ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/01/2019 16:33

Federata e Pingpongut shpalli më të mirët e vitit 2018

Federata e Pingpongut shpalli më të mirët e vitit 2018
Në një ceremoni soleme, Federata e Pingpongut e Kosovës ka shpallur sot me të mirët e vitit që lamë pas.
Kosova Press | 12-Jan-2019 12:06
Në një ceremoni soleme, Federata e Pingpongut e Kosovës ka shpallur sot me të mirët e vitit që lamë pas.

Mentor Shabani dhe Linda Zeqiri shpallen pingpongistët më të mirë për vitin 2018-të
Federata e Pingpongut e Kosovës (FPPK) ka shpallur më të mirët e sportit të pingpongut për vitin 2018-të, raporton Ekonomia Online. Pingpongisti më i mirë i vitit u shpall Mentor Shabani, anëtar i KPP “Ahmet Hoxha” në ...
EkonomiaOnline | 12-Jan-2019 12:01
Federata e Pingpongut e Kosovës (FPPK) ka shpallur më të mirët e sportit të pingpongut për vitin 2018-të, raporton Ekonomia Online. Pingpongisti më i mirë i vitit u shpall Mentor Shabani, anëtar i KPP “Ahmet Hoxha” në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved