ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 05:43

Juventusi nuk e pranon ofertën e Chelseat për shkëmbimin e Higuainit me Moratën

Juventusi nuk e pranon ofertën e Chelseat për shkëmbimin e Higuainit me Moratën
Chelsea raportohet se i ofroi Juventusit, Alvaro Moratën si pjesë e ofertës së tyre të Gonzalo Higuainit, por Bianconerët duan vetëm para. Higuain është huazuar për 18 milionë euro te Milani me një opsion të blerjes në ...
E Dua Sportin | 11-Jan-2019 23:41
Chelsea raportohet se i ofroi Juventusit, Alvaro Moratën si pjesë e ofertës së tyre të Gonzalo Higuainit, por Bianconerët duan vetëm para. Higuain është huazuar për 18 milionë euro te Milani me një opsion të blerjes në ...

Juventusi nuk e pranon ofertën e Chelseat për shkëmbimin e Higuainit me Moratën
Chelsea raportohet se i ofroi Juventusit, Alvaro Moratën si pjesë e ofertës së tyre të Gonzalo Higuainit, por Bianconerët duan vetëm para. Higuain është huazuar për 18 milionë euro te Milani me një opsion të blerjes në ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 23:29
Chelsea raportohet se i ofroi Juventusit, Alvaro Moratën si pjesë e ofertës së tyre të Gonzalo Higuainit, por Bianconerët duan vetëm para. Higuain është huazuar për 18 milionë euro te Milani me një opsion të blerjes në ...

Chelsea nuk po i transferon lojtarët që po i dëshiron Sarri
Menaxheri i Chelseat, Maurizio Sarri dëshiron që dy lojtarë të arrijnë në klub këtë muaj. The Blues kanë qenë të lidhur me sulmuesin e Milanit, Gonzalo Higuain, ku këtë të fundit e ka pasur në skuadrës trajneri italian ...
E Dua Sportin | 11-Jan-2019 22:40
Menaxheri i Chelseat, Maurizio Sarri dëshiron që dy lojtarë të arrijnë në klub këtë muaj. The Blues kanë qenë të lidhur me sulmuesin e Milanit, Gonzalo Higuain, ku këtë të fundit e ka pasur në skuadrës trajneri italian ...

Chelsea nuk po i transferon lojtarët që po i dëshiron Sarri
Menaxheri i Chelseat, Maurizio Sarri dëshiron që dy lojtarë të arrijnë në klub këtë muaj. The Blues kanë qenë të lidhur me sulmuesin e Milanit, Gonzalo Higuain, ku këtë të fundit e ka pasur në skuadrës trajneri italian ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 22:09
Menaxheri i Chelseat, Maurizio Sarri dëshiron që dy lojtarë të arrijnë në klub këtë muaj. The Blues kanë qenë të lidhur me sulmuesin e Milanit, Gonzalo Higuain, ku këtë të fundit e ka pasur në skuadrës trajneri italian ...

Gattuso nuk e përjashton mundësinë e largimit të Higuainit
Gennaro Gattuso po përgatit Milanin për Coppa Italia me Sampdorian. Trajneri italian nuk po e përjashton një shitje të Gonzalo Higuainit pas interesimit të madh të Chelseat. Kjo e fundit po mundohet të gjejë një ...
E Dua Sportin | 11-Jan-2019 20:45
Gennaro Gattuso po përgatit Milanin për Coppa Italia me Sampdorian. Trajneri italian nuk po e përjashton një shitje të Gonzalo Higuainit pas interesimit të madh të Chelseat. Kjo e fundit po mundohet të gjejë një ...

Gattuso nuk e përjashton mundësinë e largimit të Higuainit
Gennaro Gattuso po përgatit Milanin për Coppa Italia me Sampdorian. Trajneri italian nuk po e përjashton një shitje të Gonzalo Higuainit pas interesimit të madh të Chelseat. Kjo e fundit po mundohet të gjejë një ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 20:26
Gennaro Gattuso po përgatit Milanin për Coppa Italia me Sampdorian. Trajneri italian nuk po e përjashton një shitje të Gonzalo Higuainit pas interesimit të madh të Chelseat. Kjo e fundit po mundohet të gjejë një ...

Chelsea, Sarri vazhdon të ëndërrojë Higuain
Maurizio Sarri sapo ka mbushur 60 vjeç, por Chelsea ende nuk i ka bërë atij një dhuratë të mirë. Tekniku i Bluve të Londrës po pret që klubi t’i dhurojë dy përforcime të rëndësishme në këtë merkato janari dhe dëshira ...
GazetaTema | 11-Jan-2019 16:19
Maurizio Sarri sapo ka mbushur 60 vjeç, por Chelsea ende nuk i ka bërë atij një dhuratë të mirë. Tekniku i Bluve të Londrës po pret që klubi t’i dhurojë dy përforcime të rëndësishme në këtë merkato janari dhe dëshira ...

Gattuso ka një dëshirë për të ardhmen e Higuain
Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuson, dëshiron që sulmuesi Gonzalo Higuain të mbetet në ‘San Siro’. 31 vjeçari argjentinas po kalon sezonin e parë te Milan pas huazimit nga Juventus verën e kaluar, por është pjesë e ...
Medial | 11-Jan-2019 19:59
Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuson, dëshiron që sulmuesi Gonzalo Higuain të mbetet në ‘San Siro’. 31 vjeçari argjentinas po kalon sezonin e parë te Milan pas huazimit nga Juventus verën e kaluar, por është pjesë e ...

Gattuso ka një dëshirë për të ardhmen e Higuain
31 vjeçari argjentinas po kalon sezonin e parë te Milan pas huazimit nga Juventus verën e kaluar, por është pjesë e spekulimeve të forta këtë afat kalimtar për një kalim te Chelsea në Premierligë. Një largim i tij nuk ...
Lajminet | 11-Jan-2019 19:25
31 vjeçari argjentinas po kalon sezonin e parë te Milan pas huazimit nga Juventus verën e kaluar, por është pjesë e spekulimeve të forta këtë afat kalimtar për një kalim te Chelsea në Premierligë. Një largim i tij nuk ...

Higuain thotë fjalën e fundit!
Higuain është kthyer në një trinom shqetësues pasi për të ardhmen e tij janë të interesuar Milan, Chelsea dhe Juventus. E fundit vjen nga vetë argjentinasi i cili sipas mediave italiane ka zhvilluar një takim me ...
BalkanWeb | 10-Jan-2019 10:30
Higuain është kthyer në një trinom shqetësues pasi për të ardhmen e tij janë të interesuar Milan, Chelsea dhe Juventus. E fundit vjen nga vetë argjentinasi i cili sipas mediave italiane ka zhvilluar një takim me ...

Gattuso shpreson që Higuaini të mos largohet
i Milanit, Gennaro Gattuso shpreson që sulmuesi Gonzalo Higuain të mos largohet nga skuadra. Higuain është i lidhur me një kalim te Chelsea në Premier Ligë në këtë afat kalimtar, transmeton Koha.net. “Nëse Higuaini nuk ...
EkonomiaOnline | 11-Jan-2019 19:19
i Milanit, Gennaro Gattuso shpreson që sulmuesi Gonzalo Higuain të mos largohet nga skuadra. Higuain është i lidhur me një kalim te Chelsea në Premier Ligë në këtë afat kalimtar, transmeton Koha.net. “Nëse Higuaini nuk ...

Si ndryshon Chelsea deri në fund të merkatos së janarit me pesë afrime të reja
Chelsea është një nga ekipet më aktive të Premier Ligës në merkaton e transferimeve të janarit deri më tani. Maurizio Sarri ka përfunduar tashmë blerjen me 58 milionë paund të yllit të Borussia Dortmundit, Christian ...
GazetaTema | 09-Jan-2019 17:07
Chelsea është një nga ekipet më aktive të Premier Ligës në merkaton e transferimeve të janarit deri më tani. Maurizio Sarri ka përfunduar tashmë blerjen me 58 milionë paund të yllit të Borussia Dortmundit, Christian ...

Milan dhe Juve refuzojnë ofertën e Chelsea-s për Higuain
Milan dhe Juventus e kanë refuzuar ofertën e Chelsea-s për huazimin e Gonzalo Higuain, sipas Tuttosport. Të Kaltrit kishin shpresuar që ta sigurojnë firmën e argjentinasit në një marrëveshje të përkohshme deri në fund ...
EkonomiaOnline | 11-Jan-2019 16:04
Milan dhe Juventus e kanë refuzuar ofertën e Chelsea-s për huazimin e Gonzalo Higuain, sipas Tuttosport. Të Kaltrit kishin shpresuar që ta sigurojnë firmën e argjentinasit në një marrëveshje të përkohshme deri në fund ...

Higuain në ‘provë’, Chelsea bën gati 50 milionë paundë për yllin anglez
Chelsea është gati që të paguajë 50 milionë paundë për të rrëmbyer sulmuesin e Bournemouth, Callum Wilson, nëse nuk do të arrijnë që të transferojnë Gonzalo Higuain gjatë janarit. “Sky Sports” shkruan se Sarri është i ...
Telegraf | 09-Jan-2019 20:29
Chelsea është gati që të paguajë 50 milionë paundë për të rrëmbyer sulmuesin e Bournemouth, Callum Wilson, nëse nuk do të arrijnë që të transferojnë Gonzalo Higuain gjatë janarit. “Sky Sports” shkruan se Sarri është i ...

Milan dhe Juve refuzojnë ofertën e Chelsea-s për Higuain
Milan dhe Juventus e kanë refuzuar ofertën e Chelsea-s për huazimin e Gonzalo Higuain, sipas Tuttosport. Të Kaltrit kishin shpresuar që ta sigurojnë firmën e argjentinasit në një marrëveshje të përkohshme deri në fund ...
EkonomiaOnline | 11-Jan-2019 15:27
Milan dhe Juventus e kanë refuzuar ofertën e Chelsea-s për huazimin e Gonzalo Higuain, sipas Tuttosport. Të Kaltrit kishin shpresuar që ta sigurojnë firmën e argjentinasit në një marrëveshje të përkohshme deri në fund ...

Si do të dukej Chelsea i Maurizio Sarrit nëse blihen të gjithë lojtarët që italiani i kërkon
Chelsea beson që mund të rivalizojë për titull pasi është 10 pikë pas lider të Ligës Premier, Liverpoolit. Tashmë ata kanë qenë mjaft aktive në afatin kalimtar të transferimeve të janarit. Klubi e ka përfunduar blerjen ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 16:54
Chelsea beson që mund të rivalizojë për titull pasi është 10 pikë pas lider të Ligës Premier, Liverpoolit. Tashmë ata kanë qenë mjaft aktive në afatin kalimtar të transferimeve të janarit. Klubi e ka përfunduar blerjen ...

Milan dhe Juve refuzojnë ofertën e Chelsea për Higuain
Chelsea do ta ketë pothuajse të pamundur ta transferojë sulmuesin Gonzalo Higuain. Lojtari aktualisht paraqitet me skuadrën e Milan, ku është në formë huazimi, kurse kartoni i tij zotërohet nga Juventus. Edhe Milan edhe ...
Medial | 11-Jan-2019 14:58
Chelsea do ta ketë pothuajse të pamundur ta transferojë sulmuesin Gonzalo Higuain. Lojtari aktualisht paraqitet me skuadrën e Milan, ku është në formë huazimi, kurse kartoni i tij zotërohet nga Juventus. Edhe Milan edhe ...

Shkëmbimi Higuain-Morata ende mund të ndodh
Milani thuhet se ende ka mundësinë të shkëmbejë Gonzalo Higuain me sulmuesin e Chelseat, Alvaro Morata, ndërsa agjenti i argjentinasit thuhet se është në Londër. Sipas mediumit britanik The Evening Standard, Higuain ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 14:08
Milani thuhet se ende ka mundësinë të shkëmbejë Gonzalo Higuain me sulmuesin e Chelseat, Alvaro Morata, ndërsa agjenti i argjentinasit thuhet se është në Londër. Sipas mediumit britanik The Evening Standard, Higuain ...

Milan dhe Juve refuzojnë ofertën e Chelsea-s për Higuain
Milan dhe Juventus e kanë refuzuar ofertën e Chelsea-s për huazimin e Gonzalo Higuain, sipas Tuttosport. Të Kaltrit kishin shpresuar që ta sigurojnë firmën e argjentinasit në një marrëveshje të përkohshme deri në fund ...
Klan Kosova | 11-Jan-2019 14:58
Milan dhe Juventus e kanë refuzuar ofertën e Chelsea-s për huazimin e Gonzalo Higuain, sipas Tuttosport. Të Kaltrit kishin shpresuar që ta sigurojnë firmën e argjentinasit në një marrëveshje të përkohshme deri në fund ...

Mbrojtësi i Milanit gati për të luajtur pas më shumë se një viti e gjysmë
Trajneri Gennaro Gattuso do të ketë një aset shtesë për krahun e mbrojtjes.
Kosova Press | 11-Jan-2019 13:56
Trajneri Gennaro Gattuso do të ketë një aset shtesë për krahun e mbrojtjes.

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved