ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 05:34

Vuçiq në New York, darkë super të shtrenjtë

Vuçiq në New York, darkë super të shtrenjtë
Në prag të protestave të nesërme në Beograd, presidenti serb Aleksander Vuçiq ka ‘ikur’ në New York. Ai është parë në njërën nga restorantet më të shtrenjëta të New Yorkit. Bashkë me presidentin ishte këshilltarja e ...
Arbresh | 11-Jan-2019 23:16
Në prag të protestave të nesërme në Beograd, presidenti serb Aleksander Vuçiq ka ‘ikur’ në New York. Ai është parë në njërën nga restorantet më të shtrenjëta të New Yorkit. Bashkë me presidentin ishte këshilltarja e ...

Vdes Jakiw Palij, ish-nazisti që u “fsheh” në SHBA
Një ish-roje në një kamp nazist përqëndrimi, Jakiw Palij, cili kaloi dekada jetë në heshtje në New York para se të zbulohej e deportohej, vdiq në një shtëpi pleqsh në qytetin gjerman Ahlen në moshën 96 vjecare, sipas ...
Tesheshi | 11-Jan-2019 11:21
Një ish-roje në një kamp nazist përqëndrimi, Jakiw Palij, cili kaloi dekada jetë në heshtje në New York para se të zbulohej e deportohej, vdiq në një shtëpi pleqsh në qytetin gjerman Ahlen në moshën 96 vjecare, sipas ...

Vdes bashkëpunëtori i fundit nazist që kishte jetuar në SHBA
Mediat “Frankfurter Allgemeine Zeitung” dhe “Westfaelische Nachrichten” cituan zyrtar gjerman, të cilët njoftuan se Jakiw Palij, 95 vjeçar, ka vdekur më 9 janar në qytetin gjerman Ahlen. Nuk janë bërë të ditura shkaqet ...
Lajminet | 11-Jan-2019 10:11
Mediat “Frankfurter Allgemeine Zeitung” dhe “Westfaelische Nachrichten” cituan zyrtar gjerman, të cilët njoftuan se Jakiw Palij, 95 vjeçar, ka vdekur më 9 janar në qytetin gjerman Ahlen. Nuk janë bërë të ditura shkaqet ...

Ndërroi jetë bashkëpunëtori i fundit nazist që kishte jetuar në SHBA
Mediat gjermane kanë raportuar se ka vdekur personi që mendohet të jetë bashkëpunëtori i fundit nazist që ka jetuar në Shtetet e Bashkuara. Mediat “Frankfurter Allgemeine Zeitung” dhe “Westfaelische Nachrichten” cituan ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 10:05
Mediat gjermane kanë raportuar se ka vdekur personi që mendohet të jetë bashkëpunëtori i fundit nazist që ka jetuar në Shtetet e Bashkuara. Mediat “Frankfurter Allgemeine Zeitung” dhe “Westfaelische Nachrichten” cituan ...

Vdes bashkëpunëtori i fundit nazist që kishte jetuar në ShBA
Mediat gjermane kanë raportuar se ka vdekur personi që mendohet të jetë bashkëpunëtori i fundit nazist që ka jetuar në Shtetet e Bashkuara. Mediat “Frankfurter Allgemeine Zeitung” dhe “Westfaelische Nachrichten” cituan ...
EkonomiaOnline | 11-Jan-2019 09:13
Mediat gjermane kanë raportuar se ka vdekur personi që mendohet të jetë bashkëpunëtori i fundit nazist që ka jetuar në Shtetet e Bashkuara. Mediat “Frankfurter Allgemeine Zeitung” dhe “Westfaelische Nachrichten” cituan ...

Vdes bashkëpunëtori i fundit nazist që kishte jetuar në SHBA
Mediat gjermane kanë raportuar se ka vdekur personi që mendohet të jetë bashkëpunëtori i fundit nazist që ka jetuar në Shtetet e Bashkuara. Mediat “Frankfurter Allgemeine Zeitung” dhe “Westfaelische Nachrichten” cituan ...
Koha.mk | 11-Jan-2019 09:13
Mediat gjermane kanë raportuar se ka vdekur personi që mendohet të jetë bashkëpunëtori i fundit nazist që ka jetuar në Shtetet e Bashkuara. Mediat “Frankfurter Allgemeine Zeitung” dhe “Westfaelische Nachrichten” cituan ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved