mos dekretuar Gent Cakën si Ministër të Jashtëm, ka ...

Klajda Gjosha, tre vjet në detyrë si ministre e Integrimit pa certifikatë sigurie
Kryeministri Edi Rama, i ftuar në “Zonë e Lirë”, tha se edhe ish-ministrja e LSI, Klajda Gjosha ka punuar 3 vite si ministre Integrimi pa certifikatë sigurie, sikundër edhe Edmond Panariti kur ishte ministër i Jashtëm, ...
Java News | 12-Jan-2019 11:32
Kryeministri Edi Rama, i ftuar në “Zonë e Lirë”, tha se edhe ish-ministrja e LSI, Klajda Gjosha ka punuar 3 vite si ministre Integrimi pa certifikatë sigurie, sikundër edhe Edmond Panariti kur ishte ministër i Jashtëm, ...

Rama nuk ndalet: Meta është angazhuar në një krim ndaj diturisë dhe pastërtisë duke mos dekretuar Gent Cakajn
I ftuar në emisionin ‘Zonë e lirë’ kryeministri tha se Meta është angazhuar në një krim ndaj diturisë dhe pastërtisë duke mos dekretuar Gent Cakajn si ministër të jashtëm. Rama u shpreh se Meta ka humbur betejën ...
GazetaTema | 11-Jan-2019 22:00
I ftuar në emisionin ‘Zonë e lirë’ kryeministri tha se Meta është angazhuar në një krim ndaj diturisë dhe pastërtisë duke mos dekretuar Gent Cakajn si ministër të jashtëm. Rama u shpreh se Meta ka humbur betejën ...

Rama: Meta ka informacion nga shërbimet e huaja që vërtetojnë integritetin e Cakajt
Kryeministri Edi Rama i ftuar në “Zonë e Lirë”, hodhi dritë mbi certifikatën e sigurisë të ministrit të Jashtëm, të propozuar prej tij, Gent Cakaj u cili është refuzuar të dekretohet në detyrë nga presidenti Ilir Meta ...
Java News | 12-Jan-2019 10:22
Kryeministri Edi Rama i ftuar në “Zonë e Lirë”, hodhi dritë mbi certifikatën e sigurisë të ministrit të Jashtëm, të propozuar prej tij, Gent Cakaj u cili është refuzuar të dekretohet në detyrë nga presidenti Ilir Meta ...

Certifikata e sigurisë e Cakajt, Rama: një sajesë e Metës
Në një intervistë te Zonë e Lirë, kryeministri Rama dha përgjigje në lidhje me detajin e certifikatës së sigurisë te personi i Genti Cakajt, konsideruar nga presidenti Meta si shkelje ligji. “Meta si Kryetar Kuvendi ...
Tesheshi | 12-Jan-2019 01:19
Në një intervistë te Zonë e Lirë, kryeministri Rama dha përgjigje në lidhje me detajin e certifikatës së sigurisë te personi i Genti Cakajt, konsideruar nga presidenti Meta si shkelje ligji. “Meta si Kryetar Kuvendi ...

Pse e ke kaq shumë xhan Gent Cakajn? Rama: Po përdoret!
TIRANE Kryeministri Edi Rama i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” është ndalur sërish te mosdekretimi i Gent Cakajt në krye të ministrisë së Jashtme nga Presidenti, Ilir Meta. I pyetur nga Arian Çani, se pse e ka kaq ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 21:56
TIRANE Kryeministri Edi Rama i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” është ndalur sërish te mosdekretimi i Gent Cakajt në krye të ministrisë së Jashtme nga Presidenti, Ilir Meta. I pyetur nga Arian Çani, se pse e ka kaq ...

Rama: Meta e ka marrë brenda disa orësh certifikatën e sigurisë
TIRANE Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur presidentit Ilir Meta, i cili shprehej ndër të tjera se Gent Cakaj kishte marrë brenda 24 orësh certifikatën e sigurisë. I ftuar në emisionin ‘Zonë e Lirë’, Rama u shpreh ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 21:49
TIRANE Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur presidentit Ilir Meta, i cili shprehej ndër të tjera se Gent Cakaj kishte marrë brenda 24 orësh certifikatën e sigurisë. I ftuar në emisionin ‘Zonë e Lirë’, Rama u shpreh ...

”Meta mund ta kthejë Presidencën në çizme… Certifikatën e tij e mori në pak orë”
Mbrëmjen e kësaj të premteje, në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, Kryeministri Edi Rama iu përgjigj pyetjes së gazetarit Arian Çani, se përse nuk e shkarkon Presidentin Ilir Meta, meqë pretendon se po shkel në mënyrë ...
Java News | 11-Jan-2019 22:26
Mbrëmjen e kësaj të premteje, në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, Kryeministri Edi Rama iu përgjigj pyetjes së gazetarit Arian Çani, se përse nuk e shkarkon Presidentin Ilir Meta, meqë pretendon se po shkel në mënyrë ...

Rama: Meta e ka marrë brenda disa orësh certifikatën e sigurisë
TIRANE Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur presidentit Ilir Meta, i cili shprehej ndër të tjera se Gent Cakaj kishte marrë brenda 24 orësh certifikatën e sigurisë. I ftuar në emisionin ‘Zonë e Lirë’, Rama u shpreh ...
Medial | 11-Jan-2019 22:16
TIRANE Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur presidentit Ilir Meta, i cili shprehej ndër të tjera se Gent Cakaj kishte marrë brenda 24 orësh certifikatën e sigurisë. I ftuar në emisionin ‘Zonë e Lirë’, Rama u shpreh ...

Rama për rastin Cakaj: Meta është angazhuar në krim ndaj diturisë dhe pastërtisë së tij
Kryeministri Edi Rama ka folur edhe një herë për mosakreditimin e Gent Cakaj në pozitën e Ministrit të Punëve të Jashtme të Shqipërisë. “Ilir Meta është angazhuar në një krim ndaj diturisë, pastërtisë, ndaj një djali ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 22:14
Kryeministri Edi Rama ka folur edhe një herë për mosakreditimin e Gent Cakaj në pozitën e Ministrit të Punëve të Jashtme të Shqipërisë. “Ilir Meta është angazhuar në një krim ndaj diturisë, pastërtisë, ndaj një djali ...

Arjan Çani-Ramës: Pse nuk e shkarkon Metën? Përgjigjet Rama
Edi Rama i ftuar në “Zonë e Lirë” ka komentuar situatën e krijuar mes Kryeministrisë dhe Presidencës, pas mosdekretimit të Gent Cajkës nga Ilir Meta. I pyetur se pse nuk e shkarkon, Rama u shpreh se shkarkim i tij ...
GazetaTema | 11-Jan-2019 21:48
Edi Rama i ftuar në “Zonë e Lirë” ka komentuar situatën e krijuar mes Kryeministrisë dhe Presidencës, pas mosdekretimit të Gent Cajkës nga Ilir Meta. I pyetur se pse nuk e shkarkon, Rama u shpreh se shkarkim i tij ...

Rama: Meta e mori brenda disa orësh certifikatën e sigurisë, Klajda Gjosha 3 vite pa dokument
Kryeministri Edi Rama thotë se të tre zyrtarët e LSI kur kanë qenë në poste drejtuese kanë qenë pa certifikatë sigurie. Rama foli edhe për opsionin e një shkarkimi të mundshëm të Metës nga posti i presidentit, por tha ...
Mapo | 11-Jan-2019 21:48
Kryeministri Edi Rama thotë se të tre zyrtarët e LSI kur kanë qenë në poste drejtuese kanë qenë pa certifikatë sigurie. Rama foli edhe për opsionin e një shkarkimi të mundshëm të Metës nga posti i presidentit, por tha ...

Rama: Meta e ka marrë edhe vetë brenda disa orësh certifikatën e sigurisë
Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur presidentit Ilir Meta, i cili shprehej ndër të tjera se Gent Cakaj kishte marrë brenda 24 orësh certifikatën e sigurisë. I ftuar në emisionin ‘Zonë e Lirë’, Rama u shpreh se Meta ...
Lajmi i Fundit | 11-Jan-2019 22:09
Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur presidentit Ilir Meta, i cili shprehej ndër të tjera se Gent Cakaj kishte marrë brenda 24 orësh certifikatën e sigurisë. I ftuar në emisionin ‘Zonë e Lirë’, Rama u shpreh se Meta ...

Rama i nxjerr “sekretin” Ilir Metës: Ai e mori ceritifikatën e sigurisë për vete në më pak se 24 orë
I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë”, kreu i qeverisë ka komentuar konfliktin e ndezur së fundmi mes tij dhe presidentit të vendit, Ilir Meta, i cili nisi me disa postime në rrjetet sociale, lidhur me ...
GazetaTema | 11-Jan-2019 21:48
I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë”, kreu i qeverisë ka komentuar konfliktin e ndezur së fundmi mes tij dhe presidentit të vendit, Ilir Meta, i cili nisi me disa postime në rrjetet sociale, lidhur me ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved