ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 04:20

Kërkesat për zgjedhje dhe sondazhet, lojë politike

Kërkesat për zgjedhje dhe sondazhet, lojë politike
Analisti politik Donik Sallova vlerëson se kërkesa e partive opozitare për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme dhe sondazhet që po bëhen janë vetëm një lojë politike. Sipas tij, nuk është momenti i përshtatshëm që ...
Ina-Online | 12-Jan-2019 10:29
Analisti politik Donik Sallova vlerëson se kërkesa e partive opozitare për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme dhe sondazhet që po bëhen janë vetëm një lojë politike. Sipas tij, nuk është momenti i përshtatshëm që ...

Kërkesat për zgjedhje dhe sondazhet, lojë politike
Analisti politik Donik Sallova vlerëson se kërkesa e partive opozitare për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme dhe sondazhet që po bëhen janë vetëm një lojë politike. Sipas tij, nuk është momenti i përshtatshëm që ...
Arbresh | 12-Jan-2019 10:21
Analisti politik Donik Sallova vlerëson se kërkesa e partive opozitare për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme dhe sondazhet që po bëhen janë vetëm një lojë politike. Sipas tij, nuk është momenti i përshtatshëm që ...

Kërkesat për zgjedhje dhe sondazhet, lojë politike
Aanalisti politik Donik Sallova vlerëson se kërkesa e partive opozitare për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme dhe sondazhet që po bëhen janë vetëm një lojë politike. Sipas tij, nuk është momenti i përshtatshëm që ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 09:33
Aanalisti politik Donik Sallova vlerëson se kërkesa e partive opozitare për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme dhe sondazhet që po bëhen janë vetëm një lojë politike. Sipas tij, nuk është momenti i përshtatshëm që ...

Zgjedhjet dhe sondazhet lojë politike, PDK e ka në dorë rrëzimin e Qeverisë
Kërkesa e partive opozitare për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme po konsiderohet si lojë politike. Kështu vlerëson analisti Donik Sallova, i cili për Ekonomia Online ka thënë se nuk është momenti i përshtatshëm që ...
EkonomiaOnline | 12-Jan-2019 08:40
Kërkesa e partive opozitare për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme po konsiderohet si lojë politike. Kështu vlerëson analisti Donik Sallova, i cili për Ekonomia Online ka thënë se nuk është momenti i përshtatshëm që ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved