ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 04:36

Juventus kontakton me Real Madrid, Isco është shënjestra

Juventus kontakton me Real Madrid, Isco është shënjestra
Juventus po kërkon të zhvillohen bisedime me Real Madrid, për të shikuar mundësitë për nënshkrimin me Isco Alarcon. Skuadra nga Torino po kërkojnë të transferojnë mesfushorin spanjoll, i cili ka ngecur tek Real Madrid, ...
Medial | 11-Jan-2019 20:22
Juventus po kërkon të zhvillohen bisedime me Real Madrid, për të shikuar mundësitë për nënshkrimin me Isco Alarcon. Skuadra nga Torino po kërkojnë të transferojnë mesfushorin spanjoll, i cili ka ngecur tek Real Madrid, ...

Isco gjithnjë e më pranë Juvetusit
Isco Alarcon dhe Reali i Madridit janë në prag divorci. Raportet mes fantazisit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari thuasje nuk ezksitojnë, kjo për faktin se tekniku e ka mënjanuar thuajse plotësisht 26-vjeçarin. ...
EkonomiaOnline | 11-Jan-2019 16:58
Isco Alarcon dhe Reali i Madridit janë në prag divorci. Raportet mes fantazisit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari thuasje nuk ezksitojnë, kjo për faktin se tekniku e ka mënjanuar thuajse plotësisht 26-vjeçarin. ...

Isco gjithnjë e më pranë Juvetusit
Isco Alarcon dhe Reali i Madridit janë në prag divorci. Raportet mes fantazisit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari thuasje nuk ezksitojnë, kjo për faktin se tekniku e ka mënjanuar thuajse plotësisht 26-vjeçarin. ...
Klan Kosova | 11-Jan-2019 16:35
Isco Alarcon dhe Reali i Madridit janë në prag divorci. Raportet mes fantazisit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari thuasje nuk ezksitojnë, kjo për faktin se tekniku e ka mënjanuar thuajse plotësisht 26-vjeçarin. ...

Juventusi synon edhe Iscon e Realit
Mesfushori spanjoll Isco ishte dëshira numër një e trajnerit Allegri, kur mori drejtimin e Juventusit. I njëjti futbollist është rikthyer në orbitën e teknikut të bardhezinjve këtë dimër. Por, nëse atëherë futbollisti ...
Alsat-M | 11-Jan-2019 16:12
Mesfushori spanjoll Isco ishte dëshira numër një e trajnerit Allegri, kur mori drejtimin e Juventusit. I njëjti futbollist është rikthyer në orbitën e teknikut të bardhezinjve këtë dimër. Por, nëse atëherë futbollisti ...

Pas Ramseyt, Juventusi synon edhe Iscon e Realit
Mesfushori spanjoll Isco ishte dëshira numër një e trajnerit Allegri, kur mori drejtimin e Juventusit.
Top Channel | 11-Jan-2019 14:11
Mesfushori spanjoll Isco ishte dëshira numër një e trajnerit Allegri, kur mori drejtimin e Juventusit.

Isco bën gati “valixhet” te Reali, Juventus për ta rrëmbejë në verë
Isco Alarcon shumë shpejt mund të largohet nga Real Madrid. Marrëdhënia mes fantazistit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari thuajse nuk ekziston, kjo për faktin se tekniku e ka mënjanuar thuajse plotësisht ...
Koha Jone | 11-Jan-2019 15:52
Isco Alarcon shumë shpejt mund të largohet nga Real Madrid. Marrëdhënia mes fantazistit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari thuajse nuk ekziston, kjo për faktin se tekniku e ka mënjanuar thuajse plotësisht ...

Isco-Real Madrid krisje totale, Juve ëndërron goditjen e madhe
Prej dy vitesh Juve ëndërron e ëndërron për të afruar Iskon në Torino, një ëndërr e cila mund të behet realitet në fund të këtij sezoni. Talenti spanjoll dashurohet nga publiku në “Bernabeu” ka qenë gjithnjë një i ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 10:30
Prej dy vitesh Juve ëndërron e ëndërron për të afruar Iskon në Torino, një ëndërr e cila mund të behet realitet në fund të këtij sezoni. Talenti spanjoll dashurohet nga publiku në “Bernabeu” ka qenë gjithnjë një i ...

Isco pranë largimit nga Reali, në lojë hyn Juventusi!
Isco Alarcon dhe Reali i Madridit janë në prag divorci. Marrdhënia mes fantazisit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari thuasje nuk ezksiton, kjo për faktin se tekniku e ka mënjanuar thuajse plotësisht 26-vjeçarin. ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 15:49
Isco Alarcon dhe Reali i Madridit janë në prag divorci. Marrdhënia mes fantazisit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari thuasje nuk ezksiton, kjo për faktin se tekniku e ka mënjanuar thuajse plotësisht 26-vjeçarin. ...

Juventusi synon edhe Iscon e Realit
Mesfushori spanjoll Isco ishte dëshira numër një e trajnerit Allegri, kur mori drejtimin e Juventusit.
Kosova Press | 11-Jan-2019 14:11
Mesfushori spanjoll Isco ishte dëshira numër një e trajnerit Allegri, kur mori drejtimin e Juventusit.

Real Madrid, Isco del publikisht kundër trajnerit Solari
Vijon sezoni i turbullt i Isco te Real Madrid. I përjashtuar nga formacioni titullar edhe në ndeshjen ndaj Leganes, e vlefshme për Kupën e Mbretit, spanjolli u shndërrua protagonist në rrejtet sociale, me një episod që ...
GazetaTema | 09-Jan-2019 22:22
Vijon sezoni i turbullt i Isco te Real Madrid. I përjashtuar nga formacioni titullar edhe në ndeshjen ndaj Leganes, e vlefshme për Kupën e Mbretit, spanjolli u shndërrua protagonist në rrejtet sociale, me një episod që ...

Isco gjithnjë e më larg Real Madridit, Juventus vëzhgon situatën
Tensione mes yllit spanjoll dhe trajnerit të Realit.
Kosova Press | 11-Jan-2019 14:03
Tensione mes yllit spanjoll dhe trajnerit të Realit.

Pas Ramseyt, Juventusi e do edhe Iscon
Mediumi i njohur Sky Sport Italia pretendon se Juventusi do të fokusohet në Iscon pas marrëveshjes me Aaron Ramsey, ndërsa kapiteni Sergio Ramos e pranon se mesfushori është në një situatë ‘të komplikuar’ te Real ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 08:33
Mediumi i njohur Sky Sport Italia pretendon se Juventusi do të fokusohet në Iscon pas marrëveshjes me Aaron Ramsey, ndërsa kapiteni Sergio Ramos e pranon se mesfushori është në një situatë ‘të komplikuar’ te Real ...

Isco-Real Madrid krisje totale, Juve ëndërron goditjen e madhe
Prej dy vitesh Juve ëndërron e ëndërron për të afruar Iskon në Torino, një ëndërr e cila mund të behet realitet në fund të këtij sezoni. Talenti spanjoll dashurohet nga publiku në “Bernabeu” ka qenë gjithnjë një i ...
Medial | 11-Jan-2019 11:49
Prej dy vitesh Juve ëndërron e ëndërron për të afruar Iskon në Torino, një ëndërr e cila mund të behet realitet në fund të këtij sezoni. Talenti spanjoll dashurohet nga publiku në “Bernabeu” ka qenë gjithnjë një i ...

Pas Ramseyt, Juventusi e do edhe Iscon
Mediumi i njohur Sky Sport Italia pretendon se Juventusi do të fokusohet në Iscon pas marrëveshjes me Aaron Ramsey, ndërsa kapiteni Sergio Ramos e pranon se mesfushori është në një situatë ‘të komplikuar’ te Real ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 09:51
Mediumi i njohur Sky Sport Italia pretendon se Juventusi do të fokusohet në Iscon pas marrëveshjes me Aaron Ramsey, ndërsa kapiteni Sergio Ramos e pranon se mesfushori është në një situatë ‘të komplikuar’ te Real ...

Pas Ramseyt, Juventusi e do edhe Iscon
Mediumi i njohur Sky Sport Italia pretendon se Juventusi do të fokusohet në Iscon pas marrëveshjes me Aaron Ramsey, ndërsa kapiteni Sergio Ramos e pranon se mesfushori është në një situatë ‘të komplikuar’ te Real ...
E Dua Sportin | 11-Jan-2019 08:40
Mediumi i njohur Sky Sport Italia pretendon se Juventusi do të fokusohet në Iscon pas marrëveshjes me Aaron Ramsey, ndërsa kapiteni Sergio Ramos e pranon se mesfushori është në një situatë ‘të komplikuar’ te Real ...

Ramos për situatën Isco-Solari: Është e komplikuar!
Sergio Ramos e ka pranuar se situata mes Iscos dhe trajnerit Santiago Solari nuk është e mirë. Mesfushori spanjoll është lënë rezervë në fitoren 3:0 të Real Madrid ndaj Leganes në Kupën e Mbretit. Kjo ishte vetëm ...
Medial | 10-Jan-2019 17:58
Sergio Ramos e ka pranuar se situata mes Iscos dhe trajnerit Santiago Solari nuk është e mirë. Mesfushori spanjoll është lënë rezervë në fitoren 3:0 të Real Madrid ndaj Leganes në Kupën e Mbretit. Kjo ishte vetëm ...

Ndahen Isko dhe Real, mesfushori bën gafën e rëndë në rrjetet sociale
sko dhe Reali i Madridit tashmë duket se i kanë prishur marrëdhëniet përfundimisht, pas “gafës” së fundit që ka ndodhur nga ana e futbollistit. Mesfushori madrilen nuk po arrinte gjejë një vend titullari në 11-shen e ...
Lajm Press | 10-Jan-2019 17:47
sko dhe Reali i Madridit tashmë duket se i kanë prishur marrëdhëniet përfundimisht, pas “gafës” së fundit që ka ndodhur nga ana e futbollistit. Mesfushori madrilen nuk po arrinte gjejë një vend titullari në 11-shen e ...

Kërkuan dorëheqjen e Perez, policia i nxjeri jashtë
Të mërkurën, policia spanjolle nga stadiumi Santiago Bernabeu, ka nxjerë jashtë reth 250 tifoz të Real Madrid. Këta gjatë ndeshjes me Leganes e vlefshme për 1/8 e finales së Kupës së mbretit kërkonin dorëheqjen e numrit ...
Alsat-M | 10-Jan-2019 16:07
Të mërkurën, policia spanjolle nga stadiumi Santiago Bernabeu, ka nxjerë jashtë reth 250 tifoz të Real Madrid. Këta gjatë ndeshjes me Leganes e vlefshme për 1/8 e finales së Kupës së mbretit kërkonin dorëheqjen e numrit ...

Isco del pulikisht kundër trajnerit të Realit
Vijon sezoni i turbullt i Isco te Real Madrid. I përjashtuar nga formacioni titullar edhe në ndeshjen ndaj Leganes, e vlefshme për Kupën e Mbretit, spanjolli u shndërrua protagonist në rrejtet sociale, me një episod që ...
Lajm Press | 10-Jan-2019 11:08
Vijon sezoni i turbullt i Isco te Real Madrid. I përjashtuar nga formacioni titullar edhe në ndeshjen ndaj Leganes, e vlefshme për Kupën e Mbretit, spanjolli u shndërrua protagonist në rrejtet sociale, me një episod që ...

Real Madrid po e transferon yllin e rivali nga La Liga
Real Madrid duket se nuk do të ndalet me transferime në këtë afat kalimtar të janarit. Pasi e transferoi Brahim Diazin nga Manchester City, Real Madrid po e kërkon edhe një lojtar në këtë afat. Madrilenët duan tani ta ...
Lajm Press | 10-Jan-2019 11:07
Real Madrid duket se nuk do të ndalet me transferime në këtë afat kalimtar të janarit. Pasi e transferoi Brahim Diazin nga Manchester City, Real Madrid po e kërkon edhe një lojtar në këtë afat. Madrilenët duan tani ta ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved