ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 04:28

Hasani asiston në barazimin e Al Raed ndaj kampionëve të Al Hilal (VIDEO)

Hasani asiston në barazimin e Al Raed ndaj kampionëve të Al Hilal (VIDEO)
Ferhan Hasani ka luajtur për gjatë 90-të minutave në ndeshjen e javës së 16-të në elitën e futbollit arab, që skuadra e tij Al Raed e zhvilloi përballë Al Shalhub, njofton ‘infOSport.mk’. Ndeshja në fjalë u mbyll me ...
InfoSport.mk | 12-Jan-2019 00:14
Ferhan Hasani ka luajtur për gjatë 90-të minutave në ndeshjen e javës së 16-të në elitën e futbollit arab, që skuadra e tij Al Raed e zhvilloi përballë Al Shalhub, njofton ‘infOSport.mk’. Ndeshja në fjalë u mbyll me ...

Simulimi epik i dyshes Busquets-Cillesen, po bën “xhiron e botës”!
Për tu rikthyer disi humorin tifozëve të Barcelonës pas humbjes ndaj Levantes në Kupën e Spanjës, ka menduar dyshja Sergio Busquets-Jasper Cillesen. Mesfushori spanjoll dhe portieri holandez në sekondat e fundit të ...
Zeri | 11-Jan-2019 15:57
Për tu rikthyer disi humorin tifozëve të Barcelonës pas humbjes ndaj Levantes në Kupën e Spanjës, ka menduar dyshja Sergio Busquets-Jasper Cillesen. Mesfushori spanjoll dhe portieri holandez në sekondat e fundit të ...

VIDEO | Simulimi sinkron që po bën xhiron e botës, Buskets e Cilesen e teprojnë
Të simulosh nuk është e lehtë, por te Barcelona në këtë aspekt kanë treguar ndër vite se janë profesionistë. Por ndonjëherë edhe e teprojnë dhe gjithçka kuptohet lehtësisht. Shumëkush edhe i urren për diçka të tillë. ...
Shprehja | 11-Jan-2019 12:58
Të simulosh nuk është e lehtë, por te Barcelona në këtë aspekt kanë treguar ndër vite se janë profesionistë. Por ndonjëherë edhe e teprojnë dhe gjithçka kuptohet lehtësisht. Shumëkush edhe i urren për diçka të tillë. ...

Simulimi epik i dyshes Busquets-Cillesen! (Video)
Për t’u rikthyer disi humorin tifozëve të Barcelonës pas humbjes ndaj Levantes në Kupën e Spanjës, ka menduar dyshja Sergio Busquets-Jasper Cillesen. Mesfushori i cili në këtë sfidë u aktivizua si qëndërmbrojtës dhe ...
Gazeta Shqip | 11-Jan-2019 12:58
Për t’u rikthyer disi humorin tifozëve të Barcelonës pas humbjes ndaj Levantes në Kupën e Spanjës, ka menduar dyshja Sergio Busquets-Jasper Cillesen. Mesfushori i cili në këtë sfidë u aktivizua si qëndërmbrojtës dhe ...

Po bën xhiron e botës, ky është simulimi i turpshëm i Busquets dhe Cillesen (VIDEO)
Barcelona pësoi humbjen e parë në vitin 2019 dje në mbrëmje nga Levante në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Për tu rikthyer disi humorin tifozëve të blaugranëve, ka menduar dyshja Sergio Busquets-Jasper Cillesen. ...
Shenja | 11-Jan-2019 11:34
Barcelona pësoi humbjen e parë në vitin 2019 dje në mbrëmje nga Levante në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Për tu rikthyer disi humorin tifozëve të blaugranëve, ka menduar dyshja Sergio Busquets-Jasper Cillesen. ...

Po bën xhiron e botës, ky është simulimi i turpshëm i Busquets dhe Cillesen (VIDEO)
Barcelona pësoi humbjen e parë në vitin 2019 dje në mbrëmje nga Levante në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Për tu rikthyer disi humorin tifozëve të blaugranëve, ka menduar dyshja Sergio Busquets-Jasper Cillesen. ...
Koha Jone | 11-Jan-2019 11:18
Barcelona pësoi humbjen e parë në vitin 2019 dje në mbrëmje nga Levante në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Për tu rikthyer disi humorin tifozëve të blaugranëve, ka menduar dyshja Sergio Busquets-Jasper Cillesen. ...

Barcelona nuk bind pa Messin, Levante i mposht në Kupën e Mbretit
Levante ka surprizuar ekipin e Barcelonës duke emposhtur me rezultatin e ngushtë 2-1 në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Vendasit e nisën për mirë ndeshjen, pasi vetëm pas katër minutave lojë arritën të gjenin ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 01:00
Levante ka surprizuar ekipin e Barcelonës duke emposhtur me rezultatin e ngushtë 2-1 në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Vendasit e nisën për mirë ndeshjen, pasi vetëm pas katër minutave lojë arritën të gjenin ...

Humbje e ëmbël për Barçën, Sevilla prek kualifikimin
Barcelona humbet por nuk vetëvritet në sfidën e parë të raundit të 1/8-ave të Kupës së Mbretit. Kampionët në fuqi të këtij kompeticioni të përbërë në masë të madhe nga lojtarët e stolit dhe të rinjtë premtues u mposhtën ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 11:00
Barcelona humbet por nuk vetëvritet në sfidën e parë të raundit të 1/8-ave të Kupës së Mbretit. Kampionët në fuqi të këtij kompeticioni të përbërë në masë të madhe nga lojtarët e stolit dhe të rinjtë premtues u mposhtën ...

Kupa e Mbretit, Barcelona bie ndaj Levantes
Barcelona humbi me rezultatin 2-1 përballë Levantes në transfertë, në ndeshjen e parë të fazës së 1/8-ave të Kupës së Mbretit.
Top Channel | 10-Jan-2019 23:29
Barcelona humbi me rezultatin 2-1 përballë Levantes në transfertë, në ndeshjen e parë të fazës së 1/8-ave të Kupës së Mbretit.

Coutinho në stol? Valverde e thotë hapur çfarë duhet të bëjë
Ernesto Valverde ka kërkuar nga Philippe Coutinho që të vazhdojë luftimin për një vend në formacionin bazë në Barcelonë, pas golit që shënoi mbrëmë në disfatën 2-1 nga Levante në kuadër të Copa del Rey. Coutinho nisi ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 10:24
Ernesto Valverde ka kërkuar nga Philippe Coutinho që të vazhdojë luftimin për një vend në formacionin bazë në Barcelonë, pas golit që shënoi mbrëmë në disfatën 2-1 nga Levante në kuadër të Copa del Rey. Coutinho nisi ...

Barcelona humbet në Kupën e Mbretit
Barcelona shumë titullarë pushim, përfshi kapitenin Mesin, u mund me rezultatin 2 – 1 në fushën e Levantes për fazën e 1/8 të Kupës së Mbretit. Skuadra e Sadikut realizoi 2 gola të shpejtë që pjesën e parë të sfidës së ...
TV Klan | 11-Jan-2019 10:07
Barcelona shumë titullarë pushim, përfshi kapitenin Mesin, u mund me rezultatin 2 – 1 në fushën e Levantes për fazën e 1/8 të Kupës së Mbretit. Skuadra e Sadikut realizoi 2 gola të shpejtë që pjesën e parë të sfidës së ...

Kupa e Mbretit, Reali kthehet te fitorja dhe “hipotekon” çerekfinalet
Reali i Madridit u rikthye te suksesi, pasi mposhti Leganesin me rezultatin 3-0, në sfidën e parë të fazës së 1/8-ave të Kupës së Mbretit.
Top Channel | 09-Jan-2019 23:32
Reali i Madridit u rikthye te suksesi, pasi mposhti Leganesin me rezultatin 3-0, në sfidën e parë të fazës së 1/8-ave të Kupës së Mbretit.

Levante e mundi Barcelonën (VIDEO)
Barcelona është mposhtur sonte nga Levante me rezultat 2-1. Ndeshja është zhvilluar në 1/8 e Copa del Rey, ndërsa javën tjetër zhvillohet ndeshja e kthimit. Levante kaloi e para në epërsi me golin e shënuar nga Cabaco ...
Alsat-M | 11-Jan-2019 10:18
Barcelona është mposhtur sonte nga Levante me rezultat 2-1. Ndeshja është zhvilluar në 1/8 e Copa del Rey, ndërsa javën tjetër zhvillohet ndeshja e kthimit. Levante kaloi e para në epërsi me golin e shënuar nga Cabaco ...

Valverde: Coutinho duhet të luftojë për një vend startues
Ernesto Valverde ka kërkuar nga Philippe Coutinho që të vazhdojë luftimin për një vend në formacionin bazë në Barcelonë, pas golit që shënoi mbrëmë në disfatën 2-1 nga Levante në kuadër të Copa del Rey. Coutinho nisi ...
EkonomiaOnline | 11-Jan-2019 09:17
Ernesto Valverde ka kërkuar nga Philippe Coutinho që të vazhdojë luftimin për një vend në formacionin bazë në Barcelonë, pas golit që shënoi mbrëmë në disfatën 2-1 nga Levante në kuadër të Copa del Rey. Coutinho nisi ...

Barcelona humb 2-1 nga Levante në Kupën e Mbretit
Barça ka pësuar humbje 2 me 1 në përballjen e parë me Levanten në 1/8 e finales së Kupës së Mbretit. Cabaco dhe Mayoral realizuan dy golat për Levanten në 18 minutat e parë, ndërsa për Barçën shënoi Philippe Coutinho në ...
Java News | 11-Jan-2019 08:08
Barça ka pësuar humbje 2 me 1 në përballjen e parë me Levanten në 1/8 e finales së Kupës së Mbretit. Cabaco dhe Mayoral realizuan dy golat për Levanten në 18 minutat e parë, ndërsa për Barçën shënoi Philippe Coutinho në ...

Barcelona humb nga Levante, kualifikimin e kërkon pas një jave në Camp Nou
Barcelona ka pësuar humbje në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit në udhëtim te Levante 2-1. Vendasit e nisën për mrekulli ndeshjen, pasi vetëm pas katër minutave lojë arritën të kalonin në epërsi. Rochina harkoi bukur ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 23:26
Barcelona ka pësuar humbje në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit në udhëtim te Levante 2-1. Vendasit e nisën për mrekulli ndeshjen, pasi vetëm pas katër minutave lojë arritën të kalonin në epërsi. Rochina harkoi bukur ...

Levante – Barcelona, formacionet zyrtare
Barcelona do të përballet me Levanten në 1/8 e finales në Kupën e Mbretit. Lideri aktual i La Ligas, do të kërkojë që të arrijë një rezultat të favorshëm nga ndeshja e parë në Kupë. Barcelona është favorite për ta ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 20:33
Barcelona do të përballet me Levanten në 1/8 e finales në Kupën e Mbretit. Lideri aktual i La Ligas, do të kërkojë që të arrijë një rezultat të favorshëm nga ndeshja e parë në Kupë. Barcelona është favorite për ta ...

VIDEO | Përballja e skuadrave B, Barcelona mundet në Valencia
Barcelona i dha fund një ecurie prej nëntë ndeshjesh pa humbje. Katalanasit u mundën nga skuadra e Levantes me rezultatin 2 – 1 , në takimin në vajtje të Kupës së Mbretit. Në Valencia (Levante është skuadra e dytë e ...
Shprehja | 11-Jan-2019 00:42
Barcelona i dha fund një ecurie prej nëntë ndeshjesh pa humbje. Katalanasit u mundën nga skuadra e Levantes me rezultatin 2 – 1 , në takimin në vajtje të Kupës së Mbretit. Në Valencia (Levante është skuadra e dytë e ...

Tre gola për të dalë nga kriza, Reali prek kualifikimin
Reali i Madridit u rikthye te suksesi, pasi mposhti Leganesin me rezultatin 3-0, në sfidën e parë të fazës së 1/8-ave të Kupës së Mbretit. Skuadra e Solarit, që vinte pas dy rezultatesh negative në kampionat, shënoi me ...
Gazeta Shqip | 10-Jan-2019 09:14
Reali i Madridit u rikthye te suksesi, pasi mposhti Leganesin me rezultatin 3-0, në sfidën e parë të fazës së 1/8-ave të Kupës së Mbretit. Skuadra e Solarit, që vinte pas dy rezultatesh negative në kampionat, shënoi me ...

Kupa e Mbretit, Levante e Bardhit mund Barcelonën (VIDEO)
Levante ka bërë një surprizë të madhe në ndeshjen e parë të 1/8 së finales në kuadër të Kupës së Mbretit, duke mundur liderin aktual në La Liga, Barcelonën, njofton ‘infOSport.mk’. Skuadra e Enis Bardhit shënoi fitore ...
InfoSport.mk | 10-Jan-2019 23:43
Levante ka bërë një surprizë të madhe në ndeshjen e parë të 1/8 së finales në kuadër të Kupës së Mbretit, duke mundur liderin aktual në La Liga, Barcelonën, njofton ‘infOSport.mk’. Skuadra e Enis Bardhit shënoi fitore ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved