ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 06:05

Ledina Çelo nuk e ndjen të ftohtin, shfaqet me robdeshambër në dëborë

Ledina Çelo nuk e ndjen të ftohtin, shfaqet me robdeshambër në dëborë
Këngëtarja e njohur, Ledina Çelo, ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, ajo vazhdon të jetë e pëlqyer dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 19:46
Këngëtarja e njohur, Ledina Çelo, ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, ajo vazhdon të jetë e pëlqyer dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi ...

Zajmina ndryshon pamjen
Zaimina Vasjari ka ndarë me ndjekësit një fotografi në rrjete sociale, ku mezi njihet. Zaimina Vasjari ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet me një kapele në kokë. Pikërisht kjo kapele dhe veshja ...
Arbresh | 11-Jan-2019 23:04
Zaimina Vasjari ka ndarë me ndjekësit një fotografi në rrjete sociale, ku mezi njihet. Zaimina Vasjari ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet me një kapele në kokë. Pikërisht kjo kapele dhe veshja ...

Detaji që habiti të gjithë, kaq ndryshe duket Zaimina në këtë paraqitje
Zaimina Vasjari ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet me një kapele në kokë, shkruan . Pikërisht kjo kapele dhe veshja shumë elegante, e bënte atë të dukej ndryshe, saqë ishte e vështirë ta ...
Lajminet | 11-Jan-2019 22:47
Zaimina Vasjari ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet me një kapele në kokë, shkruan . Pikërisht kjo kapele dhe veshja shumë elegante, e bënte atë të dukej ndryshe, saqë ishte e vështirë ta ...

Temperaturat në minus, Leonora Jakupi ‘arratiset’ në këtë vend
Leonora Jakupi ka sjellë një imazh në një vend me borë. Leonora Jakupi ka postuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën po shijonte ambientin e mbuluar me borë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja këtë foto e kishte ...
Zeri | 11-Jan-2019 22:36
Leonora Jakupi ka sjellë një imazh në një vend me borë. Leonora Jakupi ka postuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën po shijonte ambientin e mbuluar me borë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja këtë foto e kishte ...

Afrona Dika shfaqet me shumë stil nga Milano (Foto)
Që nga lidhja me këngëtarin Blero, Afrona Dika është një nga femrat më të komentuara. Afrona njihet për bukurinë natyrale dhe elegancën që posedon, shkruan Indeksonline. Kjo gjë vihet re edhe në postimet që ajo bënë, ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 11:14
Që nga lidhja me këngëtarin Blero, Afrona Dika është një nga femrat më të komentuara. Afrona njihet për bukurinë natyrale dhe elegancën që posedon, shkruan Indeksonline. Kjo gjë vihet re edhe në postimet që ajo bënë, ...

E zhveshur në mes të borës, këngëtarja shqiptare s’e ndien të ftohtit
Është duke i shijuar ditët e ftohta me borë. Këngëtarja, Ledina Çelo ka postuar disa fotografi në Instagram e cila shfaqet atraktive nga Austria, shkruan lajmi.net. Në këto imazhe, Çelo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 10:09
Është duke i shijuar ditët e ftohta me borë. Këngëtarja, Ledina Çelo ka postuar disa fotografi në Instagram e cila shfaqet atraktive nga Austria, shkruan lajmi.net. Në këto imazhe, Çelo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ...

Kida, e mahnitshme në setin e ri fotografik teksa shfaqet në borë
Këngëtarja e njohur, Kida ka realizuar një set të ri fotografik në mes të borës e cila vjen mjaft në formë, shkruan . Meqë temperaturat janë tejet të ulëta, Kida nuk ka hezituar të shfaqet provokuese dhe sensuale në ...
Lajminet | 10-Jan-2019 20:20
Këngëtarja e njohur, Kida ka realizuar një set të ri fotografik në mes të borës e cila vjen mjaft në formë, shkruan . Meqë temperaturat janë tejet të ulëta, Kida nuk ka hezituar të shfaqet provokuese dhe sensuale në ...

E zhveshur dhe provokuese, Albërie Hadërgjonaj bën këtë tretman
Ajo përkujdeset mjaft shumë për të e këtë e ka dëshmuar me foton e fundit që e ka postuar në Instagram teksa bën tretman në fytyrë, shkruan . Por përveç saj, Hadërgjonaj ka zbuluar pak më shumë nga trupi, e cila shfaqet ...
Lajminet | 10-Jan-2019 16:30
Ajo përkujdeset mjaft shumë për të e këtë e ka dëshmuar me foton e fundit që e ka postuar në Instagram teksa bën tretman në fytyrë, shkruan . Por përveç saj, Hadërgjonaj ka zbuluar pak më shumë nga trupi, e cila shfaqet ...

Rita Ora ua bën ditët me borë më të lehta me këtë fotografi
Rita Ora po vazhdon të jetë aktive në llogarinë e saj në Instagram, andaj fotot dhe videot ku shfaqet provokative nuk kanë se si të mungojnë, shkruan . Ajo dje e ka realizuar një foto nudo ndërsa sot e ka fotografuar ...
Lajminet | 10-Jan-2019 15:51
Rita Ora po vazhdon të jetë aktive në llogarinë e saj në Instagram, andaj fotot dhe videot ku shfaqet provokative nuk kanë se si të mungojnë, shkruan . Ajo dje e ka realizuar një foto nudo ndërsa sot e ka fotografuar ...

Dafina Zeqiri me pozë joshëse, vë në pah tatuazhet në pjesën e sipërme të trupit
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në media. Ajo vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi ...
Flaka | 10-Jan-2019 11:56
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në media. Ajo vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi ...

Luana Vjollca shfaqet mahnitëse në të bardha me modelin e ri të flokëve
Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca, vazhdon të mbetet një prej emrave më të komentuar në media. Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi të ...
Lajm Press | 10-Jan-2019 11:34
Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca, vazhdon të mbetet një prej emrave më të komentuar në media. Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi të ...

Besa Kokëdhima vjen tërheqëse në imazhet e reja, mahnit me stilin urban
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Besa Kokëdhima, është një emër mjaft i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Ajo është çdo ditë aktive në to, dhe shpesh ndan me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e saj. Së ...
Flaka | 10-Jan-2019 11:33
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Besa Kokëdhima, është një emër mjaft i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Ajo është çdo ditë aktive në to, dhe shpesh ndan me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e saj. Së ...

Tayna nostalgjike për vitet shkollore!
Tayna është një fenomen i ri i muzikës shqiptare dhe sukseset që ka arritur e kthyen në personazhin e vitit në Kosovë. Një këngëtare që këndon rap, zakonisht nuk imagjinohet si një individ studioz që i mungojnë bankat e ...
VizionPlus | 10-Jan-2019 00:57
Tayna është një fenomen i ri i muzikës shqiptare dhe sukseset që ka arritur e kthyen në personazhin e vitit në Kosovë. Një këngëtare që këndon rap, zakonisht nuk imagjinohet si një individ studioz që i mungojnë bankat e ...

Xhensila ka veshjen e duhur në këtë ditë plot shi
Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj shfaqet gjithnjë në formë mjaft të mirë fizike, madje edhe pas lindjes së vogëlushes së saj Ajka. Në këtë ditë të ftohtë dhe me shi ajo duket mjaft rrezëllitëse e veshur me në ...
Lajm Press | 10-Jan-2019 10:45
Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj shfaqet gjithnjë në formë mjaft të mirë fizike, madje edhe pas lindjes së vogëlushes së saj Ajka. Në këtë ditë të ftohtë dhe me shi ajo duket mjaft rrezëllitëse e veshur me në ...

Besa provokon me setin e ri fotografik, veç sa nuk "shpërthen" (Foto)
Është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Këngëtarja, Besa Kokëdhima numëron mbi 150 mijë ndjekës në llogarinë e saj personale, Instagram, shkruan lajmi.net.E për këta fansa, Kokëdhima nuk ngurron të shfaqet ...
Zhurnal | 10-Jan-2019 09:29
Është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Këngëtarja, Besa Kokëdhima numëron mbi 150 mijë ndjekës në llogarinë e saj personale, Instagram, shkruan lajmi.net.E për këta fansa, Kokëdhima nuk ngurron të shfaqet ...

Besa provokon me setin e ri fotografik, veç sa nuk i ‘shpërthen’…
Është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Këngëtarja, Besa Kokëdhima numëron mbi 150 mijë ndjekës në llogarinë e saj personale, Instagram, shkruan lajmi.net. E për këta fansa, Kokëdhima nuk ngurron të shfaqet ...
Lajm Press | 09-Jan-2019 23:22
Është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Këngëtarja, Besa Kokëdhima numëron mbi 150 mijë ndjekës në llogarinë e saj personale, Instagram, shkruan lajmi.net. E për këta fansa, Kokëdhima nuk ngurron të shfaqet ...

Kjo është ajo që ndodh me trupin tuaj kur ndaloni të bëni seks
Është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Këngëtarja, Besa Kokëdhima numëron mbi 150 mijë ndjekës në llogarinë e saj personale, Instagram, shkruan lajmi.net. E për këta fansa, Kokëdhima nuk ngurron të shfaqet ...
Zeri | 09-Jan-2019 23:20
Është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Këngëtarja, Besa Kokëdhima numëron mbi 150 mijë ndjekës në llogarinë e saj personale, Instagram, shkruan lajmi.net. E për këta fansa, Kokëdhima nuk ngurron të shfaqet ...

Në këto temperatura të ftohta, Shkenda Dubova pozon e zhveshur
Këtë herë, këngëtarja nga Gjilani ka postuar një imazh në Instagram nga pushimet e saj të fundit në Tajlandë, shkruan . Dubova shfaqet tejet në formë, linjat trupore të së cilës ju lënë pa fjalë për të cilat përkujdeset ...
Lajminet | 09-Jan-2019 22:04
Këtë herë, këngëtarja nga Gjilani ka postuar një imazh në Instagram nga pushimet e saj të fundit në Tajlandë, shkruan . Dubova shfaqet tejet në formë, linjat trupore të së cilës ju lënë pa fjalë për të cilat përkujdeset ...

Bebe Rexha “tallet” me Donald Trump në Instagram
Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, e cila ndiqet nga mbi 7.2 milionë njerëz në Instagram, është mjaft aktive duke publikuar fotografi apo video të ndryshme nga përditshmëria e saj. Jo të rralla janë rastet, ...
Ina-Online | 09-Jan-2019 16:39
Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, e cila ndiqet nga mbi 7.2 milionë njerëz në Instagram, është mjaft aktive duke publikuar fotografi apo video të ndryshme nga përditshmëria e saj. Jo të rralla janë rastet, ...

Nëna më seksi shqiptare, shfaqet joshëse dhe me shumë stil!
Albërija vjen sërish provokuese. Alberie Hadërgjonaj ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”. Këngëtarja e njohur shqiptare shihet shumë në formë dhe seksi e veshur me fustanin e ngushtë dhe të prerë ...
Zeri | 09-Jan-2019 16:32
Albërija vjen sërish provokuese. Alberie Hadërgjonaj ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”. Këngëtarja e njohur shqiptare shihet shumë në formë dhe seksi e veshur me fustanin e ngushtë dhe të prerë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved