ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/01/2019 08:25

“Dashuria e babait”, Adelina poston videon më të ëmbël të djalit

“Dashuria e babait”, Adelina poston videon më të ëmbël të djalit
TIRANE Adelina Tahiri prej disa muajsh është bërë nënë për herë të madhe dhe solli një jetë një djalë që e pagëzoi me ermin, Jon. Lidhja e tyre është përfolur shpesh në media sepse bashkëshorti dhe Adelina kanë një ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 13:16
TIRANE Adelina Tahiri prej disa muajsh është bërë nënë për herë të madhe dhe solli një jetë një djalë që e pagëzoi me ermin, Jon. Lidhja e tyre është përfolur shpesh në media sepse bashkëshorti dhe Adelina kanë një ...

Eminaja s'fal kur e prek ku s'mban...
Sam Nazarian, bashkeshorti i Cunmulajt eshte 44 vjeçar, ndersa Emina 34, pra jo ndonje gje per te vene duart ne koke, por ndoshta ngaqe ai hyn ne kategorine e milionereve, kjo ngacmon ziline e te tjereve qe kur i bie ...
ikub.al | 11-Jan-2019 12:15
Sam Nazarian, bashkeshorti i Cunmulajt eshte 44 vjeçar, ndersa Emina 34, pra jo ndonje gje per te vene duart ne koke, por ndoshta ngaqe ai hyn ne kategorine e milionereve, kjo ngacmon ziline e te tjereve qe kur i bie ...

“Dashuria e babait”, Adelina poston videon më të ëmbël të djalit
TIRANE Adelina Tahiri prej disa muajsh është bërë nënë për herë të madhe dhe solli një jetë një djalë që e pagëzoi me ermin, Jon. Lidhja e tyre është përfolur shpesh në media sepse bashkëshorti dhe Adelina kanë një ...
BalkanWeb | 10-Jan-2019 22:34
TIRANE Adelina Tahiri prej disa muajsh është bërë nënë për herë të madhe dhe solli një jetë një djalë që e pagëzoi me ermin, Jon. Lidhja e tyre është përfolur shpesh në media sepse bashkëshorti dhe Adelina kanë një ...

Arta Elezaj me ndryshim drastik të stilit të flokëve
Aktorja e njohur, Arta Elezaj, ka ndryshuar stilin e saj të flokëve. Bukuroshja shqiptare që njihet për rolin e saj të Xhakartës në serialin “O Sa Mirë”, njihet për jetën luksoze. View this post on Instagram Do you ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 12:47
Aktorja e njohur, Arta Elezaj, ka ndryshuar stilin e saj të flokëve. Bukuroshja shqiptare që njihet për rolin e saj të Xhakartës në serialin “O Sa Mirë”, njihet për jetën luksoze. View this post on Instagram Do you ...

Nora Istrefi, Soni Malaj dhe Lori Hoxha shfaqen me veshjen e njëjtë, zbulohet edhe kosto e dukjes së tyre
Shpesh shohim yjet e estradës që shfaqen me veshje të njëjtë. Kësaj radhe megjithatë ka ndodhur që tri personazhe të njohura publike të kenë veshjen e njëjtë. Secila më e bukur se tjetra, ato njihen për atraktivitetin. ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 10:52
Shpesh shohim yjet e estradës që shfaqen me veshje të njëjtë. Kësaj radhe megjithatë ka ndodhur që tri personazhe të njohura publike të kenë veshjen e njëjtë. Secila më e bukur se tjetra, ato njihen për atraktivitetin. ...

Afërdita Dreshaj thotë se ende po kënaqet, nuk do fëmijë për momentin
Afërdita Dreshaj ka bërë të ditur se ajo nuk do të bëj fëmijë. Bukuroshja u martua kohë më parë me hokeistin e famshëm çek, Jakub Kindl. Një martesë shumë që bëri bujë ishte ajo e modeles shqiptare, ceremonia e të cilës ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 09:22
Afërdita Dreshaj ka bërë të ditur se ajo nuk do të bëj fëmijë. Bukuroshja u martua kohë më parë me hokeistin e famshëm çek, Jakub Kindl. Një martesë shumë që bëri bujë ishte ajo e modeles shqiptare, ceremonia e të cilës ...

Xhesila Myrtezaj dhe Bes Kallaku shkëmbejnë puthje pasionante
Muajin e kaluar i bëri një dedikim emocionues bashkëshortit me rastin e përvjetorit të lindjes. Bëhet fjalë për Xhensila Myrtezajn, e cila i shkroi disa vargje me dashuri për Bes Kallakun, i cili kishte mbushur 33 vjet. ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 22:57
Muajin e kaluar i bëri një dedikim emocionues bashkëshortit me rastin e përvjetorit të lindjes. Bëhet fjalë për Xhensila Myrtezajn, e cila i shkroi disa vargje me dashuri për Bes Kallakun, i cili kishte mbushur 33 vjet. ...

Çifti Selimi shfaqen me plot stil nga Kalifornia
Ata kanë shkuar në Las Vegas të Nevadas, për të shijuar disa ditë të mira larg rutinës së përditshme, shkruan . E nga atje, nuk mungojnë as imazhet e dyshes të cilët çdo ditë vijnë me poza të reja atraktive dhe mjaft në ...
Lajminet | 11-Jan-2019 14:03
Ata kanë shkuar në Las Vegas të Nevadas, për të shijuar disa ditë të mira larg rutinës së përditshme, shkruan . E nga atje, nuk mungojnë as imazhet e dyshes të cilët çdo ditë vijnë me poza të reja atraktive dhe mjaft në ...

Marramendës! S’ja u pret mendja sa shumë kushton xhaketa e Marina Vjollcës
Marina Vjollca gjithnjë e më shumë po shfaq në Instagram jetën e saj luksoze krah bashkëshortit Getoar Selimi. Moderatorja, e cila momentalisht gjendet në ShBA së bashku me reperin e njohur, ka publikuar së fundmi dy ...
Bordo | 11-Jan-2019 13:56
Marina Vjollca gjithnjë e më shumë po shfaq në Instagram jetën e saj luksoze krah bashkëshortit Getoar Selimi. Moderatorja, e cila momentalisht gjendet në ShBA së bashku me reperin e njohur, ka publikuar së fundmi dy ...

Labi: Është kafshë, por përmirsohet dhe bëhet më i dëgjueshmi dhe jeton mirë
Ai ka hedhur një video në llogarinë e tij personale, Instagram teksa shfaq qenët brenda një shtëpie, shkruan . “Është kafshë, por përmisohet dhe bëhet më i dëgjueshmi dhe jeton mirë! Ndërsa në mes nesh si njerez që ...
Lajminet | 11-Jan-2019 13:47
Ai ka hedhur një video në llogarinë e tij personale, Instagram teksa shfaq qenët brenda një shtëpie, shkruan . “Është kafshë, por përmisohet dhe bëhet më i dëgjueshmi dhe jeton mirë! Ndërsa në mes nesh si njerez që ...

Luks i çmendur, ja sa kushton xhupi i Marinës
Dyshja e njohur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi tërheqin vëmendjen jo vetëm me projektet e tyre muzikore apo televizive, por edhe me markat e shtrenjta e jetën luksoze që bëjnë. Së fundmi fotoja e postuar nga Marina ...
Lajmi i Fundit | 11-Jan-2019 13:12
Dyshja e njohur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi tërheqin vëmendjen jo vetëm me projektet e tyre muzikore apo televizive, por edhe me markat e shtrenjta e jetën luksoze që bëjnë. Së fundmi fotoja e postuar nga Marina ...

Shifra marrëmendëse që Marina Vjollca paguan për një xhup!
Personazhet e njohur shqiptarë publikojnë shpesh foto në rrjete sociale, ku i shohim me veshje të markave më të shtrenjta. Këtë herë faqja në Instagram “WhattheyWearing” ka publikuar çmimin e një xhupi të veshur nga ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 13:05
Personazhet e njohur shqiptarë publikojnë shpesh foto në rrjete sociale, ku i shohim me veshje të markave më të shtrenjta. Këtë herë faqja në Instagram “WhattheyWearing” ka publikuar çmimin e një xhupi të veshur nga ...

Marina Vjollca nuk kursehet fare, blen xhup tejet të shtrenjtë
Së fundmi, prezantuesja nga Shqipëria, Marina Vjollca ka bërë një blerje të madhe, shkruan lajmi.net. Në një foto të publikuar nga faqja “What They Wearin”, shihet se Vjollca ka blerë një xhup me vlerë marramendëse. Ky ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 12:28
Së fundmi, prezantuesja nga Shqipëria, Marina Vjollca ka bërë një blerje të madhe, shkruan lajmi.net. Në një foto të publikuar nga faqja “What They Wearin”, shihet se Vjollca ka blerë një xhup me vlerë marramendëse. Ky ...

A e ka ndryshuar mbiemrin Alban Ramosaj?
Alban Ramosaj ka treguar muaj më parë se ende është beqare dhe askush nuk ia ka rrëmbyer zemrën. Këngëtari ka pasur një vit të mirë sa i përket këngëve si dhe koncerteve të mbajtur në trevat shqiptare. Ai pas shumë ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 20:07
Alban Ramosaj ka treguar muaj më parë se ende është beqare dhe askush nuk ia ka rrëmbyer zemrën. Këngëtari ka pasur një vit të mirë sa i përket këngëve si dhe koncerteve të mbajtur në trevat shqiptare. Ai pas shumë ...

Marina Vjollca nuk kursehet fare, blen xhup tejet të shtrenjtë
Së fundmi, prezantuesja nga Shqipëria, Marina Vjollca ka bërë një blerje të madhe, shkruan . Në një foto të publikuar nga faqja “What They Wearin”, shihet se Vjollca ka blerë një xhup me vlerë marramendëse. Ky xhup i ...
Lajminet | 11-Jan-2019 12:26
Së fundmi, prezantuesja nga Shqipëria, Marina Vjollca ka bërë një blerje të madhe, shkruan . Në një foto të publikuar nga faqja “What They Wearin”, shihet se Vjollca ka blerë një xhup me vlerë marramendëse. Ky xhup i ...

Shifra marrëmendëse që Marina Vjollca paguan për një xhup!
Personazhet e njohur shqiptarë publikojnë shpesh foto në rrjete sociale, ku i shohim me veshje të markave më të shtrenjta. Këtë herë faqja në Instagram “WhattheyWearing” ka publikuar çmimin e një xhupi të veshur nga ...
Republika | 11-Jan-2019 12:26
Personazhet e njohur shqiptarë publikojnë shpesh foto në rrjete sociale, ku i shohim me veshje të markave më të shtrenjta. Këtë herë faqja në Instagram “WhattheyWearing” ka publikuar çmimin e një xhupi të veshur nga ...

“Intro Nitro”, e Skivit lansohet në të gjitha platformat muzikore përveç…
Skivi ka lansuar projektin e parë të këtij viti në të gjitha platformat muzikore përveç kanalit, Youtube, shkruan . “Intro Nitro”, mban titullin kënga e re e tij i cili e ka publikuar një insert në llogarinë personale, ...
Lajminet | 11-Jan-2019 12:11
Skivi ka lansuar projektin e parë të këtij viti në të gjitha platformat muzikore përveç kanalit, Youtube, shkruan . “Intro Nitro”, mban titullin kënga e re e tij i cili e ka publikuar një insert në llogarinë personale, ...

Jeta e shtrenjtë e Zaiminës, publikon këtë imazh të mahnitshëm
Këngëtarja nga Shqipëria, Zaimina Vasjari shquhet për jetën luksoze të cilën e ka arritur falë bizneseve të saj, shkruan . Ajo ka hedhur një imazh në llogarinë e saj personale, Instagram e cila tregon se ka nis ditën me ...
Lajminet | 11-Jan-2019 11:32
Këngëtarja nga Shqipëria, Zaimina Vasjari shquhet për jetën luksoze të cilën e ka arritur falë bizneseve të saj, shkruan . Ajo ka hedhur një imazh në llogarinë e saj personale, Instagram e cila tregon se ka nis ditën me ...

Soni Malaj në fustan të njëjtë si Nora Istrefi
Këngëtaret, Nora Istrefi dhe Soni Malaj duket se kanë bërë xing me njëra-tjetrën me veshje të njëjta, shkruan . Me këtë fustan Nora është prezantuar në klipin e ri “M’ke mungu”, në duet me Skerdin kurse Soni në një nga ...
Lajminet | 11-Jan-2019 11:13
Këngëtaret, Nora Istrefi dhe Soni Malaj duket se kanë bërë xing me njëra-tjetrën me veshje të njëjta, shkruan . Me këtë fustan Nora është prezantuar në klipin e ri “M’ke mungu”, në duet me Skerdin kurse Soni në një nga ...

Kastro paralajmëron këngën e re ‘Sa t’o jeta’
Hip hop artisti i talentuar gjilanas, Kastriot Aliu i njohur me emrin artistik Kastro, po vazhdon duke sjell risi për adhuruesit e muzikës së tij. ‘Montana’, ‘Aliena’ e ‘Era’ ishin projektet e fundit që Kastro ka sjellë ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 17:43
Hip hop artisti i talentuar gjilanas, Kastriot Aliu i njohur me emrin artistik Kastro, po vazhdon duke sjell risi për adhuruesit e muzikës së tij. ‘Montana’, ‘Aliena’ e ‘Era’ ishin projektet e fundit që Kastro ka sjellë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved