ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 05:34

HOROSKOPI I PAOLO FOX për ditën e shtunë, 12 janar 2019

HOROSKOPI I PAOLO FOX për ditën e shtunë, 12 janar 2019
DASHI Një e shtunë e favorshme falë hyrjes së Hënës në shenjën tuaj. Fillon një fundjavë ku mund të guxoni dhe sfidoni të gjithë. Shkoni dhe angazhohuni me më shumë njerëz, me ata që janë përreth jush dhe që ju duan, ...
Bota.al | 11-Jan-2019 22:20
DASHI Një e shtunë e favorshme falë hyrjes së Hënës në shenjën tuaj. Fillon një fundjavë ku mund të guxoni dhe sfidoni të gjithë. Shkoni dhe angazhohuni me më shumë njerëz, me ata që janë përreth jush dhe që ju duan, ...

Horoskopi ditor, e shtunë 12 janar 2019
Dashi Më në fund do mund të përfitoni nga ndikimi i favorshëm i yjeve, për të përmirësuar këtë ditë. Pavarësisht një periudhe të mbushur me zhgënjime të shtrirë në çdo sektor, tashmë nuk do të vuani më. Demi Do të ...
IliriaNews | 11-Jan-2019 21:55
Dashi Më në fund do mund të përfitoni nga ndikimi i favorshëm i yjeve, për të përmirësuar këtë ditë. Pavarësisht një periudhe të mbushur me zhgënjime të shtrirë në çdo sektor, tashmë nuk do të vuani më. Demi Do të ...

Horoskopi ditor, e Shtunë 12 Janar 2019
Dashi Më në fund do mund të përfitoni nga ndikimi i favorshëm i yjeve, për të përmirësuar këtë ditë. Pavarësisht një periudhe të mbushur me zhgënjime të shtrirë në çdo sektor, tashmë nuk do të vuani më. Demi Do të ...
Java News | 11-Jan-2019 15:48
Dashi Më në fund do mund të përfitoni nga ndikimi i favorshëm i yjeve, për të përmirësuar këtë ditë. Pavarësisht një periudhe të mbushur me zhgënjime të shtrirë në çdo sektor, tashmë nuk do të vuani më. Demi Do të ...

HOROSKOPI/ Përqëndrohuni në punë, kjo shenjë rrezikon shumë
Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika të cilat ju mundojnë dhe që do ju duhet të gjeni një zgjidhje. Demi Parashikohet një ditë e cila do ...
Lajmi i Fundit | 11-Jan-2019 13:48
Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika të cilat ju mundojnë dhe që do ju duhet të gjeni një zgjidhje. Demi Parashikohet një ditë e cila do ...

Parashikimi i horoskopit, datë 11 Janar 2019
DASHI Në aktivitetin rutinë, mund të keni probleme që do t’ju çorientojnë pak, megjithatë nuk janë gjëra të pariparueshme. Intensiteti me partnerin dhe me miqtë do të jetë perfekt sot. DEMI Mund të sistemoni si duhet ...
Bordo | 11-Jan-2019 09:27
DASHI Në aktivitetin rutinë, mund të keni probleme që do t’ju çorientojnë pak, megjithatë nuk janë gjëra të pariparueshme. Intensiteti me partnerin dhe me miqtë do të jetë perfekt sot. DEMI Mund të sistemoni si duhet ...

Horoskopi për ditën e premte, 11 janar 2019!
Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika të cilat ju mundojnë dhe që do ju duhet të gjeni një zgjidhje. Demi Parashikohet një ditë e cila do ...
VizionPlus | 11-Jan-2019 07:58
Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika të cilat ju mundojnë dhe që do ju duhet të gjeni një zgjidhje. Demi Parashikohet një ditë e cila do ...

Horoskopi ditor, e premte 11 janar 2019
Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika të cilat ju mundojnë dhe që do ju duhet të gjeni një zgjidhje. Demi Parashikohet një ditë e cila do ...
IliriaNews | 11-Jan-2019 09:12
Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika të cilat ju mundojnë dhe që do ju duhet të gjeni një zgjidhje. Demi Parashikohet një ditë e cila do ...

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 11 janar 2019
Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 11 janar 2019 Binjakët Emocione të forta dhe të reja të rëndësishme parashikohen për të lindurit e kësaj shenje si në sferën profesionale edhe në atë sentimentale. Duhet të jeni ...
Java News | 11-Jan-2019 08:17
Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 11 janar 2019 Binjakët Emocione të forta dhe të reja të rëndësishme parashikohen për të lindurit e kësaj shenje si në sferën profesionale edhe në atë sentimentale. Duhet të jeni ...

Horoskopi i ditës
Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika të cilat ju mundojnë dhe që do ju duhet të gjeni një zgjidhje. Demi Parashikohet një ditë e cila do ...
Mapo | 11-Jan-2019 07:28
Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika të cilat ju mundojnë dhe që do ju duhet të gjeni një zgjidhje. Demi Parashikohet një ditë e cila do ...

Parashikimi i yjeve për sot 10 Janar 2019
Dashi Një zë i pjekur dhe praktik brenda kokës vazhdon t’ju thotë se ajo që njerëzit e tjerë mendojnë për ju nuk duhet të ketë rëndësi. Gjithashtu, për momentin, mund të keni nevojë të merrni një rol të pakëndshëm në ...
Telegraf | 10-Jan-2019 17:25
Dashi Një zë i pjekur dhe praktik brenda kokës vazhdon t’ju thotë se ajo që njerëzit e tjerë mendojnë për ju nuk duhet të ketë rëndësi. Gjithashtu, për momentin, mund të keni nevojë të merrni një rol të pakëndshëm në ...

Çfarë dhuntie ju posedoni?
Astrologët besojnë që secila shenjë e zodiakut është e talentuar për diçka. Dikush di të parashikojë të ardhmen… Astrologjia konsideron që në çdo shenjë horoskopi qëndron dhunti e posaçme me të cilën udhëheqin, ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 21:46
Astrologët besojnë që secila shenjë e zodiakut është e talentuar për diçka. Dikush di të parashikojë të ardhmen… Astrologjia konsideron që në çdo shenjë horoskopi qëndron dhunti e posaçme me të cilën udhëheqin, ...

Horoskopi për ditën e enjte, 10 janar 2019!
Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me sukses sa i takon anës profesionale. Megjithatë duhet të mundoheni që të mos humbni përqendrimin, pasi nëse do të jeni të hutuar rrezikoni që të humbni një mundësi të mirë, për ...
VizionPlus | 10-Jan-2019 07:47
Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me sukses sa i takon anës profesionale. Megjithatë duhet të mundoheni që të mos humbni përqendrimin, pasi nëse do të jeni të hutuar rrezikoni që të humbni një mundësi të mirë, për ...

Si do jetë e premtja juaj? Horoskopi i sotëm, 11 janar 2019
Dashi Nën ndikimin e madh të planetëve ju do keni më shumë nevojë të lëvizni e të bëni gjithçka ndryshe. Krijoni një program e më pas veproni. Nëse jeni në një lidhje nuk do ndiheni shumë mirë pranë atij që doni. Kohet ...
Bota.al | 11-Jan-2019 07:16
Dashi Nën ndikimin e madh të planetëve ju do keni më shumë nevojë të lëvizni e të bëni gjithçka ndryshe. Krijoni një program e më pas veproni. Nëse jeni në një lidhje nuk do ndiheni shumë mirë pranë atij që doni. Kohet ...

Parashikimi i yjeve për sot 09 Janar 2019
Dashi Edhe pse mund të keni një milion gjëra për të bërë, do të gjeni një mënyrë për t’i lënë ato në pritje kur miqtë tuaj të kenë nevojë për ju sot. Ndihma për njerëzit e tjerë do t’ju ndihmojë, duke i parë gjërat nga ...
Telegraf | 09-Jan-2019 16:23
Dashi Edhe pse mund të keni një milion gjëra për të bërë, do të gjeni një mënyrë për t’i lënë ato në pritje kur miqtë tuaj të kenë nevojë për ju sot. Ndihma për njerëzit e tjerë do t’ju ndihmojë, duke i parë gjërat nga ...

E premtja e zezë/ Këtyre shenjave do ju ecë ters nesër
Horoskopi i ditës së premte, 11 Janar 2019: Dashi-Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika të cilat ju mundojnë dhe që do ju duhet të gjeni një ...
Koha Jone | 10-Jan-2019 21:17
Horoskopi i ditës së premte, 11 Janar 2019: Dashi-Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika të cilat ju mundojnë dhe që do ju duhet të gjeni një ...

HOROSKOPI I PAOLO FOX, për ditën e premte 11 janar 2019
Kjo është renditja e shenjave sipas Paolo Fox, për ditën e premte, dt 11 janar 2019. SHENJAT e vlerësuara me 5 YJE Luani 5 yje: Është një qiell i bukur që të riktheheni për të bërë atë që dëshironi. Deri në vitin 2019 ...
Bota.al | 10-Jan-2019 20:26
Kjo është renditja e shenjave sipas Paolo Fox, për ditën e premte, dt 11 janar 2019. SHENJAT e vlerësuara me 5 YJE Luani 5 yje: Është një qiell i bukur që të riktheheni për të bërë atë që dëshironi. Deri në vitin 2019 ...

Horoskopi i ditës
Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me sukses sa i takon anës profesionale. Megjithatë duhet të mundoheni që të mos humbni përqendrimin, pasi nëse do të jeni të hutuar rrezikoni që të humbni një mundësi të mirë, për ...
Mapo | 10-Jan-2019 07:21
Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me sukses sa i takon anës profesionale. Megjithatë duhet të mundoheni që të mos humbni përqendrimin, pasi nëse do të jeni të hutuar rrezikoni që të humbni një mundësi të mirë, për ...

Horoskopi, shenjat me të cilat do keni “shkëndija” më 2019
Viti i ri ka filluar dhe ka shumë pyetje që do t’u bëhen Yjeve për të zbuluar sesi do të jenë 12 muajt e ardhshëm, por sfera e erosit është sigurisht një nga më interesantet dhe stimulueset për kuriozitetin tonë. Çdo ...
Republika | 10-Jan-2019 15:58
Viti i ri ka filluar dhe ka shumë pyetje që do t’u bëhen Yjeve për të zbuluar sesi do të jenë 12 muajt e ardhshëm, por sfera e erosit është sigurisht një nga më interesantet dhe stimulueset për kuriozitetin tonë. Çdo ...

Horoskopi ditor, e Premte 11 Janar 2019
Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika të cilat ju mundojnë dhe që do ju duhet të gjeni një zgjidhje. Demi Parashikohet një ditë e cila do ...
Java News | 10-Jan-2019 15:14
Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika të cilat ju mundojnë dhe që do ju duhet të gjeni një zgjidhje. Demi Parashikohet një ditë e cila do ...

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 10 janar 2019
Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 10 janar 2019 Demi Parashikohen mundësi të shumta për tu përfshirë në eksperienca të reja interesante në vendin e punës. Do të befasoheni nga rigjetja e humorit. Mjaft të ...
Java News | 10-Jan-2019 08:11
Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 10 janar 2019 Demi Parashikohen mundësi të shumta për tu përfshirë në eksperienca të reja interesante në vendin e punës. Do të befasoheni nga rigjetja e humorit. Mjaft të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved