ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/01/2019 16:33

Xhevdet Jashari, pjesë e filmit i cili garon në “Berlinale”

Xhevdet Jashari, pjesë e filmit i cili garon në “Berlinale”
Xhevdet Jashari e ka bërë të ditur këtë lajm përmes një statusi në Facebook, ku edhe publikoi listën e filmave pjesëmarrës në këtë edicion të “Berlinares”, shkruan . Filmi në të cilin aktron Jashari titullohet “Gospod ...
Lajminet | 11-Jan-2019 20:50
Xhevdet Jashari e ka bërë të ditur këtë lajm përmes një statusi në Facebook, ku edhe publikoi listën e filmave pjesëmarrës në këtë edicion të “Berlinares”, shkruan . Filmi në të cilin aktron Jashari titullohet “Gospod ...

Xhevdet Jashari, pjesë e filmit i cili pranohet në Berlinale
Ferstivali i Filmit në Berlin “Berlinale”, ka shpallur një pjesë të programit për këtë edicion. Siç e do rendi, Berlinalja festival i kategorisë A dhe një prej festivaleve më prestigjioze të filmit në botë, programin e ...
Zeri | 11-Jan-2019 17:53
Ferstivali i Filmit në Berlin “Berlinale”, ka shpallur një pjesë të programit për këtë edicion. Siç e do rendi, Berlinalja festival i kategorisë A dhe një prej festivaleve më prestigjioze të filmit në botë, programin e ...

Aktori Xhevdet Jashari, pjesë e filmit i cili pranohet në Berlinale
Ferstivali i Filmit në Berlin – Berlinale, ka shpallur një pjesë të programit për këtë edicion. Siç e do rendi, Berlinalja – festival i kategorisë A dhe një prej festivaleve më prestigjioze të filmit në botë, programin ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 10:30
Ferstivali i Filmit në Berlin – Berlinale, ka shpallur një pjesë të programit për këtë edicion. Siç e do rendi, Berlinalja – festival i kategorisë A dhe një prej festivaleve më prestigjioze të filmit në botë, programin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved