ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 05:43

Djali e rrah babain në Podujevë

Djali e rrah babain në Podujevë
Një person është arrestuar dje pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht babain e tij, kështu duke i shkaktuar lëndime trupore. Sipas policisë rasti ka ndodhur dje rreth orës 10:45 në Podujevë. “Është arrestuar i ...
Ina-Online | 12-Jan-2019 10:29
Një person është arrestuar dje pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht babain e tij, kështu duke i shkaktuar lëndime trupore. Sipas policisë rasti ka ndodhur dje rreth orës 10:45 në Podujevë. “Është arrestuar i ...

Djali bën për spital babain e tij
Një person është arrestuar dje pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht babain e tij, kështu duke i shkaktuar lëndime trupore. Sipas policisë rasti ka ndodhur dje rreth orës 10:45 në Podujevë. “Është arrestuar i ...
Arbresh | 12-Jan-2019 10:28
Një person është arrestuar dje pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht babain e tij, kështu duke i shkaktuar lëndime trupore. Sipas policisë rasti ka ndodhur dje rreth orës 10:45 në Podujevë. “Është arrestuar i ...

Dhunë në familjen gjakovare
Policia e Kosovës(PK) ka raportuar në lidhje me një rast dhune në familje që ka ndodhur ditën e djeshme në Gjakovë. Sipas PK-së bashkëshorti ka sulmuar bashkëshorten e tij dhe e ka rrahur, ndërsa kjo e fundit është ...
Zeri | 12-Jan-2019 08:39
Policia e Kosovës(PK) ka raportuar në lidhje me një rast dhune në familje që ka ndodhur ditën e djeshme në Gjakovë. Sipas PK-së bashkëshorti ka sulmuar bashkëshorten e tij dhe e ka rrahur, ndërsa kjo e fundit është ...

Mosmarrëveshje gjatë shitblerjes, kanos shitësin!
Mëngjesin e ditës së djeshme një person në qytetin e Vushtrrisë është kanosur në dyqanin e tij pas një mosmarrëveshje që kishte pasur me blerësin, njofton “Zëri.Info”, Sipas Policisë së Kosovës ngjarja kishte të bënte ...
Zeri | 12-Jan-2019 08:31
Mëngjesin e ditës së djeshme një person në qytetin e Vushtrrisë është kanosur në dyqanin e tij pas një mosmarrëveshje që kishte pasur me blerësin, njofton “Zëri.Info”, Sipas Policisë së Kosovës ngjarja kishte të bënte ...

Rrahen për shitblerje të makinës
Viktima mashkull ka njoftuar Policinë se pas një mosmarrëveshje me të dyshuarin rreth shitblerjes së një automjeti dhe të një borxhi është kanosur në dyqanin e të dyshuarit. Nuk raportohet për të arrestuar, me vendim të ...
Klan Kosova | 12-Jan-2019 08:25
Viktima mashkull ka njoftuar Policinë se pas një mosmarrëveshje me të dyshuarin rreth shitblerjes së një automjeti dhe të një borxhi është kanosur në dyqanin e të dyshuarit. Nuk raportohet për të arrestuar, me vendim të ...

Arrestohet pasi rrahu gruan
Dhuna në familje po del të jetë mjaft prezente edhe pas thirrjeve të ndryshme për tu ndaluar. Një rasti i tillë ka ndodh në Gjakovë, ku është arrestuar një i dyshuar i cili kishte sulmuar dhe rrahur bashkëshorten e tij, ...
Klan Kosova | 12-Jan-2019 08:19
Dhuna në familje po del të jetë mjaft prezente edhe pas thirrjeve të ndryshme për tu ndaluar. Një rasti i tillë ka ndodh në Gjakovë, ku është arrestuar një i dyshuar i cili kishte sulmuar dhe rrahur bashkëshorten e tij, ...

Hedh tutje narkotikët pasi sheh policët
Në Ferizaj është arrestuar një person, pasi me të vërejtur patrullën policore kishte hedhur në tokë një qese me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë. Gjatë kontrollit nga zyrtarët policorë, atij i janë ...
Klan Kosova | 11-Jan-2019 09:59
Në Ferizaj është arrestuar një person, pasi me të vërejtur patrullën policore kishte hedhur në tokë një qese me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë. Gjatë kontrollit nga zyrtarët policorë, atij i janë ...

?Kapen me drogën e llojit ekstazi, dy të arrestuar në Ferizaj
Dy persona janë arrestuar në Ferizaj, pasi që gjatë kontrollit të njërit prej tyre, është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit ekstazi. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar në ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 09:52
Dy persona janë arrestuar në Ferizaj, pasi që gjatë kontrollit të njërit prej tyre, është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit ekstazi. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar në ...

Arrestohen tre meshkuj në Ferizaj për përdorim të substancave narkotike
Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar tre meshkuj në Ferizaj për përdorim të substancave narkotike. Njoftimi i plotë: * Ferizaj 09.01.2019-23:00. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptar, pasi që gjatë ...
Arbresh | 11-Jan-2019 09:51
Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar tre meshkuj në Ferizaj për përdorim të substancave narkotike. Njoftimi i plotë: * Ferizaj 09.01.2019-23:00. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptar, pasi që gjatë ...

Kapen me drogën e llojit ekstazi, dy të arrestuar në Ferizaj
Dy persona janë arrestuar në Ferizaj, pasi që gjatë kontrollit të njërit prej tyre, është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit ekstazi.
Kosova Press | 11-Jan-2019 09:36
Dy persona janë arrestuar në Ferizaj, pasi që gjatë kontrollit të njërit prej tyre, është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit ekstazi.

Sfidat e integrimit të kosovarëve të dënuar për terrorizëm
Para 10 vjetësh, Fehmi Musa, tani 34-vjeçar, kishte filluar të punonte si taksist privat në relacionin, Prishtinë-Fushë Kosovë dhe anasjelltas. Me veturën e tij taksi, në korrik të vitit 2015, ai kishte shkuar afër ...
Zeri | 10-Jan-2019 17:26
Para 10 vjetësh, Fehmi Musa, tani 34-vjeçar, kishte filluar të punonte si taksist privat në relacionin, Prishtinë-Fushë Kosovë dhe anasjelltas. Me veturën e tij taksi, në korrik të vitit 2015, ai kishte shkuar afër ...

Arrestohen pesë persona për armëmbajtje pa leje në Vushtrri
Sektori i Hetimeve Rajonale, në mbështetje të Njësisë për Reagim të Shpejtë, ka arrestuar pesë persona në lokacione të ndryshme në Vushtrri nën dyshimin e armëmbajtjeve pa leje. Si rezultat i bastisjeve gjatë kontrollit ...
Klan Kosova | 10-Jan-2019 16:54
Sektori i Hetimeve Rajonale, në mbështetje të Njësisë për Reagim të Shpejtë, ka arrestuar pesë persona në lokacione të ndryshme në Vushtrri nën dyshimin e armëmbajtjeve pa leje. Si rezultat i bastisjeve gjatë kontrollit ...

?Policia bastisë katër shtëpi në Vushtrri, konfiskohen armë e municion
Pjesëtarë të Policisë së Kosovës të rajonit të Mitrovicës kanë ndërmarrë sot paradite një operacion në katër lokacione të ndryshme në komunën e Vushtrrisë kundër armëve ilegale, me ç’rast janë konfiskuar katër armë, tre ...
Arbresh | 10-Jan-2019 15:30
Pjesëtarë të Policisë së Kosovës të rajonit të Mitrovicës kanë ndërmarrë sot paradite një operacion në katër lokacione të ndryshme në komunën e Vushtrrisë kundër armëve ilegale, me ç’rast janë konfiskuar katër armë, tre ...

Policia bastis katër shtëpi në Vushtrri, konfiskohen armë e municion
Pjesëtarë të Policisë së Kosovës të rajonit të Mitrovicës kanë ndërmarrë sot paradite një operacion në katër lokacione të ndryshme në komunën e Vushtrrisë kundër armëve ilegale, me ç’rast janë konfiskuar katër armë, tre ...
Kosova Press | 10-Jan-2019 15:06
Pjesëtarë të Policisë së Kosovës të rajonit të Mitrovicës kanë ndërmarrë sot paradite një operacion në katër lokacione të ndryshme në komunën e Vushtrrisë kundër armëve ilegale, me ç’rast janë konfiskuar katër armë, tre ...

Zubin Potok: Serbit i vidhet vetura dhe gjedhet
Një person i komunitetit serb nga fshati Jabuka të Zubin Potokut ka raportuar në polici se nga stalla e tij persona të panjohur i kishin vjedhur dy krerë gjedhe si dhe veturën e tij, e cila kishte qenë e parkuar jashtë ...
Lajm Press | 10-Jan-2019 12:33
Një person i komunitetit serb nga fshati Jabuka të Zubin Potokut ka raportuar në polici se nga stalla e tij persona të panjohur i kishin vjedhur dy krerë gjedhe si dhe veturën e tij, e cila kishte qenë e parkuar jashtë ...

Zubin Potok: Serbit i vidhet vetura dhe gjedhet
Një person i komunitetit serb nga fshati Jabuka të Zubin Potokut ka raportuar në polici se nga stalla e tij persona të panjohur i kishin vjedhur dy krerë gjedhe si dhe veturën e tij, e cila kishte qenë e parkuar jashtë ...
Klan Kosova | 10-Jan-2019 11:07
Një person i komunitetit serb nga fshati Jabuka të Zubin Potokut ka raportuar në polici se nga stalla e tij persona të panjohur i kishin vjedhur dy krerë gjedhe si dhe veturën e tij, e cila kishte qenë e parkuar jashtë ...

Arrestohet vushtrriasi pasi kapet në flagrancë
Policia e Kosovës në Vushtrri ka arrestuar një person, i cili siç raportojnë, ishte zënë duke e thyer derën e një lokali në sheshin “Hasan Prishtina” të këtij qyteti, në tentativë për të kryer vjedhje. Me vendim të ...
Klan Kosova | 10-Jan-2019 10:37
Policia e Kosovës në Vushtrri ka arrestuar një person, i cili siç raportojnë, ishte zënë duke e thyer derën e një lokali në sheshin “Hasan Prishtina” të këtij qyteti, në tentativë për të kryer vjedhje. Me vendim të ...

Gjakovë: Arrestohen dy persona për paratë e falsifikuara
Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona të dyshuar në fshatin Bishtazhin të Gjakovës, pasi gjatë kontrollit të veturës së tyre kanë gjetur dhe konfiskuar një kartëmonedhë prej 100 eurosh, e cila dyshohet se është e ...
Klan Kosova | 10-Jan-2019 10:29
Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona të dyshuar në fshatin Bishtazhin të Gjakovës, pasi gjatë kontrollit të veturës së tyre kanë gjetur dhe konfiskuar një kartëmonedhë prej 100 eurosh, e cila dyshohet se është e ...

Pejë: Përleshet dhe djeg veturën, arrestohet
Në fshatin Bllagaj të Pejës, mbrëmë pas mesnate janë arrestuar dy të dyshuar, meqë pas një përleshjeje fizike në mes vete, njëri nga të dyshuarit e ka djegur veturën e tij, njofton Policia e Kosovës. Me vendim të ...
Klan Kosova | 10-Jan-2019 10:22
Në fshatin Bllagaj të Pejës, mbrëmë pas mesnate janë arrestuar dy të dyshuar, meqë pas një përleshjeje fizike në mes vete, njëri nga të dyshuarit e ka djegur veturën e tij, njofton Policia e Kosovës. Me vendim të ...

Dy gjakovarë gjenden me para të falsifikuar
Policia e Kosovës ka njoftuar që dje në fshatin Bishtazhin të Komunës së Gjakovës ka arrestuar dy persona të cilëve gjatë kontrollit të veturës i janë gjendur 100 euro të falsifikuara, transmeton “Zëri.info”. Sipas ...
Zeri | 10-Jan-2019 10:17
Policia e Kosovës ka njoftuar që dje në fshatin Bishtazhin të Komunës së Gjakovës ka arrestuar dy persona të cilëve gjatë kontrollit të veturës i janë gjendur 100 euro të falsifikuara, transmeton “Zëri.info”. Sipas ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved