ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/01/2019 11:01

Ish-ministri i Financave Ahmetaj manipuloi publikisht shifrën e borxhit publik

Ish-ministri i Financave Ahmetaj manipuloi publikisht shifrën e borxhit publik
Një dokument zyrtar i Ministrisë së Financave nxjerr zbuluar ministrin në ikje Arben Ahmetaj për manipulim të shifrës së borxhit publik. Në një dalje para mediave pak ditë më parë, Arben Ahmetaj deklaroi se, borxhi ...
Telegraf | 12-Jan-2019 15:08
Një dokument zyrtar i Ministrisë së Financave nxjerr zbuluar ministrin në ikje Arben Ahmetaj për manipulim të shifrës së borxhit publik. Në një dalje para mediave pak ditë më parë, Arben Ahmetaj deklaroi se, borxhi ...

Pushteti i ideve dhe pushteti i shtetit
Koço Broka Muaji nëntor, në vendin tonë është jo vetëm muaji i festave kombëtare, por dhe debatit, diskutimeve për buxhetin e shtetit, muaji i demokracisë ekonomike. Është e njohur se politika fiskale në përgjithësi ka ...
Gazeta Dita | 12-Jan-2019 06:09
Koço Broka Muaji nëntor, në vendin tonë është jo vetëm muaji i festave kombëtare, por dhe debatit, diskutimeve për buxhetin e shtetit, muaji i demokracisë ekonomike. Është e njohur se politika fiskale në përgjithësi ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved