ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/01/2019 11:01

Demalia: Rama reagon nëpërmjet uturakut te tij

Demalia: Rama reagon nëpërmjet uturakut te tij
Nga Ilir Demalia Rama reagon nëpërmjet uturakut te tij. Sot Uturaku i Ramës dhe sekretari i partisë së pionerëve të Enverit, paska reaguar, ose më saktë, ka hedhur një mesazh që Rama ja ka dërguar me mesazh në lidhje me ...
Telegraf | 12-Jan-2019 22:42
Nga Ilir Demalia Rama reagon nëpërmjet uturakut te tij. Sot Uturaku i Ramës dhe sekretari i partisë së pionerëve të Enverit, paska reaguar, ose më saktë, ka hedhur një mesazh që Rama ja ka dërguar me mesazh në lidhje me ...

Anëtarja e Kryesisë së LSI-së Elona Guri, për Taulant Ballën U kujtove të shkruash? Mbaji lotët tani
Anëtarja e Kryesisë së LSI-së Elona Guri, me anë të një postimi i ka kthyer përgjigje kreut të Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla pasi ky i fundit sulmoi Presidentin Meta. Guri i ka rikthyer edhe njëherë në ...
Telegraf | 12-Jan-2019 18:49
Anëtarja e Kryesisë së LSI-së Elona Guri, me anë të një postimi i ka kthyer përgjigje kreut të Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla pasi ky i fundit sulmoi Presidentin Meta. Guri i ka rikthyer edhe njëherë në ...

Balla-Metës: Ruaj qetësinë, po bëhesh qesharak
Kryetari i Grupit të PS, Taulant Balla i është përgjigjur me një status në Facebook Presidentit Ilir Meta, duke e cilësuar "qesharak" kreun e shtetit.
Top Channel | 12-Jan-2019 16:45
Kryetari i Grupit të PS, Taulant Balla i është përgjigjur me një status në Facebook Presidentit Ilir Meta, duke e cilësuar "qesharak" kreun e shtetit.

Balla-Metës: Nuk ndihemi mirë kur bëhesh qesharak, ruaj qetësinë…
Kreu i grupit Parlament të PS, Taulant Balla, i është përgjigjur me një statuts në facebook Presidentit Meta, ndërsa i kërkon këtij të fundit të ruajë qetësinë e mos të bëhet qesharak. Balla shkruan se PS nuk është as ...
Mapo | 12-Jan-2019 16:39
Kreu i grupit Parlament të PS, Taulant Balla, i është përgjigjur me një statuts në facebook Presidentit Meta, ndërsa i kërkon këtij të fundit të ruajë qetësinë e mos të bëhet qesharak. Balla shkruan se PS nuk është as ...

Mosdekretimi i Cakajt, Meta e Rama “luftë” deklaratash
Përplasja në distancë mes Presidentit Ilir Meta dhe kryeministrit, Edi Rama, vijoi edhe ditën e shtunë. Pjesë e replikave dhe kundër-replikave u bë edhe zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi dhe kreu i kreu i Grupit ...
ABCNews | 12-Jan-2019 18:49
Përplasja në distancë mes Presidentit Ilir Meta dhe kryeministrit, Edi Rama, vijoi edhe ditën e shtunë. Pjesë e replikave dhe kundër-replikave u bë edhe zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi dhe kreu i kreu i Grupit ...

Balla-Metës: Ruaj qetësinë, po bëhesh qesharak
Kryetari i Grupit të PS, Taulant Balla i është përgjigjur me një status në Facebook presidentit Ilir Meta. Balla e cilëson Metën qesharak. Referuar deklaratave nga zëdhënësi Tedi Blushi për mosdekretimin e Cakajt dhe ...
Gazeta Shqip | 12-Jan-2019 16:59
Kryetari i Grupit të PS, Taulant Balla i është përgjigjur me një status në Facebook presidentit Ilir Meta. Balla e cilëson Metën qesharak. Referuar deklaratave nga zëdhënësi Tedi Blushi për mosdekretimin e Cakajt dhe ...

Balla-Metës: S’keni shans të pengoni qeverinë dhe reformën në drejtësi
Kryetari i Grupit të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar pas akuzave të Presidentit Meta përmes zëdhënësit Tedi Blushi, kryeministrit Rama. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Balla shkruan se ...
VizionPlus | 12-Jan-2019 16:38
Kryetari i Grupit të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar pas akuzave të Presidentit Meta përmes zëdhënësit Tedi Blushi, kryeministrit Rama. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Balla shkruan se ...

Balla-Metës: Po bëhesh qesharak
Kryetari i Grupit të PS, Taulant Balla i është përgjigjur me një status në Facebook Presidentit Ilir Meta, duke e cilësuar “qesharak” kreun e shtetit.
Kosova Press | 12-Jan-2019 17:45
Kryetari i Grupit të PS, Taulant Balla i është përgjigjur me një status në Facebook Presidentit Ilir Meta, duke e cilësuar “qesharak” kreun e shtetit.

Balla-Metës: Ruaj qetësinë, nuk ndihemi mirë kur bëhesh qesharak
TIRANE Kreu i grupit Parlament të PS, Taulant Balla, i është përgjigjur me një statuts në facebook Presidentit Meta, ndërsa i kërkon këtij të fundit të ruajë qetësinë e mos të bëhet qesharak. Balla shkruan se PS nuk ...
BalkanWeb | 12-Jan-2019 16:07
TIRANE Kreu i grupit Parlament të PS, Taulant Balla, i është përgjigjur me një statuts në facebook Presidentit Meta, ndërsa i kërkon këtij të fundit të ruajë qetësinë e mos të bëhet qesharak. Balla shkruan se PS nuk ...

“Taulant, e mban mend kur ankoheshe për Ramën, Tahirin e bandat e tyre në zyrën e Metës”
Anëtarja e Kryesisë së LSI, Elona Guri ka reaguar ndaj akuzave që kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka bërë kundër kreut të shtetit. Në një postim në Facebook, Guri i kujton Ballës kohen kur Ilir Meta ...
Koha Jone | 12-Jan-2019 17:10
Anëtarja e Kryesisë së LSI, Elona Guri ka reaguar ndaj akuzave që kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka bërë kundër kreut të shtetit. Në një postim në Facebook, Guri i kujton Ballës kohen kur Ilir Meta ...

“Z.President, s’ju pengojmë dot të jeni Iliri qesharak që kemi njohur, të kemi dhënë votën ndaj ruaj qetësinë dhe mos pengo Reformën në Drejtësi”
Taulant Balla ka adresuar një apel ndaj presidentit Ilir Meta duke i kërkuar që të jetë serioz në ushtrimin e detyrës. Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, përmes një postimi në rrjetin social Facebook, i ...
GazetaTema | 12-Jan-2019 16:06
Taulant Balla ka adresuar një apel ndaj presidentit Ilir Meta duke i kërkuar që të jetë serioz në ushtrimin e detyrës. Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, përmes një postimi në rrjetin social Facebook, i ...

Reagon Taulant Balla kunder Presidentit
Pas akuzave jo etike të kryeministrit Edi Rama në adresë të kreut të shtetit edhe emra të tjerë në PS kanë nisur sulmin ndaj Presidentit. Sekretari i Përgjithshëm i PS-së, Tulant Balla me një gjuhë të ngjashme me atë të ...
Koha Jone | 12-Jan-2019 16:24
Pas akuzave jo etike të kryeministrit Edi Rama në adresë të kreut të shtetit edhe emra të tjerë në PS kanë nisur sulmin ndaj Presidentit. Sekretari i Përgjithshëm i PS-së, Tulant Balla me një gjuhë të ngjashme me atë të ...

Përplasja Rama-Meta/ Balla: Presidenti ngriti flamurin e kryetarit imagjinar të opozitës
Kreu i grupit parlametar i PS, Taulant Ball ka sulmuar presidentin Meta pas akuzave që ky i fundit bëri në drejtim të kryeministrit Rama. Në një postim në “Facebook”, Balla u shpreh se Meta nuk po mendon më për ...
VizionPlus | 11-Jan-2019 11:28
Kreu i grupit parlametar i PS, Taulant Ball ka sulmuar presidentin Meta pas akuzave që ky i fundit bëri në drejtim të kryeministrit Rama. Në një postim në “Facebook”, Balla u shpreh se Meta nuk po mendon më për ...

Balla-Metës: Ruaj qetësinë, mos u bëj qesharak
Kreu i grupit Parlament të PS, Taulant Balla, i është përgjigjur me një statuts në facebook Presidentit Meta, ndërsa i kërkon këtij të fundit të ruajë qetësinë e mos të bëhet qesharak. Balla shkruan se PS nuk është as ...
Gazeta Dita | 12-Jan-2019 16:23
Kreu i grupit Parlament të PS, Taulant Balla, i është përgjigjur me një statuts në facebook Presidentit Meta, ndërsa i kërkon këtij të fundit të ruajë qetësinë e mos të bëhet qesharak. Balla shkruan se PS nuk është as ...

Balla-Metës: Qesharak! Nuk e bllokon dot as qeverinë dhe as ‘drejtësinë’!
Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka reaguar sërish kundrejt Presidentit Meta, pas përplasjes së krijuar për mosdekretimin e Gent Cakajt si ministër të Jashtëm Në një reagim në facebook, Balla shkruan se ...
Java News | 12-Jan-2019 16:13
Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka reaguar sërish kundrejt Presidentit Meta, pas përplasjes së krijuar për mosdekretimin e Gent Cakajt si ministër të Jashtëm Në një reagim në facebook, Balla shkruan se ...

“Meta ngriti flamurin e kryetarit imagjinar të opozitës”
Pas refuzimit të dekretimit të Gent Cakajt si ministër të Jashtëm dhe deklaratës për kërcënim të presidentit, ka reaguar edhe kreu i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla. Ai shkruan në “Facebook” se Presidenti ...
Mapo | 11-Jan-2019 11:17
Pas refuzimit të dekretimit të Gent Cakajt si ministër të Jashtëm dhe deklaratës për kërcënim të presidentit, ka reaguar edhe kreu i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla. Ai shkruan në “Facebook” se Presidenti ...

Balla: Meta ngriti sot flamurin e kryetarit të opozitës
Tiranë, 11 janar - Statusi i Metës që flet për shantazh nga ana e kryeministrit Rama ndaj Presidentit të Republikës, është interpretuar nga kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla si marrje flamurit të kryetarit ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 11:21
Tiranë, 11 janar - Statusi i Metës që flet për shantazh nga ana e kryeministrit Rama ndaj Presidentit të Republikës, është interpretuar nga kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla si marrje flamurit të kryetarit ...

Taulant Balla reagon ndaj Presidentit Ilir Meta
Mosdekretimi i Genc Cakajt si Ministër i Jashtëm, ka hapur debat institucional. Kreu i grupit parlamentar i PS-së, Taulant Balla, ka reaguar ndaj Presidentit Ilir Meta, pasi ky i fundit theksoi në një reagim shantazhin ...
Koha Jone | 11-Jan-2019 11:18
Mosdekretimi i Genc Cakajt si Ministër i Jashtëm, ka hapur debat institucional. Kreu i grupit parlamentar i PS-së, Taulant Balla, ka reaguar ndaj Presidentit Ilir Meta, pasi ky i fundit theksoi në një reagim shantazhin ...

“Ilir Meta sot ngriti flamurin e kryetarit të opozitës, në Presidencë”
Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka reaguar pas akuzave të Ilir Metës në drejtim të kryeministrit Edi Rama. “Presidenti nuk mendon me as per Kushtetuten, as per dinjitetin e ...
GazetaTema | 11-Jan-2019 11:09
Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka reaguar pas akuzave të Ilir Metës në drejtim të kryeministrit Edi Rama. “Presidenti nuk mendon me as per Kushtetuten, as per dinjitetin e ...

Balla: Meta ngriti sot flamurin e kryetarit të opozitës
Statusi i Metës që flet për shantazh nga ana e kryeministrit Rama ndaj Presidentit të Republikës, është interpretuar nga kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla si marrje flamurit të kryetarit të opozitës.
Top Channel | 11-Jan-2019 11:05
Statusi i Metës që flet për shantazh nga ana e kryeministrit Rama ndaj Presidentit të Republikës, është interpretuar nga kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla si marrje flamurit të kryetarit të opozitës.

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved