ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 05:09

Fabregas zgjedh numër të veçantë te Monaco

Fabregas zgjedh numër të veçantë te Monaco
Cesc Fabregas është zyrtarizuar si lojtar i Monacos. Pas qëndrimit prej katër vite e gjysmë, mesfushori spanjoll është larguar nga Chelsea, për t’u transferuar te Monaco në Ligue 1. Te Monaco, Fabregas do të bashkohet ...
Medial | 12-Jan-2019 02:13
Cesc Fabregas është zyrtarizuar si lojtar i Monacos. Pas qëndrimit prej katër vite e gjysmë, mesfushori spanjoll është larguar nga Chelsea, për t’u transferuar te Monaco në Ligue 1. Te Monaco, Fabregas do të bashkohet ...

Fabregas largohet nga Chelsea spanjolli kalon te gjiganti francez
Cesc Fabregas është lojtari më i ri i Monakos. Mesfushori spanjoll është bashkuar me gjigantin francez pas disa edicionesh të kaluara te Chelsea. “Është një kënaqësi e madhe të bashkohem me Monacon, është një projekt i ...
BalkanWeb | 12-Jan-2019 00:27
Cesc Fabregas është lojtari më i ri i Monakos. Mesfushori spanjoll është bashkuar me gjigantin francez pas disa edicionesh të kaluara te Chelsea. “Është një kënaqësi e madhe të bashkohem me Monacon, është një projekt i ...

Fabregas zgjedh numër të veçantë te Monaco
Pas qëndrimit prej katër vite e gjysmë, mesfushori spanjoll është larguar nga Chelsea, për t’u transferuar te Monaco në Ligue 1. Te Monaco, Fabregas do të bashkohet me ish bashkëlojtarin e tij, Thierry Henry, i cili ...
Lajminet | 11-Jan-2019 23:58
Pas qëndrimit prej katër vite e gjysmë, mesfushori spanjoll është larguar nga Chelsea, për t’u transferuar te Monaco në Ligue 1. Te Monaco, Fabregas do të bashkohet me ish bashkëlojtarin e tij, Thierry Henry, i cili ...

Cesc Fabregas edhe zyrtarisht lojtar i Monacos
Cesc Fabregas tani është pjesë e ligës franceze. Spanjolli edhe zyrtarisht një futbollist i Monacos, në kampionatin francez të futbollit. I larguar vetëm pak ditë më parë nga Chelsea. Mesfushori me eksperiencë u ...
Klan Kosova | 11-Jan-2019 23:05
Cesc Fabregas tani është pjesë e ligës franceze. Spanjolli edhe zyrtarisht një futbollist i Monacos, në kampionatin francez të futbollit. I larguar vetëm pak ditë më parë nga Chelsea. Mesfushori me eksperiencë u ...

Monaco prezanton zyrtarisht mesfushorin spanjoll
Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas është tashmë edhe zyrtarisht një futbollist i Monacos, në kampionatin francez të futbollit. I larguar vetëm pak ditë më parë nga Chelsea, mesfushori me eksperiencë u prezantua sot në ...
Gazeta Shqip | 11-Jan-2019 22:54
Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas është tashmë edhe zyrtarisht një futbollist i Monacos, në kampionatin francez të futbollit. I larguar vetëm pak ditë më parë nga Chelsea, mesfushori me eksperiencë u prezantua sot në ...

Fabregas largohet nga Chelsea me destinacion…
Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas është tashmë edhe zyrtarisht një futbollist i Monaco, në kampionatin francez të futbollit.
Top Channel | 11-Jan-2019 21:28
Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas është tashmë edhe zyrtarisht një futbollist i Monaco, në kampionatin francez të futbollit.

Chelsea emocionon të gjithë me këtë video për Fabregasin
Mesfushori spanjoll, që në të kaluarën ka veshur edhe fanellën e Arsenalit dhe Barcelonës, karrierën do ta vazhdojë në Francë, te skuadra e Monacos. Francezët, kanë arritur marrëveshje me Chelsean, për transferimin e ...
Lajminet | 11-Jan-2019 21:55
Mesfushori spanjoll, që në të kaluarën ka veshur edhe fanellën e Arsenalit dhe Barcelonës, karrierën do ta vazhdojë në Francë, te skuadra e Monacos. Francezët, kanë arritur marrëveshje me Chelsean, për transferimin e ...

Zyrtare, Fabregas nënshkruan me skuadrën e re
Cesc Fabregas i është bashkuar Thierry Henry te Monaco. Tani është gjithçka zyrtare. Ish-ylli i Chelsea-t ka nënshkruar një kontratë deri në 2022-shin me klubin francez. Pas eksepriencave me Arsenal, Chelsea dhe ...
Koha.mk | 11-Jan-2019 20:14
Cesc Fabregas i është bashkuar Thierry Henry te Monaco. Tani është gjithçka zyrtare. Ish-ylli i Chelsea-t ka nënshkruar një kontratë deri në 2022-shin me klubin francez. Pas eksepriencave me Arsenal, Chelsea dhe ...

Fabregas transferohet zyrtarisht te Monaco
Cesc Fabregas i është bashkuar zyrtarisht Thierry Henry te Monaco. Ish-mesfushori i Chelsea-t ka nënshkruar një kontratë deri në 2022-shin me klubin francez. Pas aventurave me Arsenalin, Chelsea dhe Barcelona, ...
Koha Jone | 11-Jan-2019 20:02
Cesc Fabregas i është bashkuar zyrtarisht Thierry Henry te Monaco. Ish-mesfushori i Chelsea-t ka nënshkruar një kontratë deri në 2022-shin me klubin francez. Pas aventurave me Arsenalin, Chelsea dhe Barcelona, ...

Zyrtare | Fabregas i jep fund në Angli, mesfushori prezantohet në Francë
Mesfushori spanjoll, Françesk Fabregas, është larguar përfundimisht nga skuadra e Cccelsit. Futbollist spanjoll është prezantuar ditën e sotme si lojtari më i ri skuadrës së Monakos, ku ka firmosur një kontratë deri në ...
Shprehja | 11-Jan-2019 19:46
Mesfushori spanjoll, Françesk Fabregas, është larguar përfundimisht nga skuadra e Cccelsit. Futbollist spanjoll është prezantuar ditën e sotme si lojtari më i ri skuadrës së Monakos, ku ka firmosur një kontratë deri në ...

Fabregas zyrtarizohet te Monaco
Monaco ka zyrtarizuar transferimin e mesfushorit Cesc Fabregas nga Chelsea. Ai ka nënshkruar kontratë 3 vjet e gjysmë, transmeton Koha.net. Ish-bashkëlojtari i Fabregasit, tek Arsenali, tani trajneri i Monacos, Thierry ...
EkonomiaOnline | 11-Jan-2019 19:29
Monaco ka zyrtarizuar transferimin e mesfushorit Cesc Fabregas nga Chelsea. Ai ka nënshkruar kontratë 3 vjet e gjysmë, transmeton Koha.net. Ish-bashkëlojtari i Fabregasit, tek Arsenali, tani trajneri i Monacos, Thierry ...

Zyrtare: Fabregas bëhet me skuadër të re
Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas edhe zyrtarisht i është bashkuar Monacos nga Chelseat të premten. Monaco ka njoftuar në Tëitter se e ka transferuar spanjollin, i cili do të ribashkohet me ish-bashkëlojtarit e vet te ...
Zeri | 11-Jan-2019 19:19
Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas edhe zyrtarisht i është bashkuar Monacos nga Chelseat të premten. Monaco ka njoftuar në Tëitter se e ka transferuar spanjollin, i cili do të ribashkohet me ish-bashkëlojtarit e vet te ...

ZYRTARE: Kjo është skuadra e re e Cesc Fabregas
Skuadra e Monacos, ka konfirmuar arritjen e marrëveshjes me Chelsea, për transferimin në Francë të mesfushorit 31 vjeçar. Ish anëtari i Barcelonës, ndeshjen e fundit në fanellën e Chelsea e zhvilloi të shtunën në FA Cup ...
Lajminet | 11-Jan-2019 18:56
Skuadra e Monacos, ka konfirmuar arritjen e marrëveshjes me Chelsea, për transferimin në Francë të mesfushorit 31 vjeçar. Ish anëtari i Barcelonës, ndeshjen e fundit në fanellën e Chelsea e zhvilloi të shtunën në FA Cup ...

Henry në aksion, Monaco kërkon sulmuesin e Chelsea
Monaco tashmë janë vënë pas sulmuesit të Chelsea, Mitchy Batshuayi, i cili deri më tani është paraqitur me Valencain, si i huazuar. Agjenti i lojtarit ka udhëtuar drejt Francës për të diskutuar rreth një kalimi të ...
Lajminet | 11-Jan-2019 15:56
Monaco tashmë janë vënë pas sulmuesit të Chelsea, Mitchy Batshuayi, i cili deri më tani është paraqitur me Valencain, si i huazuar. Agjenti i lojtarit ka udhëtuar drejt Francës për të diskutuar rreth një kalimi të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved