ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 05:01

Kasami ka një porosi pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese

Kasami ka një porosi pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese
Pas një periudhe shumë të vështirë negociatash për ndryshimet kushtetuese, përfundimisht mund të deklaroj se këtë proces e përmbyllëm ne sukses. Për her të parë një parti opozitare shqiptare arrinë një marrëveshje ...
Ina-Online | 12-Jan-2019 00:19
Pas një periudhe shumë të vështirë negociatash për ndryshimet kushtetuese, përfundimisht mund të deklaroj se këtë proces e përmbyllëm ne sukses. Për her të parë një parti opozitare shqiptare arrinë një marrëveshje ...

Kasami: Për herë të parë opozita shqiptare arrin marrëveshje dinjitoze me qeverinë
Kryetari i Lëvizjes Besa Bilall Kasami, përmes një postimi në faqen e tij në Facebook ka shprehur qëndrimin e tij lidhur me negociatat dhe votimin për ndryshimet kushtetuese. Ai thotë se ka qenë proces i vështirë dhe se ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 22:22
Kryetari i Lëvizjes Besa Bilall Kasami, përmes një postimi në faqen e tij në Facebook ka shprehur qëndrimin e tij lidhur me negociatat dhe votimin për ndryshimet kushtetuese. Ai thotë se ka qenë proces i vështirë dhe se ...

Kasami: Dy deputetët e BESËS arriten ta mbrojnë dinjitetin e shqiptarëve
Shkup, 11 janar – Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, ka theksuar se votimi i sotëm në Parlament tregoi se si mbrohet dinjiteti i shqiptarëve, ndërsa për këtë, ka përgëzuar dy deputetët e partisë së tij. Në një ...
Koha.mk | 11-Jan-2019 21:28
Shkup, 11 janar – Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, ka theksuar se votimi i sotëm në Parlament tregoi se si mbrohet dinjiteti i shqiptarëve, ndërsa për këtë, ka përgëzuar dy deputetët e partisë së tij. Në një ...

Kasami: Për herë të parë opozita shqiptare arrin marrëveshje dinjitoze me qeverinë
Kryetari i Lëvizjes Besa Bilall Kasami, përmes një postimi në faqen e tij në Facebook ka shprehur qëndrimin e tij lidhur me negociatat dhe votimin për ndryshimet kushtetuese. Ai thotë se ka qenë proces i vështirë dhe se ...
Arbresh | 11-Jan-2019 21:20
Kryetari i Lëvizjes Besa Bilall Kasami, përmes një postimi në faqen e tij në Facebook ka shprehur qëndrimin e tij lidhur me negociatat dhe votimin për ndryshimet kushtetuese. Ai thotë se ka qenë proces i vështirë dhe se ...

Kasami: Për herë të parë opozita shqiptare arrin marrëveshje dinjitoze me qeverinë
Kryetari i Lëvizjes Besa Bilall Kasami, përmes një postimi në faqen e tij në Facebook ka shprehur qëndrimin e tij lidhur me negociatat dhe votimin për ndryshimet kushtetuese. Ai thotë se ka qenë proces i vështirë dhe se ...
Shprehja | 11-Jan-2019 20:58
Kryetari i Lëvizjes Besa Bilall Kasami, përmes një postimi në faqen e tij në Facebook ka shprehur qëndrimin e tij lidhur me negociatat dhe votimin për ndryshimet kushtetuese. Ai thotë se ka qenë proces i vështirë dhe se ...

Kasami: Për herë të parë opozita shqiptare arrin marrëveshje dinjitoze me qeverinë
Kryetari i Lëvizjes Besa Bilall Kasami, përmes një postimi në faqen e tij në Facebook ka shprehur qëndrimin e tij lidhur me negociatat dhe votimin për ndryshimet kushtetuese. Ai thotë se ka qenë proces i vështirë dhe se ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 20:46
Kryetari i Lëvizjes Besa Bilall Kasami, përmes një postimi në faqen e tij në Facebook ka shprehur qëndrimin e tij lidhur me negociatat dhe votimin për ndryshimet kushtetuese. Ai thotë se ka qenë proces i vështirë dhe se ...

Maqedoni, Georgievski: VMRO të bëhet parti shtetformuese
Bisedimet për ndryshimet kushtetuese janë kushtëzuar nga “Besa” e Bilall Kasamit, i cili ka thënë që nuk pranon marrëveshje nëse cënohen të drejtat e shqiptarëve. Nga ana tjetër ish-kryeministri Lubço Georgievski thotë ...
ABCNews | 10-Jan-2019 19:50
Bisedimet për ndryshimet kushtetuese janë kushtëzuar nga “Besa” e Bilall Kasamit, i cili ka thënë që nuk pranon marrëveshje nëse cënohen të drejtat e shqiptarëve. Nga ana tjetër ish-kryeministri Lubço Georgievski thotë ...

Opinion nga Milaim Fetai: Bilall Kasami  po bënë një hap të madh në drejtim të gabuar
Votimi i Marrëveshjes së Prespës në Parlament, Maqedonisë realisht ia mundëson të bëhet pjesë e NATO-s dhe e Bashkimit Evropian. Anëtarësimi në Nato dhe BE janë përcaktime strategjike kombëtare. Shqipëria dhe Kosova ...
Flaka | 11-Jan-2019 15:20
Votimi i Marrëveshjes së Prespës në Parlament, Maqedonisë realisht ia mundëson të bëhet pjesë e NATO-s dhe e Bashkimit Evropian. Anëtarësimi në Nato dhe BE janë përcaktime strategjike kombëtare. Shqipëria dhe Kosova ...

Hajredini ka një këshillë për Kasamin
Ish ministri i finansave, Xhevdet Hajredini ka komentuar me anë një postimi në facebook kërkesat e Lëvisjes Besa të Bilall Kasamit për ndryshimet kushtetuese. Ja postimi i tij: “Pesha e pasojave është tepër e rëndë, sa ...
Shprehja | 10-Jan-2019 11:56
Ish ministri i finansave, Xhevdet Hajredini ka komentuar me anë një postimi në facebook kërkesat e Lëvisjes Besa të Bilall Kasamit për ndryshimet kushtetuese. Ja postimi i tij: “Pesha e pasojave është tepër e rëndë, sa ...

Kasami decid: Pa përmbushjen e kushteve të Lëvizjes BESA, nuk votojmë ndryshimet kushtetuese
Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami në emisionin e mbrëmshëm në Click Plus në Tv 21 tha se nëse nuk përmbushen kushtet e partisë së tij, ata nuk do të japin dritë jeshile për ndryshimet kushtetuese. Kushtet e ...
Lajm Press | 10-Jan-2019 11:16
Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami në emisionin e mbrëmshëm në Click Plus në Tv 21 tha se nëse nuk përmbushen kushtet e partisë së tij, ata nuk do të japin dritë jeshile për ndryshimet kushtetuese. Kushtet e ...

Hajredini ka një këshillë për Kasamin
Ish ministri i finansave, Xhevdet Hajredini ka komentuar me anë një postimi në facebook kërkesat e Lëvisjes Besa të Bilall Kasamit për ndryshimet kushtetuese. Ja postimi i tij: “Pesha e pasojave është tepër e rëndë, sa ...
Ina-Online | 10-Jan-2019 10:43
Ish ministri i finansave, Xhevdet Hajredini ka komentuar me anë një postimi në facebook kërkesat e Lëvisjes Besa të Bilall Kasamit për ndryshimet kushtetuese. Ja postimi i tij: “Pesha e pasojave është tepër e rëndë, sa ...

Hajredini: Kasami duhet të qëndrojë pas kërkesave të veta
Ish ministri i finansave, Xhevdet Hajredini ka komentuar me anë një postimi në facebook kërkesat e Lëvisjes Besa të Bilall Kasamit për ndryshimet kushtetuese Ja postimi i tij: “Pesha e pasojave është tepër e rëndë, sa ...
Lajm Press | 10-Jan-2019 10:37
Ish ministri i finansave, Xhevdet Hajredini ka komentuar me anë një postimi në facebook kërkesat e Lëvisjes Besa të Bilall Kasamit për ndryshimet kushtetuese Ja postimi i tij: “Pesha e pasojave është tepër e rëndë, sa ...

Kasami decid: Pa përmbushjen e kushteve të Lëvizjes BESA, nuk votojmë ndryshimet kushtetuese
Shkup, 10 janar - Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami në emisionin e mbrëmshëm në Click Plus në Tv 21 tha se nëse nuk përmbushen kushtet e partisë së tij, ata nuk do të japin dritë jeshile për ndryshimet ...
Zhurnal | 10-Jan-2019 10:12
Shkup, 10 janar - Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami në emisionin e mbrëmshëm në Click Plus në Tv 21 tha se nëse nuk përmbushen kushtet e partisë së tij, ata nuk do të japin dritë jeshile për ndryshimet ...

Kasami: Nuk do të lejojmë që shqiptarët të quhen “maqedonas”
Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, i ftuar në emisionin Click Plus në TV21, ka folur në lidhje me zhvillimet e fundit politike, e në veçanti me votimin ose jo të Lëvizjes BESA, në lidhje me ndryshimet kushtetuese. ...
Medial | 09-Jan-2019 23:57
Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, i ftuar në emisionin Click Plus në TV21, ka folur në lidhje me zhvillimet e fundit politike, e në veçanti me votimin ose jo të Lëvizjes BESA, në lidhje me ndryshimet kushtetuese. ...

Bilall Kasami: Nuk heqim dorë nga kërkesat, janë të arsyeshme dhe besojmë se do të pranohen
Bilall Kasami, lider i njërit krah nga Lëvizja BESA, sonte në emisionin Click Plus në TV21 tha se Maqedonia duhet t’i përkasë edhe maqedonasve edhe shqiptarëve si dhe komuniteteve tjera, dhe këtë kërkesë ia ka bërë ...
Lajm Press | 09-Jan-2019 23:19
Bilall Kasami, lider i njërit krah nga Lëvizja BESA, sonte në emisionin Click Plus në TV21 tha se Maqedonia duhet t’i përkasë edhe maqedonasve edhe shqiptarëve si dhe komuniteteve tjera, dhe këtë kërkesë ia ka bërë ...

Kasami: Nuk do të lejojmë që shqiptarët të quhen “maqedonas”
Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, i ftuar në emisionin Click Plus në TV21, ka folur në lidhje me zhvillimet e fundit politike, e në veçanti me votimin ose jo të Lëvizjes BESA, në lidhje me ndryshimet kushtetuese. ...
Flaka | 09-Jan-2019 23:04
Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, i ftuar në emisionin Click Plus në TV21, ka folur në lidhje me zhvillimet e fundit politike, e në veçanti me votimin ose jo të Lëvizjes BESA, në lidhje me ndryshimet kushtetuese. ...

Kasami: Nuk do të lejojmë që shqiptarët të quhen “maqedonas” (VIDEO)
Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, i ftuar në emisionin Click Plus në TV21, ka folur në lidhje me zhvillimet e fundit politike, e në veçanti me votimin ose jo të Lëvizjes BESA, në lidhje me ndryshimet kushtetuese. ...
Lajm Press | 09-Jan-2019 22:41
Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, i ftuar në emisionin Click Plus në TV21, ka folur në lidhje me zhvillimet e fundit politike, e në veçanti me votimin ose jo të Lëvizjes BESA, në lidhje me ndryshimet kushtetuese. ...

Kasami: Nuk do të lejojmë që shqiptarët të quhen “maqedonas” (VIDEO)
Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, i ftuar në emisionin Click Plus në TV21, ka folur në lidhje me zhvillimet e fundit politike, e në veçanti me votimin ose jo të Lëvizjes BESA, në lidhje me ndryshimet kushtetuese. ...
Shprehja | 09-Jan-2019 22:22
Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, i ftuar në emisionin Click Plus në TV21, ka folur në lidhje me zhvillimet e fundit politike, e në veçanti me votimin ose jo të Lëvizjes BESA, në lidhje me ndryshimet kushtetuese. ...

Kasami: Nuk do të lejojmë që shqiptarët të quhen “maqedonas” (VIDEO)
Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, i ftuar në emisionin Click Plus në TV21, ka folur në lidhje me zhvillimet e fundit politike, e në veçanti me votimin ose jo të Lëvizjes BESA, në lidhje me ndryshimet kushtetuese. ...
Ina-Online | 09-Jan-2019 22:13
Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, i ftuar në emisionin Click Plus në TV21, ka folur në lidhje me zhvillimet e fundit politike, e në veçanti me votimin ose jo të Lëvizjes BESA, në lidhje me ndryshimet kushtetuese. ...

Kasami takoi ambasadorin slloven, në fokus ndryshimet kushtetuese
Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami së bashku me nënkryetarin e partisë, Kastriot Rexhepi, realizuan takim me ambasadorin e Sllovenisë në Shkup, Milan Jazbec. “Në këtë takim u diskutua për ndryshimet kushtetuese, ...
Lajm Press | 09-Jan-2019 21:02
Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami së bashku me nënkryetarin e partisë, Kastriot Rexhepi, realizuan takim me ambasadorin e Sllovenisë në Shkup, Milan Jazbec. “Në këtë takim u diskutua për ndryshimet kushtetuese, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved