ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 05:43

Grabitet një bastore sportive në Kaçanik

Grabitet një bastore sportive në Kaçanik
Policia ka njoftuar se dje në fshatin Doganaj të Kaçanikut një mashkull është ankuar se derisa ishte ne vendin e punës në lokalin bastore sportive, kanë hyrë dy persona të dyshuar e të maskuar, nën kërcënimin e ...
Kosova Press | 12-Jan-2019 09:00
Policia ka njoftuar se dje në fshatin Doganaj të Kaçanikut një mashkull është ankuar se derisa ishte ne vendin e punës në lokalin bastore sportive, kanë hyrë dy persona të dyshuar e të maskuar, nën kërcënimin e ...

Hajnat hyjnë në shtëpinë e mërgimtarit në Istog
Mbikëqyrësi i shtëpisë së mërgimtarit nga Istogu që jeton dhe vepron në Gjermani ka njoftuar së persona të dyshuar kanë hyrë në shtëpi ku kanë kryer një vjedhje, njofton Policia e Kosovës, përcjell “Zëri.Info”. Sipas ...
Zeri | 12-Jan-2019 08:47
Mbikëqyrësi i shtëpisë së mërgimtarit nga Istogu që jeton dhe vepron në Gjermani ka njoftuar së persona të dyshuar kanë hyrë në shtëpi ku kanë kryer një vjedhje, njofton Policia e Kosovës, përcjell “Zëri.Info”. Sipas ...

Edhe një vjedhje tjetër si neper filma!
Mbrëmë gjatë natës nën shoqërimin e armëve dy persona ia kanë mësyer drejt një bastore sportive në fshatin Doganaj në Kaqanik, ku kanë grabitur paratë nga arka e lokalit, njofton “Zëri.Info”. Në lidhje me këtë rast nuk ...
Zeri | 12-Jan-2019 08:23
Mbrëmë gjatë natës nën shoqërimin e armëve dy persona ia kanë mësyer drejt një bastore sportive në fshatin Doganaj në Kaqanik, ku kanë grabitur paratë nga arka e lokalit, njofton “Zëri.Info”. Në lidhje me këtë rast nuk ...

Grabitje e armatosur në Kaçanik
Mbrëmë në fshatin Doganaj të Kaçanikut ka ndodhur një grabitje e armatosur. Pronari i një bastore sportive ka raportuar në polici se dy persona me maska dhe nën kërcënimin e armës i kanë grabitur para nga araka dhe janë ...
Arbresh | 12-Jan-2019 08:17
Mbrëmë në fshatin Doganaj të Kaçanikut ka ndodhur një grabitje e armatosur. Pronari i një bastore sportive ka raportuar në polici se dy persona me maska dhe nën kërcënimin e armës i kanë grabitur para nga araka dhe janë ...

Grabitet shtëpia e mërgimtarit në Istog
Një person është ankuar në Polici se posa është kthyer nga Gjermania, nga mbikëqyrësi i shtëpisë së tij është njoftuar se persona të dyshuar dhe të panjohur me forcë kanë hyrë në shtëpi. “Gjatë kontrollimit dhe ...
Klan Kosova | 12-Jan-2019 08:13
Një person është ankuar në Polici se posa është kthyer nga Gjermania, nga mbikëqyrësi i shtëpisë së tij është njoftuar se persona të dyshuar dhe të panjohur me forcë kanë hyrë në shtëpi. “Gjatë kontrollimit dhe ...

Grabitje e armatosur në Kaçanik
Një person në fshatin Doganaj të Kaçanikut, ka raportuar policinë e Kosovës se derisa ishte në vendin e punës në lokalin bastore sportive, kanë hyrë dy persona të dyshuar e të maskuar, nën kërcënimin e armës, kanë ...
Klan Kosova | 12-Jan-2019 08:07
Një person në fshatin Doganaj të Kaçanikut, ka raportuar policinë e Kosovës se derisa ishte në vendin e punës në lokalin bastore sportive, kanë hyrë dy persona të dyshuar e të maskuar, nën kërcënimin e armës, kanë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved