ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/06/2019 23:26

VIDEO: Fushatë sensibilizuese në Britaninë e Madhe për shqiptarët që hyjnë në rrugën e krimit, ja mesazhet emocionuese nga qelia

VIDEO: Fushatë sensibilizuese në Britaninë e Madhe për shqiptarët që hyjnë në rrugën e krimit, ja mesazhet emocionuese nga qelia
Përfshirja e pandalshme e shumë shqiptarëve, sidomos të rinjve të ardhur rishtas në Britani, në rrugën e krimit dhe tafikun e drogës, ka qenë shqetësimi pas një videoje, e cila është bërë virale në internet, që synon ...
GazetaTema | 12-Jan-2019 12:01
Përfshirja e pandalshme e shumë shqiptarëve, sidomos të rinjve të ardhur rishtas në Britani, në rrugën e krimit dhe tafikun e drogës, ka qenë shqetësimi pas një videoje, e cila është bërë virale në internet, që synon ...

Fushatë sensibilizuese në Britaninë e Madhe për shqiptarët që hyjnë në rrugën e krimit
https://web.facebook.com/ThealbanianLondon/videos/621187718324155/ Përfshirja e pandalshme e shumë shqiptarëve, sidomos të rinjve të ardhur rishtas në Britani, në rrugën e krimit dhe tafikun e drogës, ka qenë shqetësimi ...
Lajmi i Fundit | 12-Jan-2019 12:06
https://web.facebook.com/ThealbanianLondon/videos/621187718324155/ Përfshirja e pandalshme e shumë shqiptarëve, sidomos të rinjve të ardhur rishtas në Britani, në rrugën e krimit dhe tafikun e drogës, ka qenë shqetësimi ...

Shqiptarët në rrugën e krimit, fushatë sensibilizuese në Britaninë e Madhe
Përfshirja e pandalshme e shumë shqiptarëve, sidomos të rinjve të ardhur rishtas në Britani, në rrugën e krimit dhe tafikun e drogës, ka qenë shqetësimi pas një videoje, e cila është bërë virale në internet, që synon ...
Top Channel | 12-Jan-2019 11:46
Përfshirja e pandalshme e shumë shqiptarëve, sidomos të rinjve të ardhur rishtas në Britani, në rrugën e krimit dhe tafikun e drogës, ka qenë shqetësimi pas një videoje, e cila është bërë virale në internet, që synon ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved