ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/01/2019 01:33

Video/Zëdhënësi i Metës: Kandidati i Batonit që do ndryshonte kufijtë

Video/Zëdhënësi i Metës: Kandidati i Batonit që do ndryshonte kufijtë
TIRANE Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ka reaguar përmes një statusi në facebook, lidhur me debatin e linudr pas mosdekretimit të Gent Cakajt në postin e ministrit të jashtëm. “Ja kandidati i Batonit në studion e ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 11:10
TIRANE Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ka reaguar përmes një statusi në facebook, lidhur me debatin e linudr pas mosdekretimit të Gent Cakajt në postin e ministrit të jashtëm. “Ja kandidati i Batonit në studion e ...

Zëdhënësi i Metës publikon videon: Kandidati i Batonit që do ndryshonte kufijtë
Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ka reaguar përmes një statusi në facebook, lidhur me debatin e linudr pas mosdekretimit të Gent Cakajt në postin e ministrit të jashtëm. “Ja kandidati i Batonit në studion e tij, i ...
Telegraf | 11-Jan-2019 11:13
Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ka reaguar përmes një statusi në facebook, lidhur me debatin e linudr pas mosdekretimit të Gent Cakajt në postin e ministrit të jashtëm. “Ja kandidati i Batonit në studion e tij, i ...

Detaje të tjera të takimit kokë më kokë Meta-Rama: Ndiq shembullin e Tsipras në Greqi, ministrin e Jashtëm bëje vetë
Vendimi i Presidentit, Ilir Meta, për të refuzuar dekretimin e Gent Cakajt si ministër i Jashtëm, ka ardhur pas takimit që kreu i shtetit zhvilloi një ditë më parë me Kryeministrin Edi Rama. Bënet e ditur se vendimin ...
GazetaTema | 10-Jan-2019 23:42
Vendimi i Presidentit, Ilir Meta, për të refuzuar dekretimin e Gent Cakajt si ministër i Jashtëm, ka ardhur pas takimit që kreu i shtetit zhvilloi një ditë më parë me Kryeministrin Edi Rama. Bënet e ditur se vendimin ...

Zëdhënësi i presidentit Meta publikon videon: Ja kandidati i Batonit që do të ndryshonte kufijtë
Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, ka reaguar përmes një statusi në Facebook, lidhur me debatin e lindur pas mosdekretimit të Gent Cakajt në postin e ministrit të Punëve të ...
Ina-Online | 11-Jan-2019 14:50
Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, ka reaguar përmes një statusi në Facebook, lidhur me debatin e lindur pas mosdekretimit të Gent Cakajt në postin e ministrit të Punëve të ...

Zoti President, nëse doni ta krijoni ju qeverinë, dorëhiquni dhe fitoni zgjedhjet!
Nga Flogert Muça Presidenti Ilir Meta nuk ka dekretuar emrin e shqiptarit të Kosovës, Gent Cakaj si Ministër për Europën dhe Punët e Jashtme të Republikës së Shqipërisë. Duke shkelur në të dyja këmbët Kushtetutën dhe ...
Java News | 11-Jan-2019 13:18
Nga Flogert Muça Presidenti Ilir Meta nuk ka dekretuar emrin e shqiptarit të Kosovës, Gent Cakaj si Ministër për Europën dhe Punët e Jashtme të Republikës së Shqipërisë. Duke shkelur në të dyja këmbët Kushtetutën dhe ...

Shefi i Kabinetit të Presidentit: Meta i propozoi Ramës ta bëjë Cakajn Ministër të Kulturës
Drejtori i Kabinetit të Presidentit të Republikës, Arben Cici, gjatë një prononcimi në emisionin “Pressing” të televizionin “T7” ka folur në lidhje me vendimin e Presidentit Meta për të refuzuar propozimin e ...
Telegraf | 10-Jan-2019 22:54
Drejtori i Kabinetit të Presidentit të Republikës, Arben Cici, gjatë një prononcimi në emisionin “Pressing” të televizionin “T7” ka folur në lidhje me vendimin e Presidentit Meta për të refuzuar propozimin e ...

Zëdhënësi i Presidentit publikon videon: Ja kandidati i Batonit që do të ndryshonte kufijtë
Vijon debati që shkaktoi letra e këshilltarit të kryeministrit, Edi Rama, Baton Haxhiu drejtuar Presidentit Ilir Meta për mos drekretimin e Gent Cakajt në krye të Ministrisë së Jashtme. Reagimi i radhës vjen nga ...
Koha Jone | 11-Jan-2019 11:18
Vijon debati që shkaktoi letra e këshilltarit të kryeministrit, Edi Rama, Baton Haxhiu drejtuar Presidentit Ilir Meta për mos drekretimin e Gent Cakajt në krye të Ministrisë së Jashtme. Reagimi i radhës vjen nga ...

Meta i kthen përgjigje Ramës (FOTO)
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, i është kundërpërgjigjur në mënyrë indirekte kryeministrit Edi Rama, pasi gjatë gjithë ditës së djeshme këta të dy, përfshirë edhe të tjerë, janë akuzuar dhe ofenduar pas vendimit të ...
Alsat-M | 11-Jan-2019 11:14
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, i është kundërpërgjigjur në mënyrë indirekte kryeministrit Edi Rama, pasi gjatë gjithë ditës së djeshme këta të dy, përfshirë edhe të tjerë, janë akuzuar dhe ofenduar pas vendimit të ...

Meta i kthen përgjigje Ramës, ky e ironizon (FOTO)
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, i është kundërpërgjigjur në mënyrë indirekte kryeministrit Edi Rama, pasi gjatë gjithë ditës së djeshme këta të dy, përfshirë edhe të tjerë, janë akuzuar dhe ofenduar pas vendimit të ...
Klan Kosova | 11-Jan-2019 11:14
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, i është kundërpërgjigjur në mënyrë indirekte kryeministrit Edi Rama, pasi gjatë gjithë ditës së djeshme këta të dy, përfshirë edhe të tjerë, janë akuzuar dhe ofenduar pas vendimit të ...

Meta i kthen përgjigje Ramës (FOTO)
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, i është kundërpërgjigjur në mënyrë indirekte kryeministrit Edi Rama, pasi gjatë gjithë ditës së djeshme këta të dy, përfshirë edhe të tjerë, janë akuzuar dhe ofenduar pas vendimit të ...
Klan Kosova | 11-Jan-2019 11:06
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, i është kundërpërgjigjur në mënyrë indirekte kryeministrit Edi Rama, pasi gjatë gjithë ditës së djeshme këta të dy, përfshirë edhe të tjerë, janë akuzuar dhe ofenduar pas vendimit të ...

Çështja ‘Cakaj’, Haxhiu: S’ka thënë që do korrigjim kufijsh; Lesi: Je skenaristi!
Në një lidhje në studion e “Open”, Baton Haxhiu deklaroi se Gent Caka, personi që nuk është dekretuar si ministër i Jashtëm nga Presidenti Ilir Meta, nuk ka thënë kurrë që është për korrigjimin e kufijve Kosovë-Serbi. ...
Gazeta Shqip | 10-Jan-2019 22:41
Në një lidhje në studion e “Open”, Baton Haxhiu deklaroi se Gent Caka, personi që nuk është dekretuar si ministër i Jashtëm nga Presidenti Ilir Meta, nuk ka thënë kurrë që është për korrigjimin e kufijve Kosovë-Serbi. ...

Shefi i kabinetit në Presidencë: Meta i sugjeroi Ramës që ta bëjë Cakajn ministër Kulture
Shef i kabinetit të presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta, Arben Cici, ka folur rreth vendimit të Metës për të mos e dekretuar kosovarin Gent Cakaj si ministër të Jashtëm të Shqipërisë, duke përmendur papërvojën e tij ...
Standard | 11-Jan-2019 10:45
Shef i kabinetit të presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta, Arben Cici, ka folur rreth vendimit të Metës për të mos e dekretuar kosovarin Gent Cakaj si ministër të Jashtëm të Shqipërisë, duke përmendur papërvojën e tij ...

Partia e Kurtit e quajti UDB-ash, reagon ashpër Baton Haxhiu
Në një lidhje në studion e “Open” në Top Channel, Baton Haxhiu deklaroi se Gent Caka, personi që nuk është dekretuar si ministër i Jashtëm nga Presidenti Ilir Meta, nuk ka thënë kurrë që është për korrigjimin e kufijve ...
Ina-Online | 11-Jan-2019 01:38
Në një lidhje në studion e “Open” në Top Channel, Baton Haxhiu deklaroi se Gent Caka, personi që nuk është dekretuar si ministër i Jashtëm nga Presidenti Ilir Meta, nuk ka thënë kurrë që është për korrigjimin e kufijve ...

Baton Haxhiu me deklaratë të fortë: Ky është fundi i një Presidenti…
Analisti Baton Haxhiu në një lidhje direkte në Top Channel, edhe një hërë ashtu sikurse kishte artikuluar më herët, ka kritikuar qëndrimin e Presidentit Meta për mosdekretimin e Ministrit të Jashtëm Gent Caka. Haxhiu ka ...
Ina-Online | 11-Jan-2019 01:31
Analisti Baton Haxhiu në një lidhje direkte në Top Channel, edhe një hërë ashtu sikurse kishte artikuluar më herët, ka kritikuar qëndrimin e Presidentit Meta për mosdekretimin e Ministrit të Jashtëm Gent Caka. Haxhiu ka ...

Prapaskenat, drejtori i kabinetit të Metës: Presidenti i sugjeroi Kryeministrit ta bëjë Cakajn ministër Kulture
Arben Cici, shef i kabinetit të presidentit Ilir Meta, ka folur rreth vendimit të Metës për të mos e dekretuar Gent Cakaj si ministër të Jashtëm të Shqipërisë, duke përmendur papërvojën e tij dhe deklaratat e tij pro ...
GazetaTema | 10-Jan-2019 21:59
Arben Cici, shef i kabinetit të presidentit Ilir Meta, ka folur rreth vendimit të Metës për të mos e dekretuar Gent Cakaj si ministër të Jashtëm të Shqipërisë, duke përmendur papërvojën e tij dhe deklaratat e tij pro ...

Cici: Meta i ka sugjeruar Ramës ta bëjë Cakajn ministër të Kulturës
Arben Cici, shef i kabinetit të presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta, ka folur rreth vendimit të Metës për të mos e dekretuar kosovarin Gent Cakaj si ministër të Jashtëm të Shqipërisë, duke përmendur papërvojën e tij ...
Telegraf | 10-Jan-2019 22:01
Arben Cici, shef i kabinetit të presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta, ka folur rreth vendimit të Metës për të mos e dekretuar kosovarin Gent Cakaj si ministër të Jashtëm të Shqipërisë, duke përmendur papërvojën e tij ...

Aliu: Prapa Gent Cakajt është Baton Haxhiu e Aleksandar Vuçiqi
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu, ka folur rreth vendimit të presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta, për të mos e dekretuar kosovarin Gent Cakaj si ministër të Jashtëm të ...
Zeri | 10-Jan-2019 23:48
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu, ka folur rreth vendimit të presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta, për të mos e dekretuar kosovarin Gent Cakaj si ministër të Jashtëm të ...

“Cakaj”, Haxhiu: S’ka thënë që do korrigjim kufijsh; Lesi: Je skenarist i çështjes
Në një lidhje në studion e “Open”, Baton Haxhiu deklaroi se Gent Caka, personi që nuk është dekretuar si ministër i Jashtëm nga Presidenti Ilir Meta, nuk ka thënë kurrë që është për korrigjimin e kufijve Kosovë-Serbi. ...
Gazeta Shqip | 10-Jan-2019 22:18
Në një lidhje në studion e “Open”, Baton Haxhiu deklaroi se Gent Caka, personi që nuk është dekretuar si ministër i Jashtëm nga Presidenti Ilir Meta, nuk ka thënë kurrë që është për korrigjimin e kufijve Kosovë-Serbi. ...

“Meta i ka sugjeruar Ramës ta bëjë Cakajn ministër të Kulturës”
Arben Cici, shef i kabinetit të presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta, ka folur rreth vendimit të Metës për të mos e dekretuar kosovarin Gent Cakaj si ministër të Jashtëm të Shqipërisë, duke përmendur papërvojën e tij ...
BalkanWeb | 10-Jan-2019 21:59
Arben Cici, shef i kabinetit të presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta, ka folur rreth vendimit të Metës për të mos e dekretuar kosovarin Gent Cakaj si ministër të Jashtëm të Shqipërisë, duke përmendur papërvojën e tij ...

Cici: Meta i ka sugjeruar Ramës ta bëjë Cakajn ministër të Kulturës
Arben Cici, shef i kabinetit të presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta, ka folur rreth vendimit të Metës për të mos e dekretuar kosovarin Gent Cakaj si ministër të Jashtëm të Shqipërisë, duke përmendur papërvojën e tij ...
Lajm Press | 10-Jan-2019 23:22
Arben Cici, shef i kabinetit të presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta, ka folur rreth vendimit të Metës për të mos e dekretuar kosovarin Gent Cakaj si ministër të Jashtëm të Shqipërisë, duke përmendur papërvojën e tij ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved